Quote Originally Posted by OniBocho View Post
Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
αλλα απο το πρωτο επεισοδιο της πρωτης σεζον. Αρα βλεπεις μια σειρα που εχει ακριβως το ιδιο τεμπο και στυλ εδω και 6 χρονια, σορρυ.

Από τις μεγαλύτερες μαλακίες έχω διαβάσει από αυτό ή τα κάμποσα fake accounts σου 3 χρόνια τώρα.-
I stand corrected, μιας κι έχεις πετάξει αυτό το μαργαριτάρι νωρίτερα:

Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
Πολυ καλυτερο το 6Χ08 απο τα δυο προηγουμενα. Και επιτελους σκηνες με νοημα σε ΟΛΑ τα μετωπα.
Έχοντας δει πλέον το επεισόδιο, δεν υπάρχει αμφιβολία πως ότι είπα πριν, απλά διπλασιάζεται για το τελευταίο quote σου. Καλύτερο από τα δύο προηγούμενα, που ίσως ήταν τα καλύτερα φετινά ως τώρα, αλλά και νόημα στα:

Spoiler
* μαχαιρωμένη πηδάω από μπαλκόνια και κάνω παρκουρ στα στενά του Braavos, ενώ όταν οδηγώ το terminator εκεί που έχω κρύψει το ξίφος μου, τη σκοτώνω επειδή έσβησα το κερί και μετά φεύγω like a boss από το ναό των faceless, επειδή ξέρω γω και δηλαδή, δηλαδή εντάξει.

* ο πουθενάς μπαίνει στο κάστρο του Riverun και ο castellan τον υπακούει, ενώ έχουν καταλάβει ακόμα και τα ψάρια του ποταμού ότι είναι παγίδα κι ενώ του το λέει ο Blackfish.

* Το επεισόδιο ασχολήθηκε με περίπου τα μισά μέτωπα απ'όσα έχει ανοίξει, αλλά είπαμε, ΝΟΗΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΩΠΑ

Καλή φάση το ότι θα έπρεπε να είναι "νεκρός, νεκρός, νεκρός" αλλά ζει και γαμάει κώλους ο Σκύλος. Το μόνο θετικό του επεισοδίου, παρά τη γελοιότητα του ότι "ω, ζει ακόμα". WTF, awkward situation.