Page 202 of 257 FirstFirst ... 102152192200201202203204212252 ... LastLast
Results 3,016 to 3,030 of 3846

Thread: Game Οf Thrones

  1. #3016
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Αρχιδια ειναι, και πρηζονται. Η αντιληψη μου γενικα για τα παντα στο συμπαν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο τη δικη σου, αν νομιζεις οτι καταλαβες γιατι και πως μου αρεσει μια σειρα, απο μια προταση για τον Τυριον.
    Βαλε ολο το quote, μαζι με το υποθετικο, μη γινεσαι κι αλλο εμετος =)

    δεν αλλάζει κάτι ρε με το να βάλω όλο το quote, το ίδιο προσβλητικός γίνεσαι κάθε φορά, εκεί είναι το κλου
    επειδή σε είδα ότι αρπάχτηκες (αν και δεν περιμένω ν'αλλάξεις ύφος) να σου πω ότι όταν αναφέρθηκα στην αντίληψη, δεν σε είπα χαζό, αλλά εννοούσα το πως βλέπεις τα πράγματα διαφορετικά.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  2. #3017
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    fixxxer, πως οριζεις την καρικατουρα;
    Vielen Dank für alles was mal war

  3. #3018
    Serpantinas
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    το ίδιο προσβλητικός γίνεσαι κάθε φορά, εκεί είναι το κλου
    όχι δεν είναι προσβλητικός, απλά εσύ είσαι κατώτερης ευφυίας. Και μετά του φταίνε οι γύρω μια ζωή μωρέ.

    Αλλά αποσύρομαι απ' το να απαντήσω στην προσβολή του φιχχερ που θα έρθει, δεν έχω όρεξη για σελίδες. Λίγη ειρήνη απλά μάγκες, στις συζητήσεις σας. Εκτροχιάζεται ένα φόρουμ ολάκερο για 1-2-5 άτομα (me included, γιατί αρπάζομαι όταν μου μιλάνε έτσι, είμαι ευαίσθητος ). Αλλά εγώ είμαι και χαζός/παιδί του ρόκιν και δε μετράω, το θέμα είναι πως χαλιούνται κι οι "καλοί" και όντως ευφυείς.
    Last edited by Serpantinas; 14-06-2016 at 17:50.

  4. #3019

  5. #3020
    Senior Member babality's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Βηθλεεμ
    Posts
    2,595

    Default

    επιμενω στον παππου
    Μην ξεχνάς το 3ο γράμμα...

  6. #3021
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    δεν αλλάζει κάτι ρε με το να βάλω όλο το quote, το ίδιο προσβλητικός γίνεσαι κάθε φορά, εκεί είναι το κλου
    επειδή σε είδα ότι αρπάχτηκες (αν και δεν περιμένω ν'αλλάξεις ύφος) να σου πω ότι όταν αναφέρθηκα στην αντίληψη, δεν σε είπα χαζό, αλλά εννοούσα το πως βλέπεις τα πράγματα διαφορετικά.
    Ωχου, 30 ποστ να εξηγουμε τα αυτονοητα. Παμε αλλη μια φορα.
    Αν οντως καταλαβες αυτο απο το ποστ μου περι Τυριον, εισαι χαζοτερος απο μενα.
    Αν δεν καταλαβες αυτο και απλα ηθελες να πεταξεις την εξυπναδα σου γιατι εισαι μαγκακος, τοτε δεν εισαι χαζοτερος απο μενα.
    Εγω πιστευω οτι εκανες το δευτερο, και σου απαντησα με παρομοιο τροπο, γιατι σε μαλακιες, με μαλακιες απανταμε. Αρα, δε σε θεωρω χαζο.
    Αμα γραψεις αλλη μια απαντηση που προσπαθεις να μου πεις μαμουσουτου, θα αρχισω να αναθεωρω


    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    fixxxer, πως οριζεις την καρικατουρα;
    Ετσι:

    Spoiler



    Quote Originally Posted by Serpantinas View Post
    όχι δεν είναι προσβλητικός, απλά εσύ είσαι κατώτερης ευφυίας. Και μετά του φταίνε οι γύρω μια ζωή μωρέ.

    Αλλά αποσύρομαι απ' το να απαντήσω στην προσβολή του φιχχερ που θα έρθει, δεν έχω όρεξη για σελίδες. Λίγη ειρήνη απλά μάγκες, στις συζητήσεις σας. Εκτροχιάζεται ένα φόρουμ ολάκερο για 1-2-5 άτομα (me included, γιατί αρπάζομαι όταν μου μιλάνε έτσι, είμαι ευαίσθητος ). Αλλά εγώ είμαι και χαζός/παιδί του ρόκιν και δε μετράω, το θέμα είναι πως χαλιούνται κι οι "καλοί" και όντως ευφυείς.
    Κανενας δε μου φταιει. Δεν εχουμε ολοι συνδρομα καταδιωξης σε καθε γωνια του ιντερνετ. Kαι για να σε προλαβω, δεν εχω στοχο να σε προσβαλλω με το να υπαινισσομαι οτι εχεις συνδρομο καταδιωξης. Μπορει να μην ειναι καν αληθεια. Αν εχεις, φτιαχτο. Αν δεν εχεις, κουλ, απλα γραψε με σταρχιδιασου.

    Κατα τα αλλα, ευτυχως που δεν ειχες ορεξη για αντιπαραθεση. Φανταζομαι αν ειχες ορεξη για αντιπαραθεση, θα ειχες απαντησει 4 φορες, με 23 παραγραφους, και 234 γραμμες στο τσατ. Τωρα περιοριστηκες σε ενα κλασμα αυτων. Επεστρεψες στο ER για το μηνα Ιουνιο του 2016, για να μας πεις οτι εκτροχιαζεται ολοκληρο το φορουμ, επειδη 5 ατομα ειναι προσβλητικοι. Cool story bro, τα λεμε τον Σεπτεμβριο του 2018 παλι, οταν σε πιασει η ευαισθησια σου για το ER.
    Οσον αφορα το ζουμι του ποστ σου, που ειναι το οτι προσεβαλα τον 12 σταρς ανεπανορθωτα, δες την απαντηση μου προς αυτον. Ηρεμησε μπρο.

  7. #3022
    Serpantinas
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Επεστρεψες στο ER για το μηνα Ιουνιο του 2016
    τι σημαίνει αυτό;


    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    για να μας πεις οτι εκτροχιαζεται ολοκληρο το φορουμ, επειδη 5 ατομα ειναι προσβλητικοι.
    Δεν είναι αλήθεια; Θρεντ 2016:

    Καλημαίρα
    Καλιμέρα, εμετέ
    Kalhmera, γαμω την παναγια σας
    kalymera γραφετε, μλκ εισαι τελειως χαζος

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Cool story bro, τα λεμε τον Σεπτεμβριο του 2018 παλι, οταν σε πιασει η ευαισθησια σου για το ER.
    Τι σημαίνει αυτό; Είμαι στη φάση από το δυοχιλιάδεςτρίω και μέχρι να έρθει ο ικονοκλαστ και να δηλωσει οτι "αυτος ειναι χαζος", που σημαινει οτι πλεον το ιαρ/λουμπεν/ουρακοταγκο μπορει να με βριζει χωρις λογο, ειχα πολλές και πολύ ομορφες συζητησεις ,γνωριμιες, ιστορίες. Έχω κάνει ΕΝΑ ποστ αποχώρησης, όταν τα είχα παίξει με το πόσο σοβαρά παίρνω ότι ένας όχλος με θεωρεί καθυστερημένο και ο Η. ευχόταν να πεθάνω. Αλήθεια ξενέρωνα λίγο εκεί (και έκανα κι εγώ σα μαλάκας ως μέρος τινειτζ αντίδρασης =ρ )

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Οσον αφορα το ζουμι του ποστ σου, που ειναι το οτι προσεβαλα τον 12 σταρς ανεπανορθωτα, δες την απαντηση μου προς αυτον. Ηρεμησε μπρο.
    Πάσο, αγκαλιά.
    Last edited by Serpantinas; 14-06-2016 at 23:53.

  8. #3023
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Na 8ymisw oti stis prohgoumenes season eixan hdh grammeno yliko apo to Pappouli. Ayth einai h prwth pou prepei na ta bgaloune pera mono me guidelines xwris tipota allo. Manteuw oti einai apo tous basikous logous pouexei tetoia isopedwsh lately kai se ba8os xarakthrwn kai se dialogous kai sta panta.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  9. #3024
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    voulwmeno gramma diabazeis.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  10. #3025
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Den borw na katalavw to whining pou epikratei pantou gia thn S6, enw exoume faei sth mapa skoupidia opws h S3 kai h S5

  11. #3026
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Spoiler
    1. Για πού το έβαλε ο Βάρυς;
    2. Για ποια rumors λέει ο μέιστερ στη Σέρσεϊ ότι τελικά ισχύουν;

    Ξενερωτικό σημείο για μένα: Πώς γίνεται η Άρυα να σκότωσε την καλύτερη μαθήτρια του κοκκινομάλη κι αυτός να χαίρεται για πάρτη της; γενικά έρχεται ένα μαλακισμένο δε σε υπακούει σε τίποτα σου σκοτώνει και τη μαθήτριά σου και φεύγει κι εσύ είσαι ευχαριστημένος και ντάξει κουλ; Γενικά τη φάση με τον many face god δεν την έπιασα ποτέ.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  12. #3027
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    να βλέπεις τα επεξηγηματικά που βάζει ο mormengil
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  13. #3028
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Spoiler
    1. Για πού το έβαλε ο Βάρυς;
    2. Για ποια rumors λέει ο μέιστερ στη Σέρσεϊ ότι τελικά ισχύουν;

    Ξενερωτικό σημείο για μένα: Πώς γίνεται η Άρυα να σκότωσε την καλύτερη μαθήτρια του κοκκινομάλη κι αυτός να χαίρεται για πάρτη της; γενικά έρχεται ένα μαλακισμένο δε σε υπακούει σε τίποτα σου σκοτώνει και τη μαθήτριά σου και φεύγει κι εσύ είσαι ευχαριστημένος και ντάξει κουλ; Γενικά τη φάση με τον many face god δεν την έπιασα ποτέ.
    Γιατι να ειναι η καλυτερη του μαθητρια η Weif? Δε θα επρεπε οι καλυτεροι no-face assassins να ειναι αυτοι που δεν βλεπουμε καν? Δεν υποννοειται γενικα απο την δευτερη σεζον εως και τωρα οτι υπαρχουν δεκαδες απο αυτους διασκορπισμενοι?

  14. #3029
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Spoiler
    1. Για πού το έβαλε ο Βάρυς;
    2. Για ποια rumors λέει ο μέιστερ στη Σέρσεϊ ότι τελικά ισχύουν;

    Ξενερωτικό σημείο για μένα: Πώς γίνεται η Άρυα να σκότωσε την καλύτερη μαθήτρια του κοκκινομάλη κι αυτός να χαίρεται για πάρτη της; γενικά έρχεται ένα μαλακισμένο δε σε υπακούει σε τίποτα σου σκοτώνει και τη μαθήτριά σου και φεύγει κι εσύ είσαι ευχαριστημένος και ντάξει κουλ; Γενικά τη φάση με τον many face god δεν την έπιασα ποτέ.
    Γιατι να ειναι η καλυτερη του μαθητρια η Weif? Δε θα επρεπε οι καλυτεροι no-face assassins να ειναι αυτοι που δεν βλεπουμε καν? Δεν υποννοειται γενικα απο την δευτερη σεζον εως και τωρα οτι υπαρχουν δεκαδες απο αυτους διασκορπισμενοι?
    Έτσι υποννοείται; δεν ξέρω. Επίσης και τα επεξηγηματικά δεν λένε κάτι για αυτά τα 2 που ρώτησα; ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ πάει ο βάρυς
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  15. #3030

Similar Threads

  1. Replies: 145
    Last Post: 22-02-2012, 21:15
  2. Sex game
    By {NightStalker} in forum General Discussion
    Replies: 152
    Last Post: 18-02-2012, 09:54
  3. THE GAME BOY ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ 10
    By Bullet in forum Literature
    Replies: 22
    Last Post: 25-04-2006, 18:19
  4. the Game - The Documentary
    By soulless9 in forum Albums
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-2005, 18:31
  5. THE GAME OF SATAN (\m/)
    By When Black Roses Bloom in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 1
    Last Post: 26-04-2004, 01:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •