Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 115

Thread: Σώτη Τριανταφύλλου

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    top of the world, ma!
    Posts
    292

    Default

    είναι 2-3 λεπτά με τα πόδια από το Δημ. Θέατρο, στην Ελ. Βενιζέλου
    (σύντομες οδηγίες: ο δρόμος μπροστά στο Δημ. Θέατρο είναι η Ηρώων Πολυτεχνείου. Προχωρούμε σε αυτή από το Δημοτικό προς τη μεριά του Μετρόπολις. Συναντούμε διαδοχικά τις εξής κάθετες οδούς: Τσαμαδού, Καραολή κ' Δημητρίου, Ελ. Βενιζέλου. Κάνουμε αριστερά και ακριβώς στη γωνία είναι η βιβλιοθήκη. Το δανειστικό τμήμα στο 2ο όροφο)
    Όχι, δεν πληρώνεις μία.
    πες μου πάλι πως θα βλέπω όνειρα κι όταν πεθάνω
    πως περισσότερο από τώρα θα μπορώ να σ' αγαπάω

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    landslide non stop
    Posts
    2,029

    Default

    so this is permanence

  3. #18
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Osoi den gnwrizete na kserete pou einai to "Skaki" ston Peiraia, den aksizete na legeste Peiraiwtes...
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  4. #19
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji
    Quote Originally Posted by Weiss
    btw υπάρχει και μια υπόθεση ότι ο έλληνας ντιτζέι που αναφέρει η σώτη στο βιβλίο της (το οποίο είναι σε μεγάλο βαθμό αυτοβιογραφικό) είναι ένας φρίκουλας που παίζει συχνά πυκνά στους χάρτες.
    για το κουτσομπολιό της υπόθεσης δλδ.
    Παπασημακόπουλος;

    γκρρρ με τη πάρτη μου
    καληνύχτα
    απαισια μουσικη βαζει στο ραδιο , αλλα εχει πολυ πλακα οποτε παει στο φαιτ κλαμπ.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    cyberia
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother
    Quote Originally Posted by Khalkji
    Quote Originally Posted by Weiss
    btw υπάρχει και μια υπόθεση ότι ο έλληνας ντιτζέι που αναφέρει η σώτη στο βιβλίο της (το οποίο είναι σε μεγάλο βαθμό αυτοβιογραφικό) είναι ένας φρίκουλας που παίζει συχνά πυκνά στους χάρτες.
    για το κουτσομπολιό της υπόθεσης δλδ.
    Παπασημακόπουλος;

    γκρρρ με τη πάρτη μου
    καληνύχτα
    απαισια μουσικη βαζει στο ραδιο , αλλα εχει πολυ πλακα οποτε παει στο φαιτ κλαμπ.
    den nomizw na einai autos giati exoun k arketh diafora hlikias.. mhn ksexname oti h swth einai panw apo 45 twra..
    kata t alla, nai , k egw to prwto ths proteinew, gamhstero bibliaraki, ontws ligo 'koritsistiko' -k downariko- alla exei polla na pei.
    k to thymithika k xthes pou epaikse o paularas to white rabbiy sto underground.. thymaste pou kathotan sto dwmatio ths k akouge to sygekrimeno kommati.. tromerh skhnh auth.
    auta ta durofet pou pinane yparxoun ? h' einai paraplanhtiko to onoma? panta eixa thn aporeia.

  6. #21
    γεροντοκόρη με γάτες Weiss's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Miami
    Posts
    2,013

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut 667
    den nomizw na einai autos giati exoun k arketh diafora hlikias.. mhn ksexname oti h swth einai panw apo 45 twra..
    γιε δεν είναι αυτός.
    είναι ένας μεγαλούλης με σχετικά μακριά μαλλιά και κατι ινδιανίζοντα χαϊμαλιά.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    cyberia
    Posts
    880

    Default

    poios k pou paizei

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,855

    Default

    de sou leo

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,855

    Default


  10. #25
    γεροντοκόρη με γάτες Weiss's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Miami
    Posts
    2,013

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut 667
    poios k pou paizei
    στους χάρτες ντε
    αν και έχω καιρό να τον δω (μπορεί να φταίει και το ότι έχω καιρό να πάω στους χάρτες)
    τώρα πως τον λένε δεν ξέρω.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    cyberia
    Posts
    880

    Default

    δεν κανουμε σωστο κουτσομπολιο μου φαινεται

    ΠΕΣ ΡΕ ΙΣΚΡΑ !

  12. #27

    Default

    ΣΩΤΗ Ι ΛΑΒ ΟΥ
    εμένα δε μου φάνηκε κοριτσίστικο το σάββατο βράδυ, που είναι όντως το καλύτερο, αλλά έχω διαβάσει μπόλικα δικά της την τελευταία διετία και μπορώ να πω ότι δε μετάνιωσα για κάποιο, αν και σαφώς μερικά είναι αρκετά υποδεέστερα από άλλα. Τώρα διαβάζω το αύριο μια άλλη χώρα. Μετά το σάββατο βράδυ μάλλον το φτωχή μάργκο μπορώ να προτείνω.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  13. #28
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    βασικά μετά από ένα άρθρο που είχε γράψει στην athens voice που έκραζε μέσα σε όλα τα άλλα και το σωματείο βιβλίου-χάρτου άκουσε πολλά άι γαμήσου Σώτη!

  14. #29

    Default

    χο, εγώ δε διαβάζω άθενς βόις όμως, μόνο τα βιβλία της, οπότε την αγαπώ. Λέτε όλοι ψέματα.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  15. #30
    γεροντοκόρη με γάτες Weiss's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Miami
    Posts
    2,013

    Default

    Εμένα το πρόσφατο άρθρο της για τις δηλώσεις Πάγκαλου με είχε βρει μια χαρά σύμφωνη. Κατά τα άλλα, λέει πράγματι συχνά βλακείες αν και νομίζω ότι το πραγματικό πρόβλημα είναι το αφοριστικό της ύφος (βλέπε "Υιοθέτησε κι εσύ ένα αδέσποτο, μπορείς", παλιότερο άρθρο της για την υιοθεσία παιδιών, και δεν είναι (μόνο) ο τίτλος, ήταν και το περιεχόμενο αδιανόητο).
    Last edited by Weiss; 09-06-2009 at 10:48.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •