Page 52 of 63 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 766 to 780 of 941

Thread: Astynomiki Via

  1. #766
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Γιατί εδώ λέμε ότι ο άνθρωπος πέρασε μία βόλτα από την κόλαση και με τη στάση σου του δίνεις και την ευθύνη γι αυτό. Συγγνώμη αν κατάλαβα λάθος. Αν ναι, τότε μάθε να σχολιάζεις τα φλέγοντα και όχι τα περαιτέρω, γιατί είμαστε αδερφές και θιγόμαστε.

  2. #767
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Μπλίτζερ επίτηδες την κάνεις όλη την ιστορία ή όντως δεν καταλαβαίνεις; Υποτίθεται ότι όλοι οι πολίτες είναι ίσοι απέναντι στο νόμο. Οδηγάς μεθυσμένος; Σου παίρνουν το δίπλωμα, δε σου γαμούν το σπίτι. Το γαμημένο στοπ που λιβανίζεις μία σελίδα τώρα είναι σε ΑΛΛΟ επίπεδο στην ανάλυση που γίνεται στο κείμενο, βάλε λίγη τάξη στη σκέψη σου, δε χρειάζεται να σαι κομμουνιστής αναρχικός ή οτιδήποτε για να το καταλάβεις.

    edit: οι αποπάνω με πρόλαβαν και διατύπωσαν πολύ καλύτερα.
    συμφωνω απολυτα. με τη μονη διαφορα οτι τυπακι επαγγελματιας κιολας που δηλωνει ευθαρσως οτι ε ναι μωρε ημουν μεθυσμενος καβαλησα το αμαξι, εκανα ενα τρακαρισματακι κτλ κτλ, οσο δικιο και να εχει για τα υπολοιπα που ακολουθησαν (που εχει) το χανει ρε συ. πως να το κανουμε. ειναι καραγκιοζης. τοσο απλο ειναι το θεμα. και εχεις τον καθε να μη πω να λεει το μακρυ του και το κοντο του.
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  3. #768
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Γιατί εδώ λέμε ότι ο άνθρωπος πέρασε μία βόλτα από την κόλαση και με τη στάση σου του δίνεις και την ευθύνη γι αυτό. Συγγνώμη αν κατάλαβα λάθος. Αν ναι, τότε μάθε να σχολιάζεις τα φλέγοντα και όχι τα περαιτέρω, γιατί είμαστε αδερφές και θιγόμαστε.
    Πάμε πάλι. Ειδικά για σένα, επειδή κατά βάθος είσαι καλό παιδάκι. Σχολίασα περί στοπ, επειδή:

    1. θα πέφτατε να με φάτε για τις επόμενες 28 σελίδες, που τόλμησα να κράξω κάποιον που έφαγε ξύλο από μπάτσους !!11
    2. ήταν παντελώς άσχετο με το όλο θέμα, τύπου:

    Spoiler


    και 3. ο τύπος είχε το ΘΡΑΣΟΣ να αναφέρει ότι είναι επαγγελματίας, ήπιε λίγο παραπάνω, παραβίασε στοπ Ε-ΚΑΙ-ΤΙ-ΕΓΙΝΕ-ΜΩΡΕ-ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ-ΕΝΑ-ΑΤΥΧΗΜΑΤΑΚΙ-ΔΕ-ΘΑ-ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ-ΚΙΟΛΑΣ και γενικά όλα αυτά τα σιχαμένα του Έλληνα οδηγού που δολοφονεί κόσμο καθημερινώς.

    Δεν υποστήριξα ΠΟΤΕ ότι δικαίως έφαγε ξύλο. Σαφώς και αηδιάζω κάθε φορά που βλέπω μπάτσο να βαράει χωρίς λόγο και αιτία. Σοβαρευτείτε.
    Life begins at 45°.

  4. #769
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Σκάσε πια μωρέ μαλάκα.

  5. #770
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    επι 20 χρονια οδηγουσα μεθυστουρωμενος καθημερινα...προφανως αυτο με κανει ευκολο κρεας στην μπατσομηχανη, το γεγονος οτι δεν προκαλεσα ποτε καποιο ατυχημα ή δυστυχημα (μακρυα απο μας) σιγουρα δεν σωζει την μαλακια μου
    αυτο που δε σωζει εσενα ομως ειναι οτι οι γενικες αποψεις σου μαλλον ειναι υπερ της κλοτσοπατιναδας απο τα μπατσακια, συμπερασμα βγαλμενο οχι προφανως απο το παρων θρεντ μονο

    ο ικονοκλαστς ειπε το προφανες κι εσυ εκατσες στην μαλακια του ''κι αν η μανα μου ηταν λεσβια θα βγαινα πουστης''
    το προφανες (εχω την αισθηση οτι αυτο ειναι λαθος λολ) ειναι οτι εδω ομιλαμε για καταπατησις της ανθωπινης αξιοπρεπειας, καταφανεστατα, εξωφθαλμα
    το γεγονος οτι προσπερνας ολο αυτο το πραμα και στεκεσαι στο γαμημενο ΣΤΟΠ πρεπει να σε ανυσηχησει ολιγον

    καλα τα ''ναι μεν αλλα'' αλλα δεν μπαινουμε ολοι σε αυτην την σακουλα μαστορα

    @WOM ελα ρε μαλακα εσυ ησαν σοβαρος χρηστης...γιατι αυτη η ξεφτιλα?

  6. #771
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    να γίνει σπλιτ σε θρεντ "μαλακία να οδηγάς μεθυσμένος" και να συζητήσουμε εδώ για μπάτσους που δέρνουν κόσμο (ROFL EISTE K M TN PASSARI DLD, OI RUMANOI FTENE PU TON SAPIZAN?)

  7. #772
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    μουτζωστε οσο θελετε, αλλα
    εχουμε απο τη μια το μαλακα επαγγελματια που λεει ελα μωρε ημουν κουρουμπελο δε βαριεσαι, που τρακαρει καποιον, και ωχ αμαν αδερφε δεν εγινε και τιποτα

    και απο την αλλη τους γαμω τη μανα τους μπατσους που του γαμαν τημπαναγια.

    προφανως γαμω τους μπατσους.
    επισης ομως ειμαι σχεδον βεβαιος οτι οπως με περισια ανεση το ιδιο το παλικαρι παιε να μας πεισει οτι δεν εγινε και τιποτα που ηταν λιωμα, με την ιδια ανεση πονταρω θα πεταγε στους μπατσους μαλακιες τουστυλ, ελα ρε παλικαρια ξεχασα τα χαρτια στο φορτηγο μη ξιγιεστε ετσι κτλ κτλ. οχι οτι δικαιολογω τους μπατσους, γαμηστε τουςτο σπιτι κανενα δικαιωμα να κανουν τετια δεν εχουν. αλλα ανοιξαμε κοτζαμ φλειμ θεμα για ενα μαλακα που εκανε μαλακιες και δεν εχει καν τα αρχιδια να το παραδεχτει. και καθεστε να υπερασπιστειτε το μαλακα σταρχιδιστη. χιλια δικια εχει, αλλα ειναι μαλακας συγμωμη κιολας

    οχι οτι εγω δεν εχω οδηγησει μεθυσμενος οχι οτι εγω δεν εχω κανει μαλακιες οχι οτι εγω ειμαι ο παπας, αλλα ρε πουστη μου προξενεις και τρακαρισμα και για να δωσεις εμφαση στο τι τραβηξες (που κακως περασες οτι περασες) μας εκμηδενιζεις τη μαλακια που εκανες. πως να σε υπερασπιστουμε ρε ανθρωπα. αφου εισαι μαλακας.
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  8. #773
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    βαριεμαι να κατσω να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες αλλα σοβαρα νευριαζετε που οι μπατσοι κανανε ντα εναν μεθυσμενο που τρακαρε εναν ανθρωπο wtf

  9. #774
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    αλιστερ, ελα, τον πουλο εσυ, εχουν ανεβει τα αιματα, μιλανε οι μεγαλοι τωρα.

    που το ειδατε ρε πανηλιθιοι οτι ο τυπος το λεει σε φαση "δεν εγινε και τιποτα"; και θελετε να μου πειτε τωρα οτι τα δυο μεγαλυτερα καγκουρια του φορουμ γυρνανε να κριτικαρουν ενα πραγμα που σιγουρα θα εχουν κανει κατ'εξακολουθησιν. στην ελλαδα ειναι κουλτουρα το να οδηγεις μεθυσμενος, η λογικη που κυριαρχει δεν ειναι οτι "μπορει να προκαλεσεις ατυχημα", η λογικη ειναι οτι "εγω ρε φιλε μεχρι τα 5-6 ποτακια ανετα το παω το αμαξι, ειμαι γαααματος οδηγος".

    ο τυπος καλλιστα θα μπορουσε να μην αναφερει το τρακαρισμα ή να αποκρυψει τις μπυρες και δεν το εκανε, μην λεμε αλλες μαλακιες τωρα.
    this is radio freedom.

  10. #775
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    Default

    @00i00, έστω ότι καταλήξαμε σε κάτι με τίτλο:

    ΟΚ ...εδώ θέλουμε να γράψουμε για μπάτσους. Καταντήσαμε εαν σε πιάσουν να περνάς απέναντι εκτός διάβασης να σε πετάξουν στην ζαρτινιέρα, ΑΛΛΑ να πούμε για τον τύπο: "επαγγελματίας μεθυσμένος θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα (και παραδεξου την μαλακία σου λιγάκι)"

    Αλλά ορίστε, έρχεται το 20χρονο pokemon Aleister ... εκεί να δεις ξεφτίλα...
    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

  11. #776
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Πρωτον δεν ειμαι 20, ειμαι 14, δευτερον δεν νομιζω να απολογουσασταν για μεθυσμενους οδηγους αν σας ειχε τρακαρει ποτε (χτυπα ξυλο) κανας παπαρας που γυρναγε απ'τα μπουζουκια τυφλα με τη BMW

  12. #777
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    ενα πραγμα που σιγουρα θα εχουν κανει κατ'εξακολουθησιν.
    Πάρε μια μούτζα ηλίθιο καραγκιοζάκι, από ένα άτομο που έχει δοκιμάσει αλκοόλ 15 φορές στη ζωή του. Ορίστε τα επιχειρήματά σου και η εγκυρότατη (σε κάποιο πλαίσιο της δικής σου φαντασίας) άποψή σου για μένα σε ολόκληρο το θρεντ.
    Last edited by BLiTzER; 22-04-2012 at 10:59.
    Life begins at 45°.

  13. #778
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    Το κείμενο που εγραψε ο τυπος το διαβασαμε ολο? Λεει και μερικα πραγματα για τους υπολοιπους που κρατουνταν εκει.
    Ειχαν κι αυτοι μεθυσει και προξενησει καποιο ατυχημα? Ας μεινουμε λοιπον στο θεμα που αναδεικνυεται
    και ας αφησουμε την οδικη συμπεριφορα για αλλη κουβεντα.

  14. #779
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    «Με είχαν τυλίξει με μια μαύρη σακούλα σκουπιδιών που είχε γεμίσει κόπρανα από τον φόβο των βασανιστηρίων. Μου έβαζαν το πιστόλι στο μάτι. Απειλούσαν να με σκοτώσουν και με κτυπούσαν. Αμέσως μετά με έβαζαν να προχωράω… κουτσό, στο ένα πόδι. Κι όταν δεν τα κατάφερνα με κτυπούσαν πάλι»
    http://www.tovima.gr/society/article/?aid=453696

  15. #780
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Εγώ, ρε καθυστερημένε, ή εσύ που έσπευσες να υποστηρίξεις κάποιον που προκάλεσε ατύχημα ΠΙΩΜΕΝΟΣ και μάλιστα εύχεσαι να σκότωνε κάποιον?
    Δεν θελω να αναφερθω στη νοημοσυνη σου, ισως ησουν αφηρημενος οταν το διαβαζες και δεν καταλαβες οτι το θεμα δεν ειναι το στοπ που περασε η οτι οδηγησε λιωμα (το οποιο ειναι κατακριτεο απο ολους νομιζω) αλλα ολα τα υπολοιπα
    Let The Freak Flag Fly!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •