Page 56 of 63 FirstFirst ... 6465455565758 ... LastLast
Results 826 to 840 of 941

Thread: Astynomiki Via

  1. #826
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    σωστή η ψηφοφορία. στο κάτω κάτω


  2. #827

    Default

    Πάνω στη συμπλοκή...

    http://www.newsit.gr/default.php?pna...191184&catid=4

  3. #828
    Ryan Gosling zihuatanejo's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Islington.
    Posts
    1,665

    Default

    Δεν είναι να μπεις να διαβάσεις τα σχόλια.

  4. #829
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default



    wat happening

  5. #830
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default



    σκόνταψαν σε κοντάκιο

  6. #831
    . Ghoul's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    κάτι σας θυμίζει
    Posts
    5,608

    Default

    οι μπάτσοι δεν έχουν σύνορα


    We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  7. #832
    Meth Swastika Lyse's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    666

    Default

    Μην το δείτε.

  8. #833
    Senior Member KiNKY KoNG's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    111

    Default

    na to deite kai meta na pate na diavasete sxolia edo apo dipoda zoa

  9. #834
    Φρικαλέο Τέρας Heimaa's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    μη ρωτάτε μαλακίες
    Posts
    253

    Default

    rip στο σκύλαρο ρε. σφίχτηκε η καρδιά μου.
    acab
    Εξωκοινοβουλευτικό Μπλάκμεταλ

  10. #835
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by Ghoul View Post
    οι μπάτσοι δεν έχουν σύνορα

    Λοιπον αυτο ολως τυχαιως το ανεβασα facebook ακριβως λιγη ωρα πριν/μετα (ταυτοχρονα?) το ποσταρεις, που το βρηκα απο ενα φιλο μου.
    Δεν ηθελα να δω αυτο το βιντεο, γιατι ηξερα οτι θα νευριασω/στεναχωρηθω/εξοργιστω. Αλλα δε μαρεσει να αρνουμαι την αληθεια.
    Και το ειδα, και μα την αληθεια οταν τελειωσε το βιντεο, κοπανησα το χερι μου τοσο δυνατα στο γραφειο μου που τωρα ειναι μωβ τα δυο δαχτυλα.
    Και μετα με εξοργισε ακομα περισσοτερο ο "διαλογος" κατω απο το λινκ μου, γιατι προσπαθουσε να με πεισει μια κοπελα, πως ο μπατσος δεν ειχε αλλη επιλογη.
    Γαμω τη μπαναγια ρε πουστη, σε τι κοσμο ζουμε???? Πραγματικα νιωθω θλιψη απο το μεσημερι που το ειδα μεχρι τωρα 14 ωρες μετα. Δεν ειναι δυνατον να γινονται τετοια πραγματα.


  11. #836

  12. #837
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Κοιτα ρε τα κορακια πεσαν να με φανε. Δεν ηταν χιουμορ, ηταν αντανακλαστικη αντιδραση στην καταντια που εχει φτασει η κοινωνια μας. Αλλωστε εγω δεν κολλαω ποτε στις λεπτομερειες, δε με ενδιαφερουν, εδω υπαρχουν κατι εκατομμυρια ξερω γω θυματα πολεμου, εκατονταδες χιλιαδες ραδιενεργοι και παραπληγικοι απο πυρηνικα ατυχηματα και βομβαρδισμους, κατι δισεκατομμυρια φτωχων και εξαθλιωμενων στην Ινδια κτλ, θα με πειραξει το ξυλο που εφαγαν δυο συλληφθεντες απο την αστυνομια?
    Και η απάντηση στην ερώτηση ποιοί είμαστε τώρα, είναι σίγουρα "αυτοί ήσασταν πάντα".
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  13. #838
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Γελάω με παραπάνω δηλώσεις φίξερ σε συνάρτηση με το σχόλιο "Γαμω τη μπαναγια ρε πουστη, σε τι κοσμο ζουμε???? Πραγματικα νιωθω θλιψη απο το μεσημερι που το ειδα μεχρι τωρα 14 ωρες μετα. Δεν ειναι δυνατον να γινονται τετοια πραγματα."

  14. #839

    Default

    Αυτό ήθελα να το θίξω και γω, μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Γενικά, πέρα από τις φοβερές απορίες μου σχετικά με το γιατί να έχει κανείς το οποιοδήποτε κατοικίδιο (μόλις έχασα για πάντα την ευκαιρία να γίνω διακεκριμένος επιστήμονας ή υπέρβαθος φιλόσοφος που αγαπάει μόνο την επιστήμη του και τις γάτες), μου κακοφάνηκε απίστευτα το "σε τι κόσμο ζούμε????" όταν η φορά που ξεστομίστηκε/επηρέασε για 14 ώρες/ράγισε το ξύλινο γραφείο ήταν για την LAPD δολοφονία ενός σκύλου. Και δεν αναφέρομαι αποκλειστικά στους ανώμαλους του facebook που ποστάρουν ΜΟΝΟ κακοποίηση ζώων, γλυκά στα TGI και παραλίες στην αντικύθνο, αλλά και γενικά στους όσους ξέρω γω θα δάκρυζαν που ένα σκυλάκι διψάει στην Σταδίου, αλλά αν έβλεπαν έναν άστεγο στην ίδιο οδό, σαν να μην υπάρχει. Ή να υπάρχει για να γεμίσει τα tumblrs των επίδοξων μετα-αστικών φωτογράφων της πάντα δραστήριας Μητρόπολης Αθήνας. Έχω βρίσει κοπέλα στο δρόμο που έβγαζε φωτογραφίες άστεγους.

    Γενικά, για να σας προλάβω, προφανώς και καταδικάζω φόλες, κακοποίηση ζώων, συνθήκες στα pet shops, αυτό είναι θεμελιώδες, αλλά πραγματικά απορώ που μερικοί ανθρώποι πρώτα θα ευχηθούν ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΦΟΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ παρά ξέρω γω σε όσους κλείνουν μετανάστες σε στρατόπεδα συγκέντρωσης στις Αμυγδαλέζες ή όσους παρατείνουν την κράτηση του Κώστα Σακκά. Στη χώρα μας έχουμε ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ. Οι άνθρωποι που τα διοικούν μπορεί να καλομεταχειρίζονται το πεκινουά τους.

    Συζητήστε

  15. #840

    Default

    kaneis den 8a diafonisei me osa les kai sigoura exoun ginei xirotera pragmata sthn an8ropotita kai ginonte ka8imerina apo thn adiki dolofonia enos skulou
    sigoura paratiroume thn adiaforia gia sovara zitimata apo megali merida kosmou kai thn tasi na asxoloumaste me mikropragmata
    alla den nomizw pos uparxei logos na sou kakofenete sthn sigekrimeni periptosi pou kapios e3orgistike m'auto se va8mo na aidiasei kai na parektrapei xtipontas xeria sto trapezi kai aforizontas thn an8ropotita
    einai stigmes adinamias pou se ftanoun se va8mo na peis ti skatenios pou einai o kosmos mas kai efkola 8a eprepe na dikeologiseis kai na katalaveis exontas dei ena tetio video
    kai den noite ka8e fora pou 8a mas e3orgizei kati na anaferoume prota ta kaka tou kosmou se sira varititas apo to pio sovaro mexri to pio light
    genika h fasi einai oti o fixxxer aporei pos ginete na uparxoun tetia tupakia pou skotonoun skulia esu eisai se fasi aporo pos uparxoun tipakia san ton fixxxer pou zoune sto roz sinefaki ki egw eimai se fasi aporo giati aporite pou aporoume ktl
    sigoura auta pou eipa akirononte an osa eipes exoun na kanoun prosopika me ton fixxxer epidi 3ereis kati parapano gia to poso malakas einai h teriazei sto profil tou tupou pou periegrapses

    lefteria ston kosta sakka
    Yippee-ki-yay, motherfucker.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •