Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 265

Thread: Τοol, Mastodon

  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bourbo(n)s
    Posts
    2,447

    Default

    Quote Originally Posted by Not_saved
    Quote Originally Posted by zihuatanejo
    ο οποίος ήταν με 2 γκόμενες
    Παίζει να ήταν και ο Mastodonαπαυτός.
    den paizei
    ontos den paizei
    .Omorfies
    Liga pragmata apo tous mastodon logo ixou fisika perisy sto Gagarin gamousan kai edernan,se arena(ena theos na tin kanei)den nomizo oti ta katafernoun toso kala tespa.
    Oi TOOL itan TOOL.Mageia to show,Mageia o kathenas apo aytous gia diaforetikous logous,o Maynard klasikos Maynard,o Justin apla ekpliktikos gia akoma mia fora sto tropo tou live paiximatos tou(den ton voithouse kai o gam!@$#%#$ o ixos),o Adam klasika ston kosmo tou kai o Danny DANNY!To setlist itan to klasiko toso stin amerikaniki fthinoporini periodeia,oso kai stin metepeita eyropaiki periodeia den nomizo na to allazan gia tin teleytaia synaulia,an kai ena Swamp song i esto ena Sober tha itan gamaoua anti gia tin anousia antallagi organon sto Lateralus.O xwros aparadektos,o ixos antanaklouse pantou pano stin gamolamarina kai genika eleos diladi!Ayta gia tora +tin "katapliktiki prosvasi" ston xwro genikotera!!!Panta tetoia

    YG1:To laser show apla Yperoxo
    YG2:Fasi eixe meta to loukaniko ton 5 eyro
    YG3:Carheart wraio kalliergimeno mousaki

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,388

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLyMaRtYr_
    όταν έχεις πάει σε ένα -όσο να ναι- πιο προσωπικό λάιβ και έχεις μπροστά σου 2 πανύψηλους τύπους που κατά τη διάρκεια του γουίνγκς παίζανε με τα γκομενάκια τους και γελάγανε, απλά δε μπορείς.
    Symfwnw me auto,me tin ennoia oti oi antidraseis megalis meridas tou koinou den symvadizan me ton mallon eswstrefi xaraktira tis mousikis twn Tool.Diladi an kapoios ithele apla na araksei kai na dei auto pou exei na prosferei telos pantwn i mpanta eprepe na xoropidaei san to katsiki kai na steketai stis mytes twn podiwn tou mpas kai dei panw apo ta xeria.Pragmatika lypamai osous itan se seires pisw apo ti dekati as poume,den paizei na eidan kai polla.
    i would name her rock'n'roll.

  3. #78
    Ryan Gosling zihuatanejo's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Islington.
    Posts
    1,665

    Default

    5 Eυρώ ένα βρώμικο???

    ΣΔΟΕ που τους χρειάζεται...


    Κάτι άσχετο.
    Όταν πήρε ο Maynard το μεγάφωνο για να πει τa αρχικά του Rosetta και άρχισε να λέει τέλος πάντων, αυθόρμητα ήρθαν στο μυαλό φράσεις του τύπου "Το ΥΧΡ/ΙΝΕ/ΑΧΑ 3561 ενοχλεί". Ήταν πολύ αστέιος συνειρμός και έσκασα ένα γελάκι. Να, έτσι:

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    εδώ
    Posts
    890

    Default

    Να πω κι εγώ κι έτσ.

    TOOL, γάμησαν, δηλαδή ok οι τρεις γάμησαν ο Maynard λίγο λιγότερο, αλλά νταξ είναι ο Maynard, είμαι fanboyς και τον αγαπώ! Το setlist θα προτιμούσα να ήταν λίγο διαφορετικό... δηλαδή αντί για το Rosetta να χώνανε τίποτα από Undertow ή κάνα Parabola, Grudge ξερωγώ ή το THE POT! Το laser show ήταν γαμάτο!

    Mastodon... huh? Αυτό που άκουγα ήταν drums και βαβούρα, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ήχος, κρίμα γιατί φαινόταν να τα δίνουν όλα... πάλι καλά που ανέβηκαν στο Lateralus για να τους ακούσουμε και λίγο!

    Κοινό, γαμώ τα κλασσικά πλέον μαλακισμένα που περιμένουν να αρχίσει η συναυλία για να πατήσουν κόσμο και να πάνε μπροστά από τη σκηνή να κάνουνε moshing και άλλα χέβι πράματα... κατά τα άλλα θα προτιμούσα να ήταν κάτω από 1.70 η πλειοψηφία του κόσμου, αλλά δυστυχώς δεν συνέβη τούτο και βέβαια δεν φταίει ο κόσμος για αυτό.

    DIDI MUSIC... ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ!!! Μαλακία διοργάνωση, μαλακία χώρος, μηδενική κλίση, χαμηλή σκηνή, γίδια στο μαντρί, μικροσκοπικές είσοδοι κλπ τα έχουν πει κι άλλοι... Φέτος είχα αποφασίσει να μην ξαναπατήσω σε συναυλία του Λώρη, αλλά έφερε PJ και TOOL ο πούστης.

    Next time Tool σε πολιτισμένη ευρωπαϊκή χώρα που σέβεται τον πελάτη... αν και όταν ξαναβγούν σε περιοδεία that is.

  5. #80

    Default

    Quote Originally Posted by Jollyroger
    ena megalo fuck off stous Mastodon pou mas priksane me tis malakies tous.anousioi kai varetoi.Kaloi mousikoi,kakh mousikh.xaotikoi.

    ena fuck off ston kathe fanboy pou den katalavainei oti o X edwse XXXXXX euro na ferei tous Tool kai o fanboys twra leei ta dika tou sta forum enw o allos exei mpei mesa ;h exei vgalei liga.

    ena fuck off ston X giati ekane malakia pou edwse XXXXXX euro stous Tool kai den edwse XXXXXX-100000 euro wste na kanei kai kati kalytero gia th diamorfwsh tou xwrou kai gia ton kosmo pou tosa xronia paei stis synaylies tou(episis to eishthrio tha htan fthnotero kai tha eixe vgalei kai aytos kana frago parapanw)..sthn telikh as thn ekane kai allos paragwgos th synaylia..Me ta fagwmata metaksy tous ftanoume na plirwnoume 52 kai 60 euro...

    TELOS ENA MEGALO FUCK OFF STON HXOLIPTI TWN TOOL (giati me mia mikrh kinhsh tou xeriou tou tha mas eixe swsei ta aytia.)
    ρε φιλαράκι τι να σου πω τώρα;;;

    1ον) ή δουλεύεις σε εταιρία και τα ξέρεις τα μέσα και τα έξω και πόσο παίρνει το κάθε συγκρότημα (που πολύ αμφιβάλω!!!!)
    ή ζεις σε γυάλα!!!
    σιγά μην πήραν οι Tool 500.000 ευρώ και σιγά μην μπήκε και μέσα ο καημένος ο Λώρης!!!Έλεος!!!Δεν έχεις ξαναπάει σε συναυλία σε αυτήν την έρημη τη χώρα???!!!!! Κάθε φορά τα ίδια γίνονται δεν πα να 'ναι οι Tool, οι Porcupine Tree, o Waters και δεν ξέρω 'γω ποιός άλλος!!

    και δηλαδή τα συγκροτήματα κάνουν διακρίσεις σε ποιά χώρα πάνε και ζητάνε ανάλογα αμοιβή, έτσι???Γιατί πώς αλλιώς να εξηγήσω τα λεγόμενά σου σε συνδυασμό με το γεγονός ότι π.χ. στο Λονδίνο ή στο Παρίσι - που συγκεκριμένα έχω πάει - εξίσου μεγάλα ονόματα ή ακόμα μεγαλύτερα από τους Tool παίζουν με τα ίδια ή λιγότερα λεφτά το εισιτήριο και σε πιο ανθρώπινες συνθηκες (=πιο ακριβός ο χώρος)??!!
    Και συγκεκριμένα αν θες και αποδείξεις: Eric Clapton 48euros, Rush 50euros, AC/DC το ίδιο και άλλα πολλά!! Ας το πιστοπιήσουν και άλλα παιδιά από εδώ που έχουν πάει και σε άλλες χώρες γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλα. Και πού??Στο Wembley, στο Bercy, στο Zenith κτλ κτλ Όχι στην αποθήκη!!!!!

    Definately ζεις σε γυάλα!!!

    2ον) πάλι ο ηχολήπτης έκανε διακρίσεις και σε όλες τις άλλες χώρες της περιοδίας ο ήχος ήταν μια χαρά, ενώ ξαφνικά στην Ελλάδα...Τι να πω? Τα ματάκια σου δεν τα έριξες γύρω από τη σκηνή να δεις το χάλι του χώρου. Πίστεψέ με - επειδή το σπουδάζω αυτό - τα υλικά του χώρου ήταν ό, τι χειρότερο υπάρχει για συναυλία!!!

    3ον) για τους Mastodon τι να πω?!!!Διακαίωμά σου να μην σου αρέσει το είδος της μουσικής, αλλά με ποιό κριτήριο τη χαρακτηρίζεις κακή???Και μάλιστα που άκουγες για πρώτη φορά - είναι σίγουρο!! - και με τέτοιο κακό ήχο?? Σιγά ρε μεγάλε μουσικογνώστη που θα τους πεις και fuck off!!!!

    p.s.: εσύ άλλη φορά ό, τι και να σου κάνουν όπως και αν σε εκμεταλλεύονται μη μιλήσεις, απλά πες τους και ένα ευχαριστώ και φίλα τους τα πόδια!!!! Ε, ρε γέλια βραδιάτικα!!!!

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    εδώ
    Posts
    890

    Default

    Α ναι επίσης jollyroger μη μου λες fuck off εμένα, ντάξει?

  7. #82

    Default

    Quote Originally Posted by daydreamer
    Να πω κι εγώ κι έτσ.

    TOOL, γάμησαν, δηλαδή ok οι τρεις γάμησαν ο Maynard λίγο λιγότερο, αλλά νταξ είναι ο Maynard, είμαι fanboyς και τον αγαπώ! Το setlist θα προτιμούσα να ήταν λίγο διαφορετικό... δηλαδή αντί για το Rosetta να χώνανε τίποτα από Undertow ή κάνα Parabola, Grudge ξερωγώ ή το THE POT! Το laser show ήταν γαμάτο!
    [
    Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!

  8. #83
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    καλα αλλα οταν οι ac/dc εχουν 50 ευρο παιζουν και σε ενα wembley sold out ε.. οχι σε 10.000 ατομα..

    η συναυλια ηταν πανακριβη δεν αντιλεγω αλλα οχι να συγκρινουμε ανομοια πραγματα.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bourbo(n)s
    Posts
    2,447

    Default

    Quote Originally Posted by virtual reality
    Quote Originally Posted by daydreamer
    Να πω κι εγώ κι έτσ.

    TOOL, γάμησαν, δηλαδή ok οι τρεις γάμησαν ο Maynard λίγο λιγότερο, αλλά νταξ είναι ο Maynard, είμαι fanboyς και τον αγαπώ! Το setlist θα προτιμούσα να ήταν λίγο διαφορετικό... δηλαδή αντί για το Rosetta να χώνανε τίποτα από Undertow ή κάνα Parabola, Grudge ξερωγώ ή το THE POT! Το laser show ήταν γαμάτο!
    [
    Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!
    pote paixan re seis to Parabola kai to the Grudge gia na ta paixoun twra.. ?min ta theloume ola ok

  10. #85
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLyMaRtYr_
    Μιας και λέμε για τον φρηκ, μαλάκα τι μνήμη έχεις.
    περναω ωρες στο ποστπιξοφγιορσελφς σεξιον ρε
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #86
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Fandango
    Quote Originally Posted by freak brother
    α και για τα μεταλ τυπακια που λεγανε "καλα ρε μαλακα τι νουμερο ο τραγουδιστης , πλατη το κοινο ? ειναι δυνατον" προτεινω να πανε να δουνε τον Μπρους τον Ντικινσον που γαμαει σκηνικα ανεβαινει και σε σκαλωσιες και αμα λαχει σταματαει και κανα λαιβ λογο καπνογονοχλεπας.

    (τυχαιο παραδειγμα ε)
    Εσύ τελικά δεν ξερνούσες στην τουαλέτα;
    κουμπωσα αντι-εμετικα , αντι-διαροιας και κατι ντεπονια και ολα κυριλε!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    εδώ
    Posts
    890

    Default

    Quote Originally Posted by MastodontoideaPliokenous
    Quote Originally Posted by virtual reality
    Quote Originally Posted by daydreamer
    Να πω κι εγώ κι έτσ.

    TOOL, γάμησαν, δηλαδή ok οι τρεις γάμησαν ο Maynard λίγο λιγότερο, αλλά νταξ είναι ο Maynard, είμαι fanboyς και τον αγαπώ! Το setlist θα προτιμούσα να ήταν λίγο διαφορετικό... δηλαδή αντί για το Rosetta να χώνανε τίποτα από Undertow ή κάνα Parabola, Grudge ξερωγώ ή το THE POT! Το laser show ήταν γαμάτο!
    [
    Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!
    pote paixan re seis to Parabola kai to the Grudge gia na ta paixoun twra.. ?min ta theloume ola ok
    Είμεθα αχόρταγοι!

  13. #88
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default

    πολυ μεγαλη κουραση για οσους εκδραμανε στην Αθηνα αλλα αξιζε και η ταλαιπώργια και τα 52 ευρω και το οτι υποστηκαμε τις μλκς της Didi.
    εγω εκανα 30 λεπτα να μπω και μπηκα απτους πρωτους γιατι επρεπε να δουν αμα εχουμε camera και εγω που ειχα την περασα για πλακα.
    οχι οτι εβγαλα φωτοζ-καποιο κολπακι θα εκαναν οι TOOL και οι 2 που προσπαθησα να βγαλω βγηκαν γτπ.
    και η τρισμεγιστη παπαρια της βραδιας το οτι χρεωναν 50 λεπτα για ενα ποτηρακι νερο!!!μα ποση αισχροκερδια γαμω την Ελλαδα μου?

    κατα τα αλλα οι TOOL γαμησαν-ναι ξερω δεν πρωτοτυπω αλλα ηθελα τοσο να τους δω που ακομη και αν ο ηχος τους ηταν σαν των Mastodon παλι το ιδιο θα ελεγα.
    επειδη αποκει που καθομουν εβλεπα κυριως τον Danny(ο οποιος φορουσε μπλουζα LA Clippers αντι για Lakers) μπορω ανετα να πω οτι ο τυπος γαμησε το συμπαν και ολα τα παραλληλα συμπαντα μαζι!ειδικα στο τελειωμα των 46&2 και Vicarious ομολογω οτι λερωσα το βρακακι μου

    ξεχνοντας ολα τα υπολοιπα το μονο που μενει ειναι ενα χαζοχαρουμενο χαμογελο

    α ρε TOOL ...

  14. #89

    Default

    Κρίνοντας ψύχραιμα 24 ώρες μετά να πω κι εγώ τη γνώμη μου.

    Μπαίνοντας στον χώρο (και αφού είχα φάει άπειρη κίνηση στο φανάρι έξω από το ελληνικό και είχα ήδη φορτώσει λίγο) ξενέρωσα απίστευτα με τον χώρο και με τη βαβούρα που ακουγόταν από τη μία άκρη της αποθήκης που αποδείχτηκε, τελικά, πως ήταν οι mastodon.. Για αυτούς δε θα μιλήσω μια και έφτασα λίγο πριν τελειώσουν και δε μου αρέσουν κιόλας. Ο ήχος πάντως στους Mastodon θύμιζε συναυλία παρακμιακού μέταλ ελληνικού underground συγκροτήματος στην πλατεία κάνιγγος και όχι σοβαρή συναυλία με εισητήριο 52 ευρώ.

    Η τρίτη ξενέρα μετά τον απαράδεκτο ήχο και τον ακατάλληλο για συναυλία χώρο ήταν όταν είχα τη φαεινή ιδέα πριν βγουν οι tool να πάω για κατούρημα.. Είχε περίπου 5000000000000000000 άτομα ουρά, οπότε εγκατέλειψα την προσπάθεια και επέστρεψα στο συναυλιακό χώρο αρχίζοντας να μετανειώνω για τα λεφτά που έσκασα. Εν αναμονή λοιπόν των tool, συγκρατόντας τα τσίσα μου και σκεφτόμενος πως αν ο ήχος είναι όπως και στους mastodon θα ξενερώσω απίστευτα ακούω και την απίστευτη και πρωτοφανή για τα συναυλιακά δεδομένα ανακοίνωση "Να καπνίζετε λίγο και να μη βγαζετε φωτογραφίες"..



    Όλη η ψυχολογία που περιέγραψα παραπάνω αναστράφηκε πλήρως με το που βγήκαν οι tool. Ο ήχος ως δια μαγείας έφτιαξε απίστευτα και τουλάχιστον εκεί που καθόμουν εγώ (κέντρο και σχετικά πίσω) άκουγα τα πάντα πολύ καθαρά. Ο φόβος που είχα ότι αν τους δω ζωντανά ίσως διαλυθεί στο μυαλό μου το μυστήριο που τους περικλείει αποδείχθηκε άκυρος. Με τις μάσκες, με τις τελετουργικές σχεδόν κινήσεις, με την distorted φωνή, με το φωτισμό κτλ κατάφεραν να διατηρήσουν το ίδιο μυστήριο αίσθημα και το δέος που σου προκαλούν και όταν τους ακούς στο cd. Απέδωσαν ΟΛΑ τα κομμάτια που είπαν ΤΕΛΕΙΑ!! Φωνητικά ο Maynard ήταν απίστευτος αλλά και γενικότερα όλο το στγκρότημα απέδωσε τα κομμάτια άψογα. Όσο για τα οπτικά εφέ με τον φωτισμό, τα λέιζερ και τα πολύ ωραία σκηνικά ήταν από όσο μπορώ να θυμηθώ το καλύτερο σόου που έχω δει σε συναυλία. Τα λέιζερ δεν ήταν μόνο εντυπωσιακά αλλά έδεναν και με τη μουσική πολύ ωραία και δώσανε στη συναυλία το κάτι παραπάνω που την απογείωσε.

    Κορυφαίες στιγμές κατ' εμέ το schism, το lateralus και όλα σχεδόν τα κομμάτια που παίξανε από το 10000 days!!


    Κλείνοντας να πω ότι αν και φεύγοντας είχα πολύ καλή διάθεση (παρότι κουρασμένος) οι διοργανωτές κατάφεραν να μου σπάσουν τα νεύρα για μία ακόμη φορά, καθώς φαίνεται δεν είχαν προβλέψει ότι όλος ο κόσμος που ήρθε με τα αυτοκίνητά του θα έπρεπε με κάποιο τρόπο να φύγει κιόλας, με αποτέλεσμα να φρακάρουμε στην έξοδο του parking και να μείνω πάνω από μισή ώρα μέσα στο αμάξι ακινητοποιημένος (ευτυχώς είχα πάρει μαζί μου εφημερίδα που βοηθάει πολύ σε τέτοιες καταστάσεις)

    Αυτά τα ολίγα..

    P.S. Παρά τις παρακλήσεις "των ίδιων των tool" και φωτογραφίες τράβηξα και βιντεάκι αλλά είμαι λίγο μαλάκας και δεν ξέρω πώς να το ανεβάσω. Σόρυ..

  15. #90
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    11

    Default

    Htan h 2h fora pou evlepa Mastodon kai Tool me diafora 25 hmerwn kai borw na pw oti an htan h prwth fora pou tha tous evlepa tha eixa faei trelh xenera.

    Afto den shmainei oti den spasthka me thn toso gia ton peo diorganwsh.Edaxei epeidh exete navlwsei ena terra vibe gia tis kalokairines sas diorganwseis(asxeto an kai ekei trws apistefth talaipwria, apo hxo kapws palevetai),ton xeimona xafnika vazete konsoles kai stinete skhnes opws kai opou na nai?Kanonika xtes eprepe na sas to kanoume kalokairinh diorganwsh alla pistevw oloi eixan thn laxtara na doun tous tool an kai h pleiopsifia tou kosmou apo oti suberana den to fxaristithike kiolas.

    Telos ixera apo th stigmh pou thavmasa se olo tou to megaleio to show se kapoia xwra tou exwterikou me eishthrio 13 e ligotera-afto pou eidame stis mites ton podiwn mas sthn ellada-oti den tha nai to idio kai sth polh mou.Ta eskasa kai egw san fanboy.To metaniwsa? Den metaniwsa pou xanaeida Tool(oi Mastodon kai sthn austria skata hxo eixan), metaniwsa omws pou eskasa tosa lefta gia mia diorganwsh pou xwlene kai ebaze apo padou(kai kuriolektika kai metaforika).

    Pistevw oti ola exoun eipothei gia afto to live.To mono pou exw na prosthesw einai oti an sas dwthei h efkairia na deite Tool sto exwteriko na pate giati pistepse me einai allh fash,kamia sxesh me afto pou nomizete oti eidate kai oswn afora ton hxo kai thn diorganwsh kai thn klish tou dapedou kai ola afta pou eprepe na einai dedomena gia na bei kapoios sto mood mias tetoias sunavlias.

    Gia to telos twra:


    Didi gamiesai....

    Sthn telikh 52 e eskasa borw na vrizw oso thelw.........
    .....Cause I need to watch things die
    From a distance
    Vicariously, I
    Live while the whole world dies
    You all need it too - don't lie.

Similar Threads

  1. Kserete tous Mastodon?
    By cloud in forum Music Discussion
    Replies: 78
    Last Post: 28-03-2009, 03:12
  2. Mastodon - Blood Mountain
    By Dragonlord in forum Albums
    Replies: 50
    Last Post: 19-11-2006, 08:34
  3. Διαγωνισμός Mastodon
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 15-12-2005, 15:32
  4. Mastodon - Remission
    By House Of Low Culture in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 11-01-2005, 00:19
  5. Mastodon - Leviathan
    By regularpaul in forum Albums
    Replies: 69
    Last Post: 22-10-2004, 15:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •