Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ER - ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  1. #16

    Default

    Οκέη, δυστυχώς ο διαγωνισμός πρέπει να ακυρωθεί. Τα άτομα που ενδιαφέρθηκαν είναι υπερβολικά λίγα (κι ακόμη κι αν υπάρχουν 1-2 άλλοι που δεν μπήκαν χτες δεν αλλάζει η κατάσταση), οπότε νομίζω είναι η μόνη λογική απόφαση. Είναι λίγο κουτό να κοστίζουν τα δώρα και τα ταχυδρομικά περισσότερο από τα έσοδα, οπότε ας το ξεχάσουμε. Όσοι θέλουν να δώσουν χρήματα, μπορούν ακόμη να το κάνουν στους παραπάνω λογαριασμούς. Όσα μπουν στον δικό μου θα μεταφερθούν στο λογαριασμό των ΓτΚ μερικές ώρες μετά, μόλις τα δω στο λογαριασμό μου δηλαδή. Δε είναι απαραίτητο να μου στείλετε email, δεν περιμένω άλλες καταθέσεις οπότε ξέρω ότι θα είναι για αυτό. Αν καταθέσετε κατευθείαν στους ΓτΚ, αν θέλετε στείλτε μου ένα pm/email με το ποσό, γιατί είμαι κατά κάποιο τρόπο εκτεθειμένος και σε αυτούς αν συνολικά καταθέσουμε 30 ευρώ ξέρω γω, καθώς έπρεπε να επικοινωνήσω πρώτα μαζί τους, να πάρω την άδεια χρήσης του λογότυπου κλπ.
    Thanx στα δύο άτομα που μου έστειλαν pm. Καλά Χριστούγεννα.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #17
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    υπερβολή νομίζω. μπορούσαμε άνετα να κρατηθεί ο διαγωνισμός για αρκετό καιρό ακόμα.




    ■■

  3. #18

    Default

    Ο διαγωνισμός ισχύει εδώ και 3 εβδομάδες ακριβώς και δεν έχει καταθέσει χρήματα κανείς. Συνολικά ενδιαφερθήκατε τρία άτομα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα ενδιαφέρονταν πάνω άπο 2-3 άλλοι αν κρατούσε άλλο τόσο, ή ποιο το νόημα. Το σκεπτικό ήταν να βάζαμε όλοι πάνω-κάτω (ή έστω 20-30 άτομα πες, από τα πάνω από 100 που ποστάρουν/παρακολουθούν το φόρουμ) από 5-10 ευρώ, ώστε να μαζευτεί ένα σεβαστό ποσό χωρίς να ξηλωθεί κανείς. Το album των ITG νόμιζα πως ήταν αρκετά ελκυστικό ως κερασάκι στην τούρτα. Τέσπα. Δεν είναι με τίποτα υπερβολή, σκέψου ότι στους διαγωνισμούς τα δώρα αποτελούν το δέλεαρ για να συγκεντρωθούν χρήματα αρκετά πάνω από το κόστος των δώρων. Έχει νόημα δηλαδή να δώσουμε τρία cd ITG, τα οποία κοστίζουν 13-14 ευρώ το καθένα, συν τα αποστολικά για τρεις παραλήπτες, δηλαδή συνολικά δώρα αξίας 50 ευρώ (και αυτά χωρίς να υπολογίζω τα άλλα 8 cd που πρόσφεραν μπάντες πιο πάνω, τα οποία ανεβάζουν πολύ τη συνολική αξία) για να συγκεντρωθούν χρήματα από τρία άτομα; Να μη χρειάζεται να γίνει καν κλήρωση, επειδή οι συμμετέχοντες θα είναι όσοι τα δώρα; Να κοροϊδευόμαστε δηλαδή;
    Άσε που εδώ και πέντε μέρες έχω ρωτήσει πότε σας βολεύει να λήξει ο διαγωνισμός, και πέρα από τους ήδη γνωστούς τρεις δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου να μου πει ότι θέλει να καταθέσει χρήματα σε χ βδομάδες. Σιγά μην εμφανιζόταν κάποιος που δεν το έχει δει τρεις βδομάδες τώρα. Απλά δεν υπήρχε ενδιαφέρον, τέλος.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

Similar Threads

  1. Οι Ασχημότεροι Διάσημοι ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
    By Acid Baby in forum General Discussion
    Replies: 171
    Last Post: 27-12-2011, 18:22
  2. Replies: 1
    Last Post: 30-12-2006, 14:32
  3. ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ 31% ΤΟΥ ΑΘΛΕΤΙΚΣ.
    By Darkling in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 35
    Last Post: 30-04-2006, 01:35
  4. ΧΑΙΡΕΤΙΖΩ ΤΟΥΣ ΜΕΓΙΣΤΟΥΣ!!!
    By aquasonic in forum AnorimoI
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-2005, 02:15
  5. [Cinema] Tous les matins du monde [All the Mornings of the World] (1991)
    By pitchfork in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 0
    Last Post: 22-08-2005, 18:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •