Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37

Thread: Άλλο ένα τόπικ διαμαρτυρίας για τον μαλάκα Έλληνα οδηγό

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Inside the KOP...
    Posts
    1,399

    Default

    kala oute egw 3erw me sigouria apla katalavaineis pws to lew
    "It's there to remind our lads who they're playing for, and to remind the opposition who they're playing against."

    Bill Shankly about the 'This is Anfield' plaque

  2. #17
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Phoebus
    Μη παίζεις με τον πόνο μου Αν δεις κοντά στη κλειδαριά έχει μια τρύπα. Εκεί είναι που προσπάθησαν κάτι μήνες να μου το κλέψουν με τρυπάνι. Και λίγο πιο πάνω, θα δεις άλλη μια τρύπα. Πάλι με τρυπάνι. Σ'αυτή τη τρύπα το τρυπάνι έσπασε μέσα, έχει μείνει το σίδερο μέσα...

    Μόνο κακή τύχη το κωλάμαξο
    καλα που μενεις?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    Μένω στο Νέο Ηράκλειο αλλά και τις δύο φορές πήγαν να μου το κλέψουν όταν το είχα παρκαρισμένο κοντά στο κέντρο.

  4. #19
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    θα σου ποστάρω πως βρήκα το δικό μου στα εξαρχεια για να παρηγορηθείς.

    εγώ, 2 φορές που έκανα μαλακία, τις πλήρωσε η ασφάλεια μια χαρά. και σιγά τα έξτρα λεφτα που δίνω... αφού πληρώνω που πληρώνω...
    Rock or Nothing

  5. #20
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    του θειου μου το σπασαν οι μπαοκτζηδες.. ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟΥ ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΥ
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  6. #21
    Respect my authoritah..!! Deniz's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,745

    Default

    Είχε αθηναϊκές πινακίδες,ε..?

  7. #22
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Μια ενσταση. Το συγκεκριμενο συμβαν δεν αποδεικνυει οτι ο Ελληνας ΟΔΗΓΟΣ ειναι μαλακας, αποδεικνυει οτι ο Ελληνας ειναι μαλακας. Εμενα μια φορα ειχε τρακαρει ενας καριολοπουστας λεωφορατζης τη μανα μου κι ενω μπορουσε καλλιστα οχι απλα να πατησει φρενο, δεν χρειαζοταν καν, απλα να μην πατησει γκαζι (ηταν και σε ανηφορα) το αρχιδι την τρακαρε επιτηδες γιατι δεν τα πληρωνει απο την τσεπη του ακομα κι αν φταιει. Τελικα πηγε δικαστηριο και δικαιωθηκαμε εννοειται. Σημασια εχει η νοοτροπια ομως. Απλα κανουν οτιδηποτε γινεται για να καβαντζωθουν και ποτε δεν παραδεχονται τα λαθη τους. Ομολογω οτι κι εγω εχω φαει εναν καθρεφτη, αλλα ποτε δεν πηγα να αφησω σημειωμα η κατι τετοιο στο αμαξι, γιατι ο τυπος ειχε παρκαρει παρανομα και το ειδα τελευταια στιγμη το αμαξι. Τι λετε, ειχα αδικο?

  8. #23
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by DENIZ
    Είχε αθηναϊκές πινακίδες,ε..?
    απλα ο αγαπητος κατα τα αλλα θειος μου.. σε αγωνα ολυμπιλαγος-μπαοκ ειχε παρκαρει το ΚΟΚΚΙΝΟ αμαξι του .. εξω απο το γηπεδο
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #24
    Respect my authoritah..!! Deniz's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,745

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother
    Quote Originally Posted by DENIZ
    Είχε αθηναϊκές πινακίδες,ε..?
    απλα ο αγαπητος κατα τα αλλα θειος μου.. σε αγωνα ολυμπιλαγος-μπαοκ ειχε παρκαρει το ΚΟΚΚΙΝΟ αμαξι του .. εξω απο το γηπεδο
    τότε....

    ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΣΟΥ ΡΕ!!!!ΟΥΓΚ!!

  10. #25
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    καλά, εγώ είδα κάποιον με βαν στην προσπάθεια να παρκάρει σε στενάκι να σακατεύει το απέναντι αμάξι σε σημείο να μην ανοίγει η πόρτα, να το παρκαίρνει απέναντι, να κοιτά μήπως έπαθε αυτός ζημιά (τελικά ούτε γρατζουνιά) και ούτε μια ματιά στον τρακαρισμένο. Δυστυχώς δεν είχα ούτε στυλό ούτε χαρτί να αφησω στον παθόντα σημείωμα για το ζώον
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  11. #26
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru
    καλά, εγώ είδα κάποιον με βαν στην προσπάθεια να παρκάρει σε στενάκι να σακατεύει το απέναντι αμάξι σε σημείο να μην ανοίγει η πόρτα, να το παρκαίρνει απέναντι, να κοιτά μήπως έπαθε αυτός ζημιά (τελικά ούτε γρατζουνιά) και ούτε μια ματιά στον τρακαρισμένο. Δυστυχώς δεν είχα ούτε στυλό ούτε χαρτί να αφησω στον παθόντα σημείωμα για το ζώον

    Parakseneyomai pou den tou to xarakses panw sto amaksi me maxairi....
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  12. #27
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru
    καλά, εγώ είδα κάποιον με βαν στην προσπάθεια να παρκάρει σε στενάκι να σακατεύει το απέναντι αμάξι σε σημείο να μην ανοίγει η πόρτα, να το παρκαίρνει απέναντι, να κοιτά μήπως έπαθε αυτός ζημιά (τελικά ούτε γρατζουνιά) και ούτε μια ματιά στον τρακαρισμένο. Δυστυχώς δεν είχα ούτε στυλό ούτε χαρτί να αφησω στον παθόντα σημείωμα για το ζώον


    Τοση ωρα βεβαια, μπορουσες να δεις την πινακιδα του βαν και μετα το στυλο και το χαρτι βρισκονταν.

    Αλλα σιγα μην το κανες.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MYΠ/NEA ΠEΡAMOΣ
    Posts
    699

    Default

    to kalytero pou exw dei einai typos na kanei opis8en gia na parkarei,na phgainei pisw me fora kai na xekwliazei to pisw aytokinhto kai h epomenh tou energeia apo thn taraxh tou einai na balei 1h.me apotelesma na spiniarei kai na pesei kai sto mprosta amaxi.meta brhke thn psyxraimia tou ekane ligo pisw gazwse kai efyge.ennoeitai oti kaneis den asxolh8hke.h strabomara mou den mou epetrepse na dw pinakides.opote...
    oso gia periptwsh phoebus einai to synh8ismeno na thn kopanane.eite giati den pshnontai na ayxh8ei h asfaleia eite giati einai me8ysmenoi h mastourwmenoi eite giati den exoun asfaleia eite giati odhgoun kati palia tanks(blepe lada,volvo30etias)ta opoia den exoun kan gratzounies meta apo tetoies stoukes.an ta 2 teleytaia syndiazontai tote epiases jack pot.
    Για φινάλε έχυσα στο στόμα και των δυο και χωρίς να το φτύσει η Έλενα έτρεξε στην τουαλέτα πήρε την οδοντόβουρτσα και άρχισε να τρίβει τα δόντια της επιδειχτικά...

    Quote Originally Posted by Moonspellheim
    den gyrnaei eyrwph.to eipe.pes allon.telos.
    47 ΚΣ

  14. #29
    Senior Member NuC's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    prozac land
    Posts
    1,629

    Default

    re malakes,girisa apo ollandia prox8es kai oi typoi stamatagan otan plisiaza tin diavasi ,xwris fanari kiolas,gia na perasw. kai kala afto einai politismos e?

    kai oxi ka8isterisi?
    -Jesus Loves You More If You Can Drive-

  15. #30
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    ευγενεια θα το χαρακτηριζα, αλλα πες το και πολιτισμο
    Vielen Dank für alles was mal war

Similar Threads

  1. Βρε μαλάκα έχει ξαναγίνει τόπικ.
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 90
    Last Post: 15-11-2009, 17:58
  2. Ε!! Παιδιά!! Άλλο ένα γαμάτο τόπικ!!
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 108
    Last Post: 25-06-2008, 00:16
  3. Replies: 32
    Last Post: 18-12-2007, 23:44
  4. Replies: 14
    Last Post: 10-09-2005, 15:36
  5. Άλλο ένα flame (split από το Placebo dvd)
    By rockavlon in forum General Discussion
    Replies: 63
    Last Post: 01-02-2004, 16:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •