Page 331 of 343 FirstFirst ... 231281321329330331332333341 ... LastLast
Results 4,951 to 4,965 of 5136

Thread: Omoiotites aka Sosies

  1. #4951
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Σωστά, καθώς οτιδήποτε μπορεί να ειπωθεί για τον χ, ψ μαλάκα που δε γουστάρει το παρεάκι είναι οκ, γιατί απλά είναι πλάκα και τρολαρισμα κι αν δεν μπορείς να το αντέξεις σύρε και γαμήσου, εσύ φταις παλιοκομπλεξικέ. Ενώ αν συναντηθούν τα άστρα, μια επίσης χ, ψ κακόβουλη ραντομιά είναι άκρως καταδικαστέα, γιατί ο άλλος είναι δάσκαλος κι όχι χασάπης, ας πούμε.

    Δεν ξέρω τι μπορείς και τι όχι να θυμηθείς Λητς, αλλά εμένα αυτό που γράφεις μου μοιάζει επιλεκτική μνήμη και υποκρισία. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά όταν έχει γίνει το edit γιατί υπάρχει αναγνώριση του λάθους και της μαλακίας από μέρους μου, είναι και πούστικο πάτημα στο λαιμό. Γιατί, μπορώ να φανταστώ αν ΔΕΝ είχε γίνει το (δεν το αρνούμαι) απαραιτητο edit, τι θα εγραφες.

    Παρεμπιπτόντως, Αλεξάνδρε, κουτσομπολιό δε θα βγάλεις, σορρυ. Χώρια που λες μαλακίες, δηλαδή, δυστυχώς.

    Νόμιζα πως δε χρειάζεται, αλλά ας γράψω ότι ελάχιστα με νοιάζει με τι όνομα θέλει να φιγουράρει στα baokforumsabalaea.gr ο κάθε Κομμισσαρ. Απλά μου φάνηκε τραγικό και συμπληρώνει άριστα το προφίλ του sociopath και μέγιστου ρουφιάνου που ο Κομμισσαρ είναι.
    Last edited by OniBocho; 09-02-2016 at 16:31.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  2. #4952
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Έσβησα την επίμαχη μαλακία που έγραψα μετά από προτροπή και συζήτηση με χρήστη του φόρουμ, γιατί αφενός ήταν κίνηση οργής, αλλά κυρίως γιατί ήταν άσχετη με το υπόλοιπο ποστ.
    Σοβαρά τώρα; Αυτό θα μείνει έτσι;

    Πραγματικά δε με νοιάζει (ούτε τους περισσότερους εδώ μέσα) τι προηγούμενα ή προσωπικά έχετε με τον κόμισαρ, ούτε ποιός έχει δίκιο, ούτε ποιός έπαιξε τυχόν πουστιά ή ότιδήποτε, στην τελική στην ίδια πόλη μένετε, βρεθείτε και παίχτε τις αν έχει φτάσει η φάση στο αμήν, στ'αρχίδια μας πραγματικά.
    Αλλά μαλάκα μου, εσύ όταν τσαντίζεσαι με κάποιον πας και σπέρνεις φήμες ότι είναι παιδόφιλος; Και μάλιστα όταν πρόκειται για έναν ΔΑΣΚΑΛΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ γαμώ το χριστό; Και με τη φάτσα του και τ'όνομά του από κάτω;
    Άμα ένας γονιός με παιδί στο σχολείο του κόμισαρ γκούγκλαρε χτες "ΠΑΟΚ" (πράγμα πάρα πολύ πιθανό, έτσι; ) και έπεφτε πάνω στο ποστ σου καταλαβαίνεις τι θα είχε γίνει τώρα;

    Τι "κυρίως γιατί ήταν άσχετη με το υπόλοιπο ποστ" γαμώ τη παναγία! Δυσκολεύομαι να θυμηθώ πιο εμετική κρετίνικη συμπεριφορά στα 7 χρόνια που είμαι στο ερ, ίσως μόνο τη φάση με τη μητέρα του μινμίν.
    Σόρρυ, το ξέρω ότι είναι σοβαρή η φάση, αλλά τσαντισμένο ποστ Λιτς με avatar Λιτς κολλάει 100%!

    Κατά τα άλλα, Ονιμπότσο έχεις θέματα.

    Σόρρυ συνεχίστε.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  3. #4953

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Παρεμπιπτόντως, Αλεξάνδρε, κουτσομπολιό δε θα βγάλεις, σορρυ. Χώρια που λες μαλακίες, δηλαδή, δυστυχώς.
    Απλά είναι τραγικό επί 2 σελίδες να αναλώνουμε φαιά ουσία στο τι είπες, τι δεν είπες, τι εννοούσες, γιατί το είπες, γιατί το έκανες edit τελικά, που ξεκινά η αλήθεια, που τελειώνει ο μύθος, κ.ο.κ.. Και μέσα σε όλα να κυκλοφορούν, έστω και σε μορφή edit πια, λασπολογίες που μπορεί να πλήξουν την γαμημένη την πραγματικότητα ενός ανθρώπου. Είναι μιζέρια η κατινιά, αλλά τουλάχιστον ας μένει στα όρια της πραγματικότητας. Και για να σε προλάβω, το ότι διαφωνεί κάποιος με το πως ανοιγεις το όποιο ζήτημα στο er, στο δημόσιο διάλογο γενικά, δε σημαίνει ότι σου δίνει άδικο για το θέμα που σε έκανε να ποστάρεις. Μην ψάχνεις εχθρούς, και μη γίνεσαι μαλάκας για τον κανένα λόγο
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  4. #4954
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Σόρρυ, το ξέρω ότι είναι σοβαρή η φάση, αλλά τσαντισμένο ποστ Λιτς με avatar Λιτς κολλάει 100%!
    Με τη σοβαρότητα της όλης φάσης πάντως κολλάει και αυτό...


  5. #4955
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Τους χαρακτηρισμους τυπου παιδεραστη, μουνοσκυλο κτλ που εδω και 3 σελιδες εχεις ξερασει με την αηδια σου, να τους χρησιμοποιεις για τις γιαγιαδες που σου σπανε τα νευρα στο περιπτερο και οσους φοιτητες ερχονται να σου παρουν τα ψιλα οι παλιοεγκληματιες. Α ξεχασα, το κανεις ηδη. Τελος παντων, αμα θες να ξεκατινιαστεις με τον οποιονδηποτε, καντο, και σταματα τον οχετο που εχεις ξεκινησει χωρις λογο. 3 χρονια ατενσιοχοριλικι και drama queen δε σου φτανει? Ποσο ακομα? Εγω προσπαθησα να ειμαι ουδετερος οσο γινοταν στη φαση, αν και ο κομισαρ ειναι φιλος μου. Δεν εχω καταλαβει γιατι ακριβως βριζεστε ετσι πλεον, και ποιος το ξεκινησε και τι εγινε ακριβως, αλλα πραγματικα εχω αηδιασει τοσο που δε θελω καν να δω τι εχεις να πεις.

  6. #4956
    σκληρόκαρδος χρυσοκούκης Kingdom Gone's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Lebanon Hangover
    Posts
    5,546

    Default

    Πρώτον, να μεταφερθεί η συζήτηση στο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ=ΚΟΜΠΛΕΞ όπου και δικαιωματικά ανήκει.

    Δεύτερον, οκ, καταλαβαίνετε πως πρόκειται για άλλη μια φάση attention-whoring του ΓιαΤονOnibocho ο οποίος δεν κολλάει ποτέ σε ζητήματα όπως προσωπική αξιοπρέπεια και τέτοια μηδαμινά προκειμένου να τα κάνει μπάχαλο όλα και να ασχολούνται όλοι μαζί του. Εδώ είχε κάνει την άλλη τη φάση με το fake account της γιαπωνέζας που μετά έλεγε έκανε πως πέθανε, εδώ θα κωλώσει;

    Δε με νοιάζει αν υπάρχει ή όχι ιστορία να ειπωθεί, μαν, έχεις θέμα.
    After the Triumph of Your Birth.

  7. #4957
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Τεχνικά μιλώντας, ό,τι και να έχει γίνει μεταξύ τους ο Ονιμπότσο φταίει γιατί είναι ο Ονιμπότσο και ο Kομισαρ φταίει γιατί μας κουβάλησε εδώ μέσα τον Ονιμπότσο.

    Προτείνω μπαν στο Firestorm ή να γίνει prive thread "Η γωνιά της Κατίνας" που λέμε επιτέλους την ιστορία (αυτή και άλλες).

  8. #4958
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Τι "κυρίως γιατί ήταν άσχετη με το υπόλοιπο ποστ" γαμώ τη παναγία! Δυσκολεύομαι να θυμηθώ πιο εμετική κρετίνικη συμπεριφορά στα 7 χρόνια που είμαι στο ερ, ίσως μόνο τη φάση με τη μητέρα του μινμίν.
    ο μινμιν δεν είχε πει τον commisar παιδέρα παλιότερα; έχω μπερδέψει τα flames;

  9. #4959
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Τι "κυρίως γιατί ήταν άσχετη με το υπόλοιπο ποστ" γαμώ τη παναγία! Δυσκολεύομαι να θυμηθώ πιο εμετική κρετίνικη συμπεριφορά στα 7 χρόνια που είμαι στο ερ, ίσως μόνο τη φάση με τη μητέρα του μινμίν.
    ο μινμιν δεν είχε πει τον commisar παιδέρα παλιότερα; έχω μπερδέψει τα flames;
    wat, πότε είχε γίνει αυτό;
    εγω για την περίπτωση με τον σάλοθ λέω.

    Ονιμπότσο τα τελευταία 2 μου σεντς είναι αυτά: Έκανες το ποστ Σάββατο πρωί. Εγώ σκ έλειπα και δεν μπήκα φόρουμ. Το ποστ σου το είδα δευτέρα χαράματα. Σου πήρε δύο μέρες να καταλάβεις πόσο τεράστια μαλακία ήταν αυτό και να το κάνεις έντιτ; manmu όλοι πάνω στα νεύρα μας λέμε δυο κουβέντες παραπάνω, αλλά δύο μέρες είχες αφήσει αυτή τη λάσπη να αιωρείται, και ήταν ένα τσακ να του γαμήσεις του ανθρώπου ολοκληρωτικά τη ζωή.
    Χίλια δίκια να'χεις, και ο κόμισαρ να είναι το χειρότερο μουνόπανο της σαλονίκης, έτσι δε φέρεσαι. Τέλος από μένα.

    Spoiler

  10. #4960
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Τι "κυρίως γιατί ήταν άσχετη με το υπόλοιπο ποστ" γαμώ τη παναγία! Δυσκολεύομαι να θυμηθώ πιο εμετική κρετίνικη συμπεριφορά στα 7 χρόνια που είμαι στο ερ, ίσως μόνο τη φάση με τη μητέρα του μινμίν.
    ο μινμιν δεν είχε πει τον commisar παιδέρα παλιότερα; έχω μπερδέψει τα flames;
    wat, πότε είχε γίνει αυτό;
    εγω για την περίπτωση με τον σάλοθ λέω.
    Quote Originally Posted by commissar View Post
    <00i00> προσπαθω να φανταστω Φιξξξξερ με Κομμισαρ και Ονιμποχα σε μπανιερα
    <00i00> δεν υπαρχει τιποτα το αστειο σε μια μπανιερα με εναν παιδεραστη, εναν πασοκο και εναν αμερικανο....απετυχες

    00ι00 μπορείς να γίνεις και πιο εμετικός, και μετά από κάνα χρόνο θα κλαίγεσαι για ποστ σε φόρουμ/τσατ που σε προσβάλλουν. ωραίος
    και παρακάτω συνεχίζει το φλέιμ αλλά αγαπημένος χρήστης ο μινμιν δεν θυμάμαι να έφαγε αντίστοιχες χριστοπαναγίες τότε.

  11. #4961
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    ο Kομισαρ μας κουβάλησε εδώ μέσα τον Ονιμπότσο.
    Όντως τώρα;
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  12. #4962
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    ο Kομισαρ φταίει γιατί μας κουβάλησε εδώ μέσα τον Ονιμπότσο.
    χαχαχα το 'χα ξεχάσει αυτό, ΤΟ ΕΡ ΔΙΑΛΥΕΙ ΤΙΣ ΦΙΛΙΕΣ

  13. #4963
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Απο το θρεντ που ποσταρε ο rage for order:

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post

    Quote Originally Posted by commissar View Post
    <00i00> προσπαθω να φανταστω Φιξξξξερ με Κομμισαρ και Ονιμποχα σε μπανιερα
    <00i00> δεν υπαρχει τιποτα το αστειο σε μια μπανιερα με εναν παιδεραστη, εναν πασοκο και εναν αμερικανο....απετυχες

    00ι00 μπορείς να γίνεις και πιο εμετικός, και μετά από κάνα χρόνο θα κλαίγεσαι για ποστ σε φόρουμ/τσατ που σε προσβάλλουν. ωραίος
    Δεν υπάρχει πάτος ρε.
    Κοινως, ο ονιμποτσο τοτε που ηταν φιλος με τον κομισαρ, ελεγε πως δεν υπαρχει πατος για τον μινμιν, επειδη ο μινμιν αποκαλεσε παιδερα τον κομισαρ.


  14. #4964
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    ποιος είναι ποιος όμως? οι χαρακτηρισμοί δεν αντιστοιχούν με τη σειρά των ονομάτων.
    Rock or Nothing

  15. #4965
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εγω ευτυχως ειμαι ο Αμερικανος

Similar Threads

  1. [Cinema] Angels & Demons (2009)
    By FIXXXER in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 36
    Last Post: 13-07-2009, 12:14
  2. Pareksgisi,aka thapsimo
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 33
    Last Post: 29-11-2004, 18:13
  3. Headbanging, aka μαλλιακούρα
    By eyeamflesch in forum General Discussion
    Replies: 22
    Last Post: 13-07-2004, 16:57
  4. kantinosantouits (aka vrwmika)
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 59
    Last Post: 12-07-2004, 23:26
  5. Game Industry(aka they SUCK)
    By {NightStalker} in forum PC & Games
    Replies: 38
    Last Post: 17-04-2004, 16:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •