View Poll Results: Tha kovate to tsigaro:

Voters
44. You may not vote on this poll
  • elatwnontas siga siga tin imerisia katanalwsi

    9 20.45%
  • maxairi leme!!!

    21 47.73%
  • maswntas tsixla enw tautoxrona paizete kompoloi, mpegleri k ta kleidia sas

    0 0%
  • arxizontas tis pipes

    11 25.00%
  • me ena psalidi se dio isa tmimata

    3 6.82%
Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 301 to 314 of 314

Thread: Pws na kopsw to tsigaro gia na min pethanw apo karkino?

  1. #301
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Den hmane kapnisths gia polla xronia, to kopsa maxairi, apla 3ypnhsa mia mera kai eipa telos, apo tote arxika ekana kamia traka pou k pou, alla meta apo ligo oute na to ftysw. H prwth ebdomada meta to kopsimo htan oneirikh, eniw8a ka8aros, kana dyo meres meta pou efyge h myrwdia ths kapnas apo panw mou ;p

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  2. #302
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Τα νεύρα είναι όντως ένα θέμα όταν προσπαθείς να το κόψεις, αλλά έτσι κι αλλιώς εγώ σκατά κοιμόμουν και πριν δεν είδα διαφορά λολ.
    Το αππ στο κινητό που λέει ο πιτσαδόρος παραπάνω με βοήθησε πολύ. Προφανώς σε άλλους δε λειτουργεί, αλλά εγώ είμαι μαλάκας τύπος που ξενύχταγε για να προχωρήσει στο 2048 και στο farm heroes saga, τι να λέμε.
    Πολλές (εννοώ ΠΟΛΛΕΣ) halls επίσης στο πρώτο δίμηνο. Γιατί το χαρμάνιασμα μου τα'σκαγε πρώτα στο σάλιο. Πάλι καλά που δε μου'πεσε κάνα δόντι.

    Καλή τύχη παιδιά.

  3. #303
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    eixa φτασει στον απολυτο πατο/πρεζοκαταστασις σε καποια φαση...
    τουτεστιν καπνιζα μπασμα απο εναν φιλο καπνατζη που με εδινε ολοκληρα σανταλια τζαμπα, για κανα δυο χρονια...

    σε καποια φασις με φωτισε ο Οξαποδω και ειπα να παρω ατμομαγειρα (που τα κοροδεβα ολα αυτα αλλα νταξ', κλαιν)
    πηρα στην αρχη ενα μικρο, απο αυτα που εγω λεω ''σφυριχτρες'' και μετα ενα μοντ και 3 ατμομαγειρες
    την πρωτη εβδομαδα επαθα σοκ με το οτι κοπηκε το σφυριγμα στον υπνο οπως και με το οτι ξυπνουσα χωρις μια τσιμεντογωνια στο στηθος μου
    καποια στιγμη εκανα τρακα ενα κανονικο τσιγαρο απο τον νταντυ μου και με εφερε εμετο, θυμαμαι οτι οποτε κατεβαινα κατω η μυρωδια και μονο με ενοχλουσε
    σταδιακα κατεβαζα την νικοτινη ωσπου εφτασα να ατμιζω σκετη βαση με μεδεν νικοτινη

    ε, μετα επαθα μια ερωτικια απογοητευσις και αρχινηξα το Καρελια Blue (2 πακετα)
    και τα συνεχιζω ακομα και μετα το πνευμονικο οιδημα

    περι ατμομαγειρα, οποιος το εκλαμβανει ως υποκαταστατο ειναι χαμενος απο χερι
    αν δε το δεις ως ενα βημα για να το κοψεις τελειος μην ασκοληθεις καν, ασε που θελει και φραγκα με τα συμπραγκαλα

  4. #304
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    530

    Default

    Εγώ πάντως με τον ατμομάγειρα δεν έχω ξαναπιάσει τσιγάρο, δεν το μπορώ. Όμως οικονομικά πλέον συμφέρει μόνο αν κάνεις τα υγρά μόνος σου.

  5. #305
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    και υγρα και συρματα και βαμβακια και ολα
    απλα οι επισκευασιμοι ειναι σκεδον ολοι για πνευμονικες και οχι για ''τσιγαρισιες''

  6. #306

    Default

    έχω κάνα τρίμηνο που το έκοψα και

    κοιμάμαι καλύτερα

    έχω άλλη γεύση δεν επανήλθε η γεύση μου γιατί καπνίζω 20 χρονια περίπου δεν θυμάμαι πως ήταν πριν άρα αναθεωρώ τι μου αρέσει και τι όχι
    πχ νες καφέ φραπέ ατέλειωτη ευχαρίστηση είναι μάπα αναγκάστηκα να βρω την παλιά μου εσπρεσιέρα

    έχω μόνιμα καύλες η μπορεί να έχω και όσες είχα πριν απλά τώρα δεν έχω κάτι να απασχολώ τα χέρια μου

    σιχαίνομαι τους ανθρώπους πολλά νεύρα ειδικά στην αρχή βαριέμαι να εξηγώ πράγματα βαριέμαι ηλίθιες ερωτήσεις και πολλά ξεσπάσματα μπινελικιού προς όλες τις κατευθύνεις (δεν έχω τύψεις γιατί όλοι είναι μαλάκες)

    το ER μου φαίνεται κομπλέ δεν βλέπω ότι είναι βόθρος και νιώθω αγάπη και θαλπωρή

    υπάρχει η πιθανότητα να γίνω πλούσιος μιας και ξόδευα πολλά σε τσιγάρα και φοβάμαι μην γίνω καπιταλιστής

    συνειδητοποίησα πως πρέπει να βρω χόμπι

    ίσος το τσιγάρο με έκανε καλύτερο άνθρωπο αλλα νομίζω πως όσο και αν το αγαπώ θα το αποχωριστώ θα το σκέφτομαι καμια φορα όταν θα είμαι μονος μου και θα αναπολώ τις στιγμές που ήμασταν μαζί αλλα... κοιμάμαι καλύτερα
    Yippee-ki-yay, motherfucker.

  7. #307
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Quote Originally Posted by Coloubra View Post
    έχω κάνα τρίμηνο που το έκοψα και

    κοιμάμαι καλύτερα

    έχω άλλη γεύση δεν επανήλθε η γεύση μου γιατί καπνίζω 20 χρονια περίπου δεν θυμάμαι πως ήταν πριν άρα αναθεωρώ τι μου αρέσει και τι όχι
    πχ νες καφέ φραπέ ατέλειωτη ευχαρίστηση είναι μάπα αναγκάστηκα να βρω την παλιά μου εσπρεσιέρα

    έχω μόνιμα καύλες η μπορεί να έχω και όσες είχα πριν απλά τώρα δεν έχω κάτι να απασχολώ τα χέρια μου

    σιχαίνομαι τους ανθρώπους πολλά νεύρα ειδικά στην αρχή βαριέμαι να εξηγώ πράγματα βαριέμαι ηλίθιες ερωτήσεις και πολλά ξεσπάσματα μπινελικιού προς όλες τις κατευθύνεις (δεν έχω τύψεις γιατί όλοι είναι μαλάκες)

    το ER μου φαίνεται κομπλέ δεν βλέπω ότι είναι βόθρος και νιώθω αγάπη και θαλπωρή

    υπάρχει η πιθανότητα να γίνω πλούσιος μιας και ξόδευα πολλά σε τσιγάρα και φοβάμαι μην γίνω καπιταλιστής

    συνειδητοποίησα πως πρέπει να βρω χόμπι

    ίσος το τσιγάρο με έκανε καλύτερο άνθρωπο αλλα νομίζω πως όσο και αν το αγαπώ θα το αποχωριστώ θα το σκέφτομαι καμια φορα όταν θα είμαι μονος μου και θα αναπολώ τις στιγμές που ήμασταν μαζί αλλα... κοιμάμαι καλύτερα

    παιζει να ειναι μοναδικο εβερ ποστ κολουμπρα γραμμενο με ελληνικους χαρακτηρες.


    οταν εκοψα τον καφε πριν 8 χρονια, ηταν μια καλη αρχη, αν και απο παλια ειμουν χαλαρος καπνιστης. Το πικ μου ηταν 1 καπνος (μικρος) στις 3-4 μερες. Αρχικα μαχαιρι στη δουλεια. Δεν μου εμεναν και πολλες ωρες. Για καμια τριετια εκανα 1 την μερα. Τωρα καμια τρακα τα σκ με τις παρεες και τα ξυδια. Τωρα που θα κοψω και τα ξυδια, θα μου μεινουν μονο οι παρεες
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  8. #308
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Και εγώ σ αυτή την φάση είμαι, να κόψω τα Ξυδιά.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  9. #309

    Default

    Quote Originally Posted by Fucking Wizard View Post
    παιζει να ειναι μοναδικο εβερ ποστ κολουμπρα γραμμενο με ελληνικους χαρακτηρες.
    μου συμβαίνει απ'όταν έκοψα το τσιγάρο
    Yippee-ki-yay, motherfucker.

  10. #310
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Και εγώ σ αυτή την φάση είμαι, να κόψω τα Ξυδιά.
    γιατι αν επιτρεπεται?
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  11. #311
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ξεχναει τα setlist απο τα live και δυσκολευεται να κανει ρηβιου

  12. #312

    Default

    malakes autoi sto tsat pou xei to app to kinitou, otan tous eipa oti vazw emplastro k oti me voithaei me kraksane oti de thelw na to kopsw

  13. #313
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ίσως είναι πληρωμένοι από τις εταιρείες για να αποθαρρύνουν κόσμο #woke

  14. #314
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Fucking Wizard View Post
    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Και εγώ σ αυτή την φάση είμαι, να κόψω τα Ξυδιά.
    γιατι αν επιτρεπεται?
    3 λόγοι: βαρέθηκα τις μπύρες.
    Θέλω να οδηγάω κάθε μέρα και χρειάζεται καθαρό κεφάλι στην δουλειά.
    Υγεία.
    Κάνα κρασί το πολύ πολύ.

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    ξεχναει τα setlist απο τα live και δυσκολευεται να κανει ρηβιου
    Δεν νομίζω να έχω ιδέα από τίτλους τραγουδιών εδώ και 15 χρόνια. Στο Ιντερνέτ είναι διαθέσιμα και εγώ ακούω σπίτι μουσική κυρίως ως "δίσκους".
    1) e4, c5
    2) Νf3

Similar Threads

  1. paw gia kourema meta apo 6-7 xronia...
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 76
    Last Post: 11-10-2006, 14:14
  2. Guitar tab gia Nightmare apo M.S.G
    By silencerius in forum Musicians Chat
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2005, 19:30
  3. Tha kobate ta mallia sas gia na min mpeite fylaki 20 meres?
    By eyeamflesch in forum General Discussion
    Replies: 90
    Last Post: 24-09-2004, 17:16
  4. Pws pame apo tatoo?
    By NeedleFeast in forum General Discussion
    Replies: 78
    Last Post: 10-03-2004, 14:00
  5. Pws mathate gia to ER?
    By president in forum General Discussion
    Replies: 43
    Last Post: 23-02-2004, 02:56

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •