Page 201 of 301 FirstFirst ... 101151191199200201202203211251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,015 of 4511

Thread: Me pairnoun fantaro

  1. #3001
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγω ειμαι τιγκα μαυτους που περνουν ι5 και δεν υπηρετουν , καλα κανουν και τους καταλαβαινω πληρως , απλα "βαριομουν" να μπω σαυτη την διαδικασια.. ειναι καλυτεροι απο κατι Ι1 ναυτικου αεροποριας που σου λενε ... "τελειωσα και το στρατιωτικο μου" χαχαχα η "ειμαι φανταρος τωρα" ... και δεν εχουν περασει μετα το κεντρο ουτε απο εξω απο τις μοναδες τους η το μονο οπλο που εχουν δει το εχουν δει σε παρελασεις στην τηλεοραση
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #3002
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Πάντως οι τελευταίες σελίδες του τόπικ μπαίνουν άνετα στο υπερ(αυτο)διαφημίσεις θρεντ.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #3003
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    δεν ξερω τι λεει ο κρουξ αλλα εγω μια χαρα πηρα 16 χιλιαρικα επιδοτηση Ν.Ε. με Ι5
    και εχω απειρα παραδειγματα με ΙΦευγα τρελο και δημοσιο και και...κρουξ σταματα να ακους τους γονεις σου
    εχεις βγαλει τριχες στις μασχαλες...μεγαλωσες παρτο χαμπαρι

  4. #3004
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Κρουξ, ο στρατός είναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ για κάτι τυπάκια με τη μούρη σου, εγώ δεν το εκλαμβάνω ως υποχρέωση, στις πραγματικές υποχρεώσεις μου είμαι κύριος.
    Ενα τυπάκι σαν την μούρη μου ήθελε να κάνει μια επιχείρηση, γιατί είχε και έχει ένα σαχλό όνειρο στην ζωή του να κάνει κάτι.
    Έτσι είναι οι ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΟΙ άνθρωποι κρουξ, τι να κάνουμε. Έχουν υψηλά όνειρα και θυσιάζουν τα πάντα για να ανοίξουν μια επιχείρηση, έτσι είναι ο σύγχρονος ονειροπόλος. Όπως στρώσεις θα κοιμηθείς. Απλά όσοι στρώνουν αλλιώς, μπορεί να μην είναι μαλάκες, μπορεί απλά -και αυτή είναι ξεκάθαρα η περίπτωσή μας- να είναι καλύτεροι από την μούρη σου.
    Ε είσαι καλύτερος, το παραδέχομαι.

    Σύρε τώρα να φορέσεις μια φούστα και το στρίνγκ σου, κάνε και το μαλλί ανέμελο και σύρε να αποδείξεις την ανωτερότητα σου και τους λόγους που υποστηρίζεις την αποχή σου απο αυτό το φαύλο σύστημα στον εκάστωτε στρατόκαυλο στρατολόγο.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  5. #3005

    Default

    Άλλα γράφω άλλα καταλαβαίνετε.

    Είπα εγώ ότι ο άνθρωπος αυτός είναι για πέταμα; Στο κάτω κάτω πόσοι άνθρωποι σήμερα πηγαίνουν σε ψυχίατρο για υποστήριξη και ζούν τη ζωή τους κανονικά. Προσωπικά ξέρω αρκετούς.
    TO MONO ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΨΥΧΙΚΗ ΠΑΘΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΙΕΣΗ, και καλό θα ήταν ο πιθανός εργοδότης του να ήξερε από πριν.
    Άμα κάποιος δεν πάει καλά μπορείς να το καταλάβεις και βλέποντάς τον.
    Άμα δεις ένα τυπάκι που είναι κομπλέ, και βλέπεις I5 για μαλακίες, υποψιάζεσαι ότι είναι λουφαδόρος. Ή αυτό, ή δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση.
    Μπορεί να δεις τυπάκι με I1 και να είναι για δέσιμο! Αυτοί είναι πιο πολλοί.

  6. #3006

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post

    Ενα τυπάκι σαν την μούρη μου ήθελε να κάνει μια επιχείρηση, γιατί είχε και έχει ένα σαχλό όνειρο στην ζωή του να κάνει κάτι.
    Έτσι είναι οι ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΟΙ άνθρωποι κρουξ, τι να κάνουμε. Έχουν υψηλά όνειρα και θυσιάζουν τα πάντα για να ανοίξουν μια επιχείρηση, έτσι είναι ο σύγχρονος ονειροπόλος. Όπως στρώσεις θα κοιμηθείς. Απλά όσοι στρώνουν αλλιώς, μπορεί να μην είναι μαλάκες, μπορεί απλά -και αυτή είναι ξεκάθαρα η περίπτωσή μας- να είναι καλύτεροι από την μούρη σου.
    Ε είσαι καλύτερος, το παραδέχομαι.
    το πρόβλημα με εσάς τους καθυστερημένους είναι πως πρέπει να συζητάμε δέκα ώρες για να καταλήξουμε σε κάτι προφανές.

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Σύρε τώρα να φορέσεις μια φούστα και το στρίνγκ σου, κάνε και το μαλλί ανέμελο και σύρε να αποδείξεις την ανωτερότητα σου και τους λόγους που υποστηρίζεις την αποχή σου απο αυτό το φαύλο σύστημα στον εκάστωτε στρατόκαυλο στρατολόγο.
    Όποιος δεν πάει στρατό είναι αδερφή κρουξ; Έτσι σου λέγανε; Νόμπελ.

  7. #3007
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    lol καλά, προσπάθησε να οδηγήσεις τα λεγόμενα μου εκεί που σε βολεύει μπας και νιώσεις πιο δικαιωμένος.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  8. #3008
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Ε εσύ που είσαι ο βασιλιάς της διανόησης πάνε παίξε τον σκατίπουστα με αυτοκτονικές τάσεις και σύρε εκεί και όλο σου το σοι να σε δικαιολογήσει.
    Krux έχω προσπαθήσει να σε δικαιολογήσω στον carheart σε συζητήσεις μας, αλλά μάγκα μου έχεις πολλά απωθημένα, δεν περίμενα να λες τέτοιες αρχιδιές.
    Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις με τους ΣΚΑΤΙΠΟΥΣΤΕΣ όλου του κόσμου και σ'ενοχλούν τόσο ώστε να τους βρίζεις εξ' ορισμού για την σεξουαλική τους επιλογή, και δεν καταλαβαίνω επίσης γιατί αρνείσαι να καταλάβεις ότι ένας άνθρωπος έχει όντως πρόβλημα να μπει εκεί μέσα και επειδή δεν του δίνεται η ευκαιρία να ΜΗΝ το κάνει με απλούς τρόπους χρειάζεται να γίνει πιο πειστικός (πίστεψε με δεν θα κάνω ποτέ την μαϊμού) και να πάει και τους γονείς του έστω να το επιβεβαιώσουν.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  9. #3009

    Default

    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Άμα δεις ένα τυπάκι που είναι κομπλέ, και βλέπεις I5 για μαλακίες, υποψιάζεσαι ότι είναι λουφαδόρος. Ή αυτό, ή δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση.
    φαντάσου τώρα ένα τυπάκι που πήρε Ι επειδή δεν άντεχε την καθυστέρηση του στρατού, να πηγαίνει στο σαχλό μαγαζάκι του κρουξ να πιάσει δουλειά.

    και μετά σκέψου πως οι κρουξ είναι η πλειοψηφία των ανθρώπων του πλανήτη, οι άνθρωποι με τις καρμπόν απόψεις, που παπαγαλίζουν ό,τι μαλακία διαβάζουν, με την καρμπόν ζωή, που έχουν ΌΝΕΙΡΟ να ανοίξουν ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.

    τι μέλλον θα είχε ο ήρωας της ιστορίας μας;

  10. #3010

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    lol καλά, προσπάθησε να οδηγήσεις τα λεγόμενα μου εκεί που σε βολεύει μπας και νιώσεις πιο δικαιωμένος.
    δεν είναι και πολύ δύσκολο, ψάξου.

  11. #3011

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Άμα δεις ένα τυπάκι που είναι κομπλέ, και βλέπεις I5 για μαλακίες, υποψιάζεσαι ότι είναι λουφαδόρος. Ή αυτό, ή δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση.
    φαντάσου τώρα ένα τυπάκι που πήρε Ι επειδή δεν άντεχε την καθυστέρηση του στρατού, να πηγαίνει στο σαχλό μαγαζάκι του κρουξ να πιάσει δουλειά.

    και μετά σκέψου πως οι κρουξ είναι η πλειοψηφία των ανθρώπων του πλανήτη, οι άνθρωποι με τις καρμπόν απόψεις, που παπαγαλίζουν ό,τι μαλακία διαβάζουν, με την καρμπόν ζωή, που έχουν ΌΝΕΙΡΟ να ανοίξουν ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.

    τι μέλλον θα είχε ο ήρωας της ιστορίας μας;
    Θα γλυτώσει από το να δουλέψει για τον Krux δεν είναι αρκετό;

  12. #3012
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ειμαστε με τον αφεντικο στο σιδεραδικο τρωμε γεμιστα και απολαμβανουμε κρουξ...ποσταρε αγορι μου!!!!!

  13. #3013
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Πως φαίνεται ότι κάποιοι δεν είχαν καθόλου προσωπική ζωή/φίλους πριν πάνε στρατό....τουλάχιστον εκεί γνώρισαν κανέναν άνθρωπο?
    Βαφτίσατε την ανυπαρξία της προσωπικής σας ζωής υποχρέωση.Και όσοι δεν πήγαν είναι λέλοι και προβληματικοί.
    Φιλούρες τανάκιαπου.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  14. #3014

    Default

    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Άμα δεις ένα τυπάκι που είναι κομπλέ, και βλέπεις I5 για μαλακίες, υποψιάζεσαι ότι είναι λουφαδόρος. Ή αυτό, ή δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση.
    φαντάσου τώρα ένα τυπάκι που πήρε Ι επειδή δεν άντεχε την καθυστέρηση του στρατού, να πηγαίνει στο σαχλό μαγαζάκι του κρουξ να πιάσει δουλειά.

    και μετά σκέψου πως οι κρουξ είναι η πλειοψηφία των ανθρώπων του πλανήτη, οι άνθρωποι με τις καρμπόν απόψεις, που παπαγαλίζουν ό,τι μαλακία διαβάζουν, με την καρμπόν ζωή, που έχουν ΌΝΕΙΡΟ να ανοίξουν ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.

    τι μέλλον θα είχε ο ήρωας της ιστορίας μας;
    Θα γλυτώσει από το να δουλέψει για τον Krux δεν είναι αρκετό;

    όχι, διότι σχεδόν όλα τα αφεντικά είναι τέτοιοι τίποτες, και κάπου πρέπει να δουλέψει ο δύσμοιρος για να φάει, έτσι δουλεύουν τα πράγματα.

  15. #3015
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Ε εσύ που είσαι ο βασιλιάς της διανόησης πάνε παίξε τον σκατίπουστα με αυτοκτονικές τάσεις και σύρε εκεί και όλο σου το σοι να σε δικαιολογήσει.
    Krux έχω προσπαθήσει να σε δικαιολογήσω στον carheart σε συζητήσεις μας, αλλά μάγκα μου έχεις πολλά απωθημένα, δεν περίμενα να λες τέτοιες αρχιδιές.
    Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις με τους ΣΚΑΤΙΠΟΥΣΤΕΣ όλου του κόσμου και σ'ενοχλούν τόσο ώστε να τους βρίζεις εξ' ορισμού για την σεξουαλική τους επιλογή, και δεν καταλαβαίνω επίσης γιατί αρνείσαι να καταλάβεις ότι ένας άνθρωπος έχει όντως πρόβλημα να μπει εκεί μέσα και επειδή δεν του δίνεται η ευκαιρία να ΜΗΝ το κάνει με απλούς τρόπους χρειάζεται να γίνει πιο πειστικός (πίστεψε με δεν θα κάνω ποτέ την μαϊμού) και να πάει και τους γονείς του έστω να το επιβεβαιώσουν.

    Γίνονται και off-forum συζητήσεις για μένα. Με τιμάτε !

    Δεν έχω κανένα απωθμένο. Εχω μια άποψη, όπως ο καθένας εδω μέσα, την εκθέτω και σε αντίθεση με την πλειοψηφία που κρύβεται πίσω απο το δάχτυλο της και φοβάται να μην την κατακεραυνώσει η ελίτ, εγώ δεν δίνω μια για τον αν θα "στραπατσαριστεί" και καλά η εικόνα μου.

    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν και αν με ήξερες απο κοντά, θα το γνώριζες αυτό αλλά και το ύφος και τον τρόπο που μιλάω.

    Το τι θα κάνεις 12 είναι δικαίωμα σου και θα το υπερασπιστώ αλλά επέτρεψε μου να έχω και εγώ την γνώμη μου.
    I'll bury you in your god's fucked garden

Similar Threads

  1. ta pairnoun?
    By cthulu in forum Athletics
    Replies: 16
    Last Post: 03-02-2012, 15:12
  2. poioi mousikoi pairnoun ta kalutera gkomenakia?
    By chris_boss in forum General Discussion
    Replies: 119
    Last Post: 31-01-2011, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •