Page 101 of 301 FirstFirst ... 519199100101102103111151201 ... LastLast
Results 1,501 to 1,515 of 4511

Thread: Me pairnoun fantaro

  1. #1501
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ο ναθινμαν τα λεει σωστα. Εχω 3 μηνες ακομα. Καποιο κρατιδιο θα μου δωσει υπηκοοτητα, δε μπορει.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  2. #1502
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman
    ρε παιδιά, δε δίνουμε μία

    Φρηκ και τέλος πάντων όποιος άλλος (μοντ!) παρουσιάζεται το Φλεβάρη, έχετε ακόμα λίγο χρόνο. Φύγετε, σκοτώστε, σκοτωθείτε, γαμάτε γιατί χανόμαστε, κάντε κάτι τέλος πάντων γιατί μετά θα λέτε ότι είχα δίκιο και εντάξει, δε θα είναι η πρώτη φορά ούτε και η τελευταία αλλά τώρα θα κλαίτε.
    ΜΗΝ ΠΑΤΕ.
    Μην. Είναι σκατά, μια μαλακία και μισή, τόση ηλιθιότητα μαζεμένη που σε πονάνε τα μυαλά σου σαν αρρωστάκι παοκτσάκι. Οι αναφορές, οι ιδρωμένες μασχάλες, οι αξιωματικοί, οι κάγκουρες συνάδελφοι, οι πατριωτικές αφίσες στους θαλάμους, η καβάτζα για τον καλό φοριαμό, η πρωινή προσευχή, η εσπερινή προσευχή, η καθημερινή προσευχή για μια καλή υπηρεσία, οι ΕΠΟΠ, γαμώ το θεούλη μου, κυρίως οι ΕΠΟΠ.

    Προσπαθήστε να μη γίνετε κωλοφάνταρα. Μη μιλάτε σαν το Στάθη Ψάλτη. Μη μετράτε μέρες από το κέντρο. Βασικά, μη μετράτε μέρες. Μην ψαρώνετε από τα αστέρια με τα οποία έχουν λερώσει κάποιοι εκεί μέσα τα πέτα τους. Μη δίνετε σημασία. Μη σέβεστε κανέναν μπάσταρδο που θα μείνει στα χακί μπουρδέλα τους για πάντα, χωρίς ημερομηνία λήξης. Μην κλαίγεστε. Μην πρήζετε κόσμο. Μη λιώνετε στο ΚΨΜ ελπίζοντας κάποιος να φέρει μπαταρίες από την έξοδό του και έτσι αντί για Μαντ μπορείτε να δείτε τα μπουτάκια της Ελεονώρας ή τα βυζάκια της Σίσσης. Μην αρχίσετε το τσιγάρο. Μην κόψετε το τσιγάρο. Μην ποστάρετε. (καλά, αυτή ήταν συμβουλή που εντάσσεται σε ένα ευρύτερο πλαίσιο)

    Και στο κάτω-κάτω, μην παραπονιέστε, αποκλείεται να πετύχετε το Στηλ Ασσάσιν κάπου. Θα συναντήσετε άλλους βέβαια Στηλ Ασσάσινς, αλλά τουλάχιστον αυτοί δε θα μπορούν να σας κάνουν ρεζίλι στο διαδικτυακό μας τόπο!
    ετσι οπως το εχω φανταστει , + ελεινο φαι.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #1503
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    όντως

    πριν καναδυο βδομάδες γύριζα σέρρες ξημερώματα με το τρένο και ο διπλανός ήταν φαντάρος στα τελειώματα και μου πε καμιά πενηντάρα φόρες "ΜΗΝ ΠΑΣ" "πάρε τρελόχαρτο, αλλά μην πας" και ομολογώ με ανησύχησε λιγάκι. τώρα ο νάθιμαν με ανησυχεί λιγάκι περισσότερο

  4. #1504
    90210 Nodoordonotthereisnotry's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,913

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman
    ρε παιδιά, δε δίνουμε μία

    Φρηκ και τέλος πάντων όποιος άλλος (μοντ!) παρουσιάζεται το Φλεβάρη, έχετε ακόμα λίγο χρόνο. Φύγετε, σκοτώστε, σκοτωθείτε, γαμάτε γιατί χανόμαστε, κάντε κάτι τέλος πάντων γιατί μετά θα λέτε ότι είχα δίκιο και εντάξει, δε θα είναι η πρώτη φορά ούτε και η τελευταία αλλά τώρα θα κλαίτε.
    ΜΗΝ ΠΑΤΕ.
    Μην. Είναι σκατά, μια μαλακία και μισή, τόση ηλιθιότητα μαζεμένη που σε πονάνε τα μυαλά σου σαν αρρωστάκι παοκτσάκι. Οι αναφορές, οι ιδρωμένες μασχάλες, οι αξιωματικοί, οι κάγκουρες συνάδελφοι, οι πατριωτικές αφίσες στους θαλάμους, η καβάτζα για τον καλό φοριαμό, η πρωινή προσευχή, η εσπερινή προσευχή, η καθημερινή προσευχή για μια καλή υπηρεσία, οι ΕΠΟΠ, γαμώ το θεούλη μου, κυρίως οι ΕΠΟΠ.

    Προσπαθήστε να μη γίνετε κωλοφάνταρα. Μη μιλάτε σαν το Στάθη Ψάλτη. Μη μετράτε μέρες από το κέντρο. Βασικά, μη μετράτε μέρες. Μην ψαρώνετε από τα αστέρια με τα οποία έχουν λερώσει κάποιοι εκεί μέσα τα πέτα τους. Μη δίνετε σημασία. Μη σέβεστε κανέναν μπάσταρδο που θα μείνει στα χακί μπουρδέλα τους για πάντα, χωρίς ημερομηνία λήξης. Μην κλαίγεστε. Μην πρήζετε κόσμο. Μη λιώνετε στο ΚΨΜ ελπίζοντας κάποιος να φέρει μπαταρίες από την έξοδό του και έτσι αντί για Μαντ μπορείτε να δείτε τα μπουτάκια της Ελεονώρας ή τα βυζάκια της Σίσσης. Μην αρχίσετε το τσιγάρο. Μην κόψετε το τσιγάρο. Μην ποστάρετε. (καλά, αυτή ήταν συμβουλή που εντάσσεται σε ένα ευρύτερο πλαίσιο)

    Και στο κάτω-κάτω, μην παραπονιέστε, αποκλείεται να πετύχετε το Στηλ Ασσάσιν κάπου. Θα συναντήσετε άλλους βέβαια Στηλ Ασσάσινς, αλλά τουλάχιστον αυτοί δε θα μπορούν να σας κάνουν ρεζίλι στο διαδικτυακό μας τόπο!
    Χεχ. post.of.the.year. Ευτυχώς τελείωσε.
    Those of you who think you know everything are annoying to those of us who do.

  5. #1505
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    kala eleos re paloukaria dld....
    egw phga 18 mhnes kai epezhsa. siga th kataskhnwsh sas. ntaks kai gw de th paleua alla kapoioi edw mesa frikaroun poly eukola mou fainetai....
    ase pou tous teleutaious 4-5 mhnes eriksa kati epikous ypnous -ancient one gar, opws lene kai oi morbid angel...- pou apo tote den exw ksanariksei sth zwh mou kai exoun perasei 8 xronia! nystazw......
    afou apolu8hka bebaia, ton prwto kairo erixna epika gelia afou 8ymomoun ti eixa akousei kai diafora trela skhnika.
    8a sas pw na MH PATE, mono an de mporeite na piasete to sourealistiko ths ypo8eshs...
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  6. #1506
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Dandy Mangrum
    kala eleos re paloukaria dld....
    egw phga 18 mhnes kai epezhsa. siga th kataskhnwsh sas. ntaks kai gw de th paleua alla kapoioi edw mesa frikaroun poly eukola mou fainetai....
    ase pou tous teleutaious 4-5 mhnes eriksa kati epikous ypnous -ancient one gar, opws lene kai oi morbid angel...- pou apo tote den exw ksanariksei sth zwh mou kai exoun perasei 8 xronia! nystazw......
    afou apolu8hka bebaia, ton prwto kairo erixna epika gelia afou 8ymomoun ti eixa akousei kai diafora trela skhnika.
    8a sas pw na MH PATE, mono an de mporeite na piasete to sourealistiko ths ypo8eshs...
    Αυτό. Όπου 18 βάλτε 21. Και κάναμε και 2 6ωρες βάρδιες την μέρα.

    Αλλά ήταν πολλά τα ξύδια ρε Άρη.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  7. #1507
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Athina/Galatsi
    Posts
    592

    Default

    Den einai k toso asxhma. Apla tha sixatheis na akous, aleko zazopoulo kai pano kiamo

    To fai sth monada den einai asxhmo

    Oi aksiwmatikoi den einai oloi apolithwmata ths xountas. Tis perisoteres fores apla tha sas psarwnoun. Yparxoun k kaloi anthrwpoi (oloi omws me tis paraksenies tous. Tosa xronia sto strato tous kahke o egkefalos)

    o Stratos einai mono VITRINA kai THEATRO. Oso h vitrina einai katharh kai peripoihmenh den tous noiazei tipota. Kai as kseroun oti apo mesa ola einai sapia. To theatro exei na kanei me tous vathmoforous o opoioi tis perisoteres fores ypokrinontai oti einai austhroi kai apaitoun peitharxia enw liga lepta argotera tous vlepeis na xavalediazoun me tous fantarous.

    An mporeis apla na mh gamas thn anafora gia 5 lepta, na exeis ta arvyla sou kathara (tzizous, gamw ta koloarvyla), na eisai ksyrismenos kai na paizeis kathe toso to theatro tou paralogou tha peraseis kala.
    Swayin to the rhythm of the new world order and
    Count the bodies like sheep to the rhythm of the war drums

  8. #1508
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    αυτα τα "εγω πηγα 18 μηνες", "εγω πηγα 21", "ο μπαμπας μου πηγε 47,3 μηνες", "ο παππους μου ηταν σπαρτιατης και υπηρετησε 40 χρονια στη φαλαγγα", πραγματικα ειναι λεπτομερειες που δεν μας αφορουν.



    ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  9. #1509
    A1DDJZZ Magellan's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    at work
    Posts
    5,491

    Default

    θα pixies ρε
    I swear on tomorrow, if you take this chance
    Our lives are this moment, the music - the dance
    And here in this labyrinth of lost mysteries
    I close my eyes on this night and you're all that I see

  10. #1510
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    αυτα τα "εγω πηγα 18 μηνες", "εγω πηγα 21", "ο μπαμπας μου πηγε 47,3 μηνες", "ο παππους μου ηταν σπαρτιατης και υπηρετησε 40 χρονια στη φαλαγγα", πραγματικα ειναι λεπτομερειες που δεν μας αφορουν.



    ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.

    mallon de katalabes........OUTE MISO LEPTO.....alla xaneis to 8ema...
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  11. #1511
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    και, εν τέλει, για να φανείτε χρήσιμοι, πείτε πώς θα γίνει να κρατήσουμε το μούσι. ποιον πρέπει να τσιμπουκώσουμε;

  12. #1512
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    να πας ναυτικο. αλλου δεν παιζει.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  13. #1513
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default

    mousi mono nautiko
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  14. #1514
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    πώς πάμε εκεί; ποιον πρέπει να τσιμπουκώσουμε;

    γουμπουρουμπου, έχει κάνα μέσον;

  15. #1515
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    α επισης ναυτικο και αεροπορια δεν ειναι στρατος ε!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. ta pairnoun?
    By cthulu in forum Athletics
    Replies: 16
    Last Post: 03-02-2012, 15:12
  2. poioi mousikoi pairnoun ta kalutera gkomenakia?
    By chris_boss in forum General Discussion
    Replies: 119
    Last Post: 31-01-2011, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •