Page 291 of 301 FirstFirst ... 191241281289290291292293 ... LastLast
Results 4,351 to 4,365 of 4511

Thread: Me pairnoun fantaro

  1. #4351
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    απο τι ξερω τον πανε πεντελη -οψμ = ομαδα ψυχολογικης μεριμνας και του δινουν 6μηνη αναβολη .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #4352
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by ma'am View Post
    χαιρετω.
    Χρειαζομαι τις γνωσεις των ηαριτων πανω στο θεμα φανταρικο, καθως ως μανταμ ξερω οτι ειδα στη λουφα και παραλλαγη.
    Την πρωτη μερα που παει και δηλωνει ο ψαρωμενος (πλην ηλιθιος) φανταρος οτι εχει κανει ναρκωτικες ουσιες και μαλιστα την περασμενη παρασκευη, τι σταση πρεπει να κρατησει για το υπολοιπο της διαδικασιας? Του ειπαν πως θα δωσει δειγμα ουρων και πως θα περασει απο ψυχολογικη εξεταση εντος των επομενων ημερων.
    Τι σταση κραταει? Κανα τιπ?

    Α, για χορτο μιλαμε.

    Θέλει Ι5;
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  3. #4353
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Επίσης: Τι χόρτο ρε άνθρωπε, ψάρια θα τηγανίσουμε, να φτιάξουμε και σαλάτα;...
    Πιάσε καμιά κουβέντα για καραμέλες (πες τους ότι τρως δηλαδή), αν είσαι για να μην πατάς.

    (πωπω πολύ μάγκας βγήκα εγώ ξαφνικά)

    Deafening, painstaking, BB King

  4. #4354
    Junior Member ma'am's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    28

    Default

    δε θελει Ι5, απο μαλακια το πατησε μαλλον. τι ζαναξ ρε, ουτε αναβολη θελει, τι μαλακας που ειναι τωρα που το σκεφτομαι.
    δηλαδη αν αρχισει συζητηση "εκανα-μια-φορα-τωρα-πριν-μπω-να-δοκιμασω" δεν θα πεισει κανεναν? παει για αναβολη?
    ρε βασικα, για ποσο καιρο φαινεται απο δειγμα οτι εχεις κανει?
    “Two and a half million bucks. Spent it all on candy. My mom told me I was foolish. I’ve always been foolish when it comes to money.”

  5. #4355
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Βασικά σε γενικές γραμμές δεν έγινε και τίποτα.
    Απλά η ιδανική τακτική φαντάρου είναι "μην ξεχωρίζεις από τα άλλα πράσινα ανθρωπάκια" και ο δικός σου έκανε τη μαλακία με το καλημέρα.

  6. #4356
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι θες να υπηρετήσεις. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..


    Σε αυτή την φάση δεν ξέρω ρε (πείτε οι άλλοι) αλλά πας και λες ότι γενικά δεν πίνω, έτυχε και δοκίμασα πρώτη φόρα προχτές... και δεν βλέπω να 'χεις θέμα. Πείτε ρε οι έφεδροι.

    Deafening, painstaking, BB King

  7. #4357
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Καλυτερο username ever εν τω μεταξυ.


  8. #4358
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    μαλακία που το ανέφερε. δε νομίζω να του κάνουν τίποτα. θα υπηρετήσει κανονικά αν θέλει.
    Rock or Nothing

  9. #4359
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    not, ήμουν αυτός που έπαιρνα τα δείγματα στο στρατόπεδο. στην αρχή δίνεις ούρα για ένα πρόχειρο τεστ που αν βγει θετικό, πας 401 όπου δίνεις το επίσημο στους μικροβιολόγους. αν εκείνο βγει θετικό παίρνεις μια αναβολή 6-12 μήνες συνήθως, θέλοντας και μη. αν είσαι πολύ κυριλέ και παρακαλέσεις τους ψυχιάτρους που δίνουν το τελικό χαρτί της αναβολής μπορεί να το κάνουν αβαβα, αλλά δε μου είχε τύχει (μόνο με βύσματα που τους καθυστερούσαν να πάνε για δείγμα οπότε έβγαινε καθαρό). αν έχεις πιει το τελευταίο 15ημερο φαίνεται σίγουρα. τώρα καλό θα ήταν να μην του πεις τα παραπάνω και τον αγχώσεις, καλύτερα να πάει και να το παίξει όσο πιο καλό μέλος της κοινωνίας γίνεται κι αν του κάτσει όλα κουλ.

  10. #4360
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    η μαλακία είναι ότι το είπε εξαρχής, δεν το συζητάω. αυτά τα λες μόνο αν θες αναβολή. αλλά νομίζω άμα πάει στο γιατρό και πει ότι δεν την πίνει κανονικά κ απλά έκανε για δοκιμή και θέλει να υπηρετήσει, δε θα τον στείλουν για τη διαδικασία (για χόρτο μιλάμε πάντα ε?). στα ούρα φαίνεται για 3 εβδομάδες περίπου.
    Rock or Nothing

  11. #4361
    Junior Member ma'am's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    28

    Default

    Να πω και την ιστορια!!
    Εν τελει οντως βγηκε θετικο το τεστ με χαμηλο ποσοστο. Παρολα αυτα ο τελικος ψυχολογος που θα εδινε το χαρτι δεν σκαμπασε απο το ποιημα. Ειπωθηκαν τα εξαιρετικα κλασσικα "Με ενα τσιγαρο εισαι χρηστης, Απο το τσιγαριλικι φτανεις ομως στα βαρια (!!), Πρωτη φορα δεν ειναι δικαιολογια" κλπ. Εξαμηνη λοιπον και την επομενη φορα τον καλημεριζουν με τεστ.
    Υποψην, το THC θελει 30 μερες να αποβληθει απο το λιπος (στο οποιο αποθηκευεται).
    Αυτα. Αγαπη μονο! Ευχαριστω το ηαρ για την ανταποκριση, αληθεια!!
    “Two and a half million bucks. Spent it all on candy. My mom told me I was foolish. I’ve always been foolish when it comes to money.”

  12. #4362
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έτυχε σε μαλάκα τεσπα, μια απορία έχω μόνο. το είπε απλά γιατί ψάρωσε?!??!
    Rock or Nothing

  13. #4363
    Junior Member ma'am's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    28

    Default

    φοβοτανε μην το δουν στο αιμα, αλλα μαλλον ψαρωσε!

    (γελαστε λιγο κι εσεις, οχι μονο εγω)
    “Two and a half million bucks. Spent it all on candy. My mom told me I was foolish. I’ve always been foolish when it comes to money.”

  14. #4364
    Senior Member Telepetel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    214

    Default

    Έχω πάρει ετήσια αναβολή για ψυχολογικούς λόγους όταν μου έληξε η αναβολή που είχα για σπουδές. Ξέρουμε αν γίνεται να τη διακόψω ώστε να με καλέσουν νωρίτερα, ή θα πρέπει να περιμένω να περάσει ο χρόνος;
    Ένας φίλος που είχε πάρει αναβολή για λόγους υγείας, είχε ρωτήσει στη στρατολογία αν γινόταν να διακοπεί και του είχαν πει πως δε γίνεται.
    Πήρα σε 3 αριθμούς που έχει η στρατολογία αλλά δεν απάντησε κανείς

  15. #4365
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δενε ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι η αναβολη για ψυχολογικους λογους δε κοβεται .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. ta pairnoun?
    By cthulu in forum Athletics
    Replies: 16
    Last Post: 03-02-2012, 15:12
  2. poioi mousikoi pairnoun ta kalutera gkomenakia?
    By chris_boss in forum General Discussion
    Replies: 119
    Last Post: 31-01-2011, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •