Page 157 of 301 FirstFirst ... 57107147155156157158159167207257 ... LastLast
Results 2,341 to 2,355 of 4511

Thread: Me pairnoun fantaro

  1. #2341
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    Quote Originally Posted by freak brother
    εμας ειχε ερθει ο Μει! και μας κολησε 5 ημερουλες
    meimarakis kai mono 5 meres? ouxwwww
    hahaha


    gamietai o stratos
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #2342
    Νοικοκυραίος Moonspellheim's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Thousand Lakes
    Posts
    2,712

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    irthe i metathesi gia GES.....
    Remembrance of Things Past

    I swarm deserted away, like glass...
    Warm, and as fevers,
    I am as flame.
    I am death...
    For I, I weave our blasphemies...

    Wicthes painted me,
    Like the mysteries created me...
    Like where the poets breathe,
    I were woven into blasphemies.

  3. #2343
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    Quote Originally Posted by Moonspellheim
    irthe i metathesi gia GES.....
    skatovusma ante prwina kafedakia sto verde. pousai re malaka esu ti leei?
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  4. #2344
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    159

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    Quote Originally Posted by JnB
    Ευτυχώς το φαί είναι καλό.
    Οι χέστρες δεν παλεύονται με τίποτα όμως.

    [χχρφφφσσζζζ] Εδώ Αστήρ 3. Επιβεβαιώνω το αληθές του δεύτερου σκέλους της πρότασης του άνωθεν αναφερόμενου σχετικά με την κατάσταση στους νιπτήρες της Πυρχιας του. Όσο αναφορά την σίτηση της Μοίρας, εως ότου δυνηθώ να ενεργηθώ κ/φ θα το εκλαμβάνω ως άκυρο. Έτοιμος. [\χχρφφφσσζζζ]

  5. #2345

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    Χαχαχαχα
    Btw, έπρεπε να τα άκουγε λιγάκι ο αστήρ 1, άχτι τον έχουν όλοι...
    Κατά τα άλλα pleased to meet you

  6. #2346
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    the morgue
    Posts
    2,840

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    εκει ψαροκασελες

    ΠΗΞ ΛΑ ΜΟΥΝ
    Πονος Μυαλου!

  7. #2347
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default Re: Me pairnoun fantaro

    ξέρετε, ε?
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  8. #2348
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    οπως εχουμε ξαναπει τα ναυτακια και οι αεροφλωροι ειναι αλητεια να γραφουν σε θρεντ για φανταρους.. και για του λογου το αληθες

    http://www.army.gr/dimosieuseis/hmer...20090308/7.jpg
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #2349
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Απορία.

    Κράζετε το στρατό όσο είστε εκεί αλλά αφού πάρετε το λελε σας συνεχίζετε και ασχολείστε με αυτόν και με σάιτ όπως το αποπάνω. Γιατί;
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  10. #2350
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default

    εσυ εχεις παει στρατο μπζηλε?
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  11. #2351
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Απορία.

    Κράζετε το στρατό όσο είστε εκεί αλλά αφού πάρετε το λελε σας συνεχίζετε και ασχολείστε με αυτόν και με σάιτ όπως το αποπάνω. Γιατί;
    για να βοηθήσουμε τους επόμενους να περάσουν όσο πιο χαλαρά γίνεται
    Rock or Nothing

  12. #2352
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    πρωτα απο ολα δεν ασχολουμαι με το σαιτ μου το στειλε ενας φιλος μου που ειναι ακομα στρατο , και δευτερον ο στρατος ειναι ενα κοινωνικο φαινομενο στο οποιο γιγαντωνονται οι κοινωνικες διαφορες και στο οποιο ειναι πιο προφανες -ιν γιορ φεις - το τεραστειο κοροιδιλικι και η ελεινη - φτηνη - ψηφοθηρια της εκαστοτε κυβερνησης .
    Last edited by freak brother; 11-03-2009 at 13:07.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #2353
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Fair enough.

    Δεν λέω για τη βοήθεια και το ίνφο. Απλά το όλο "κοιτάζω σε στρατοσάιτ και με το που βλέπω κάτι για αεροναυτικό κράζω επειδή περάσανε καλύτερα" μου βγάζει λίγο σε κόμπλεξ ρε αδερφέ και είπα να δω αν ίσχυε κάτι τέτοιο άλλα οκ ο φρηκ βγήκε σώος και αβλαβής από εκει μέσα και αυτή είναι η μεγαλύτερη πρόταση έβερ χωρίς ούτε ένα , (δεν μετράει).

    Razor όχι, ακόμα φοιτητής είμαι αν και το σκέφτομαι να πάω τώρα (ανάλογα με το πως δουλεύουν οι σχολές με φοιτητές που υπηρετούν - άμα είχε καμιά παύση σπουδών για τη διάρκεια της θητείας θα ήταν και γαμώ) γιατί πάει κάπως μυστήρια το πράγμα.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  14. #2354
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγω δεν εχω κανα κομπλεξ ρε συ , γαμω περασα στο πεζικο , και αμα ηταν να ξαναπαω παλι πεζικο θα πηγαινα , απλα ειναι αλητεια να εχεις τον στρατο ξηρας να γαμιεται στις παραμεθωριους για 10 μηνες και να γαμιουνται στα σκοπετα και να χεις 2100 ατομα στο ναυτικο... . Και δεν φταιει ο εκαστοτε ναυτης εννοειται το κρατος φταιει . και τα αεροφλωρος και αυτα για πλακα τα γραφω. απλα και παλι ειναι αστειο σαυτο το τοπικ να γραφει ενας που τον παει 5 μεσα μια εξω και να γραφει και ενας που τον παει αναποδα , δεν υπαρχει συγκλιση χαχαχα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #2355
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Razor όχι, ακόμα φοιτητής είμαι αν και το σκέφτομαι να πάω τώρα (ανάλογα με το πως δουλεύουν οι σχολές με φοιτητές που υπηρετούν - άμα είχε καμιά παύση σπουδών για τη διάρκεια της θητείας θα ήταν και γαμώ) γιατί πάει κάπως μυστήρια το πράγμα.
    Πάντως εγώ θα πήγαινα, για να μην το έχεις βάρος μετά, χωρίς παύσεις και μαλακίες. Οι περισσότερες σχολές δεν ασχολούνται καν, ειδικά δεν μπαίνουν σε τόσες γραφειοκρατικές λεπτομέρειες. Δηλαδή κι εγώ που το έκανα δεν ήταν άσχημα. Τσίμπησα και συνολικά κάπου μισό μήνα παραπάνω άδεια για εξεταστικές(όχι πως είχα το μυαλό μου στο να περνάω μαθήματα τότε). Αλλά και μόνο που αντί να είμαι μέσα σε αγγαρείες έδινα μάθημα για 10 λεπτά να πάρω το χαρτί και μετά έπινα φραπεδάκια με συνοδεία ταβλιού, ε ήταν καλό, αφού μετά την κάθε εξέταση φρόντισα να μου βάζει μια υπογραφή ο εκάστοτε καθηγητής σε ένα χαρτί(για να δικαιολογείς τις μέρες της φοιτητικής άδειας). Και όταν έρθει το χαρτί(λέμε τώρα) δεν θα έχω αυτό το "1 χρόνος περίμενε για να βρεις καλή δουλειά".
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

Similar Threads

  1. ta pairnoun?
    By cthulu in forum Athletics
    Replies: 16
    Last Post: 03-02-2012, 15:12
  2. poioi mousikoi pairnoun ta kalutera gkomenakia?
    By chris_boss in forum General Discussion
    Replies: 119
    Last Post: 31-01-2011, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •