Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 79

Thread: No more flaming? :(

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Steel Assassin πως νοιώθεις που ένα ολόκληρο φόρουμ μπάναρε τον γκόμενό σου και σε θεωρεί πνευματικά, σεξουαλικά και μουσικά ανεπαρκή?
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  2. #17
    Guest

    Default

    Βλέπω το general discussion, το sexion και το music discussion και αν αυτό το forum με θεωρεί "πνευματικά, σεξουαλικά και μουσικά ανεπαρκή" τότε πραγματικά είμαι ευτυχισμένος.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Δηλαδή η απόρριψή μας σε επιβεβαιώνει?
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  4. #19
    Guest

    Default

    Αν νομίζεις ότι κάποιος περιμένει επιβεβαίωση μέσα από ένα φόρουμ και δη από το ER τότε μάλλον θα πρέπει να κοιτάω και το politics πέρα από όσα είπα πριν για να νιώθω ευτυχισμένος.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Προσπαθώ να καταλάβω γιατί κάποιος μπαίνει σε έναν χώρο όπου βιώνει τον χλευασμό και μια αντιμετώπιση ο_τρελός_του_χωριού.

    Το δικό μου πιστεύω είναι πως δεν έχεις την παραμικρή ρανίδα μιας θλιβερής απομίμισης μιας ζωής, αλλά μου αρέσει να σου δίνω εναλλακτικές.
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  6. #21
    Guest

    Default

    Θα σου δώσω ένα μικρό παράδειγμα. Μπαίνω και βλέπω ποστ από τον Phantom Duck πχ πως οι Manowar είναι γελοίοι με τα γούνινα βρακάκια τους και τα τραγούδια για σπαθιά και μάχες.

    Εκεί ακριβώς εσύ ο Atheist και ο κάθε Atheist νομίζετε πως εγώ θύμωσα, βγάζω καπνούς από τα αυτιά, σπάω ότι βρίσκω μπροστά μου κλπ. Αντίθετα με το τι νομίζεις όμως, εγώ χαμογελάω με τη καθυστέρηση ενός οπαδού μαϊμούδων που νομίζει πως η γνώμη του για το heavy metal έχει καμιά σημασία. Φυσικά και θα κάνω και κάποιο ποστ για το γαμώτο της υπόθεσης(η χαρά του φόρουμ) αλλά θα συνεχίσω να χαμογελάω.

    Τώρα μπορείς να συνεχίσεις την υπέροχη ζωή σου στο ER φίλε Atheist και μια μικρή συμβουλή. Ψάξε εναλλακτικές λύσεις για ζωές ή ρανίδες ή οτιδήποτε

  7. #22
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    χμου, ο_τρελλός_του_χωριού πολλές φορές είναι γαμώ τα παιδιά.


    επίσης SA περιμένω απάντηση στο θρεντ για τους πούστηδες

    και για να διευκολύνω http://www.forum.electricrequiem.com...3767&start=300
    Vielen Dank für alles was mal war

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Μα δεν μου έχει απαντήσει γιατί μπαίνει.
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  9. #24
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Δεν είναι θέμα τρελου_του_χωριού (sic), ούτε μειονότητας του ενός, διότι δε πρόκειται για θέμα απόψεων αλλά συμπεριφοράς. Πρόκειται για έναν χρήστη τον οποίο η πλειονότητα δε συμπαθεί.

    Σε αντίθεση με μία RL παρέα, όπου όταν δε σε συμπαθούν συνήθως κόβουν τις επαφές μαζί σου, η έξοδος από μία ιντερνετική κοινότητα λόγω αντιπάθειας είναι εθελούσια και δεν μπορεί να εξαναγκαστεί (η παράβαση των κανονισμών είναι, προφανώς, ξεχωριστό ζήτημα).

    Ως εκ τούτου, αν κάποιος δεν καταλαβαίνει πως δεν είναι επιθυμητός ή υπάρχουν προσωπικές αντιπάθειες, η καλύτερη λύση είναι να ανέχεται και να αγνοεί κανείς την ύπαρξη του.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  10. #25
    鬼目 jimid's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    London - UK
    Posts
    6,566

    Default

    O SA einai ok.

    Afiste tis proswpikes epitheseis kai syzitiste san antrwpoi.
    "Duty is heavier than a mountain, death lighter than a feather"

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Jenseits von Gut und Bose
    Posts
    6,308

    Default

    Δεν φημίζομαι για την ανοχή μου στην καθυστέρηση.
    Ειδικά όταν ουρλιάζει μέσα στο αυτί σου την ύπαρξή της.

    ΤΖΙΜΙΝΤ ΓΙΑΤΙ ΡΕ, ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΤΙΤ?
    The bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.
    ~

  12. #27
    鬼目 jimid's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    London - UK
    Posts
    6,566

    Default

    Exw kanei 1 (ENA) edit mono kai auto me ti symfwni gnwmi admin.
    Tha mou vgalete kai to onoma adika!
    "Duty is heavier than a mountain, death lighter than a feather"

  13. #28
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    άντε όσοι/ες χρησιμοποιείτε σκληρές εκφράσεις γράφετε και το true ονοματάκι σας για να μην σας Bushουριάσουν
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  14. #29
    Guest

    Default

    @deggial: Αν δεν είμαι επιθυμιτός στο φόρουμ μπορείτε να με banάρετε. Όσο είναι εφικτό αυτό σε dynamic IPs αλλά τέσπα. Μετά μπορεί όλη η τρελοπαρέα του ER να κάτσει και να συμφωνεί πόσο γαμάει το τάδε ή πόσο χάλια είναι το δείνα. Γαμώ τις συζητήσεις ε;

    @atheist: Αφού δεν το κατάλαβες ακόμα, σου το λέω απλά. Για πλάκα. Και φυσικά όπως εγώ βρίσκω καθυστερημένες τις περισσότερες απόψεις εδώ μέσα και γελάω μαζί τους(κυρίως γιατί διαφωνώ), κι εσείς μπορείτε να κάνετε το ίδιο με τις δικές μου.

    @enitharmon: Αρνούμαι να απαντήσω σε thread που με ονομάζει sanity assassin Αν ψάξεις όμως δε νομίζω να υπάρχει κάτι που να μένει αναπάντητο. Συνεχίστε ως ER να υποστηρίζεται gay γάμους και υιοθεσίες. Έτσι ανοιχτόμυαλα, όπως προστάζει το ER πρότυπο.

    EDIT: Atheist, βλέπω βρήκες τελικά το λόγο που ποστάρω εγώ κυρίως στο ER. Βελτιώνεσαι.

  15. #30
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Steel Assassin
    @enitharmon: Αρνούμαι να απαντήσω σε thread που με ονομάζει sanity assassin Αν ψάξεις όμως δε νομίζω να υπάρχει κάτι που να μένει αναπάντητο. Συνεχίστε ως ER να υποστηρίζεται gay γάμους και υιοθεσίες. Έτσι ανοιχτόμυαλα, όπως προστάζει το ER πρότυπο.
    δε σε είπα εγώ, οπότε μπορείς να μου απαντήσεις

    επίσης, διάβασες τι σε ρωτάω;

    μπορείς να απαντήσεις πλζ;
    Vielen Dank für alles was mal war

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •