Να πω οτι ειναι απλα καμμενο? Θα πω λιγα. Να πω οτι ειναι κατεστραμενο που με εκανε να ξερασω απο τα σουπερ αθλιως αθλια των αθλιων αθλια φωνητικα του αθλιου τραμπαλα... ΕΕΕΕΕ τραμπακουλα ΕΝΙΓΟΥΕΙ αυτες οι επιρροες που εχετε απο manowar κανανε το σιντι να ακουγεται σαν αγελαδα οταν ο κτηνιατρος προσπαθει να βγαλει την κουραδα που γυρισε οριζοντια και σφηνωσε στα κωλομερια επειδη ο αγροτης ηθελε να δοκιμασει το kamasutra

*μπορειτε να ξερασετε*

Ελπιζω να καταλαβατε οτι η υπερβολικη πλυση εγκεφαλου με τις κομματαρες σας με εκανε να γραψω μαλακιες που ουτε οταν κατουραω στον κηπο του γειτονα ο οποιος βαζει τον σκυλο του να χεζει στον κηπο μου θα ελεγα.

Οποτε, με μια μεγαλη ωραια μακρυα σκληρη και σιγουρη λεξη θα πω πως ηταν το σιντι

ΓΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ



MΠΙΤΙΝΤΑΜΠΛΙΓΙΟΥ πολυ γαματο το gameboy σε αυτην την εκδοση... καταλαβα τι λεει

αντε συνεχιστε να μας καταστρεφετε τα αυτια με τον τροπο που ξερετε εσεις καλυτερα...

Τραμπακουλα κανε μου μια χαρη αμα μπορεις... Και οποιος αλλος θελει : Ξαναμπες στο metalplanet.gr μιας και αλλαξαμε domain αλλα και χαθηκαν οι users... οπως σας εχω ξαναπει θεωρω μεγαλη μου τιμη να σας βλεπω στην λιστα μελων