Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 163

Thread: DISTORTION of PERCEPTION --- new DEMO cd

  1. #76

    Default

    Είμαι προβληματικός που δεν μπορώ να καταλάβω γιατι γελάς?
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  2. #77

    Default

    Με τους rex mundi είναι το πρόβλημα του τουίστιντ, όχι με εσάς.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Στo Witchkilleler
    Posts
    1,756

    Default

    Παιδιά το βρήκα το cd σας και το άκουσα. Πάρα πολύ καλό και ωραία παιγμένο. Δυνατά κομμάτια και καλός ήχος. Τον τραγουδιάρη σας ακόμα δεν τον έχω συνηθίσει αλλά αν κάνει σε σας εμένα γράψτε με.
    Καλή συνέχεια και πρέπει να κάνουμε και κανένα live μαζί.
    ΒΥΕ
    http://www.verdictdenied.com
    www.myspace.com/verdictdeniedband
    Εσύ τη σχέση μας δεν την σκέφτηκες όταν χαριεντιζόσουν με τον μπασίστα των Released Anger!!! ΑΚΑΡΔΕ!!!
    CONTROLED BY CONFUSION, CONFUSED BY CONTROL

  4. #79

    Default

    Σωστος! Γιατι αν περιμενες απο μας να στο στείλουμε... Εγω ειμαι ο τραγουδιαρης και σε κάποια σελίδα παραπίσω εξηγω υπό ποιες συνθηκες γράφτηκαν τα φωνητικά. Εδώ και μισο χρόνο όμως εχουν βελτιωθει παρα πολύ σε σημείο που στα live τα τραγουδια ακούγονται καλύτερα!Θενξ για τη γνωμη!
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  5. #80

    Default

    Quote Originally Posted by distortionofperception
    Γιατι αν περιμενες απο μας να στο στείλουμε...
    Αλήθεια τι παίζει μ' αυτό το θέμα; Ψήνομαι κι εγώ για το ντέμο αλλά στο σάιτ βλέπω μόνο μια διεύθυνση στο Βόλο (ενώ είστε Ξάνθη αν δεν κάνω λάθος). Και πόσο κοστίζει;
    Deep in the night
    underneath the darkest skies
    searching for a sign or some distant light
    Screaming yet unheard
    repeating every line
    and every final word

    They remain, they remain
    you still remain
    All these words and memories
    and everything you were to me
    they remain, they remain
    you still remain

  6. #81

    Default

    Θα προσπαθησω να σου στειλω μια, οχι οτι ειναι μεγάλος κόπος! Στείλε πμ τη διευθυνση σου. Κανονικά ειναι 3 γιούρο αλλα νταξ τωρα δε μπαιζει και προβλημα. Περασε ο καιρος του και η μπογια του.. Οπου να'ναι βγαίνει το άλλο. Η διεύθυνση στο Βόλο ειναι γιατι οταν το βγάλαμε ετυχε να ειναι καλοκαιρι και όλο το πάρε δώσε το εκανα απο εκει, γιατι απο κει ειμαι. Απλα καταλάγιασε λιγο το trading τωρα... ξερεις.
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Στo Witchkilleler
    Posts
    1,756

    Default

    Quote Originally Posted by distortionofperception
    Σωστος! Γιατι αν περιμενες απο μας να στο στείλουμε... Εγω ειμαι ο τραγουδιαρης και σε κάποια σελίδα παραπίσω εξηγω υπό ποιες συνθηκες γράφτηκαν τα φωνητικά. Εδώ και μισο χρόνο όμως εχουν βελτιωθει παρα πολύ σε σημείο που στα live τα τραγουδια ακούγονται καλύτερα!Θενξ για τη γνωμη!
    Όπα εσύ είσαι ο τραγουδιάρης....
    Έπρεπε να πω την γνώμη μου.... Πολύ καλή δουλειά πάντως. Τώρα όσον αφορά το σπρώξιμο του cd ελπίζω να βελτιωθείτε εφόσον νιώθεις ότι κάνετε κάτι λάθος. Καλή επιτυχία πάντως με την μπάντα και άμα κατέβετε Αθήνα για live πείτε και σε μας να έρθουμε να σας δούμε ή και να παίξουμε παρέα. Γουστάρω πολύ που βρίσκουμε τελευταία καλές μπάντες με αξιοπρεπή άτομα σαν τους Station Eleven, Tardive Dyskinesia και Slavebreed και περνάμε καλά. Είμαι σίγουρος ότι και μαζί θα τα πηγαίναμε καλά . Μπράβο αγόραροι.....
    Θα τα πούμε σύντομα. KEEP ON ROCKING
    Keep on distorting our perception
    http://www.verdictdenied.com
    www.myspace.com/verdictdeniedband
    Εσύ τη σχέση μας δεν την σκέφτηκες όταν χαριεντιζόσουν με τον μπασίστα των Released Anger!!! ΑΚΑΡΔΕ!!!
    CONTROLED BY CONFUSION, CONFUSED BY CONTROL

  8. #83

    Default

    Ευχαριστουμε πολυ! Λοιπον για Αθήνα ήταν να κάνουμε μαζί με Code Of Silence στο Underworld πριν το πάσχα αλλά πολλά πράγματα πήγαν στραβά. Τα παλικάρια μας ξανακαλέσαν αλλά τώρα και εξεταστική εχουμε και ντέμο γράφουμε... Με το promotion μια χαρά τα πάμε. Για αυτό αλλωστε μου κόψαν και το τηλέφωνο(if you get it ήμουν πάρα πολλές ώρες μέσα και ο λογαριασμός εκτοξεύτηκε! Μακαριοι οι προύχοντες-κατέχοντες DSL)... Εξάλλου αυτό ηταν το πρώτο ντέμο. Πάραυτα δώσαμε γύρω στις 500 κόπιες Ελλάδα και 300 Ιταλία. Μια χαρά. Ευχαριστουμε, ξανατονίζω, για την προσκληση στην Αθήνα αλλά ειναι μια δύσκολη περίοδος για μας και το πιο πιθανο ειναι η περίοδος των Live να ξαναρχίσει τον Οκτώβρη (με εξαίρεση αυτο με τους Atheist και αυτο με τους Rotting Christ). Πάντως κατα γενική ομολογια για να πάει μπροστα η σκηνη και να βλέπουμε όλο και περισσότερα live, πρέπει να γίνεται αυτο το trade συναυλιών. Να σε δώκω τη Σαχάρα να με δώκεις το Σουέζ κι έτσι! Και πάλι ευχαριστουμε για την κριτικη και θα τα ξαναπουμε!
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  9. #84
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    15

    Default

    Ti egine re distortion? Pos pane ta grapsimata? Filthy new world kai ksero psomi re!!!!! Ti egine paides mas ksexasate? Tetia itan i sxesi mas? Tis mias vradias?

    Ti egine re tha katevete na ta spasoume Athens?!?!?!?!

    George-NEED
    If you find that you are falling into madness, dive...

  10. #85
    Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Highlands of Xanthi
    Posts
    59

    Default

    Τα γραψίματα καλά κρατούν! Ήταν να έρθω να σας δω ρε στο Underworld σαν εκπρόσωπος- μπασίστας των DOP και μετά αλλά μλκία,τελικά δεν έκατσε! Εδώ μεταξύ μας δεν βρισκόμαστε το καλοκαίρι ρε! Άλλοι θεσ/νίκη, ο άλλος Βόλο , εγώ Αθήνα...γάμησέ τα!
    grind!!!

  11. #86
    Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Volos
    Posts
    58

    Default

    meta ton 15aygousto tha einai etoimo to demo logika!!

    giorgo den sas xehasame enoeite!!tha prepei na katevoume athina sigoura gia na pioume mpires
    bonjorno

  12. #87
    Next to Nothing Panoramix_Miraculix's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Infinite Improbability Drive
    Posts
    548

    Default

    ante, apthn anoiksh ypoti8ete oti 8a vgaine
    "I want to dance", she said and quickly turned away.
    "Well then", he said, "will you dance with me today?"

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    325

    Default

    emena maresan oi kithares ws paragwgi kai synthesi alla ta fwnitika den maresan katholou.
    Believe in nothing...............

  14. #89
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    15

    Default

    Ti vlepo paides liveaki liveaki? An den arxize eksetastiki mou 28 tha anevena na sas do... Me to demo ti ginetai? Ante teleionete na to steilete kai pouthena...

    Cheers George- NEED
    If you find that you are falling into madness, dive...

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Xanthi-Edessa
    Posts
    115

    Default

    Geia sou George!

    To demo teleiwnei oristika ayth thn pempth, etsi wste na feroume kopies sto live ths kyriakhs me tous Atheist. (pali me thn psyxh sto stoma diaole!)
    Episis kati psinetai gia live ton oktwbrio se thes/niki kai katerini me need, implosion, overgarven, heritage kai DOP. De gnwrizw leptomereies akoma. ah ta leme!

    bill

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •