Teleia synaylia. Ola htan poly theika:

Playlist vasismeno sta kalytera album tous, krystallinos hxos, swsth epilogh tragoudiwn kai teleia apodosh tous. Steve Walsh me fwnara "sa na mi perase mia mera", Ehart kai Grier apsogoi sti douleia tous, to idio kai o Williams alla se merika solos eleipe o Livgren. Ola ta lefta omws htan o kyrios Robby Steinhardt, pio oreksatos ap'olous, diatirontas kai aytos th fwnara tou se ypshla epipda kai petagontas kati trelles atakes se shmeia (entelws gamw pou katevike anamesa sto koino gia ligo, mou efere syneirmous me Saviour Machine live - asxeto, pame pali stous Kansas). Genika yphrxe ena poly poly omorfo kai poly poly eyxaristo synaisthima on the air, pou paromoio tou den exo niwsei se polla live. As einai kala oi Topeca-noi filoi mas pou mas ekanan na aisthanthoume etsi. Tha htan to kalitero live tis xronias gia mena mexri stigmis, alla to episkiase h synaylia tou prohgoumenou Savvatou. Kai pali omws htan mia aksexasti kai poly ksexoristi vradia, apo ena poly ksexoristo group. Krima pou den vlepoume tetoia sygkrotimata pio syxna.

Highlights: Icarus (Borne On Wings Of Steel), The Wall, Magnum Opus, to kefi sto "Carry On Wayword Son", oi typoi pou irthan me mplouzes dream theater kai oi agerastoi aspromallides rockers parea me ta paidia tous.