ψάρωσες;...


Πιστεύετε ότι πρέπει να πρυτανεύσει η λογική και να κλείσουμε asap τα εισιτήρια για τον Ντούσαν να γυρίσει σπιτάκι του, από την Τετάρτη το βράδυ κιόλας (φαντάζομαι ότι δεν προλαβαίνουμε για το ιδανικό που θα ήταν ΤΩΡΑ) ή νομίζετε ότι πρέπει να μείνει στην ομάδα αυτός και οι υπόλοιποι;
σημ. 1: στην ειδική κατηγορία "Ντούσαν" εντάσσονται και διάφοροι κάτι_σαν_ποδοσφαιριστές, suck-ups βοηθοί προπονητών (λέμε τώρα...) και διάφορα άλλα πρώην δεξιά χαφ κ.ο.κ.
σημ. 2: έχουν ενδιαφέρον οι απαντήσεις τώρα που η ομάδα είναι ουσιαστικά φαβορί για το νταμπλ
σημ. 3: (και σοβαρή σημείωση μάλιστα..) παρακαλώ τους μη_Ολυμπιακούς, να μην γαμήσουν το thread... προφανώς δεν μπορώ να τους ζητήσω να μην ποστάρουν (δεν θα είχε νόημα, αλλά και γιατί δλδ να το ζητήσω;...) αλλά ας μην αρχίσουμε τα άσχετα σχόλια
ευχαριστώ

επιλογή 1: NAI, να φύγει (δεν τον αντέχω άλλο το γκ*ριόλη, μου έχει σπάσει τα νεύρα, δε θέλω η ομάδα μου να κάνει την πρώτη της αλλαγή μετά το 75ο λεπτό, και τότε να βγάζει επιθετικό για να βάλει αμυντικό χαφ ενώ η ομάδα χάνει/ είμαι βραζιλιάνος επιθετικός και δε με παίζει/ είμαι ο Λούβαρης και θα πάρω μεγαλύτερη μίζα αν φέρω στην ομάδα τον coach που ανέβασε τη Wigan 3 κατηγορίες σε ένα χρόνο)
επιλογή 2: ΟΧΙ, να μείνει (παίρνουμε το νταμπλ και ήμασταν 10 λεπτά μακριά από τους 16 του ch.l./ είμαι Κύπριος επιθετικός/ είμαι δημοσιογράφος και τον έχω για θεό μου/ φοβάμαι για το ποιος θα είναι ο επόμενος)

ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας
ΟΧΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ, ΟΧΙ ΔΟΝΗΤΕΣ ΣΤΟ ATHLETICS FORUM
ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ