PDA

View Full Version : PAO 8RHSKEIA 8YRA 13

StationEleven
15-09-2004, 14:12
ETSI KOUFALES,GAMAEI O GONZALES

http://www.contra.gr/images/pao_eki_1409.jpg

Mitsmann
15-09-2004, 14:23
Περα απο τη νικη ευχαριστω τις 2 ομαδες που μου προσφεραν απλοχερα γελωτα.

το ματς ηταν το πλεον κωμικο που εχω δει την τελευταια 3ετια.

ο δε Μορις πρεπει να ξερναει πιο πολυ και απο τον Σολο Καριερα.

Raven Lord
15-09-2004, 14:33
εσύ να μιλήσεις ΜΕΤΑ το σημερινό ματς :P

Lentis
15-09-2004, 14:42
eisaste FLWROI ki auto to kseroune OLOI :)

Mitsmann
15-09-2004, 14:44
εσύ να μιλήσεις ΜΕΤΑ το σημερινό ματς :P

Οπως και απο αλλο γνωστο ματς που επαιζα κιολας ως ξερεις, βγηκα και μιλησα....

ασχετα το τι ειπα.............

Raven Lord
15-09-2004, 14:52
ευτυχώς υπάρχουν και οι μάγκες, έτσι σκουληκάκια? :)

freak brother
15-09-2004, 14:58
pio polu tha eprepe na mas provlhmatisei h emfanish ths omadas para na mas kathyshxasei..

Raven Lord
15-09-2004, 15:01
pio polu tha eprepe na mas provlhmatisei h emfanish ths omadas para na mas kathyshxasei..

εγώ βρίσκω φυσιολογική την κατάσταση της ομάδας την συγκεκριμένη χρονική περίοδο. θα δεις που σιγά σιγά θα "ρολάρουμε". κάτσε να δούμε και τα gayράκια σήμερα σε τι κατάσταση είναι...

StationEleven
15-09-2004, 15:04
an paizontas to xeirotero sou game ever (aposo 8hmamai toulaxiston se cl) kai kerdizeis (pali se match cl) tote ola kala kai an8eera 8)

freak brother
15-09-2004, 15:07
an paizontas to xeirotero sou game ever (aposo 8hmamai toulaxiston se cl) kai kerdizeis (pali se match cl) tote ola kala kai an8eera 8)

nai alla an thymamai kala persi pexame to xeirotero game ever sto cl.. kai fagame 5ara giati antipalos den htan h katakaumenh rozemborg.. htan h manu.. ama htan h arsenal xtes sto ghpedo.. tha metragame akoma

StationEleven
15-09-2004, 15:09
eides thn arsenal xtes kai to les auto? :shock:

Raven Lord
15-09-2004, 15:09
σε αυτό το θέμα είμασταν τυχεροί... καλή αρχή, λοιπόν :dfinger:

freak brother
15-09-2004, 15:20
eides thn arsenal xtes kai to les auto? :shock:
oxi .. eida poses fores meinan monoi oi epithetikoi ths rozemborg..kai skefthka anti giautous ton .. reges h ton henry :P
kai ta 46 paixnidia seri xwris htta :p

tespa egw eimai genika apaisiodoxos.. alla exei kai dikio o raven... tha strwsei h omada.. to thema einai na ginei nwris auto

AngelOfSorrow
15-09-2004, 15:52
MPAOGK re mouniaaaaaaaa!!!!

Raven Lord
15-09-2004, 15:59
ελπίζω να μην κάνει τις ίδιες μαλακίες που έκανε και στον προκριματικό :?

Kain
15-09-2004, 15:59
Twra apla tha faei 6 kokkines.

FIXXXER
15-09-2004, 16:44
Ahahahah einai ki autos enas tropos.

nothingman
15-09-2004, 18:20
...kai ta 46 paixnidia seri xwris htta...
όπως πάντα υπερβολικός
τα ματς είναι 45 :D

Kingryche
16-09-2004, 01:51
On Topic

PAO THRISKEIA THIRA 13

Sta paparia mas oti kai na lete.Eimaste prwtoi ston omilo (estw kai se isovathmia)

kai osoi eidan katalavan pws afti ti stigmi Rosenborg>>Deportivo

cloud
16-09-2004, 13:22

egw katalava pws ayth th stigmh Olympiakos>>Panathinaikos. (oso kai na thelw na pw to antitheto).

Lethargica
16-09-2004, 19:10
Count me in the green devils :twisted:
(ότι να ναιιιιιιιιιι!!)

pitchfork
17-09-2004, 12:24

egw katalava pws ayth th stigmh Olympiakos>>Panathinaikos. (oso kai na thelw na pw to antitheto).
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Τα σπάω... :rofl: :rofl: :rofl:

_UnHoLyMaRtYr_
17-09-2004, 15:39
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nai gamato htan :rofl: :rofl: :rofl:

Mitsmann
17-09-2004, 16:55

Ο Πιτσφυτιλης σε αλλη μια σωστη κριση ποδοσφαιρου....

Φυσικα ο Παναθηναικος ηταν κλασεις καλυτερος απο τον Ολυμπιακο... Ο Γκαλινοβιτς τερας σταθεροτητας σε σχεση με τον τραγικο Ταληροπολιδη (γαμηστε το σπιτι του προδοτη), ο Μορις ηταν ογκολιθος στην αμυνα, φυσικα το κεντρο ειχε τρελες εμπνευσεις και εκρυβε την μπαλα, ενω Κωνσταντινου και ο Παπαδοπουλος ηταν οι γνωστοι σταρ-σκορερ-εραστες των διχτυων αφου εδειξαν και οι 2 την Τσαμπιονς Ληγκ αξια τους (Συγχαρητηρια στον Προεδρα του Παναθηναικου που τους κρατησε οταν Ρεαλ Γιουβε Αρσεναλ και λοιπες ημιδυναμεις του Ευρωπαικου ποδοσφαιρου - ημιδυναμεις μπροστα στον τωρινο ΠΑΟ - τους ηθελαν για να καλυψουν τα οποια κενα - )... ο ΠΑΟ προχτες βουλωσε στοματα με την αποδοση του και καταρες στην κωλοφαρδια της Ροζενμποργκ αφου το ματς στο ημιχρονιο (σικ) επρεπε να ειναι περιπου 6 - 1 ...........

Ε ρε γελια που θα ριξουμε με τους πιτσφυτιληδες και τις εμπεριστατωμενες αποψεις τους ολο το χειμωνα

psychotron
17-09-2004, 17:10
ki egw, me tis malakies pou petas wres wres :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

pitchfork
17-09-2004, 17:11
Μερικοί έχω την εντύπωση ότι θα κλαίνε φίλε mhtso .....

Εκτός αυτού τον χειμώνα μάλλον θα έχω αποχωρήσει και θα φταίνε γενικά άτομα από το forum.

Mitsmann
17-09-2004, 18:08
Μερικοί έχω την εντύπωση ότι θα κλαίνε φίλε mhtso .....

Εκτός αυτού τον χειμώνα μάλλον θα έχω αποχωρήσει και θα φταίνε γενικά άτομα από το forum.

allh mia kalh doyleia toy forum, loipon. :dfinger:

pitchfork
17-09-2004, 19:45
θα είμαι στο εξωτερικό μαζί με τον ΠΑΟ μου.
Ήδη έκλεισα εισιτήρια 29/9 για τον θρίαμβο στην αιντχόβεν.
Θα γυρίσουμε στις 5/12 για να σας γαμεύσουμε και να ξαναφύγουμε

FIXXXER
18-09-2004, 15:47
Eixes paei kai sto Machester perusi tote pou tha paizate tin UTD sta isa?
Toulaxiston emeis de leme megala logia.

Raven Lord
20-09-2004, 11:11
κρύβε λόγια... έχω κρατημένο αρχείο με τα εξώφυλλα του δευτεραθλητή πριν από κάθε εκτός έδρας ματς του gayρου στο CL. :twisted:

"και θα κάνουμε και θα ράνουμε" και την άλλη μέρα πρωτοσέλιδο με την dream team του πόλο :P

pitchfork
20-09-2004, 12:36
kai liga les raven

Prwto taxidi pou ekana egw (ntroph mou pou den eixa paei kai paliotera alla ftaiei to atimo xrhma) htan perysi sth glaskwbh - istoriko mats afou me omada ereipio perasame sto ouefa kai synexisame ekei poy alloi katalamvanan kataidrwmwnoi thn 4h kai teleytaia thesh ston omilo tous.
Deytero mats pou phga htan sthn oser kai trito twra opou exw kalo proaisthima alla tha doume.

:)

freak brother
20-09-2004, 20:50
sτα χνάρια του Πουγιόλ βαδίζει και ο Τσάβι της Μπαρτσελόνα, ο οποίος με δηλώσεις του αναφέρει ότι δεν θα πήγαινε στη Ρεάλ ούτε "για όλα τα χρήματα του κόσμου".

Ο διεθνής μέσος μίλησε στο "Radio Catalunya", κάνοντας τις ίδιες δηλώσεις με αυτές του αρχηγού της ομάδας, του Κάρλες Πουγιόλ.

"Δεν θα πήγαινα ποτέ στη Ρεάλ, ούτε και για όλο το χρυσάφι του κόσμου. Εκεί θα ήμουν δυστυχισμένος", ήταν τα πρώτα λόγια του 24χρονου μέσου για να συμπληρώσει, "Είναι γελοιότητα να σκέφτομαι ότι κάποια ημέρα θα αγωνιστώ για τη Ρεάλ. Ακόμα και αν μου κάνουν μία μεγάλη προσφορά, θα αρνηθώ χωρίς καμία σκέψη".

poion ellhna termatofulaka.. DEN sas thymizei auth h dhlwsh? ioxaioxioa

Dunadan Ranger
20-09-2004, 21:22

ton eley8eropoulo

Ethir
21-09-2004, 00:32
Poli asteio...vazelako epidi omos mas to paizeis eksipno kai emeis den eimaste lagoi na trome koutoxorto na sou apantiso pion mou thimizei. Paspalie...remember him? :wink:

Kingryche
21-09-2004, 00:45
Volkof

Ox twra tha pei o Flerentino Rerez ton Puyol kota kai meta tha paei o Puyol na peksei sto kainourgio Sandiago Bernabeu kai tha dilonei perifanos pou paizei stin vasilisa tis Evropis kai pou einai simpextis me ton Bebeto pou pernaei thn 40h nioti tou kai skpopevei na girisei stin ethniki Vrazilias.Istoria Epistimonikis Fantasias 8)