PDA

View Full Version : agxos...

freak brother
01-07-2004, 14:31
exete?
polu?
egw apto prwi exw psiloxestei apto agxos

ouffffff ouffffffff ante na arxisei to gamhdi..

Ethir
01-07-2004, 14:34
Oxi den exo agxos alla me to pou tous do ston agonistiko xoro apo tin stigmi pou tha lene ethniko imno tha exo xestei pano mou...entelos gia kardiako.

Stormtrooper
01-07-2004, 15:12
Έχω χεστεί χαλαρά!

Magellan
01-07-2004, 15:50
auth thn stigmh oxi
alla apo th stigmh pou arxisei to paixnidi

DrButcher
01-07-2004, 16:28
egw den exw idiaitero agxos giati jerw to apotelesma :D
pera apo gouria klp eimai sigouros oti tha xasoume... opws thn exw dei thn Tsexia sigoura tha valei panw apo 2 goal kai emeis den nomizw na valoume panw apo 1
oso aisiodojos kai na thelw na eimai den mporw na paravlepsw oti einai kaliterh omada kai oti0 emeis edw pou ftasame einai YPERARKETO

freak brother
01-07-2004, 16:35
pera apo gouria klp eimai sigouros oti tha xasoume... opws thn exw dei thn Tsexia sigoura tha valei panw apo 2 goal kai emeis den nomizw na valoume panw apo 1
oso aisiodojos kai na thelw na eimai den mporw na paravlepsw oti einai kaliterh omada kai oti0 emeis edw pou ftasame einai YPERARKETO

kala

ta xoume xanakousei auta :D

cthulu
01-07-2004, 16:39
meta thn 5h mpyra oxi poly... :oops: kai mias pou kabatzw8hkame kai pure tedura mallon den 8a xw poly. :?

nothingman
01-07-2004, 17:04
Δεν έχω προλάβει να αγχωθώ γιατι γράφω αύριο 2 μαθήματα και διαβάζω, αλλά κατά τις 9 που θα πρωτοβάλω SportFM για να ακούσω τα "πειρατικά" του Χελάκη, όσο να 'ναι... :)

cloud
01-07-2004, 17:23
egw toxa ksexasei teleiws re :D
agxos thymamai exw sto paixnidi tou pao me thn real to 2-2...kai se alla paixnidia tou pao. me thn ellada den exw, den kserw giati.

Raven Lord
01-07-2004, 17:27
εγώ έχω άγχος για το αν θα προλάβουν να παγώσουν οι μπύρες από τη στιγμή που θα γυρίσω σπίτι μέχρι το ματς... :|

Kingdom Gone
01-07-2004, 17:33
εγώ έχω άγχος για το αν θα προλάβουν να παγώσουν οι μπύρες από τη στιγμή που θα γυρίσω σπίτι μέχρι το ματς... :|

Το βασικότερο, χωρίς πλάκα. Μη-100% παγωμένη μπύρα σαξ.

Raven Lord
01-07-2004, 17:34
μου χαλάει το στομάχι :dscared:

Mitsmann
01-07-2004, 17:57
Tsita tsita tsita.

_UnHoLyMaRtYr_
01-07-2004, 18:08

twra to xoume :D

DrButcher
01-07-2004, 18:32

xexe
den to egrapsa gia gouri alla giati to pisteyw
einai poly dynatoi sthn epithesh kai den nomizw na mas sigxorisoun opoiodipote amintiko lathos
kai mexri twra exoume kanei arketa.. asxeta an den ta ajiopoihsan swsta oi proigoumenoi antipaloi

freak brother
02-07-2004, 12:04

xexe
den to egrapsa gia gouri alla giati to pisteyw
einai poly dynatoi sthn epithesh kai den nomizw na mas sigxorisoun opoiodipote amintiko lathos
kai mexri twra exoume kanei arketa.. asxeta an den ta ajiopoihsan swsta oi proigoumenoi antipaloi

kai ante geia enas enas oi apistoi thwmades :D

freak brother
02-07-2004, 15:21
AGXOS APO TWRA GIA TON TELIKO..

THA PETHANOUME

ETSI KAI TO PAROUME...
THA ZHSOUME KATI POU DEN TO EXEI ZHSEI POTE KANEIS MAS :D

StationEleven
03-07-2004, 07:01
kai na xasoume sthxeiroterh pali ths poutanas 8a ginei otan gyrisoun
8EOI

Ethir