View Poll Results: ban menumission

Voters
131. You may not vote on this poll
  • ban

    68 51.91%
  • λευτεριά στη σταυρούλα

    63 48.09%
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 253

Thread: ban menumission

  1. #76
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Firestorm, ξεπέρασέ το ρε παλικάρι μου. Topic για άλλο χρήστη, πάλι για τον εαυτό σου το έκανες. Δλδ σοβαρέψου λίγο και μην κοιτάς μόνο να δείχνεις με το δάχτυλο σύμφωνα με τα συμπλέγματά σου, γαμώ το μυαλό σου.

    Για την ουσία αυτών που λες, πρόκειται για το pic thread και ποστάρω μία(1) φορά την (και όχι κάθε) ημέρα αν τύχει να ψωλάρω στη δουλειά. Πρώτον, αν ισχυρίζεσαι ότι ένα post αποτελεί spamming μάλλον έχεις σκατά στο κεφάλι σου, από την άλλη αν ενοχλεί τόσο, σιγά μην το συνεχίσω και μην ασχοληθώ για να αποδείξω κάτι και τέτοιες μαλακίες. Άντε ψόφα στο λαγούμι σου και μην ξαναναφερθείς στην πάρτη μου μαλακισμένο.

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    come at me bro

    edited, αφαιρέθηκε η φωτογραφία μετά από παράκληση της menumission
    Τι λες ρε σταλκοσπαμερ, ποτε σου μιλησα εγω και σε παρακαλεσα κιολας μαλιστα μουρλε; Χειροτερος απο καλκι ή οπως τον λενε εισαι
    το edit έγινε από μένα...
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #78
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    To δίκαιο θα ήταν να είναι εμφανής η ψηφοφορία, όπως ήταν σε άλλη περίπτωση. Επίσης δεν στέκει να μπαίνει ο μπλεκ κι ο κάθε βουρστ, που εμφανίζονται μια φορά το χρόνο, και να ψηφίζουν να μείνει επειδή στο μπούτσο τους κιολας. Κατά τ'άλλα τα μισά "να μείνει", είναι σίγουρα για σπάσιμο σε αυτούς που δε την θέλουν εδώ μέσα.
    Last edited by Drumsick; 05-02-2013 at 09:22.

  4. #79
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    Default

    Φανερή είναι η ψηφοφορία, ένα click μακριά μόνο.

    Είναι τουλάχιστον ιλαρό το υπερσκουπίδι - pokemon (firestorm) να κάνει κριτική σε οποιονδήποτε. Μην ξεχνάμε, μετά το δικό του Poll και έγινε τσιμπούκι του admin για να μείνει, και πλέον ποστάρει σαν τη παναγιωταρέα. Σικτίρ γκιτ αδερφάρα.
    Aπογοήτευσις η ψήφος του reject , fail σε όσους γκρινιάζουν αλλά δεν έχουν τοποθετηθεί ακόμα
    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

  5. #80
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Α συγγνώμη, ξέχασα πως δεν τα δείχνει έτσι.

  6. #81

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Firestorm, ξεπέρασέ το ρε παλικάρι μου. Topic για άλλο χρήστη, πάλι για τον εαυτό σου το έκανες. Δλδ σοβαρέψου λίγο και μην κοιτάς μόνο να δείχνεις με το δάχτυλο σύμφωνα με τα συμπλέγματά σου, γαμώ το μυαλό σου.

    Για την ουσία αυτών που λες, πρόκειται για το pic thread και ποστάρω μία(1) φορά την (και όχι κάθε) ημέρα αν τύχει να ψωλάρω στη δουλειά. Πρώτον, αν ισχυρίζεσαι ότι ένα post αποτελεί spamming μάλλον έχεις σκατά στο κεφάλι σου, από την άλλη αν ενοχλεί τόσο, σιγά μην το συνεχίσω και μην ασχοληθώ για να αποδείξω κάτι και τέτοιες μαλακίες. Άντε ψόφα στο λαγούμι σου και μην ξαναναφερθείς στην πάρτη μου μαλακισμένο.
    gia thn istoria
    ENA , DYO , TRIA

    sti boutsa mou apo pou postareis kai ti kaneis re kathisterimene. eisai enas meshlikas pio hlithios kai apo th genia tou gamimenou propappou sou pou de mporeis na ksexwriseis ena logiko provlhma kai feresai etsi. enas gamimenos xwriaths. ayto legetai ksekathara SPAMMING kai htan o logos pou ginotan oti ginotan gia mena. alla mallon aformi itan...den yparxei logikh pragmatika.

    fisika kai ola ta alla sou post einai mono eikones klp opws proeipa. diavazw to post mou, diavazw meta kai to diko sou kai anarwtiemai POSO kathisterimenos mporei na einai enas anthrwpos. de to xwraei to kefali mou.

    einai profanes pws den einai simplegma. eimai thima RATSISTIKIS EPITHESIS. eimai o araphs tou ER kai eiste 30 meli tou KKK. kathe fora pou les kai pisteveis aytes tis malakies thelw apla na vgalw th pswlara mou kai na se kynhgaw mexri na se piasw kai na se SAPISW. pali tin idia gnwmi tha exeis omws, eimai sigouros.

    wom poios einai o flwros, aytos pou exei mono aformes h o EILIKRINHS? mallon antitheta paei dike mou.

    sti teliki re pousti mou na lega oti me trollarete kathos einai to mono thema pou me PEIRAZEI...tou pousth. alla den einai trollia re malaka. eiste ontws atoma pou ta pistevete ayta ta pramata. ena psigma logikhs anazhtw.....se poso ilithio forum mporw na grafw pia............

    se gamaw re flwre. eimai o ash kai eisai o typos me ta magikarp. pnigesai kai eimai o hasselhoff. sapia aderfh pou grafei malakies sta xwriatika se apokefalizw me poustoskampila. de vazw nero sto krasi mou vazw oksy sto mouni sou kai anatinazw ton kathe logo yparksis sou psisou fetos sth giorth sou na stavrwsw to paidi sou na viazw to ptwma tou eksw ap to klouvi sou na kopsw to pouli sou kai gia ola ayta na enoxopoihsw th gynaika sou kai tous goneis sou.

  7. #82
    true overdriven's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    596

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    To δίκαιο θα ήταν να είναι εμφανής η ψηφοφορία, όπως ήταν σε άλλη περίπτωση. Επίσης δεν στέκει να μπαίνει ο μπλεκ κι ο κάθε βουρστ, που εμφανίζονται μια φορά το χρόνο, και να ψηφίζουν να μείνει επειδή στο μπούτσο τους κιολας. Κατά τ'άλλα τα μισά "να μείνει", είναι σίγουρα για σπάσιμο σε αυτούς που δε την θέλουν εδώ μέσα.
    Παραδεχτείτε την ήττα που έρχεται και τη βλέπετε και αφήστε τις δικαιολογίες. Η ανατροπή είναι κοντά, ετοιμάζεται μαζικό register από τον κυνηγετικό σύλλογο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης.

  8. #83

    Default

    Ban.

    Με το ιγκνορ καθαρίζεις στο τσατ δε λέω, αλλά τα κάνει πουτάνα και στα τόπικς όπου είναι σπαστικό είτε να βλέπεις την ειδοποίηση που βγαίνει, είτε άλλους χρήστες να τσιμπάνε και να της απαντάνε(ε και με το δίκιο τους,δις ιζ δε ιντερνετσ μην το ξεχνάμε).
    Το ΜΑΖΙΚΟ ιγκνορ, τυπικό ή άτυπο ίσως να είναι μια λύση δεν λέω, αλλά δεν βλέπω τον λόγο να αλλάξει συμπεριφορά και συνήθειες η πλειοψηφία των χρηστών και όχι κάποιος που αποδεδειγμένα δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα και πρήζει παπάρια. Δεν με ενοχλούν τα ''ικονοκλαστούλη, απάντα μου'' ή ''κάλκι δώσ'μου το τηλέφωνο σου'', ούτε καν οι ραντομ πικσ και τα λινκσ στο τσατ που δίνει, αλλά τι, επειδή αυτή έχει θέμα και δεν καταλαβαίνει τίποτε άλλο εκτός από αυτά που είναι στην κεφάλα της εμείς θα την σενιάρουμε?
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  9. #84
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Firestorm, ξεπέρασέ το ρε παλικάρι μου. Topic για άλλο χρήστη, πάλι για τον εαυτό σου το έκανες. Δλδ σοβαρέψου λίγο και μην κοιτάς μόνο να δείχνεις με το δάχτυλο σύμφωνα με τα συμπλέγματά σου, γαμώ το μυαλό σου.

    Για την ουσία αυτών που λες, πρόκειται για το pic thread και ποστάρω μία(1) φορά την (και όχι κάθε) ημέρα αν τύχει να ψωλάρω στη δουλειά. Πρώτον, αν ισχυρίζεσαι ότι ένα post αποτελεί spamming μάλλον έχεις σκατά στο κεφάλι σου, από την άλλη αν ενοχλεί τόσο, σιγά μην το συνεχίσω και μην ασχοληθώ για να αποδείξω κάτι και τέτοιες μαλακίες. Άντε ψόφα στο λαγούμι σου και μην ξαναναφερθείς στην πάρτη μου μαλακισμένο.
    gia thn istoria
    ENA , DYO , TRIA

    sti boutsa mou apo pou postareis kai ti kaneis re kathisterimene. eisai enas meshlikas pio hlithios kai apo th genia tou gamimenou propappou sou pou de mporeis na ksexwriseis ena logiko provlhma kai feresai etsi. enas gamimenos xwriaths. ayto legetai ksekathara SPAMMING kai htan o logos pou ginotan oti ginotan gia mena. alla mallon aformi itan...den yparxei logikh pragmatika.

    fisika kai ola ta alla sou post einai mono eikones klp opws proeipa. diavazw to post mou, diavazw meta kai to diko sou kai anarwtiemai POSO kathisterimenos mporei na einai enas anthrwpos. de to xwraei to kefali mou.

    einai profanes pws den einai simplegma. eimai thima RATSISTIKIS EPITHESIS. eimai o araphs tou ER kai eiste 30 meli tou KKK. kathe fora pou les kai pisteveis aytes tis malakies thelw apla na vgalw th pswlara mou kai na se kynhgaw mexri na se piasw kai na se SAPISW. pali tin idia gnwmi tha exeis omws, eimai sigouros.

    wom poios einai o flwros, aytos pou exei mono aformes h o EILIKRINHS? mallon antitheta paei dike mou.

    sti teliki re pousti mou na lega oti me trollarete kathos einai to mono thema pou me PEIRAZEI...tou pousth. alla den einai trollia re malaka. eiste ontws atoma pou ta pistevete ayta ta pramata. ena psigma logikhs anazhtw.....se poso ilithio forum mporw na grafw pia............

    se gamaw re flwre. eimai o ash kai eisai o typos me ta magikarp. pnigesai kai eimai o hasselhoff. sapia aderfh pou grafei malakies sta xwriatika se apokefalizw me poustoskampila. de vazw nero sto krasi mou vazw oksy sto mouni sou kai anatinazw ton kathe logo yparksis sou psisou fetos sth giorth sou na stavrwsw to paidi sou na viazw to ptwma tou eksw ap to klouvi sou na kopsw to pouli sou kai gia ola ayta na enoxopoihsw th gynaika sou kai tous goneis sou.
    Πόσο κακός μπορεί να είσαι ρε τύπε. Πόση ανάγκη έχεις να νιώθεις το πληκτρολόγιό σου ως επέκταση του αχρησιμοποίητου πουλιού σου. Πόσοι τόνοι γαμημένου κόμπλεξ που δε μπορείς να αγνοήσεις ή έστω να πάρεις στην πλάκα έναν τυχαίο γαμημένο χρήστη σε ένα γαμημένο φόρουμ στο γαμημένο internet. Πόσο τεράστια ανάγκη να νιώσεις ότι έχεις λόγο ύπαρξης αναφέροντας στα ελεεινά "απειλητικά" λογύδριά σου οικογένειες, νεκρούς συγγενείς, παιδιά κλπ. Είσαι ανύπαρκτος και το ξέρεις, και αυτό είναι που δε μπορείς να αντέξεις μαλακοκάβλη.

  10. #85

    Default

    xaxa, ti akrivws kaneis, ti epiklhsh einai ayth? aytoanareisai. apokaleis emena KAKO kai KOMPLEKSIKO? ti stigmh pou exeis ta diplasia xronia kai me apokaleis provlimatiko? to paidi sou prepei na xairetai pou exei tetoio patera.

    ti aformh einai ayth, gia PLAKA? h poso mallon na agnohsw kati pou me ADIKEI.

    poio pliktrologio dike mou, sou exw pei na ta poume apo konta kai esy apaksiwneis. apaksiwneis? poion nomizeis oti apaksiwneis??? de ginetai na milisoume gia to otidhpote. eisai adynamos. se afhnw na provlimatisteis me thn hsyxia sou....

  11. #86

    Default

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    ..αλλά τι, επειδή αυτή έχει θέμα και δεν καταλαβαίνει τίποτε άλλο εκτός από αυτά που είναι στην κεφάλα της εμείς θα την σενιάρουμε?
    Έστω ότι υπάρχει ένα x θέμα με έναν άνθρωπο, και η διαρκής του αλληλεπίδραση με αυτό το φόρουμ του κάνει κακό δίχως εκείνος να το καταλαβαίνει ίσως. Αντιλαμβάνομαι τη λογική του healer, αλλά η πρότασή σου καταδεικνύει πως ουδείς έχει ουσιαστικό δικαίωμα σε κάτι τέτοιο. Να απαγορεύσεις κάτι σε κάποιον, για το καλό του;Οι μισοί που ψήφισαν το έκαναν για λόγους εμπάθειας και αντιπάθειας, και αυτό είναι πολύ άσχημο.

    Κάντε ένα ιγκνόρ στο τσατ [εγώ έκανα πχ, την μία φορά το μήνα που το κοιτάζω υπήρχε όντως ένας ωκεανός Σταυρούλας] και τελειώνει στο ζήτημα, στο φόρουμ δεν είναι καν αισθητή η παρουσία.

    Εκτός αν περνάει κανείς όλη του τη ζωή στο φόρουμ firestorm, οπότε και είναι κάπως λογικό να το θέλει δικό του, αμόλυντο

  12. #87

    Default

    ποιός μίλησε για το καλό της? για μένα μιλάω και νομίζω και άλλοι σκέφτονται έτσι. για μην σπάνε τα δικά μου παπάρια, όταν διαβάζω το ΣΕΞ θρεντ(τυχαίο παράδειγμα) και την βλέπω να πετάγεται στο άκυρο. δεν θα την έβλεπα ποτέ τη φάση σαν χιλερ ε, ποιός είμαι εγώ να ξέρω τι είναι καλό για την συγκεκριμένη χρήστρια και την ιντερνετική/κανονική της ζωή? είσαι λάθος εδώ, καθαρά από το πόσο ενοχλεί προτείνω το μπανάρισμα, και όχι τι είναι καλό για αυτήνα.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  13. #88
    Senior Member Griffith's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    a cloud between the winds.
    Posts
    1,934

    Default

    ban το έριξα αλλά με ένα καλύτερο template για ignore φτιάχνουμε το er που χωράνε όλοι !
    Oh, come, come be my waitress and serve me tonight
    serve me the sky with a big slice of lemon.

  14. #89
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    Εγω δε καταλαβαινω , εφοσον η ιδια ειπε οτι θα φυγει απο μονη της κλπ , γιατι πηγε η ιδια και εριξε την ψηφο της στο να μεινει?

    Προφανως και θελει να μεινει για να σπαμμαρει με λινκς τα παντα και για να κανει quote πραγματα που ειχε πει ο οποισδηποτε χρηστης απο το 2003.

    Απο τοτε που την εβαλα ignor στο chat η κατασταση ειχε βελτωθει αρκετα , και αφου ειδα και το ποστ αποχωρησης , δεν ειχα σκοπο να ψηφισω καν μιας και τα πραγματα πηγαιναν προς το σωστο δρομο.

    ΑΛλα βλεπω καποιοι μπουγατσες οτι παλευετε να το κανετε ντερμπι , οποτε η ψηφος ειναι πλεον επιτακτικη.

    ΒΑΝ λοιπον.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  15. #90

    Default

    Το τι ενοχλεί τον καθένα όμως δεν ποικίλλει κάπως; θέλω να πω, εμένα πιο πολύ θα με ενοχλούσε να μάζευε μπάνιο η Σταυρούλα επειδή ενοχλεί μια μερίδα κόσμου, από όσο με ενοχλεί το ίδιο το όποιο σπάμμιν' της. Στο τσατ μπορεί να πέσει εύκολα ένα ιγκνόρ, στο μιούζικ δεν έχω διακρίνει καν spamming, στα δύο-τρία που χαζεύω σε άλλα υποφόρα, απλά προσπερνάω, όπως προσπερνάω και ποστς δεκάδων άλλων γιούζερς, τινακανουμετώρα.

    Και μένα με πιάνει ψυχή μου με μερικά άτομα_γενικά_από_το_φόρουμ, και τον καθένα, αλλά τινακανουμετώρα. Νομίζω πως είναι Τόσο απλό, κανένα μπαν

Similar Threads

  1. [Impure] Menumission VS Impure
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 21-03-2011, 20:26

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •