Page 24 of 25 FirstFirst ... 1422232425 LastLast
Results 346 to 360 of 370

Thread: ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙΣ,ER?

  1. #346
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    6 μήνες άκαπνος.

  2. #347
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Βγαλτε μια προχειρη εγκυκλειο και πειτε μου αν μπορω να απαντησω στον φρηκ για ΤΙΜΕΣ ΑΡΩΜΑΤΙΚΩΝ καπνων για πιπα. Μη σας χαλασω και το πρωτοκολο γελοιοτξτας.

    Ικονοβλαξ, με συνεπαιρνει το γεγονος οτι καταφερες να το δεις. Θα περιμενε κανεις οτι η μυτη σου θα εμποδιζε εμφανως το οπτικο σου πεδιο. Εισαι πραγματικος ηρωας παντως. Τοσο καλογυαλισμενη με στομφο και βερμπαλισμο απαντηση, με ενα gif animation που θα εκανε τον Lead Designer των Wetta studios να παραιτηθει, δεν την περιμενα για την αφεντια μου. Με συγκινησες ρε μπαγασα.
    Η λεξη βερμπαλισμος ειναι βερμπαλισμος

  3. #348
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ονιμποχας υπεροχος, περιμενουμε αποψαρα για το πανκ ε? δεν ξεχναμε εμεις

    για τα χαρτακια...Βιντρα το θεμα εχει να κανει με το ποσο βαρυ γουσταρει καποιος το τσιγαρο του, προφανως
    εγω παντως προτιμω λιγη σταχτη παραπανω απο το να καιω συνεχεια τα μουστακια μου με τα (θολοκουρτουριαρικα) ασημενια
    οσο για τους αντιτιβ φρη καπνους γελαει ο κοσμος....πως ''φρη'' βρε αφου το φυτο για να μεγαλωσει εχει ταιστει τρελη σκατοχημεια?

    στουκα το καμελ αφιλιτρο....θα ανατιναχτω γαμω την μπαναγια...

  4. #349
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Τι το λες μονο και δεν το κανεις;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #350
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    ονιμποχας υπεροχος, περιμενουμε αποψαρα για το πανκ ε? δεν ξεχναμε εμεις

    για τα χαρτακια...Βιντρα το θεμα εχει να κανει με το ποσο βαρυ γουσταρει καποιος το τσιγαρο του, προφανως
    εγω παντως προτιμω λιγη σταχτη παραπανω απο το να καιω συνεχεια τα μουστακια μου με τα (θολοκουρτουριαρικα) ασημενια
    οσο για τους αντιτιβ φρη καπνους γελαει ο κοσμος....πως ''φρη'' βρε αφου το φυτο για να μεγαλωσει εχει ταιστει τρελη σκατοχημεια?

    στουκα το καμελ αφιλιτρο....θα ανατιναχτω γαμω την μπαναγια...
    ασημενια δε τα γουσταρω ουτε εγω, γαλαζια ή μπλε ειναι κομπλε

    για τα χωρις συντηρητικα δε γνωριζω πολλα περα απο οσα λενε οι ιδιοι (εταιρειες) που τα παραγουν και πουλανε, παιδι της πολης ειμαι . Απο αυτα που εχω καταλαβει (και με κινδυνο να λεω παπαριες), περα απο το πως εχει μεγαλωσει το φυτο στην μετεπειται επεξεργασια και συσκευασια προστιθενται διαφορα αλλα... συντηρητικα που βοηθανε στο να διατηρειται/μην ξεραινεται ο καπνος (και οντως ο Αμερικαν Σπιριτ εχει αρκετα πιο ενισχυμενη συσκευασια για να ρεφαρει την ελληψη συντηρητικων και ειναι αρκετα πιο ξηρος απο τον μεσο καπνο) . Παρεπιπτοντως η συγκεκριμενη εταιρεια υποστηριζει οτι ειναι και organic και additive-free τωρα τι ακριβως σημαινει αυτο τρεχα γυρευε
    Let The Freak Flag Fly!

  6. #351
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    βασικα αυτο το αντιτιβ φρη ειναι ψιλομιχλωδες...
    γιατι προσθετα ειναι και η γλυκοζη, μελι, μπριτζολα που θα βαλει καποιος στο βρασιμο, τεσπα

    ονιμποχα ο νταντυς μου ηταν ΧΑΜΑΛΗΣ και μια ζωη την φαγαμε στα καπνομαγαζα, αλλα οκ εσυ τα πουλας εσυ ξερεις
    τραβα και γαμησου και να εισαι σεβαστικος....εδω ειναι ΕΡ

  7. #352
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Ναι, ο μπαμπας σου ηταν ο μονος που δουλευε στα καπνομαγαζα των Σερρων, εχεις δικιο. Η μανα του πατερα μου δεν ξερω που δουλευε..

    Η οικογενεια μου ειναι 3 γενιες στα ειδη καπνιστου κι οχι μονο στο εμποριο τους, αλλα επειδη εγω ειμαι ο μονος απο ολους τους που δεν καπνιζει, δε μπορω να μιλαω για τσιγαρα. Αντε γιατι παραπηγε η μαλακια!

    Εσυ σαλτα και γαμησου λοιπον, που μαλλον θα σε βοηθησει να ξεθολωσεις κιολας κι αν θελεις σεβασμο, κερδισε τον.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #353
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    Default

    Να με συγχωρείτε για την διακοπή αλλά πρέπει να ακουστεί



    και για να μην είμαι και τελείως οφφτοπικ κάνεις καπνο Lucky Strike? Έχετε παρατηρήσει τελευταία καμια διαφορά σε σχέση με παλιότερα?
    I don't do drugs. I am drugs.

  9. #354
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ρε γυψοσανίδα τα πραγματα ειναι απλα...
    εγω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου γκοργκοτζολα, αρα δεν εχω αποψις για το γκοργκοτζολα
    εσυ δεν καπνιζεις, αρα δεν ξερεις τι γευση εχει ο καπνος, ΓΕΝΙΚΑ, οχι ο καμελαφιλτρος

    στο εξηγαν ομορφοτερα και ωραιοτερα πριν αλλοι χρηστες
    αλλα εισαι ΣΤΥΛΙΑΡ'

  10. #355
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Δε γνωριζω απο γευση, ουτε μιλαω για αυτην.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  11. #356
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    αρα για τι μιλας?

    κουρασες περισσοτερο κι απο αποτυχημενο χεσιμο
    δεν υπαρχει τιποτα το συναρπαστικο στα ποστ σου....φευγα

  12. #357
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Βρε φτυσε τα μπουτια σου, μαλακακο. Θα φυγω αν κι οποτε θελησω εγω. Mr. Συναρπαζω-σε-καθε-ποστ-μου.

    Το γιατι μιλαω, ειναι ευκολο να το καταλαβεις, αν εχεις τη βασικη ευφυια ωστε να μπορεις να διαβασεις, κατι πολυ αμφιβολο. Το σιγουρο ειναι οτι δε μιλαω για τη γευση.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #358
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    γιατι μιλας? εισαι οντοπικ και μιλας για την συσκευασια?
    την τιμη? τα προβληματα των περιπτερουχων με την μεση τους? την ραγδαια αυξησις κλοπων Trident?
    τα ταληροδιφραγκα και την μαστιγα των λαθροεφημεροαναγνωστων? ΤΙ? ΤΙ?

    πες μας ρε ρε πανσοφε που εφτασες στα 33....βγαλε ολο το αποσταγμα ολων αυτων των χρονων

    ονιμποχα καποτε, ημαν μικρος και ατιθασος τοτε, ηξερα κατι κατεστραμενα ΠΑΟΚτσακια (τα αγαπας)
    αυτοι λοιπον για πλακα βαζαν πυρκαια σε ενα περιπτερο (ρουφιανος), οι τυποι περιμεναν να ρθει το πυροσβεστικο και εδερναν και τους πυροσβεστες
    αληθινια ιστορια

    εαν δεν εχεις καταλαβεις εχεις μπει με πολυ λαθος στροφες
    εχεις βρισει το μισο φορουμ (ακομα και τον Σαμπρελα, κατι που ειναι αδυνατον) και εχεις χωθει παντου να μοιρασεις τα οσα εχεις μαθει παρατηρωντας τον κοσμο μεσα απο ενα παραθυρι, επι 33 χρονια
    συμορφωθους

    υ.γ. τα περι πυροσβεστικης δεν αποτελουν απειλη...ειναι απλα μια ιστορια που ηθελα να πω

  14. #359
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    ρε ονιμποτσε καλα ολα αυτα με το περιπτερο αλλα το ονομα του θρεντ λεγεται ''ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙς ,ER ?'' και οχι τι καπνους εχεις στο μαγαζι σου ή τι καπνους εχεις μυρισει
    Last edited by Jacknife; 16-03-2014 at 00:54.

  15. #360
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εισαι κρετινος, αλλα το χειροτερο ειναι πως εισαι ψευτης. Ειναι τοσο απλο.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •