Page 22 of 25 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 316 to 330 of 370

Thread: ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙΣ,ER?

  1. #316
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Και επίσης...

    Τα Prince δε θα τα ξαναβρίσεις, τα Prince.
    Συγγνώμην, α; Θα το πω στον πνευματικό μου και θα βρει αυτός την κατάλληλη εξιλέωση!

    Quote Originally Posted by Κυρία Μαριάννα View Post
    καλύτερα τσιγάρα έβερ κάμελ αφιλτρο (ωραίες εποχές που δε ξαναγυρίζουν) και ερχονται μετά σαντέ και καρελια κασετίνα.
    αλλά είμαστε φόλα στριφτά 15 χρόνια.
    Κάμελ άφιλτρο, τρελλό στούκας! Δηλαδή, μόνο κάτι παλιά Rothmans και τα γαλάζια Gauloises άφιλτρα παίζει να είναι πιο βαριά... Ρε παιδάκι μου, πνευμόνια έχεις;

    zumorito, χαλάρωσε, μην το κάνεις! Δε φταίω εγώ αν έχει έξαρση η κουβέντα με τα περί περιπτέρου από τότε που ήρθα. Ούτε για το ότι περνάω περισσότερη από τη μισή μου μέρα εκεί. Τώρα, για το αν βγαίνει το μεροκάματο, πως κι από που, άσε να το ξέρω εγώ καλύτερα. Και ναι, χρησιμοποίησα μια γενίκευση και ανέλυσα τα επιχειρήματά μου παρακάτω. Πολύ σωστά τα λες: "Αυτός που πετάει το νάυλον θα πετάξει και οτιδήποτε κάτω". Αλλά η κίνηση του να πετάξει κάτω οτιδήποτε, του έρχεται πιο εύκολα ακριβώς γιατί καπνίζει κι έχει συνηθίσει να πετάει κάτω τη στάχτη και τις γόπες του. Είναι μια μικρή κίνηση, τόσο συχνή για αυτόν, που του βγαίνει και σε οτιδήποτε. Σκέψου ότι όποτε είχαμε/έχουμε στην κατάληψη βραδιές Tango, Swing, live με οτιδήποτε μπάντες πλην αυτών που γίνονται σε χώρο που ο κόσμος κάθεται, το βράδυ πάντα σκουπίζαμε το πάτωμα από γόπες και σβησμένα τσιγάρα. Σε ξύλινο παρκέ, διατηρητέου κτιρίου, έτσι; Τόσο ασυνείδητη κίνηση...

    Επίσης, ναι έχω δει περιστέρια να τρώνε γόπες, έχω βγάλει βόλτα το σκύλο κι έχει επιχειρήσει να φάει γόπα ή ασημόχαρτο και τέλος δεν είναι καβατζόπουστες επειδή "κλέβουν" το ελάχιστο υγρό του αναπτήρα, αλλά πες μου εσύ που καπνίζεις πόσες φορές έχεις φύγει στο σπίτι σου και σου έχουν πάρει τον αναπτήρα ή έχεις πάρει αναπτήρα άλλου. Τώρα, αν υπάρχει κάποια μυστική σύμβαση μεταξύ των καπνιστών ως προς τις αλλαξοκωλιές με τους αναπτήρες, όπως υπάρχει στο Άμστερνταμ με το "δανεισμό" ποδηλάτων, πάω πάσο. Για μένα θεωρείται καβάτζωμα. Όχι συνειδητό πολλές φορές, αλλά καβάτζωμα nonetheless...

    Κι όπως προείπα, peace...
    Last edited by OniBocho; 15-03-2014 at 09:57.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  2. #317
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    όταν κάπνιζα

    sade σκέτο --> prince --> winston μαλακό (δεν υπήρχε τότε 25ρι) --> καπνός samson (50ρις)

    Όταν έφτασα ένα πακέτο καπνό την ημέρα το έκοψα αισίως είμαι στα 11 χρόνια επίσης είδα και παλιότερα ποστς και
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #318
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Ονιμπότσο έχεις σε όλα άδικο γιατί ΔΕΝ καπνίζεις.

    Ειδικά για αυτό με τους αναπτήρες ρε φίλε. 99% των περιπτώσεων ΔΕΝ συμβαίνει επίτηδες.
    Last edited by ypersyntelikos; 15-03-2014 at 11:34.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  4. #319
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    οποιος εχει φιλο ο οποιος του καβατζωνει συνειδητα τους αναπτηρες ειναι μαλακας

  5. #320
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Κάμελ άφιλτρο, τρελλό στούκας! Δηλαδή, μόνο κάτι παλιά Rothmans και τα γαλάζια Gauloises άφιλτρα παίζει να είναι πιο βαριά...
    Για να καταλάβω: Αυτή η πρόταση γράφτηκε χωρίς να έχεις καπνίσει κανένα από τα τρία και οτιδήποτε άλλο στη ζωή σου;

  6. #321
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δεν καπνιζω ... αλλα σαν Ελληναρας μπορω να χω αποψη για τα παντα !!..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #322
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    εδω πανω ο καπνος ειναι πιο φτηνος απο ελλαδα (πχ ευρω 25γ ), τα εργοστασιακα αρκετα πιο ακριβα (αλλα γιατι να κανεις εργοστασιακο ειπαμε?) Παιζει και Αμερικαν Σπιριτ 100% additive-free, αρκετα καλος, 4.70 τα 25. Εδω και 1-2 μηνες παντως εχω κοψει καπνισμα (το πολυ 1-2 καποιες μερες και τελευταια δεν μαρεσει κ καθολου). Αν ειναι να φουμαρεις να το ευχαριστιεσαι
    Let The Freak Flag Fly!

  8. #323
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    Aρχισα με golden virginia πρασινο με ριζλα πρασινο χαρτι, και μετα πηγα σε craven παλι με χαρτακι πρασινο ριζλα το οποιο πιστευω οτι ειναι απο τα βαρυτερα τσιγαρα εβαρ.Δεν το αντεξα πολυ λογω μπουκωματος και βηχα.Απο εργοστασιακα δουλευα Lucky Strike μαλακο αλλα εφευγε σε μια μερα .Τωρα το εχω κοψει κανα τριμηνο αισιως αλλα στον καφε και σε καμια μπυρα τραβιεται το γαμημενο αλλα κανω καμια τρακα και ειμαι και ο πρωτος (μαλακας).

  9. #324
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    πρασινο κ πορτοκαλι ριζλα = καπνιζεις χαρτι
    γαλαζια πηγαινε
    Let The Freak Flag Fly!

  10. #325
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    το κοψα και ησυχασα.
    Μακραν το χειροτερα χαρτακια ειναι τα drum .Σα κολλα Α4 και επισης αηδια καπνος ο ντραμ

  11. #326

    Default

    onibocho pragmatika skase
    kapnizw 18 xronia kai exw na diavazw mparoufes apo kapion mirodia pou ipo8etei pio einai to kalitero
    min apantiseis me sentonia min epixirimatologiseis apla skase

    kalitera tsigara ever camel prin 2001 opos eipe o ikono
    molis ala3an prepei na kapnisa ton kosmo olo mexri na vrw kati a3iologo alla den kai anagastika kateli3a se lucky strike
    meta to girisa se kapno kai profanos kateli3a ston drum mple me prasina xartakia

    gia olous tous ili8ious vidna gia sena lew pou mas prizoun thn poutsa me ta galazia kai ta asimenia gia na min kapnizw xarti apla skaste ki eseis mazi me ton onibocho
    8elw na exei gefsi xarti gamw to xristo alios 8a to kapniza sthn xoufta h se kana mpriki kai 8a roufaga ta ntoumania apo pano
    kai min peis pos den kanei kalo to xarti einai TSIGARO einai kako apo mono tou etsi ki alios
    kai ta asimenia h ta galazia xartia einai mia aidia fenete san na exeis faei pitogira kai na ligdoses to xarti

    zitw signomi gia ta nevra alla 3ipnisa strava kai lete kai vlakies diplo xtipima
    Yippee-ki-yay, motherfucker.

  12. #327
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    Default

    καπνός καρέλιας πορτοκαλής γενικά
    όταν έιμαστε λατρζ και έχομε και όρεξη για εργοσταshακό τότες

  13. #328
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    νταξ κολουμπρα εσυ θες να καπνιζεις χαρτι μαγκια σου δεν μου πεφτει λογος εμενα

    με το σκεπτικο ολα τσιγαρα ειναι ολα κακο σου κανουν πηγαινε καπνισε ρακουελ αρ τζι μπι και γκολντμαουντ
    Το καπνισμα προφανως εχει καποια κακα απο μονο του, απο κει και περα αν καπνιζεις σαπιο καπνο με 15χιλιαδες συντηρητικα συν τα προιοντα της καυσης του χαρτιου χεσε μεσα

    Εγω σχεδον 2 μηνες εχω κοψει το τσιγαρο, μονο φου (με καπνο αμερικαν σπιριτ και χαρτακια φτιαγμενα απο hemp (Cannabis Ruderalis) και ηδη βλεπω μεγαλη διαφορα σε αντοχη, αναπνοη, ευεξια και τα σχετικα



    Last edited by VidnaObmana; 15-03-2014 at 17:49.
    Let The Freak Flag Fly!

  14. #329
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by VidnaObmana View Post
    καπνο αμερικαν σπιριτ και χαρτακια φτιαγμενα απο hemp
    approved
    αλλά και γιατί βύντρα είσαι

  15. #330
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by tssks View Post
    Quote Originally Posted by VidnaObmana View Post
    καπνο αμερικαν σπιριτ και χαρτακια φτιαγμενα απο hemp
    approved
    αλλά και γιατί βύντρα είσαι
    Μουντζωξον μεν, άκουσον δε , παλικαρι μου
    Let The Freak Flag Fly!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •