Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 258

Thread: Αυτοκτονω.

  1. #166
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Post από εσένα για εσένα, μια και μόνο εσύ το κατάλαβες.

    Αν θα ήθελες να εξηγήσεις τι εννοείς και πως ΚΑΙ ΑΝ κολλάει με το συζητούμενο θέμα όμως?
    Ποστ για τον φάντομ ήταν, quotariσμένη η συγκεκριμένη φράση για την ειρωνεία και χωρίς εσένα ως άμεσα προοριζόμενο γιατί μπορεί να θιχτείς και να με ξεκινήσεις πάλι στα μπινελίκια ή ακόμα χειρότερα να με ΔΕΙΡΕΙΣ οταν ανέβω Θεσσαλονίκη.

    Απάντα τώρα στο παραπάνω και συνεχίστε.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  2. #167
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Αφού το θέμα λοιπόν του τόπικ είμαι εγώ και όχι κάποιο άλλο, ναι ήμουνα. Και τι να λέει αυτό? Ότι παπαγάλιζα η ακόμα παπαγαλίζω την γραμμή μιας παράταξης χωρίς να είμαι σκεπτόμενος?

    Είπαμε, ο καθένας έχει τα πιστεύω του, πολιτικά η μη, αυτό και μόνο όμως δεν είναι ικανό για να χαρακτηρίσεις κάποιον ως μαριονέτα. Εάν ήμουν στην τελική ένας τέτοιος θα επαναλάμβανα τη γραμμή του Γιωργάκη 'όχι στην ιδιωτικοποίηση της παιδείας'. Νομίζω ότι έπραξα το αντίθετο ε.

    Κι επειδή έχουμε φύγει, είμαι σίγουρος ότι ο Φιξερ κάνει τη ζωάρα του στο Γιου-ες (και καλά κάνει), μας γράφει όλους στον παργαλάτσο του (ακόμα καλύτερα κάνει) και αν είχε ο οποιοσδήποτε γαμημένος από εμάς αντίστοιχη ευκαιρεία, ακόμα και μουλου να το ριχνε θα πήγαινε. Υπάρχει κάποιος να παραδεχτεί ότι είναι ΤΟΣΟ γραφικός ώστε να διαφωνήσει με αυτό?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  3. #168
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Εάν ήμουν στην τελική ένας τέτοιος θα επαναλάμβανα τη γραμμή του Γιωργάκη 'όχι στην ιδιωτικοποίηση της παιδείας'.
    ti leei autos kale?

  4. #169
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    αφου τα μη κρατικα πανεπιστημια δεν ειναι ιδιωτικα

  5. #170
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    γκοθικ λολιτα, ασε τους γιωργακηδες και τους φιξξξερς και ποσταρε πικτσερρρς.


    (εκανε ριμα)
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  6. #171
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Mr Mojo Rising View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Loipon, to panepistimio GAMAEI kai se antithesi me ta ellinika panepistimia, niotheis ATHROPOS (xoris n).
    Μάλιστα.. Τελικά χρειάστηκες μόλις μια εβδομάδα μακριά απ' το σπίτι σου για να πέσεις κι εσύ θύμα του κλασικού σύνδρομου της ξενιτιάς (βλ. παραδείγματα γνωστών σε Ολλανδία, Ιρλανδία και Σουηδία).

    Ante re vlaka
    Loipon, gia na exigoumaste kai gia na diaxorizontai oi politikokavloi (exete alla meri na kanete spam kai na grafete pipes) apo tous upoloipous, i Ellada san xora kai oi anthropoi pou tin plaisionoun (oxi oloi) GAMAEI. Exei apisteuta kala pou den uparxoun se polles alles xores. Ta ellinika panepistimia exoun upsilo epipedo morfosis an einai kaneis uperanthropos kai borei na antexei tin MHDENIKH organosi kai tin adiaforia tou 95% ton kathigiton, se sunduasmo me tin piesi tis ellinikis koinonias gia apodoxi kai tin oikogeneiaki piesi tis klasikis ellinikis manas pou nomizei oti ola tora einai eukola giati kapote eixame xounta. Koinos, de tha gino pote Ellinas xenitemenos pou tha vrizei tin Ellada kai tous Ellines, alla mexri na pethano tha krazo ta ellinika panepistimia, to dimosio, tous politikous kai ola ta skata stin Ellada pou kanoun duskoli tin proodo kai tin epaggelmatiki AXIOPREPEIA. Parte ki ena doraki eseis pou de zileuete kai eseis pou zileuete me tin kali ennoia, kakentrexi sxolia tupou Phantom Duck gia to Semfe de ginontai apodekta kathos "kala se gamaei opoiadipote sxoli tou Polutexneiou" giatrako.










  7. #172
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    η τελευταία πικ είναι τόσο γκέη

  8. #173
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    "ναι ρε πούστη, βγήκα πικ με τον φίκσκσκσερ"

  9. #174
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by nikolasfluxus View Post
    η τελευταία πικ είναι τόσο γκέη

    Einai re gmt. ti na kaneis. Ekatsa pros ta piso gia na eimai sto plano kai vgika san poustis.

  10. #175
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    εμ ναι είναι και το ιδρωμένο αγόρι και ο νίγκα απο πίσω.

  11. #176
    mentalist
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    I am Here. And I have a gun!
    Posts
    74

    Default

    έλα ρε πάμπλο φρανσίσκο;...RESPECT


    έκανε και previews man,κλασικά;

  12. #177
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    πουστη

    κανα καινουργιο καλο σκετς εχει;

  13. #178
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default



    καντε το σμαιλι
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  14. #179
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    kai tin epaggelmatiki AXIOPREPEIA
    με κεφαλαία κιόλας. έχω απορία να δω τι θεωρείς επαγγελματική αξιοπρέπεια που δεν υπάρχει στην ελλάδα και υπάρχει ας πούμε στο γιου ες ει..

  15. #180
    Πουλο απο δω μεσα Boris-san's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Δε λεμε,περιφρουρειται
    Posts
    1,866

    Default

    H. αν νομιζεις οτι με στριμωξες εχεις πραγματικα τεραστια ιδεα για τον εαυτο σου.Οι πασοκοι ειναι το τελευταιο ΠΡΑΓΜΑ που μπορει να με στριμωξει και εσυ δεν εισαι και απο τα πιο εξυπνα που υπαρχουν.Απλουστατα οταν σου θετω ενα σοβαροτατο ερωτημα θελοντας να δω που βασιζεται η αποψη σου αυτη(εκτος αν ειναι ξεκαρφωτη οποτε παω πασο) και εσυ,που εσυ αδυνατεις να απαντησεις και οχι εγω,απαντας λεγοντας πως δεν απαντας σε ενα βλακα σαν εμενα.Εγω τετοιου ειδους προσβολη απο ανιδεους ανερματιστους και βλαμμενους πασοκους που ουτε καν αριστερη βαση δεν το παιζουν αλλα λενε ανετα πραγματα που νεοδημοκρατης θα σκεφτοτανε να πει,δεν ανεχομαι.

    Σχετικα με αυτα περι ΓΡΑΜΜΗΣ και κανω οτι μου λενε και θελω ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ και ολες αυτες της μαλακιες που αραδιαζει το κομπλεξικο σου μυαλο τα ακουω βερεσε.

    Αν θες λοιπον το επιχειρημα μου ειναι ενα και πολυ απλο.Οταν ενας ιδιωτης επιδιωκει το κερδος μεσα απο την παιδεια,προφανως αυτο που προεχει για αυτον δεν ειναι η φουκαριαρα η μανα του και η καλη μορφωση των φοιτητων.Ειναι η τσεπουλα του.Και προφανως συνδεεται και με αλλες επιχειρησεις οι οποιες εχουν οφελος απο το φθηνο και ευελικτο εργατικο δυναμικο που μπορει απλοχερα να τους δωσει.ΓΚΕ ΓΚΕ η να το πω αλλη μια μιας και ειναι λιγο δυσκολο για το μικρο σου μυαλουδακι?

    Τα παραπανω ΝΑΙ ειναι γραμμη και τη γραμμη τη λεω γιατι την αποδεχομαι και συμφωνω με αυτη.
    Τα λεμε:και να θυμαστε παντα οποτε ειστε ηρεμοι για να τσαντιζεστε:

    ΕΑΜ ΕΛΑΣ ΕΠΟΝ ΟΠΛΑ ΔΣΕ
    ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟ ΚΚΕ





    Φχαριστω το Νασουμ για τη δορθωση.Γεια σας και παλι

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •