Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 211 to 225 of 276

Thread: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

  1. #211
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    πνίγει τον πόνο του με αλκοολ και crowbar.δεν έχει ορεξη ουτε να μας βρίσει εμάς τα πρασινα σαλιγκάρια
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  2. #212
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Ρε αληθεύει ότι στην αλλαγή του Λέτο ο Χελάκης είπε στο ραδιόφωνο "τι κάνει ο τρόμπας?!"?

  3. #213
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    μια πουτσα για το στομα του μιτσμανν και λοκ το τοπικ
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  4. #214
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    A.ο χρηστης Entrancemperium για να διασκεδασει θελει ενα μαυρο με 2μετρα πουτσα,οποτε δεν του κανω
    β.σημερα το μενου δεν εχει crowbar-αλκοολ αλλα acid king-χορτο
    γ.ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ του μπουχεσα με τη φανελα γκαλετι που στον χαμο εξω απο το red store για να γλυτωσει το γκλοπ του μπατσου επεσε σαν βοδι πανω μου και εχυσε τη μπυρα μου
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  5. #215

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Quote Originally Posted by GG*
    A.ο χρηστης Entrancemperium για να διασκεδασει θελει ενα μαυρο με 2μετρα πουτσα,οποτε δεν του κανω
    Α'. Ο χρηστης Τζη-Τζη-φιόγκος να μη μιλάει για μαύρες μπούτσες απόψε γιατί όπως λέει και ο πάνσοφος λαουτζίκος μας στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σκοινί.. Κοινώς: Ξεμπουκώσου αγορίνα απ'την ψωλή της αστείας αρμάδας χαλουμοτροφοδοτούμενων που σε σοδόμισε για τα καλά απόψε, εγώ διασκεδάζω 15 μέρες τώρα..
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  6. #216
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Plateia Laou
    Posts
    2,992

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Εχει πλακα παντως να ακους τους βλακες να παραπονιουνται επειδη ο διαιτητης παιζει 50-50 κ αυτο ειναι καλο λεει για τους φιλοξενουμενους. Οχι οτι ετσι πρεπει να σφυριζει γενικα καθε κορακι δλδ.

    Επισης, οχι οτι εχει κ ιδιαιτερη σημασια αλλα επειδη μου αρεσουν τα διαιτητικα, το γκολ ηταν οφσαιντ κ εκει την πατησε ο γατος ο Μπεκιαι. Την ωρα που σουταρει ο Μπελουτσι ο Κοβασεβιτς ειναι ακαλυπτος κ κανει κινηση (προβολη) προς την μπαλα. Αν την ακουμπαγε θα πηγαινε προς την αλλη γωνια γι' αυτο μαλλον δεν επεσε ο τερμας. Το προσεξε κανεις αλλος αυτο?


    Τελος, οταν η Ανορθωση ειχε δυναμεις κ επαιζε με τη μπαλα κατω μου αρεσε παρα πολυ η αναπτυξη της. Οι μπαλες με τη μια, αυτοματισμοι κτλ. Πολυ καλη δουλεια εχει κανει ο Κετσπαγια


    "Deny Me And Be Doomed..."

  7. #217
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    θα απαντησω με καθε επισημοτητα μονο στον δρ.ζιβεγγο
    χα,τωρα ειδα και τα ποστ του γραφικου οπαδου μουνπελ
    μην ποσταρεις καναπεδες γιατι στο μαντρι σου καθεστε ακομα σε πετρες
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  8. #218
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Δηλαδή μόνο εγώ είδα τον ΟΣΦΠ να παίζει σχετικά καλά στο β ή έστω να δείχνει πως έχει καποιες ιδέες που να μπορεί να δουλέψει ή επειδή τώρα βγάζουμε το κόμπλεξ δεν το αναφέρει κανείς;
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  9. #219
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Κορνεδόμαγκα γαυροτζιτζικα, χίλιες φορές να κάθομαι σε πέτρες στο μαντρί μου στη Λάρσα, παρά να κάθομαι σε κάθε "ευρωπαικό" καβλί που περνάει απο την Τρούμπα για να βγάλω το καρότο το επιούσιο. Πιες κανα τσαγάκι να χαλαρώσεις μπόμπιρα, απο το βιασμό, ακου και κανα Μα'ι'κλ Τζάκσον να πουλήσεις μούρη αύριο στην τάξη, και σάλτα και γαμήσου.
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  10. #220
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    ρε μαλακοπιτουρα δεν σου εχουν πει η γιαγια και ο παππους οτι οι πιο φιλοτιμες εργαζομενες της τρουμπας ηταν απο τα μερη σου
    μαλιστα ειχαν τετοιο ζηλο που πληρωναν..
    τωρα ακου οπεθ και βαρα μια παχια να στανιαρεις ΤΥΡΙ Ε ΤΥΡΙ
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  11. #221
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher
    Δηλαδή μόνο εγώ είδα τον ΟΣΦΠ να παίζει σχετικά καλά στο β ή έστω να δείχνει πως έχει καποιες ιδέες που να μπορεί να δουλέψει ή επειδή τώρα βγάζουμε το κόμπλεξ δεν το αναφέρει κανείς;



    ενα μικρο ποδοσφαιρικο ποστ. απεναντι στο κυπριακο ταμπουρι, ο ολυμπιακος πνιγηκε στο αγχος και φανηκε οχι τοσο στο α ημιχρονο, αλλα μετα το 1-0 ακριβως οταν και αν γινοταν το 2-0 (δε λεω στις αποκρουσεις μπεκιαι, και το τερμα στο ματς ειναι, αλλα π.χ. στο φαουλ του Τοτεμ, εκει που περασε 20 εκατοστα απ το δοκαρι η μπαλα) ισως και να βλεπαμε παραταση.
    στο β ημιχρονο ηταν αρκετα καλος, δεδομενων των συνθηκων και -κυριως- του αγχους του ματς, προσπαθησε να ανοιξει την αμυνα απ τα πλαγια, προσπαθησαν να την παρουν στην πλατη τους οι Γκαλετι-Μπελουτσι (που και μετριοι να ηταν, τουλαχιστον δεν κρυφτηκαν στα δυσκολα αλλα ζητησαν και μοιρασαν μπαλες) αλλα ελειπε ο 2ος επιθετικος πισω απ τον κοβασεβιτς (και ελειπε κι οταν μπηκε ο μητρογλου) και εννοουμε τον επιθετικο στυλ Λουα Λουα που θα κανει δυο τριπλες σε 2 απ τους 9 μπλε παικτες στην περιοχη, αμεσα θα τραβηξει πανω του αλλον εναν που θα πεσει με αυτοθυσια και θα δωσει την πασα για γκολ. Ελειπε λοιπον ο Λουα Λουα που τον δωσαμε ενας θεος ξερει γιατι (αν τον δωσανε για να γλυτωσουν το πριμ πρωταθληματος της Πορτσμουθ ητοι 500 χιλιαρικα ευρω, χαχ, πως τους φανηκε τωρα η χρηματικη απωλεια?) η ο Ντιογκο που τον κλεισανε 5 μερες μετα το πρωτο ματς. Οι ευθυνες ειναι πασιγνωστες.


    συνεχιστε τα πανηγυρια.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  12. #222
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by SpiritCrusher
    Δηλαδή μόνο εγώ είδα τον ΟΣΦΠ να παίζει σχετικά καλά στο β ή έστω να δείχνει πως έχει καποιες ιδέες που να μπορεί να δουλέψει ή επειδή τώρα βγάζουμε το κόμπλεξ δεν το αναφέρει κανείς;



    ενα μικρο ποδοσφαιρικο ποστ. απεναντι στο κυπριακο ταμπουρι, ο ολυμπιακος πνιγηκε στο αγχος και φανηκε οχι τοσο στο α ημιχρονο, αλλα μετα το 1-0 ακριβως οταν και αν γινοταν το 2-0 (δε λεω στις αποκρουσεις μπεκιαι, και το τερμα στο ματς ειναι, αλλα π.χ. στο φαουλ του Τοτεμ, εκει που περασε 20 εκατοστα απ το δοκαρι η μπαλα) ισως και να βλεπαμε παραταση.
    στο β ημιχρονο ηταν αρκετα καλος, δεδομενων των συνθηκων και -κυριως- του αγχους του ματς, προσπαθησε να ανοιξει την αμυνα απ τα πλαγια, προσπαθησαν να την παρουν στην πλατη τους οι Γκαλετι-Μπελουτσι (που και μετριοι να ηταν, τουλαχιστον δεν κρυφτηκαν στα δυσκολα αλλα ζητησαν και μοιρασαν μπαλες) αλλα ελειπε ο 2ος επιθετικος πισω απ τον κοβασεβιτς (και ελειπε κι οταν μπηκε ο μητρογλου) και εννοουμε τον επιθετικο στυλ Λουα Λουα που θα κανει δυο τριπλες σε 2 απ τους 9 μπλε παικτες στην περιοχη, αμεσα θα τραβηξει πανω του αλλον εναν που θα πεσει με αυτοθυσια και θα δωσει την πασα για γκολ. Ελειπε λοιπον ο Λουα Λουα που τον δωσαμε ενας θεος ξερει γιατι (αν τον δωσανε για να γλυτωσουν το πριμ πρωταθληματος της Πορτσμουθ ητοι 500 χιλιαρικα ευρω, χαχ, πως τους φανηκε τωρα η χρηματικη απωλεια?) η ο Ντιογκο που τον κλεισανε 5 μερες μετα το πρωτο ματς. Οι ευθυνες ειναι πασιγνωστες.


    συνεχιστε τα πανηγυρια.
    sunexizoume


    alla esu eisai timios

    ena potaki apo mena sto jasmin otan vrethoume
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  13. #223
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Quote Originally Posted by GG*
    γ.ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ του μπουχεσα με τη φανελα γκαλετι που στον χαμο εξω απο το red store για να γλυτωσει το γκλοπ του μπατσου επεσε σαν βοδι πανω μου και εχυσε τη μπυρα μου
    1 αντι ρε κοπανε να βρισεις το μπατσο που για ακομα μια φορα βαραγε οποιον πετυχαινε μπροστα του βριζεις αυτον που πηγε να γλιτωσει το ξυλο?
    2 αμα ησουν εσυ στη θεση του θα καθοσουν να ετρωγες ξυλο η θα ετρεχες σαν λαγος να γλιτωσεις?
    3 θα σου παρω εγω μια μπυρα την οποια θα μπορεις με τις ευχες μου να την βαλεις στον πατο σου.μαλακα

  14. #224

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    ο ολυμπιακος στο β ηταν αρκετα καλος. αλλα οταν δεν βαζουμε γκολ στο α' δεν περιμένω να βάλουμε 3 γκολ στο β' . αρε μαλακιστιρι μητρογλου. αρε μαλακιστιρι μητρογλου

    επισης ο τοροσιδης ποσο πιο χαλια?
    ο λεοναρντο θα μαθει αν παιζει αμυνα?
    ο νταρκο δεν τραβαει, δεν τίθεται ερωτημα.
    τον τασαρο γιατι δεν το βαζει?
    οταν εβγαλε τον αντζαρο ποιον εβαλε στο κεντρο της αμυνας? ( )

    ειναι προφανές πως τα εχει λιγο χαμενα ο βαρβερδουλης μας .

    αν δεν μπορεις να βαλεις 4 στους κυπριους στο καραισκακη... καλύτερα σπιτι ή στο ουεφα. θα δυσκολευτούμε να το συνηθίσουμε αλλα δεν πειράζει . κριμα.
    -> http://www.odes.gr <-
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


  15. #225
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: The Official Ολυμπιακος VS Ανορθωση τοπικ.

    Quote Originally Posted by attila
    Quote Originally Posted by GG*
    γ.ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ του μπουχεσα με τη φανελα γκαλετι που στον χαμο εξω απο το red store για να γλυτωσει το γκλοπ του μπατσου επεσε σαν βοδι πανω μου και εχυσε τη μπυρα μου
    1 αντι ρε κοπανε να βρισεις το μπατσο που για ακομα μια φορα βαραγε οποιον πετυχαινε μπροστα του βριζεις αυτον που πηγε να γλιτωσει το ξυλο?
    2 αμα ησουν εσυ στη θεση του θα καθοσουν να ετρωγες ξυλο η θα ετρεχες σαν λαγος να γλιτωσεις?
    3 θα σου παρω εγω μια μπυρα την οποια θα μπορεις με τις ευχες μου να την βαλεις στον πατο σου.μαλακα
    αν εισαι 200 κιλα μαλακας, δεν μπορεις να τρεξεις και θες πυξιδα για να προσανατολιστεις
    δεν το παιζεις τσαμπα μαγκας στα στρουμφακια ουτε πεφτεις σαν μοσχαρι πανω σε ασχετους και παιδακια

    με τις ευχες μου λοιπον ενα 5λιτρο βαρελακι στο πατο σου.αρχιδα
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 02-10-2008, 04:07
  2. Κλειδωστε το ΝΒΑ τοπικ.
    By Mitsmann in forum Athletics
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-2008, 22:47
  3. Να, το κάνω τοπικ.
    By Vicotnik in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 18-01-2008, 02:07
  4. Βαλενθια - Ολυμπιακος.
    By Mitsmann in forum Athletics
    Replies: 21
    Last Post: 23-11-2006, 00:40
  5. Π.Α.Ο/ - Ολυμπιακος 28 / 8 / 2005.
    By Darkling in forum Athletics
    Replies: 259
    Last Post: 14-09-2005, 04:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •