Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 188

Thread: η πολυμετοχικοτητα στο παγκρατιο του 460 π.Χ.

  1. #106
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by Lyse View Post
    Υπάρχει και μια βάση βαριάς ψυχιατρικής ασθένειας.
    Στην οποία περίπτωση ο ενδεδειγμένος τρόπος να συμπεριφέρεται κάποιος σε κάποιον βαριά ψυχικά ασθενή είναι ο κυνισμός, τα μπινελίκια και το να επιδιώκεις την αντιπαράθεση με οποιαδήποτε ευκαιρία. Σε ένα φόρουμ. Στο ιντερνετ.

  2. #107

    Default

    Ο φθόγγος τα είπε τέλεια. Αλλά θα απαντήσεις πάλι με βρισιές και αρχιδιές μενουμίσιον.

    Δεν ξέρω αν είναι κριτήριο η γνώμη των άλλων για να προβληματιστείς. Αν εμένα μου την λέγανε ΟΛΟΙ για τη συμπεριφορά μου πάντως, θα την έκανα την αυτοκριτική μου. Επίσης δώσε μια εξήγηση πέρα από αυτή με τη λογική του πεντάχρονου (''ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ'' δηλαδή) γιατί να γεμίζεις το τσατ με συνομιλίες σου στο γκεϊμνοτ, ή με φώτοζ, ή με βρισίδια, ή με τις κόντρες σου. Δεν σε κυνηγάει κανείς εδώ μέσα, εκτός ίσως από έναν-δυο χρήστες που μάλλον έχουν σοβαρότερο πρόβλημα από όλους μας μαζί εδώ μέσα και αντί να τσαντίζεσαι θα έπρεπε τουλάχιστον να τους γράφεις στα παπάρια σου ή έστω να τους πάρεις στο ψιλό. Αν κάνεις όπως κάνεις περισσότερο πάτημα τους δίνεις.

    Γιατί δεν σκέφτεσαι μήπως κάνεις εσύ κάποιο λάθος? Ας πούμε τι νόημα είχε το 'μπαν καλκι' θρεντ? Τι νόημα έχει να γεμίζεις με τα προσωπικά σου, ΑΣΧΕΤΑ θρεντς, επειδή εκεί γράφει ο κάλκι ή ο μιτσεμανν ή παλιότερα ο κάνσερ(είμαι και τέρμα αφηρημένος, μπορεί να έχουν παίξει κ άλλα σκηνικά με άλλους,δεν ξέρω)?
    Ναι η προφανής απάντηση που θα δώσεις θα είναι το ''έτσι γουστάρω μαλακαριόλη'' αλλά δεν στα λέω αυτά με κακία, ούτε πρόβλημα έχω μαζί σου και πραγματικά ξενερώνω καμιά φορά που τρως τόσο κράξιμο αλλά νομίζω ότι το ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ μόνη σου.



    επίσης.

    Γέμισε το ηαρ από ψυχιάτρους και δεν το ξέρω? Τι είναι αυτή η καραμέλα για τα ψυχοφάρμακα που πιπιλάτε όλοι? Ξέρετε τι είναι τα ψυχοφάρμακα, τι κάνουν, και κατά πόσο αλλάζουν έναν άνθρωπο? Όποιος παίρνει ψυχοφάρμακα είναι δυσλειτουργικός στη ζωή του? Είναι για τον καιάδα? Ή είναι ένα πάτημα για να κοροϊδεύεις τον άλλον η φαρμακευτική αγωγή? ωριμάστε.
    Last edited by my_troubled_Mind; 29-11-2012 at 11:07.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  3. #108
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    παιδιά, είναι δύσκολο και σκοτεινό πράγμα η μοναξιά και η απόρριψη. μην είστε τόσο καταγγελτικοί και προσπαθήστε με αυτά που λέτε να βοηθήσετε και όχι απλά να πετάξετε την σταυρούλα ή την όποια σταυρούλα σε μια γωνιά του ίντερνετ όπου δεν θα την βλέπετε. ναι έχουν δίκιο όσοι μίλησαν παραπάνω και θα συμφωνήσω με την συντριπτική πλειοψηφία των όσων λένε αλλά η ανθρώπινη ψυχή είναι πιο ψηλά από μερικά πίξελς, έτσι θέλω να πιστεύω εγώ τουλάχιστον. τι να πω και μένα με τρομάζει μερικές στιγμές αλλά κάθομαι και το σκέφτομαι και λέω οτι περισσότερο στενοχωριέμαι παρά αγανακτώ που μου χαλάει το browsing. δεν ξέρω ρε παιδιά, βοηθήστε όσοι μπορείτε.
    Ναι ρε παιδί μου, αλλά είναι επίσης λογικό για κάθε κοινότητα να υπάρχουν κάποια άτομα που είναι ανεπιθύμητα ή disruptive. Κι αυτό μπορεί να συμβαίνει και για πολύ πιο αθώους λόγους, γιατί πολύ απλά δε ταιριάζουν όλοι με κάθε είδους παρέα.

    Η επιμονή τους να συμμετέχουν στο Requiem παρότι έχει γίνει σαφές πως δεν είναι επιθυμητοί είναι κάτι που πάντα με εξέπληττε, δεδομένου του κραξίματος και του βρισίματος που έχουν φάει. Κι αυτό μόνο και μόνο επειδή δεν υπάρχει η ίδια ευκολία όπως στον πραγματικό κόσμο για να τους διώξεις.


    Υ.Γ. Επίσης, μιας και ζητούσατε να επιστρέψει το παλιό καλό Requiem και όλα αυτά, μια τέτοια προσδοκία είναι αντιφατική με το να δέχεσαι στην κοινότητα τον οποιοδήποτε και να μη διώχνεις/μπανάρεις ποτέ κανένα.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  4. #109
    Banned member Ιάβας's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    κάνιστρο πεπιεσμένου αέρα με πιπέτα
    Posts
    302

    Default

    ELECTRIC REQUIEM: ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ


    Κατ'αρχήν, ας ξεκαθαρίσουμε πως η χρήση αυτού του site αποτελεί προνόμιο κι όχι δικαίωμα. Φιλοξενείται σε ιδιωτικό server με χρήματα των administrators και αυτοί αποφασίζουν τι θα περιέχει και τι όχι. Αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο, συμφωνείτε με αυτό πατώντας "I Agree" όταν κάνετε register. Ωστόσο, πάνω-κάτω όλοι είναι ευπρόσδεκτοι αν δε γίνονται ενοχλητικοί και τηρούν τους παρακάτω απλούς κανόνες
    3. Αν είστε βλάκες μη γραφτείτε. Δεν έχουμε κάτι με τη βλακεία, αρκεί να μη βρίσκει το δρόμο της για την οθόνη του υπολογιστή μας μέσα από το Electric Requiem.
    4. Μην είστε επιθετικοί απέναντι σε άλλους χρήστες για πράγματα πέραν των εδώ λεγομένων τους.
    .
    .
    .
    .
    16. Για καλό και για κακό, ξαναδιαβάστε τον κανόνα 3.
    πανκη οι μαχαιριες που εφαγε ο σεργιανοπουλος θα ειναι πολυ λιγες σε σχεση με αυτες που θα φας τις επομενες μερες...

  5. #110
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    +1 και βαριεμαι να διαβασω τα επομενα ποστς απ'το τελευταιο που εκανα ή να ξανασχοληθω με το τοσο φλεγον για σας ζήτημα. Το τορνευτο κωλαρακι ακα φιξερ ακα Γιαννης θελω να μου απαντησει αυτο που τον ρωτησα.

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Ας υποθεσουμε λοιπον πως ολα οσα εγραψες στεκουν κι εγω εχω το προβλημα, εσυ ως υποτυπωδες δειγμα χρηστη που αντιπροσωπευει τον ηρεμο ζεν τυπο που εισαι χωρις ιχνος φραστικολεκτικης επιθετικοτητας, ως ισορροπημένο άμεμπτο υπερανω πασης μομφης ατομο, πως δικαιολογείς αυτό το ποστ για παράδειγμα
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Dear FIXXXER,

    Someone has tried to log into your account on ЭЛЕКТРИК РЕКВИЕМ with an incorrect password at least 5 times. This person has been prevented from attempting to login to your account for the next 15 minutes.

    The person trying to log into your account had the following IP address: 94.66.78.171

    All the best,
    ЭЛЕКТРИК РЕКВИЕМ
    και ολα τ'άλλα που σε συνδυασμο με τις σχετικες αναφορες σου στο τσατ ανα διαστηματα, δομουν ενα μοτιβο συμπεριφορας η συχνοτητα της οποιας μονο με μορφη ψυχωσης ή μανία καταδίωξης θα μπορουσε να μεταφραστει, δεδομενου πως βριζοντας με σε ανυποπτες στιγμες και ασχετα θρεντς ή στο τσατ, επανειλημμένως με είχες κατηγορήσει πως μουτζωσα ποστς σου που μεχρι τοτε ουτε καν ειχα αντικρίσει; Και γιατί δε γραφεις πια ως φιξερ αλλα μ'ενα απ'τα φεικ σου τα οποια πολυ πιθανως να εχουν χρησιμοποιηθει ανα καιρους για να με βρισεις πριβε στο τσατ?
    Last edited by menumission; 29-11-2012 at 12:53.

  6. #111
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Ιάβας View Post
    ELECTRIC REQUIEM: ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ


    Κατ'αρχήν, ας ξεκαθαρίσουμε πως η χρήση αυτού του site αποτελεί προνόμιο κι όχι δικαίωμα. Φιλοξενείται σε ιδιωτικό server με χρήματα των administrators και αυτοί αποφασίζουν τι θα περιέχει και τι όχι. Αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο, συμφωνείτε με αυτό πατώντας "I Agree" όταν κάνετε register. Ωστόσο, πάνω-κάτω όλοι είναι ευπρόσδεκτοι αν δε γίνονται ενοχλητικοί και τηρούν τους παρακάτω απλούς κανόνες
    3. Αν είστε βλάκες μη γραφτείτε. Δεν έχουμε κάτι με τη βλακεία, αρκεί να μη βρίσκει το δρόμο της για την οθόνη του υπολογιστή μας μέσα από το Electric Requiem.
    4. Μην είστε επιθετικοί απέναντι σε άλλους χρήστες για πράγματα πέραν των εδώ λεγομένων τους.
    .
    .
    .
    .
    16. Για καλό και για κακό, ξαναδιαβάστε τον κανόνα 3.



    ενας κανονας που αλλωστε εχει τηρηθει πιστα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #112
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Δεν ειναι απο σελιδα καποιας συγκεκριμενης :/
    Επισης, πραγματικα, περα απο καθυστερημενη πανηλιθια σκατοκαριολα Σταυρουλα, ποιος αλλος μουτζωσε αυτη τη γυναικα.


    καντε τον ενα μπαν κι αυτον μαζι με τα φεικ του να στανιαρει λιγο αντε μπραβο
    ένα μικρό δείγμα

  8. #113
    Funeral Frog Mayhem's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rue morgue
    Posts
    1,180

    Default

    χρήστρια menumission, μην προσπαθείς να γίνεις αποδεκτή εκεί που φαίνεται ότι δε σε θέλουν βρε παιδί μου, ψάξε να βρεις αλλού που να ταιριάζεις. Με το να επιμένεις παθιασμένα δεν βγαίνει τίποτα. Κι αν σε βρίζουν/χλευάζουν κτλ, αυτό γίνεται συνέχεια εδώ μέσα, βρίστους κι εσύ να τελειώνουμε. Αν αφήνεις να σε επιρρεάζει τόσο πολύ αυτή η φάση μόνο κακό σε σένα κάνεις

  9. #114
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    χρήστη Mayhem με τη βοήθεια της σφαιρικής σου αντίληψης έφτασες στο συμπέρασμα περί επιρροής; μιλάμε για εγκάρσια κύματα τηλεπαθητικής ικανότητας διαμετρικά διακείμενα στην εγκαρδιότητα, όχι αστεία
    Last edited by menumission; 29-11-2012 at 14:14.

  10. #115
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    το μονο που επειρρρεαζεται διαρκως σ αυτο το τοπικ ειναι η ορθογραφια σας.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #116
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    πραγματικα ρε Σταυρουλα , πες μου ΕΝΑΝ γαμημενο λογο που μετα απο τοσο κραξιμο και μπαν δεν φευγεις απο το φορουμ . ΕΝΑΝ οτι.. δεν φευγω γιατι οι χρηστες ταδε ταδε ειναι φιλοι μου η γιατι πιστευω οτι υπαρχουν καποιοι μυστικοι χρηστες που βρισκουν αυτα που γραφω πολυ ενδιαφεροντα και με συγχαιρουν , η κανω μια διπλωματικη πανω στα φορουμζ και τους παριες τους , ξερω γω.. αυτο
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #117

  13. #118
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default


  14. #119

    Default

    σπαμμαρεις το θρεντ

  15. #120
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    κομπλε

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •