Page 48 of 71 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 706 to 720 of 1053

Thread: Poso kaula einai na koroideueis ton Olumpiako?

  1. #706
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    8 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εγω εχω φιλους μονο στο e.r και στο fb
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #707
    after halloween. sod1013's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    INto the void
    Posts
    861

    Default

    να δουμε τι θα γινει απο ολα αυτα ΠΟΥ προβλεπονται.
    http://www.e-soccer.gr/eidiseis/ella...02-23-12-51-31
    προσωπικα θα ηθελα μια επαναληψη αγωνα.
    δεν παιζω ξυλο.

  3. #708
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εγω εχω φιλους μονο στο e.r και στο fb

    έλα να το κάνω αγκαλίτσα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #709
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by sod1013 View Post
    να δουμε τι θα γινει απο ολα αυτα ΠΟΥ προβλεπονται.
    http://<a href="http://www.e-soccer....3-12-51-31</a>
    προσωπικα θα ηθελα μια επαναληψη αγωνα.
    prwton den einai dikaio auto. dhladh epeidh phre o panathinaikos to paixnidi(nai gia mena to phre) ama ginoun alla deka tha ta parei kai ta deka? de paei etsi

    h 2-1 apo to 81 h mhdenismos.
    alla vasika starxidia mou auto

    na paroun poulo oloi oi alhtes pou to paizoun mages ginetai?
    auto thelw

    h na parei to prwtathlhma o gauros na timwrhthei kai na mh vgei eurwph kai na tou parw egw ta fraga tou cl. auto tha tous ponesei pio polu

    kai to kalutero na ginei munhsh gia ta 12 xronia paragas kai na mas dwsoun pisw 12 etvn esoda apo cl stis upoloipes omades naloga th vathmologia tous (pao aek paok xerw gw) na deis meta pws peftei d ethniki to sixama
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #710
    after halloween. sod1013's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    INto the void
    Posts
    861

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    το αστειο ειναι οτι το αρθρο λεει οτι προβλεπεται αφαιρεση βαθμων κτλ αλλα ειναι απιθανο να συμβει.γιατι ξερω γω?
    δεν παιζω ξυλο.

  6. #711
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    3 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    h na parei to prwtathlhma o gauros na timwrhthei kai na mh vgei eurwph kai na tou parw egw ta fraga tou cl
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #712
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    να μην πάει κανείς ευρώπη για μερικά χρονάκια. δοκιμασμένο
    Rock or Nothing

  8. #713
    Wriggle redeemer's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    dystopian suburbs
    Posts
    547

    Default

    Στην Αγγλία δυστυχώς.Όχι εδώ.

  9. #714

    5 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ΑΡΧΙΔΙ ΦΙΞΞΞΕΡ ΣΕ ΠΙΝΚΑΡΑ.

    Επειδή εγώ έχω φίλους μόνο απο ι αρ, το είδα με τη μόρφιν και άλλον έναν βαμμένο βάζελο (νταξει, όχι σαν εμένα) και έναν γαυρο που με ρωτούσε ποιος είναι ο παρντο. Το πιο γκέη που ήπιαμε ήταν κάιζερ όταν δεν πίναμε άμστελ από βρώμικο κουτάκι.

    Προτείνω το επόμενο να το δούμε όλοι μαζί στο σπιρτόκουτο και κάθε λάθος του διαιτητή να κερνάνε οι ευννοούμενοι σφηνάκια.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  10. #715
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    2 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    το σάββατο θα είχαμε γίνει λιώμα από το ημίχρονο
    Rock or Nothing

  11. #716
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    4 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εξαντλητικές τιμωρίες
    ΑΠΟΔΩΘΗΚΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
    Rock or Nothing

  12. #717
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εγω θα εκανα εφεση
    γιατι εδω που τα λεμε τα 140.00 ευρω ειναι προκληση!!!!!!
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  13. #718
    YOLO Chillin Villain's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    14/f/cali
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by Odonian View Post
    ΑΡΧΙΔΙ ΦΙΞΞΞΕΡ ΣΕ ΠΙΝΚΑΡΑ.

    Επειδή εγώ έχω φίλους μόνο απο ι αρ, το είδα με τη μόρφιν και άλλον έναν βαμμένο βάζελο (νταξει, όχι σαν εμένα) και έναν γαυρο που με ρωτούσε ποιος είναι ο παρντο. Το πιο γκέη που ήπιαμε ήταν κάιζερ όταν δεν πίναμε άμστελ από βρώμικο κουτάκι.

    Προτείνω το επόμενο να το δούμε όλοι μαζί στο σπιρτόκουτο και κάθε λάθος του διαιτητή να κερνάνε οι ευννοούμενοι σφηνάκια.
    ρε φίλε Odonian, έχω πρόβλημα με το αλκοόλ...
    Θα με στείλεις στον τάφο απ'τα σφηνάκια...
    hang all hope from the nearest tree


  14. #719
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    8 στους 9 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default




    κοιταχτε τι τους ταιζουν.......... ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ χαχαχαχα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #720

    7 στους 11 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δηλώσεις μαρινακη όπως τις μεταφέρει ο κύκλος του για να δείξει πόσο άντρας είναι.

    -Εσείς είσαστε, κ. Βεκρή, οι πολιτισμένοι που καθυστερήσατε την έναρξη του αγώνα για δέκα λεπτά - λόγω του γύρου του θριάμβου που έκαναν οι παίκτες σας - και οι οποίοι στάθηκαν να χαιρετήσουν τους φιλάθλους σας μπροστά στο πανό που έβριζε χυδαιότατα την μητέρα μου, εμένα προσωπικά, τον πρόεδρο της ΕΠΟ,την κυβέρνηση; Το κύπελλο σας έλειπε... Το λυπηρό είναι κ.Βεκρή ότι δεν βγήκατε να καταδικάσετε τα όσα κωμικοτραγικά συνέβησαν στον ΟΑΚΑ το Σάββατο,αλλά ο κ. Γόντικας βγήκε μετα το τέλος του αγώνα να ευχαριστήσει τους οπαδούς του ΠΑΟ για την συμπεριφορά τους, δηλαδή να τους ευχαριστήσει που έβριζαν την μητέρα μου, εμένα, τον κ. Πιλάβιο, την κυβέρνηση, για 90 λεπτά... Αυτός είναι πολιτισμός!
    Άλλος Βγενόπουλος μας βρήκε, που ενοχλείται με τα υβριστικά συνθήματα! Πέρα από το γελοίο του πράγματος, όταν ο ίδιος δεν ντράπηκε να μιλήσει για φούστες μπλούζες και τα ρέστα, μιλάμε για την απάντηση ενός κόσμου που τον στήσανε και τον δείρανε μόλις μια βδομάδα πριν. Μακάρι να είχαμε φτάσει στο επίπεδο πολιτισμού να μιλάμε για συνθήματα και πανώ, αλλά αν θυμάται στο γήπεδό του είχαμε εισβολή οπαδών. Δεν είναι ίσα αυτά.

    -Τι έχετε να πείτε για το χαλί της Super League που έβγαλαν οι οπαδοί σας πρίν την έναρξη του αγώνα;Το ίδιο θα κάνουν και του χρόνου στο Europa League; Θα το βάλετε και αυτό στο φάκελο που θα στείλετε στην UEFA;;
    Εξαιρετική μορφή αντίδρασης από τον κόσμο, κόσμια και συμβολική. Μαλάκα μαρινακη.

    -Ο κ.Φερέιρα μίλησε για ψεύτικο πρωτάθλημα .Απο πού και ως πού;Αυτό δεν είναι δυσφήμιση του ποδοσφαίρου μας;
    Εσύ έκανες πρώτος φέτος δήλωση για έγκλημα κατά της ελλαδος.

    -Οσον αφορά την ανακοίνωση που έβγαλε η ΕΠΟ για τους τέσσερις διαιτητές του ντέρμπυ,θεωρώ ότι είναι μεγάλο λάθος. Απομένουν ακόμη έξι αγωνιστικές,πως θα διασφαλίσουμε ότι οι διαιτητές δεν θα φοβούνται και δεν θα σφυρίζουν όπως ο Τσινιάρης και ο Παμπορίδης το Σαββατοκύριακο;
    Για την ανακοίνωση καλά τα λέει, αλλά ο στόχος είναι να πει την πίπα για τους δυο διαιτητές:

    -Για την φάση με την απόκρουση με τα δύο χέρια του Γκοβού τι έχετε να πείτε;Να την στείλουμε μήπως εμείς στην UEFA και να δυσφημίσουμε και εμείς το ποδόσφαιρο

    -Εμείς δηλαδή τι θα έπρεπε να πούμε για το οφσάιντ -γκόλ που ισοφαρίζει ο Πανιώνιος,για το γκόλ που δεν μέτρησε του Ντουντού,για την φάση με τον Κοντοέ που μπροστα στα μάτια του επόπτη τραβάει την μπλούζα του Ριέρα;Κακώς βεβαια ο Ριέρα έχασε την ψυχραιμία του ,ενέργεια την οποία καταδικάζω,και θα τιμωρηθεί.
    Κάθε φάλτσο σφύριγμα, ή έστω φάλτσο σύμφωνα με τον οπαδικό τύπο του γαυρου θα εξισώνεται με το απόλυτο σφαγιασμό του ΠΑΟ από δω και πέρα. ΔΕΝ ήταν ένα λανθασμένα ακυρωμένο γκολ, όσο και αν μόνο αυτό θα έφτανε μάλλον για να φύγουμε από εκεί νικητές. Σε όλο το παιχνίδι οι διαιτητές μεροληπτούσαν τρομερά. Ήξεραν τι έκαναν δεν θεωρώ πιθανό το ανθρώπινο λάθος.

    -Γιατί η ΠΑΕ Παναθηναικός δεν έχει καταδικάσει, τις επιθέσεις που δέχθηκαν ο Τοροσίδης,ο Νικοπολίδης,o κ. Πιλάβιος,ο κ.Γκαγκατσης,τις επιθέσεις στα γραφεία της ΕΠΟ και της Super League;
    Πρώτον ο ΠΑΟ έχει καταδικάσει κάποια από αυτά. Αλλά συμβαίνει να είναι πρόσφατα και να θυμόμαστε όλοι την οργισμένη ανακοίνωση του γαυρου προς το πρόσωπο του ΓΓΑ, που έκανε το λάθος να τους μιλήσει για κάτι παρόμοιο. Σε αυτή, πέρα από το πώς να κάνει τη δουλειά του, τού τόνιζαν ότι είναι "αυτονόητο" οτι καταδικάζουν τη βία. Ε.

    -Εχει επικρατήσει ενα καθεστώς τρομοκρατίας απο 50 οπαδούς του ΠΑΟ με μηχανάκια, οι οποίοι τρομοκρατούν όλο τον κόσμο,και εσείς δεν έχετε βγεί να καταδικάσετε οτιδήποτε;Τι πρέπει δηλαδή να γίνει;Ο Ολυμπιακός εχει τριπλάσιο κόσμο.Εσείς προκαλείτε συνεχώς με τα συλλαλητήρια. Εμείς τους καλέσαμε επίσημα να παραμείνουν ήρεμοι και ψύχραιμοι και να μην απαντούν στις προκλήσεις.Τι θα γίνει εάν βγούν και οι Ολυμπιακοί στο δρόμο;
    ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΤΟ ΠΙΟ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ. Μαζί με το γεγονός ότι άμεσα ΟΛΑ όσα είπε βγήκαν στο φως για να δείξει το νταηλίκι του περαιώτη, η δήλωση αυτή είναι συνώνυμη με το "αν οι γαυροι φάνε κανέναν τώρα, εσείς θα φταίτε" και δικαιολογεί τη βία. ΕΥΓΕ. Και μετά μιλάει για χαμηλούς τόνους το ΖΩΟ. (τη δήλωση την έχω διαβάσει και ως "αν τους βγάλω στο δρόμο", ελπίζω πραγματικά να μην είναι έτσι)

    -Εμείς είχαμε ρίξει τους τόνους πρίν το ντέρμπι. Ενώ δεν συμφωνούσα και ήμουνα κάθετα αντίθετος με την μεθόδευση για το δελτίο του Κοτσόλη, δεν μίλησα και κράτησα χαμηλούς τόνους και δέχθηκα να εκδοθεί σαν μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΟ. Αυτό ούτε εκτιμήθηκε, ούτε συνυπολογίστηκε από κανέναν.
    Λυπάμαι, αλλά δεν είναι του χεριού σου χοντρέ αυτή η απόφαση. Έχει να κάνει με εργαζόμενους και περισσότερο από τις ομάδες (δεν ήταν μόνο ο ΠΑΟ που πήρε τον Κοτσόλη και άλλες ομάδες πήραν παίκτες) είναι υπέρ των άνεργων παικτών. Προσπαθείς να το παίξεις μεγαλόκαρδος, αλλά παπάρια.

    -Αυτο που εγώ προτείνω ως πρόεδρος της Super League είναι να εφαρμοστεί κατά γράμμα ο κανονισμός της UEFA.

    -Για να υλοποιηθεί αυτό πρέπει και οι Security του γηπέδου να κάνουν σωματικό έλεγχο σε όσους μπαίνουν και επίσης να μπορούν να κάνουν και συλλήψεις με τροποποίηση του νόμου, ενώ θα πρέπει και όποτε το κρίνει η αστυνομία να μπαίνει στο γήπεδο σε κρίσιμα μάτς έτσι ώστε να έχουν και αυτοί την ευθύνη. Αυτό που λέω είναι να εφαρμοστούν κατά γράμμα οι κανονισμοί της UEFA.
    Κανένα πρόβλημα, ΞΕΚΙΝΑ.

    -Για το κατηγορητήριο που με αφορά δεν είναι αρμόδια η επιτροπή της ΕΠΟ και αυτό θα πρέπει να συζητηθεί σοβαρά για το υπόλοιπο της αγωνιστικής περιόδου και για την νέα χρονιά. Δεν είναι δυνατόν να γράφεται κατηγορητήριο με βάση αναρτήσεις σε οπαδικά σάιτ, όπως το leoforos.gr από όπου το αναπαρήγαγαν οι εφημερίδες. Δεν είδα τον αθλητικό εισαγγελέα να καλεί τους παίκτες που κατέβηκαν από το πούλμαν κι εισέβαλαν στα αποδυτήρια για να βρουν τον Τοροσίδη. Είναι δυνατόν να μιλάει ειδικά εφέτος ο Παναθηναϊκός. Ξεχνάνε τα όσα έγιναν στον πρώτο γύρο, στο παιχνίδι τους με τον Ολυμπιακό, τον Πανσεραϊκό, στον αγώνα με τον Ολυμπιακό Βόλου,αλλά και στις μετακινήσεις των οπαδών τους, στην Τρίπολη και την Καβάλα
    Σε όλα αυτά έγιναν πράγματα εκτός γηπέδου. Επίσης ο ΠΑΟ τιμωρήθηκε και μάλιστα αυστηρά. Για τα περσινά αεροβόλα έχουμε κανένα νέο; Δεν είναι τόσο παλιά. Ή μήπως με τη νέα εποχή μαρινακη αυτά δε μετράνε; Γιατί αν είναι έτσι, εμείς έχουμε νέα εποχή κάθε μήνα ε (έτσι λίγο χιούμορ για να πάει κάτω το σεντόνι).

    Φυσικά και δεν πρέπει να συντάσσεται κατηγορητήριο με βάση τα σάητ, αλλά όταν ο Σισέ δηλώνει ότι του επιτέθηκαν, τι πρέπει να κάνει ο εισαγγελέας; Η έκθεση της αστυνομίας μιλάει για προπυλακισμό παικτών και μάλιστα από άνθρωπο της ασφάλειας του γηπέδου. Το κατηγορητήριο ήταν μια χαρά.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

Similar Threads

  1. Poso omorfo einai i gynaika na einai kafros?
    By old_charlie in forum General Discussion
    Replies: 96
    Last Post: 02-07-2008, 13:57
  2. Poso gnwrizete ton allo user...
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2005, 18:56
  3. Pio einai to pio kaula?
    By katwrimos in forum General Discussion
    Replies: 14
    Last Post: 13-06-2004, 20:27
  4. Poso asteia einai ta atomakia pou bafontai blacksters... :D
    By NeedleFeast in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 15-03-2004, 16:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •