Με Teenage Angst, Acid Baby, Fingers Crossed, Misuse, Mary and the Boy.
Δυστυχώς η απεργία των λεωφορείων και των τρένων δυσκόλεψε πολλούς στο να έρθουν οπότε η συναυλία ξεκίνησε πολύ αργότερα απο τις 8.30. Οι πρώτοι Teenage Angst ήταν οι άτυχοι καθώς μεχρι τότε η προσέλευση ήταν ελάχιστη , όμως κατα τη γνώμη μου παίξαν καλά και τα κομμάτια τους αν και όχι κατι πρωτάκουστο, μου άρεσαν πολύ. Μετά παίξαμε εμείς και μετά απο μας ακολούθησαν οι Fingers Crossed , που παίζουν ένα είδος αργού ατμοσφαιρικού και όχι γκαζιάρικου ροκ οι οποιοι ήταν αρκετά καλοί και δεμένοι όμως ο ήχος τους δεν ήταν καλός ("Αν" είναι αυτό ε). Μετά και αφού πλέον ο κόσμος είχε έρθει παίξαν οι postάδες Misuse που τουλάχιστον προσωπικά μου άρεσαν ως backround μουσική , ίσως αν καθόμουν όρθιος να τους δω θα με κούραζαν καθως είχαν μεγάλο set και καθόλου καλό ήχο κιθάρας. Τελευταίοι παίξαν οι Mary and the Boy που ήταν η αποκάλυψη της βραδιάς, αφού είχαν ένα τελείως προσωπικό στύλ, μια χορέυτρια με απίστευτη κοιλιά και κώλο, ενα keybord και ένα μουσικό πριόνι. Ναι, μουσικό πριόνι, ένα πριόνι που το παίζαν με δοξάρι και έκανε ήχουν "φαντασμάτων"¨(όπως στις ταινίες). Διασκεύασαν το Milkshake και το Μy Neck My Back και παίξαν και δικά τους (μάλλον). Γενικά το χάρηκα και ως ακροατής και ως performer και ελπίζω και οι άλλοι. Χάρηκα για γνωριμία με regularpaul και το άλλο παιδί απο το Monolith που το όνομα του μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή. Θα ποστάρουν φώτοζ i guess.