Κι ενω λοιπον εφτασε κι η Παρασκευη που θα γινομουν καλα (συμφωνα με ιατρο που μας διεγνωσε) και φυσικα δεν εγινα, παρουσιαστηκε και αλλεργια στην αντιβιωση που μας γαμευσε οποτε ειπα να παω σε νοσοκομειο να δω τι παιζει......

Τα καλα νεα ειναι οτι δεν εχω αμυγδαλιτιδα.

Τα κακα ειναι οτι δεν εχω αμυγδαλιτιδα γιατι εχω λοιμωδη μονοπυρηνωση. (Χελ γιεα, πανηγυρια, χαμος, φωτοβολιδες, παρτυ.)

Αυτα. Απλα αυριο τα παραταω ολα κι αποσυρομαι για κανα 12 ημερο μαλλον (ισως κ λιγοτερο) στο Σπιτι Μανας Μιτς (κ πατερα αλλα δε θα μας κανει σουπες ευτουνος) στο οποιο μαλλον το μοντεμ στην IDSN τους εχει χαλασει (νομιζω) οποτε αποσυρομαι γενικα απο δω...

Τουλαχιστον μαλλον εχω την ελαφρια μορφη της λοιμωδους γιατι η βαρια για οσους ξερουν σημαινει τοσο πυρετο που σου γαμαει το σπιτακι συθεμελα (sick)... Τεσπα...

Οσο για την τραγικη φιγουρα που μου λεει "ε, οκ εχεις βαρια αμυγδαλιτιδα" ε τι να πω. Αστο. (η πλακα ειναι οτι ολοι οι γιατροι στο νοσοκομειο σημερα καταλαβαν τι εχω με το ΙΔΙΟ κοιταγμα στο λαιμο για περιπου 5 " .........Εκανα και εξετασεις αιματος βεβαια για να το σιγουρεψουμε....)

Αυτα ειναι. Τωρα θα νιωσουμε τη χαρα του πραγματικου ΕΓΚΛΕΙΣΜΟΥ. Ελπιζω απλα επειδη θα μου τη βαρεσει στανταρ, μισω το να μαι σε ενα δωματιο ολη την ωρα κλπ να προλαβω να μην αυτοκτονησω πριν βγω εξω ξανα....

Επισης δε θα μπορω να παιξω μπαλιτσα για κανα 20ημερο περιπου...Αν νομιζετε οτι θα κανονισετε εκει μεσα το γαυροβαζελικο ER παιγνιδακι εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα. Τα παιδια μου (Προεδρας ) θα σας ιππευσουν ετσι κι αλλιως.

Αυτα. Αυριο πρωι παω στο νησι. Μανα, ερχομαι κανε σουπες.
Φιλακια, λατρειες.