Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: Exete zisei?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Kallithea City
    Posts
    2,661

    Default Exete zisei?

    Tha filosofiso tora:
    Exo piasei mia douleia i opoia apo tin stigmi pou fefgo apo to spiti mexri pou tha mpo pali to apogevma mou troei 11 gemates ores. Afto simainei oti mou troei kai oli tin imera kai den prolaveno na kano kai polla.
    Ksero kai alla paidia filous kai files pou exoun paromoies kai oxi mono douleia kai pragmatika pizoun perissotero kai apo emena.
    Afto pou den thelo omos einai na ftaso se kapia ilikia kai to mono pou tha exo kanei einai na exo doulepsei san skili kai na po ston eafto mou: "Re malaka ezises tin zoh sou kala ta xronia pou eprepe?".

    Den ksero alla mou fenete pos ta torina xronia pou einai as poume xronia ksesalomatos exo adranopoihthei kai den zo opos prepei...diladi ksereis olo ton xavale kai genika tin fasi pername kala. Oxi omos oti exo xasei kai tin sotiria mou apla den iparxei afto pou thelo stin klimaka pou thelo.

    Eseis ti lete gia ton eafto sas?
    Me RIVALDO kai GIOVANNI mas kanate TSIMPOUKIA sto LIMANI

    Electric Requiem
    E-Retards in advance

    TO FANTASMA TOU VAROUXA SAS KINIGA

  2. #2
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    hm.relax.yparxoun ka ixeirotera.px egw.free time exw,ta 3ynw,den pataga sxolh tosa xronia,douleia den exw,de me khnygage kaneis,zw monos,kai den ezhsa oute to 40% apo osa 8a h8ela.so relax and get on with your life..

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  3. #3
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    ola exoun thn wra tous.




    ■■

  4. #4
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Exete dei thn tainia o kurios smint me ton jack nickolson?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #5

    Default

    gamath.
    a monkey in silk is a monkey no less

  6. #6
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    epos ....
    yeah intint.




    ■■

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    down by lol.
    Posts
    3,224

    Default

    Ριλάξ ρε συ, η ζωή είναι να βρεις μια καλή γκόμενα. Ή έναν καλό γκόμενο. Ιτ ντιπέντς.

  8. #8
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    allh mia sevasth apopsis.




    ■■

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    66° 9' 0" North, 23° 15' 0" West
    Posts
    8,909

    Default

    Katalavaino ti ennoei o Ethir... Kai ego de mporo na po (parolo pou vriskomai se pio eynoiki thesi, kathoti foititis) oti kano kai tin idiaitera exalli zoi... Apo tin alli de mporo na po oti ayta pou kano, stis doseis pou ta kano me afinoun dysarestimeno... Fantazomai oti ola exoun na kanoun kai me to xarakthra tou kathenos...
    and light it up forever, and never go to sleep

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    aurinko
    Posts
    1,653

    Default

    Nomizw oti oi perissoteroi an8rwpoi, kuriws logw ths malakias twn media, prospa8oun na zhsoun to apisteuto kai to apiasto. 8ewroun tous eautous tous apotuxhmenous an den pernane toulaxiston ena bradu thn ebdomada se ena apisteuto magazi, me 3 treles gkomenes mazi kai meta kapaki bolta me thn porse sto paraliako spiti gia partouza.

    Xalara paidia. Sth zwh einai metrhmena sta daktula ta antikeimenika pragmata pou kapoios prepei na zhsei gia na einai plhrhs, ta upoloipa e3artwntai apo ton ka8ena kai einai sunh8ws eukola. An erwteuteis estw kai mia fora, niwseis th xara tou na kaneis paidi, eisai se mia parea pou se ikanopoiei kai exeis thn ugeia sou ta exeis kanei ola.

    To prwto bhma einai na breis ti pragmatika sou aresei kai se kanei na niw8eis plhrhs. Gia kapoious einai px h mousikh, gia allous o PAO (...) kai gia allous oi mwb petaloudes, den exei shmasia. Otan breis auta ta liga pragmata sunh8ws diapistwneis oti mporeis na ta kaneis xwris na spatalhseis ta apeira lefta (sunh8ws) kai ton trelo xrono. Kai kuriws xwwris na niw8eis tupseis pou den kaneis ola ta alla, ola dhladh pou mas exoun peisei oti einai "o gamatos tropos zwhs".

    Egw eimai genika eutuxismenos apo th zwh mou. Den mporw na pw oti eimai ikanopoihmenos apo ola osa exw kai den exw kanei alla prospa8w kai 8a th brw thn akrh. Apo kai kai pera auta ta pragmata pou exw entopisei oti agapaw ta kanw me pa8os (blepe mousikh, diabasma, cinema, RPG ante kai sex) kai auto arkei. Den xreiazomai treles bradies stou beniou gia na eimai kala.

    Polla eipa.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    h zwh einai wraia otan gamas
    otan de gamas einai xalia
    apla kai wraia

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    On the Cross
    Posts
    743

    Default

    Quote Originally Posted by nikodimos
    Nomizw oti oi perissoteroi an8rwpoi, kuriws logw ths malakias twn media, prospa8oun na zhsoun to apisteuto kai to apiasto. 8ewroun tous eautous tous apotuxhmenous an den pernane toulaxiston ena bradu thn ebdomada se ena apisteuto magazi, me 3 treles gkomenes mazi kai meta kapaki bolta me thn porse sto paraliako spiti gia partouza.

    Xalara paidia. Sth zwh einai metrhmena sta daktula ta antikeimenika pragmata pou kapoios prepei na zhsei gia na einai plhrhs, ta upoloipa e3artwntai apo ton ka8ena kai einai sunh8ws eukola. An erwteuteis estw kai mia fora, niwseis th xara tou na kaneis paidi, eisai se mia parea pou se ikanopoiei kai exeis thn ugeia sou ta exeis kanei ola.

    To prwto bhma einai na breis ti pragmatika sou aresei kai se kanei na niw8eis plhrhs. Gia kapoious einai px h mousikh, gia allous o PAO (...) kai gia allous oi mwb petaloudes, den exei shmasia. Otan breis auta ta liga pragmata sunh8ws diapistwneis oti mporeis na ta kaneis xwris na spatalhseis ta apeira lefta (sunh8ws) kai ton trelo xrono. Kai kuriws xwwris na niw8eis tupseis pou den kaneis ola ta alla, ola dhladh pou mas exoun peisei oti einai "o gamatos tropos zwhs".

    Egw eimai genika eutuxismenos apo th zwh mou. Den mporw na pw oti eimai ikanopoihmenos apo ola osa exw kai den exw kanei alla prospa8w kai 8a th brw thn akrh. Apo kai kai pera auta ta pragmata pou exw entopisei oti agapaw ta kanw me pa8os (blepe mousikh, diabasma, cinema, RPG ante kai sex) kai auto arkei. Den xreiazomai treles bradies stou beniou gia na eimai kala.

    Polla eipa.

    ayto to paidi ores ores niotho oti "grafei tis skepseis moy"....Akribws ayta tha egrafa...na toniso monaxa to "as kanoume oso perissotero mporoume ta pragmata ta opoia mas prosferoun stigmes eytyxias"...kai na mhn afhnoume tis ypoxreoseis kai thn kathymerinothta na mas kanoun na ksexname ayta pou mas dinoun aytes tis stigmes...
    "Sense my thirst’ s outburst
    Let the snake conduct thy senses into
    A trip that deifies desire..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    154

    Default

    Ta diafora protypa pou theloun na perniountai de simainei oti aparaitita einai kai i zwi pou prepei na ziseis.einai i zwi twn allwn pou sta protinoun.Apla gia pollous logous o anthrwpinos kai di neanikos egkefalos leitourgei etsi.Thelei na kanei ta panta.An yparxei kati pantws pou thes pragmatika na to kaneis, prospathise.Alliws katse skepsou to, des an pragmatika einai auto pou thes kai meta kanto.Min parasyresai apo tous allous.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    On the Cross
    Posts
    743

    Default

    safws etsi einai...gi ayto ola ksekinoun apo to na gnwrizei kaneis ton idio toy ton eayto...mono tote tha gnorizei ti ton kanei na pernaei pragmatika kala kai tha mporesei na kynhghsei na asxolithei perissotero me ayta...
    ta protypa ta opoia probalontai einai toylaxiston afelh tis perissoteres fores...To idio to atomo prepei na gnorizei ti pragmatika thelei...
    "Sense my thirst’ s outburst
    Let the snake conduct thy senses into
    A trip that deifies desire..."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Kallithea City
    Posts
    2,661

    Default

    Re den eimai disarestimenos apo tin zoh mou kai siga min aftoktoniso kiolas. Apla niotho oti afti i douleia me troei arga arga...giati mou troei kai oli tin mera (na do pote tha mou faei kai ton...).
    Opos kai na exei thimamai oti prin piaso tin douleia afti imoun pio polles ores ekso...ekana athlitismo kai diafora tetia. Vevea afotou epiasa douleia gamao perissotero...den ksero an kollaei alla etsi einai.xaxaxaxa
    Me RIVALDO kai GIOVANNI mas kanate TSIMPOUKIA sto LIMANI

    Electric Requiem
    E-Retards in advance

    TO FANTASMA TOU VAROUXA SAS KINIGA

Similar Threads

  1. Exete...
    By Cadaveric_Incubator in forum General Discussion
    Replies: 29
    Last Post: 22-11-2006, 03:05
  2. Exete geia....
    By Rush in forum General Discussion
    Replies: 83
    Last Post: 14-11-2005, 11:18
  3. Exete zwi?
    By ManWhoSoldTheWorld in forum General Discussion
    Replies: 53
    Last Post: 23-08-2004, 15:58
  4. Exete pei....
    By When Black Roses Bloom in forum General Discussion
    Replies: 41
    Last Post: 03-06-2004, 18:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •