Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 166 to 180 of 182

Thread: Ποιός είναι ο χειρότερος πόνος?

  1. #166
    perfect beast commissar's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    lethe
    Posts
    2,605

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ ΠΟΝΟΣ ΜΥΑΛΟΥ
    Last edited by commissar; 21-08-2011 at 03:11.

  2. #167
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Δε νομίζω ότι έχω νιώσει ποτέ σοβαρό πόνο στο κορμί πέρα από μια εγχείρηση που είχα κάνει για να βγάλω ένα νύχι στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού όπου μου χώνανε κάτι σύριγγες είκοσι εκατοστά στην πατούσα να πούμε γαμώ το χριστό τους. Παρ' όλα αυτά χαλαρά σωματικός.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  3. #168
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    κλωτσάσταρχιδια
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #169
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    2ου βαθμού έγκαυμα βαθύ στο δεξί χέρι από κερί αποτρίχωσης. Hand of Doom.
    Με στείλαν απ'το Ασκληπιείο στον Ευαγγελισμό γιατί χρειαζόταν πλαστική η οποία δεν μπορούσε να γίνει ακόμα καθώς το κερί κόλλησε και η επιδερμίδα ομπβιουσλι καταστράφηκε εντελώς με αποτέλεσμα να ξεκολλάει με κάθε αλλαγή γάζας παρέα με το κερί αποκαλύπτοντας μια γκρούβι σπλατεριά για χέρι. Χρειάστηκε να περάσει ενας μήνας με τόσες γάζες που έμοιαζε με γάντι του μπαξ, ενα κουτί μεζουλιντ, ενα κουτί αντιβίωση, αντιτετανικός, παυσίπονη ένεση και αρκετή κωλοφαρδία και γλυτώσαμε την πλαστική. Ψυχολογικός πόνος: Ενα μήνα να μη μπορείς να παίξεις μουσική ή να ζωγραφίσεις + το οτι κλαίγεσαι σε όποιον δείς να σου στρίψει μερικά γαμημένα τσιγάρα γιατί είσαι ανάπηρο και χαρμάνης + το'παθες με ηλίθιο τρόπο. Απλά είσαι άμπαλη και χύθηκε όλο πάνω σου.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  5. #170
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    1.) τι όργανο παίζεις
    2.) υπάρχουν και τα έτοιμα τσιγάρα ξέρεις
    3.) το ποστ σου ταιριάζει περισσότερο στο ER του ER σε περίπτωση που δεν ξέρεις το τόπικ

    κατά τ' άλλα, ouch.
    Last edited by rat_poison; 21-08-2011 at 11:56.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  6. #171
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    1.) τι όργανο παίζεις
    2.) υπάρχουν και τα έτοιμα τσιγάρα ξέρεις
    3.) το ποστ σου ταιριάζει περισσότερο στο ER του ER σε περίπτωση που δεν ξέρεις το τόπικ

    κατά τ' άλλα, ouch.
    1. Πιάνο και σκατά κιθάρα.
    2. Μου γαμάνε τις φωνητικές και τα πλεμόνια.
    3. Μερσί παιδί μου. Indeed δεν το ήξερα.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  7. #172
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    κλωτσάσταρχιδια
    Λοιπόν αυτό το 'χω πάθει δυο-τρεις φορές και άπειρες άλλες με μπάλες πάσης φύσεως, ρακέτες του τένις, τηγάνια κτλ. Ποτέ δε μου φάνηκε τραγικό.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  8. #173
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    ήμουνα παιδί σε μια θάλασσα, παίζοντας ανέμελος και minding my own business, όταν με τα πολλά ένιωσα κάτι τσιμπήματα στην πατούσα και πρόσεξα ότι όταν κουνούσα το πόδι μου μες το νερό, άφηνε πίσω κάτι κόκκινα χρώματα. ευθύς έβγαλα το πόδι μου έξω και έδειξα την πατούσα μου στην αδερφή μου, ενδιαφερόμενος να μάθω αν μάτωνε. η αδερφή μου μάλλον είδε μια βαθιά μαυρίλα που έμοιαζε με φύκι,νόμιζε ότι τη δουλεύω και με παρέτρεψε ''να πάω να χεστώ'', εγώ με τα πολλά σιγουρεύτηκα ότι κάποια πληγή είχα και βγήκα και πήγα στους ενήλικες, παρατηρώντας βγαίνοντας ότι το αίμα ήταν πολύ -μιλάω για εκείνο το χαρακτηριστικά τρυφερό σημείο στην πατούσα, που φυσικά άνοιξε σα βούτυρο. δεν έμαθα ποτέ τι είχα πατήσει, αλλά θα θυμάμαι πάντα τις στιγμές που αρκετοί γιατροί από πάνω μου, σκαλίζανε με κάποιο νυστέρι την πληγή για να βγάλουν ξύνοντας την ψιλή άμμο από μέσα, πριν με ράψουν, και μια γυναίκα στην παρέα που λιποθύμησε στην αρχή και για λίγα λεπτά αναγκάστηκαν να παρατήσουν εμένα για να ασχοληθούν μ'αυτή.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  9. #174
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    κλωτσάσταρχιδια
    Λοιπόν αυτό το 'χω πάθει δυο-τρεις φορές και άπειρες άλλες με μπάλες πάσης φύσεως, ρακέτες του τένις, τηγάνια κτλ. Ποτέ δε μου φάνηκε τραγικό.
    βασικά είναι από ανέκδοτο, και επίσης έχει σημασία πως θα την φας, δηλαδή αν είναι στα ίσα δεν είναι και κάτι τραγικό, αλλά αν είναι από κάτω μια χαρά την ακούς !
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #175
    Senior Member coolhipster's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    avramiotou st.
    Posts
    249

    Default

    Quote Originally Posted by rudie View Post
    ήμουνα παιδί σε μια θάλασσα, παίζοντας ανέμελος και minding my own business, όταν με τα πολλά ένιωσα κάτι τσιμπήματα στην πατούσα και πρόσεξα ότι όταν κουνούσα το πόδι μου μες το νερό, άφηνε πίσω κάτι κόκκινα χρώματα. ευθύς έβγαλα το πόδι μου έξω και έδειξα την πατούσα μου στην αδερφή μου, ενδιαφερόμενος να μάθω αν μάτωνε. η αδερφή μου μάλλον είδε μια βαθιά μαυρίλα που έμοιαζε με φύκι,νόμιζε ότι τη δουλεύω και με παρέτρεψε ''να πάω να χεστώ'', εγώ με τα πολλά σιγουρεύτηκα ότι κάποια πληγή είχα και βγήκα και πήγα στους ενήλικες, παρατηρώντας βγαίνοντας ότι το αίμα ήταν πολύ -μιλάω για εκείνο το χαρακτηριστικά τρυφερό σημείο στην πατούσα, που φυσικά άνοιξε σα βούτυρο. δεν έμαθα ποτέ τι είχα πατήσει, αλλά θα θυμάμαι πάντα τις στιγμές που αρκετοί γιατροί από πάνω μου, σκαλίζανε με κάποιο νυστέρι την πληγή για να βγάλουν ξύνοντας την ψιλή άμμο από μέσα, πριν με ράψουν, και μια γυναίκα στην παρέα που λιποθύμησε στην αρχή και για λίγα λεπτά αναγκάστηκαν να παρατήσουν εμένα για να ασχοληθούν μ'αυτή.
    κλαιω με τη χρηση λεξεων:'D

  11. #176
    Ο Φιλόσοφος Doomsayer's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ancient Kropia
    Posts
    353

    Default

    Dat last rep
    It's all based on fear....

  12. #177
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Radienergeia View Post
    να σου στρίψει μερικά γαμημένα τσιγάρα .
    Αχρείαστο να ναι αλλά να ξέρεις πάντα θα μαι εδώ για σένανε . <3
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  13. #178
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut View Post
    Quote Originally Posted by Radienergeia View Post
    να σου στρίψει μερικά γαμημένα τσιγάρα .
    Αχρείαστο να ναι αλλά να ξέρεις πάντα θα μαι εδώ για σένανε . <3
    Μα τι γλυκό
    Να φίλοι σωστοί! ...Ελα, το'στριψες
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  14. #179
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    απο τους χειροτερους ειναι οι πονοι που χουν να κανουν με τα δοντια.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #180
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    καλύτερα περιτονίτιδα παρά χαλασμένο δόντι

Similar Threads

  1. Replies: 118
    Last Post: 25-08-2011, 11:14
  2. Ποιός είναι ποιος?[THRASH ATTACK version]
    By House Of Low Culture in forum General Discussion
    Replies: 49
    Last Post: 02-04-2011, 11:34
  3. Ποιός είναι ο πραγματικός ληστής
    By Candiru in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 4
    Last Post: 20-07-2008, 18:35
  4. Ποιός ΕΡίτης είναι.
    By Atheist in forum General Discussion
    Replies: 22
    Last Post: 20-12-2005, 20:03
  5. χειρότερος frontman
    By enitharmon in forum Music Discussion
    Replies: 63
    Last Post: 16-04-2005, 18:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •