Results 1 to 15 of 15

Thread: ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

  1. #1
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

    http://www.lifo.gr/confessions

    Πάω να φέρω το πεπόνι μου.

  2. #2

  3. #3
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Ωραίο τόπικ. Ας μη κάνουμε c/p, ας πει ο καθένας τα δικά του, ας ανοίξουμε τις καρδιές μας, ας βγάλουμε αυτά που μας στοιχειώνουν από μέσα μας και ποιος ξέρει, ίσως κάποια/κάποιος εκεί έξω να μας Ακούσει όπως δε μας έχει Ακούσει καμία μέχρι τώρα, ίσως η Ευτυχία να είναι ένα reply to thread μακριά.

    Ξεκινάω : Μου αρέσει στα ραντεβού μου να βγάζω όλη την καλοσύνη μου, το ρομαντισμό και τη γλυκύτητα μου, να είμαι ο_άνθρωπος_που_έψαχνε_όλη_της_τη_ζωή_και_τώρα_τον_βρήκε, θέλω να βλέπω τη συγκίνηση στα μάτια της, η οποία με το πέρασμα της ώρας θα μετουσιώνεται σε ανυπομονησία για την καινούρια ζωή που ξεκινά, θέλω να σκέφτεται πόσα παιδιά θα κάνουμε πριν ακόμα έρθει το επιδόρπιο, να προσπαθεί να μαντέψει ποιό χρώμα προτιμώ για τους τοίχους του καθιστικού, να αγχώνεται για το αν θα μου κάνουν καλή εντύπωση οι γονείς της.

    Και μετά το γεύμα να τη γυρίζω σπίτι της, να με ρωτάει αν θέλω να ανέβω για ένα ποτό, να ανεβαίνω, να βάζει χαλαρή μουσική, να σβήνουμε τα φώτα και να ανάβουμε κεριά, να καθόμαστε στον καναπέ και να χαζογελάμε ζαλισμένοι από το κρασί, να λέμε για τα πράγματα που θέλουμε να κάνουμε στη ζωή μας και τότε, να έρχεται εκείνη η στιγμή που την πλησιάζω, την αγκαλιάζω και τη φιλάω, στην αρχή γλυκά και απαλά και μετά όλο και περισσότερο παθιασμένα.

    Και όταν είναι έτοιμη να γίνει απολύτως δική μου, να βγάζω τη ζώνη από το παντελόνι μου, να τη σφίγγω στο χέρι μου και να της λέω "είσαι μια βρωμοπουτάνα και θα πάρεις αυτό που σου αξίζει". Τα υπόλοιπα τα φαντάζεστε.

    Αυτά σε σπέσιαλ περιπτώσεις. Τις καθημερινές τη βγάζω με κάνα μπουρδελάκι.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  4. #4

    Default

    καλησπερα,στα 19 μου ενω σπουδαζα στη συμπρωτευουσα,αρρωστησα,η διαγνωση ηταν ψυχωτικο συνδρομο,κοινως σχιζοφρενεια.ειχα χασει τη λογικη μου για 2 χρονια πραγμα που με οδηγησε στην αποπειρα αυτοκτονιας και παραλιγο να μεινω παραλυτη...το αισιοδοξο της ιστοριας ειναι οτι τωρα και περπαταω και ειμαι λογικη,ο απολογισμος...στα 29 μου μονη χωρις να εχω κανει ποτε σχεση γιατι φοβαμαι οτι παντα με ακολουθει το στιγμα και γιατι παντα κρυβω την αληθεια για να επιβιωνω και αναγκαζομαι να λεω ψεμματα απλα για να χω φιλους.εχασα τα καλυτερα χρονια μου σε εξι μηνες γινομαι 30 και ειμαι μονη,γιατι οι διαπροσωπικες μου σχεσεις βασιζονται στο ψεμα,δηλωνω οτι εχω ερωτικο παρελθον,οτι βγαινω εξω,οτι ειμαι υγιης...ενω απλα θελω να πω την αληθεια μου,θελω να ζησω την ηλικια μου.ποτε δεν χρησιμοποιησα την ασθενεια μου ,δεν ειμαι κρατικοδιαιτη,δουλευω σκληρα,τελειωσα τισ σπουδες μου,αλλα βαρεθηκα να χω τις υποχρεωσεις ενηλικα χωρις τις απολαβες,θελω να ερωτευτω,θελω να χω φιλους που αγαπουν την πραγματικη ...ας πουμε ελενη...την αγωνιστρια...καθως και νικητρια της ζωης...βαρεθηκα να κρυβομαι,δεν φοβαμαι την αληθεια μου,ειμαι δυνατη και θελω πραγματικες σχεσεις...πειτε μου γιατι φοβαστε μια ασθενεια ...δεν κραταω πριονι...δεν ειμαι ο αντεροβγαλτης...
    παιρνω συνειδητα τα χαπια μου και ειμαι καλα

  5. #5
    Senior Member νneurotic's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Posts
    140

    Default

    Καπνίζω χόρτο εδώ και τρία χρόνια κρυφά αλλά δεν αφήνω τον άντρα μου να καπνίσει ούτε τσιγάρο!
    14.7.2011 | 20:38
    Αφολυ τον ανάγκασα να κόψει το κάπνισμα πριν 5 χρόνια πως να τουυ πω ότι εγώ άρχισα το χόρτο?

  6. #6
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Θυμάσαι που όταν ημασταν μαζί είχες για ένα μήνα κάθε βραδυ πονοκέφαλο;

    Τη φιλη σου την Ελένη τη θυμάσαι;

  7. #7
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Δε ξέρω. Αυτή σε θυμάται;

  8. #8
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Χαχα, θα ήταν γαμώ τα σχόλια ε;

  9. #9
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εχω 12 μπυρες στο ψυγειο εδω και 2 βδομαδες και δεν εχω πιει καμια , και καθε σαββατο οταν βγαινω εξω πινω αμστελ ακομα και απο τον φουρνο που παω με τον κοσμο να φαει πρωινο (1 ευρο η μικρη αμστελ σε φουρνο στην αιγινα 11 το πρωι) . τι παιζει? Μηπως η ρουτινα και η δουλεια με αλλοιωνουν και κοβω τα ξυδια? .. κατι δεν παει καλα.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #10

    Default

    Μιλα της. Θα σε καταλάβει.



    Spoiler
    παρεπιπτόντως χώνατε;
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  11. #11
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    καλησπερα,στα 19 μου ενω σπουδαζα στη συμπρωτευουσα,αρρωστησα,η διαγνωση ηταν ψυχωτικο συνδρομο,κοινως σχιζοφρενεια.ειχα χασει τη λογικη μου για 2 χρονια πραγμα που με οδηγησε στην αποπειρα αυτοκτονιας και παραλιγο να μεινω παραλυτη...το αισιοδοξο της ιστοριας ειναι οτι τωρα και περπαταω και ειμαι λογικη,ο απολογισμος...στα 29 μου μονη χωρις να εχω κανει ποτε σχεση γιατι φοβαμαι οτι παντα με ακολουθει το στιγμα και γιατι παντα κρυβω την αληθεια για να επιβιωνω και αναγκαζομαι να λεω ψεμματα απλα για να χω φιλους.εχασα τα καλυτερα χρονια μου σε εξι μηνες γινομαι 30 και ειμαι μονη,γιατι οι διαπροσωπικες μου σχεσεις βασιζονται στο ψεμα,δηλωνω οτι εχω ερωτικο παρελθον,οτι βγαινω εξω,οτι ειμαι υγιης...ενω απλα θελω να πω την αληθεια μου,θελω να ζησω την ηλικια μου.ποτε δεν χρησιμοποιησα την ασθενεια μου ,δεν ειμαι κρατικοδιαιτη,δουλευω σκληρα,τελειωσα τισ σπουδες μου,αλλα βαρεθηκα να χω τις υποχρεωσεις ενηλικα χωρις τις απολαβες,θελω να ερωτευτω,θελω να χω φιλους που αγαπουν την πραγματικη ...ας πουμε ελενη...την αγωνιστρια...καθως και νικητρια της ζωης...βαρεθηκα να κρυβομαι,δεν φοβαμαι την αληθεια μου,ειμαι δυνατη και θελω πραγματικες σχεσεις...πειτε μου γιατι φοβαστε μια ασθενεια ...δεν κραταω πριονι...δεν ειμαι ο αντεροβγαλτης...
    παιρνω συνειδητα τα χαπια μου και ειμαι καλα
    Exw gnwrisei atomo se tetoia fash (sto kentro pyrobolikou sth 8hba kiolas) kai mporw na pw oti den einai ka8olou asteio. K to xeirotero einai oti htan poly kalo paidi,kai poly pio fysiologikos apo tous allous ekei gyrw. 3ereis oti kati einai sapio sto basileio ths danias otan mporeis na milhseis san an8rwpos mono me ton sxizofrenh xapakia apo olo to stratopedo.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  12. #12
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Spoiler
    παρεπιπτόντως χώνατε;
    Spoiler
    παρεμπιπτόντως όχι!

    satan was a lez

  13. #13
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Τατιανα με παθος εννοειται, αρκει να μη χαμογελαει και γενικα να μη μιλαει. inb4 necrophilia.

    Εξομολογησεις...χμμ... εχω να γαμησω 17 χρονια ή κατι τετοιο, ο Η. ξερει καλυτερα.

  14. #14
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by MoRmEnGiL View Post
    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    καλησπερα,στα 19 μου ενω σπουδαζα στη συμπρωτευουσα,αρρωστησα,η διαγνωση ηταν ψυχωτικο συνδρομο,κοινως σχιζοφρενεια.ειχα χασει τη λογικη μου για 2 χρονια πραγμα που με οδηγησε στην αποπειρα αυτοκτονιας και παραλιγο να μεινω παραλυτη...το αισιοδοξο της ιστοριας ειναι οτι τωρα και περπαταω και ειμαι λογικη,ο απολογισμος...στα 29 μου μονη χωρις να εχω κανει ποτε σχεση γιατι φοβαμαι οτι παντα με ακολουθει το στιγμα και γιατι παντα κρυβω την αληθεια για να επιβιωνω και αναγκαζομαι να λεω ψεμματα απλα για να χω φιλους.εχασα τα καλυτερα χρονια μου σε εξι μηνες γινομαι 30 και ειμαι μονη,γιατι οι διαπροσωπικες μου σχεσεις βασιζονται στο ψεμα,δηλωνω οτι εχω ερωτικο παρελθον,οτι βγαινω εξω,οτι ειμαι υγιης...ενω απλα θελω να πω την αληθεια μου,θελω να ζησω την ηλικια μου.ποτε δεν χρησιμοποιησα την ασθενεια μου ,δεν ειμαι κρατικοδιαιτη,δουλευω σκληρα,τελειωσα τισ σπουδες μου,αλλα βαρεθηκα να χω τις υποχρεωσεις ενηλικα χωρις τις απολαβες,θελω να ερωτευτω,θελω να χω φιλους που αγαπουν την πραγματικη ...ας πουμε ελενη...την αγωνιστρια...καθως και νικητρια της ζωης...βαρεθηκα να κρυβομαι,δεν φοβαμαι την αληθεια μου,ειμαι δυνατη και θελω πραγματικες σχεσεις...πειτε μου γιατι φοβαστε μια ασθενεια ...δεν κραταω πριονι...δεν ειμαι ο αντεροβγαλτης...
    παιρνω συνειδητα τα χαπια μου και ειμαι καλα
    Exw gnwrisei atomo se tetoia fash (sto kentro pyrobolikou sth 8hba kiolas) kai mporw na pw oti den einai ka8olou asteio. K to xeirotero einai oti htan poly kalo paidi,kai poly pio fysiologikos apo tous allous ekei gyrw. 3ereis oti kati einai sapio sto basileio ths danias otan mporeis na milhseis san an8rwpos mono me ton sxizofrenh xapakia apo olo to stratopedo.
    standar κατι ειναι σαπιο εδω πανω...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  15. #15
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    ερωτεύθηκα έναν άντρα! και ήταν έρωτας τρελός, ένας έρωτας φωτιά.. από αυτούς που βάζει κάτω την λογική και την χτυπάει μέχρι να ματώσει.. και πως αλλιώς? όταν ο έρωτας κάνει κουμάντο δεν σκέφτεσαι, απλά νοιώθεις! γεμίζεις με συναισθήματα, το κορμί σου δονείται σε συχνότητες πρωτόγνωρες και το μόνο "πρέπει" είναι της ανυπακοής στην λογική.. νοιώσε ζωντανός! μη ρωτάς τι σου συμβαίνει, δεν θα είναι για πάντα έτσι! απλά νοιώσε.. . και χάθηκα... χάθηκα μέσα του και εκείνος μέσα μου. Το έζησα όσο πιο έντονα μπορούσα και δεν ήταν αρκετό.. το ζήσαμε για 10 μέρες! 10 μέρες γυμνοί στο κρεβάτι, στο μπάνιο, στο πάτωμα, στην θάλασσα... έζησα τον έρωτα! και μετά πόνος! και πολλά γιατι. ΓΙΑΤΙ??
    Σ'αγαπώ αντράκι μου, σ'ευχαριστώ!.. θα σε ξαναβρώ..
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •