View Poll Results: Protimate na exete 2-3 kollhtous h' na exete mia megalh parea pou na mhn eiste toso poly demenoi?

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Kollhtous

    16 43.24%
  • Megalh Parea

    0 0%
  • Mia kalh parea kai pera apo autous 2-3 kollhtous pou moirazomai perissotera

    21 56.76%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49

Thread: gia peite...

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Clot Clot Clot My Bleeding Arteries
    Posts
    3,109

    Default gia peite...

    e E?(variemai)
    I'm driving down my way to digest yesterday
    Under rain clouds towards the sundown to be devoured
    And then come out alive
    Dripping wet but purified
    Ready to bear the memories of golden hours

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    kolhtous kai ligous
    apo kei kai pera syxna pukna briskomai meta3i megalwn parewn pou merika atoma paizei na mh ta 3erw kai kan alla its ok
    kala na pername kai ola ok

  3. #3

    Default

    metal
    a monkey in silk is a monkey no less

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    801

    Default

    To 8ema den einai ti 8es alla ti exeis
    GET FUCKING CRAZY!!!!!

  5. #5

    Default

    egw exw 3 kolhtous pou eimaste polu demenoi xronia twra, kai idietera ta kalokairia eimaste sunexia me diafores parees eite mazi eite ksexwrista, kai pernaw polu kala kai me ta duo, an htan mono to ena omws pisteuw oti tha variomouna meta apo kapio xroniko diasthma
    "Caladan Brood, the menhired one, winter-bearing, barrowed and sorrowless
    in a tomb bereaved of words, and in his hands that have crushed anvils the hammer of his song -
    he lives asleep, so give silent warning to all -
    wake him not.
    Wake him not."

  6. #6
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    exw polles parees
    kai diaforetikes metaxy tous
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far From The Sun
    Posts
    821

    Default

    to teleutaio.-
    I 'm siiiiiiiiiiiiinging in the rain!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    565

    Default

    den exo kanenan 'kollhto' kai kamia 'kollhth' edo kai polllaaa xronia.
    oute filous exo, me thn ennoia na bgainoume mazi kai na moirazomaste polla ksero go ....to an8ropino genos einai gamhmeno gonidiaka kata thn gnomh mou. apo thn stigmh pou iparxoun ta group pou latreuo den nio8o oti xreiazomai kanenan filo. ti na ton kano? na sizitame gia mousikh? na pigainoume sinema? i apla gia na exo parea? kai ti na leei otan 8a xo parea? ta blepo ligo diaforetika ta pragmata.... oi filies kai ola ayta einai apla gia mena , ikanopoihsh '8elo' kai 'xreiazomai' , opos kai oi erotes kai ayta.

    oi an8ropoi tis perissoteres fores fairontai san mirmigkia. bariemai na blepo polla , na ekshgo , na analio, na kritikaro , na simbibazomai , na epidokimazo , na simbouleuo , na akouo kapoion , na kano ola ayta pou prepei na kaneis otan exeis filous kai sobares sxeseis.....

    isos den exo brei ta katallhla atoma na kano parea den ksero. mlks na mhn leo ....den einai kai oti kalitero na sai panta monos ,kamia fora , mia sto toso 8es na peis kai kamia malakia .... alla den ksero , me xalaei poli na sinanastrefomai me atoma ta opoia 8a me kseneronoun kai na to paizo koinonikh. den eimai . nio8o oti xano kati apo thn zoh moy otan ka8omai kai milao me atoma .... 8a mporousa kallista na akouo priest i tea party....

    eidika otan gnorizeis kainoyrgia atoma...po...gamhse ta .... tora na r8ei kapoios kai na me rothsei en eth 2004 poio einai to agaphmeno mou group ksero go .... eidika otan pianoun aytes tis sizitiseis peri 8eou kai tetoia ...i politika....poooooooooo

    einai i pio euthxhsmenh periodos tis zohs mou . ego kai i mousikh mou mono. kaneis allos den xreiazetai. wasp reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tora pou bgalane kai to neon god , ti na tous kaneis tous filous?! o vlaki me exei steilei ston paradiso kai exo brei ton jonathan na milaei me ton jesse.... na bro kana agglaki ksero go gia filo kai na mou leei oti 8elei na paei ekso gia na ginei 'pissed' ...ase mas re ..... den 8elo re. i bleed black. gamhste ta olla . kai zhste ksero go .kanonika. kapoios prepei na to kanei kai ayto giati san mirmigkia pou eimaste , eimaste anagkasmenoi apo thn fisi na zoume se koinonies ...gamo tis koinonies mou gamo mesa....


    preza daddiction -waaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssppppppppp reeeee
    SIKTIR AND AFTER SIKTIR GO SIKTIR AGAIN

  9. #9
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    kiomws to diavasa olo to paralyrima.. auto me ta murmigkakia me vriskei sumfwno pantws.. lol
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    565

    Default

    re?kane mia xarh kai grapse mou ena skase edo ..... pls. and thanx pou leei kai kapoios sto kapaki meta...nomizo o solo cariera einai. katse na bro to linki..... mallon ela re mlk ...ayto me tous doors einai pou ebale o nwobhm rockavliarhs...aei kane to kalo kai gamhse ta ola thn mana kai thn panaitsa..... auta einai skata. gamhse tous ta kitara. ayto einai kalo/ we r proud and loud. nai .ta kittara.
    SIKTIR AND AFTER SIKTIR GO SIKTIR AGAIN

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Clot Clot Clot My Bleeding Arteries
    Posts
    3,109

    Default

    ESTRANGED eisai kathisterimenh.Poly omws e.
    I'm driving down my way to digest yesterday
    Under rain clouds towards the sundown to be devoured
    And then come out alive
    Dripping wet but purified
    Ready to bear the memories of golden hours

  12. #12
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα κοινωνικός. Προτιμώ μικρές παρέες.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    sagapw opws to gourouni ti laspi
    Posts
    6,884

    Default

    estranged rulez da house
    = = =

    = = =

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Γαμήσια στα Πατήσια & Πούτσα στη Λούτσα
    Posts
    1,989

    Default

    Quote Originally Posted by Kain
    ESTRANGED eisai kathisterimenh.Poly omws e.
    Epeidi den symfwneis mazi tis 'h epeidi 8ewreis pws den exei epixeirimata? "h mipws epeidi piseyeis pws eisai a3ios na krineis ton tropo pou dialegei o ka8enas na zei? Den 8elw na stin pw, eilikrina, alla einai malakia na kanete proswpikes epi8eseis se sygkekrimena atoma ai malista se atoma pou POTE den "epite8ikan" se KANENAN.


    Enstranged GAMAS!
    TRU METAL IS NO METAL

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    565

    Default

    to 8ema agapeite mou stormtrooper einai oti DEN gamao tin sigkekrimenh periodo. ayto einai pou den katalabainei kai o pos ton lene ligo pio pano.

    palia otan eixa sinexeia sxeseis ka8omoun kai kritikara ton ka8e kaulomeno paidaki. otan sou rxetai to augo ston kolo omos tote xoreueis kai esi ston xoro kai ksereis pos einai.

    an gamousa loipon file mou pos se lene , oxi o stormtrooper , o piopano pou me leei ka8isterhmenh , tote apla ayto to post den 8a ipirxe kai 89a sou lega kati apo thn new section fash a la guns r roses giati kilane sto aima mou, to opoio 8a shmaine oti apla 8a hmoun euthxismenh.

    den eimai ka8isterhmenh mallon ,apla den gamo. ksekolla. neo paidi 8a sai , 8a katalabaineis . to ka8isterhmenh an to ennoies genika , den pisteyo oti eimai .apo alles optikes gonies omos eimai . kai poli malista. kai goustaro. gia ayto xino otan me pidaei kapoios ,epeidh eimaika8isterhmenh kai den 8elo na katalabo oti den 8elo na katalabo. einai kalitera etsi gia mena. glitoneis polla kai anebazeis to epipedo ths zohs soy. tade efh enstranged ---re mhn me grafetai me N .
    SIKTIR AND AFTER SIKTIR GO SIKTIR AGAIN

Similar Threads

  1. gia peite
    By iskra in forum General Discussion
    Replies: 25
    Last Post: 20-05-2007, 22:19
  2. gia peite
    By Jonestown tea in forum General Discussion
    Replies: 37
    Last Post: 13-07-2006, 15:33
  3. peite
    By morphine in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 21-06-2004, 23:46
  4. Manchester:gia peite
    By president in forum General Discussion
    Replies: 18
    Last Post: 02-05-2004, 16:35
  5. gia peite
    By symposium_lexotanil in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 15-04-2004, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •