Page 77 of 2101 FirstFirst ... 27677576777879871271775771077 ... LastLast
Results 1,141 to 1,155 of 31512

Thread: THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.

  1. #1141
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    down by lol.
    Posts
    3,224

    Default

    τι, δε βγαίνει το φρύδι;

  2. #1142
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    isa mwrh poustara

  3. #1143
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    down by lol.
    Posts
    3,224

    Default

    δε θα σου απαντήσω γιατί δε νομίζω ότι θα κερδίσω κάτι.. δες μόνος σου πόσο μαλάκας είσαι.

  4. #1144
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    Chopped In Half
    malice in wonderland

    ----------------------------------------------
    den exeis kai lokeison pana8emase

  5. #1145
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    Hey προκλητικό OMG...αυτό είναι το πιό γλυκό, pjo' σεξηεστ τύπος... εδώMuah! Μου κάνετε όλο καυτό και που ενοχλήσατε lookin ακριβώς σε σας
    το μωρό... mmm mmm αγαθό λέω. # 1 Ανεμιστήρας σωστό εδώ Sarah xoxox

  6. #1146
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    Μπορείτε να είστε Dave Navaro και θα είμαι Carmen
    Electra. Εκτός αν θα είμαστε η καυτότερη έκδοση ότι η καθεμία δεν μπορεί
    να ζήσει χωρίς να δει!!!

  7. #1147
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    pwpw tsakisa kaaati gioubarlakia milame... aaax... sygkinh8hka o psts..

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  8. #1148
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    Hey! η καταπληκτική επιτυχία εσείς τύποι έχει ένα αρκετά τρομερό
    πράγμα goin! Πάνος...youre ένα καυτό rocker! Σας εύχομαι τους τύπους το καλύτερο της τύχης, θα αγαπούσε να είναι το groupie σας, αλλά im στις ΗΠΑ, έτσι ελάτε με παίρνει haha!

  9. #1149
    διασκεδάννυμ cancer's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    sta vouna.
    Posts
    5,572

    Default

    this is an epos user.

  10. #1150
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    Ο σταθμός ένδεκα διαμορφώθηκε πίσω το φθινόπωρο του 2002. Η πρώτη διάταξη της ζώνης αποτελέσθηκε από τον Παναγιώτης
    Trikalitis (vocals),Θ*Εληας Trikalitis (τύμπανα),Αργύρης Vasiliou (πέρκες) και Παναγιώτης Diamantopoulos
    (κιθάρες). Η μουσική ήταν ένα μίγμα της δύναμης prog/ο θάνατος και Αμερικανός ξυλοφορτώνουν το μέταλλο. Την άνοιξη του 2003 η ζώνη αποφάσισε να αλλάξει τη μουσική
    κατεύθυνσή της σε κάτι περισσότερο μέταλλο NU και
    σκληροπυρηνικός διατηρώντας τις ίδιες παλαιές επιρροές. Αφότου πραγματοποιήθηκε η αλλαγή Harris Tsoukalas ένωσε
    S11 ως δεύτερο κιθαρίστα της ζώνης και εκτέλεσαν ζωντανό για
    πρώτη φορά πριν από το αθηναϊκό ακροατήριο, στη λέσχη ροντέο (Μάρτιος 2003) που ήταν μια μεγάλη επιτυχία. Λίγο μετά από εκείνο το Diamantopoulos που αφέθηκε η ζώνη και
    αντικαταστάθηκε από Lefteris Perdikouris. Τον Νοέμβριο του 2003 ο σταθμός ένδεκα απελευθέρωσε το πρώτο
    CD promo τους που διαδόθηκε στις ετικέτες, τα περιοδικά και οι ραδιοσταθμοί παγκοσμίως και διαθέσιμός του
    δωρεάν μεταφορτώνουν, σκέφτηκε τον ιστοχώρο τους,σε όλοι σας.Τον Απρίλιο του 2004 Harris (κιθάρες) άφησε τη ζώνη λόγω
    στους προσωπικούς λόγους.

  11. #1151
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    leventomana
    Posts
    178

    Default

    Quote Originally Posted by StationEleven
    Απρίλιο του 2004 Harris (κιθάρες) άφησε τη ζώνη λόγω
    στους προσωπικούς λόγους.
    tou itan mikri?
    i mikri mas agelada vgike volta stin likada vlepi ena agelado me ton poutso mes ton kado ti romantiki pou ine i zoi trilili trilili. ah oree mou agelado vgalton ligo apo ton kado na ton do kai ego i kaimeni pou ime paraponemeni. den to vgazo den to vgazo se agelades den to vazo. ime gay kai to kauhieme kai me gaidarous tha travieme

  12. #1152
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    leventomana
    Posts
    178

    Default

    varieme
    varieme
    varieme
    varieme
    i mikri mas agelada vgike volta stin likada vlepi ena agelado me ton poutso mes ton kado ti romantiki pou ine i zoi trilili trilili. ah oree mou agelado vgalton ligo apo ton kado na ton do kai ego i kaimeni pou ime paraponemeni. den to vgazo den to vgazo se agelades den to vazo. ime gay kai to kauhieme kai me gaidarous tha travieme

  13. #1153
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by The_Painless
    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by Stormtrooper

    Εσύ τί δικαιολογία έχεις που είσαι ξύπνιος; Ε;

    Ητο βραδυ... Φορεσα τη στολη με το ΜΜ και βγηκα εξω στο σουρουπο... η πολη φαινομενικα ητο ησυχη... Αρχισα να πεταω αναμεσα στα καλυβια με τον ενισχυμενο Ιστο φτιαγμενο απο αποξηραμενο υποβρυχιο Τεκιλα...Εψαχνα κατι να διωξει τη νυστα μου και να με ξανακανει πρωτοσελιδο στην φυλλαδα "Βημα του ΕR" του ελεεινου αρχισυντακτη Ρεηβ-εν Λορντ... Ξαφνου σ ενα στενο το ειδα... 183 Κινεζοι Τραμπουκοι ειχαν στριμωξει ενα γοτθοκοριτσο...με παντελονι μαυρο που εδειχνε πολλα και υποσχοταν ακομα περισσοτερα...προσπαθουσε να ικετεψει αλλα ηταν ματαιο .... Και τοτε...


    (Ματριξ 2 σαουντρακ μπακγκραουντ)

    Τιναχτηκα στον αερα σαν γαζελα και εβγαλα εξω τα Κολτ εξασφαιρα μου πυροβολωντας οπου βρω ενω γεμιζα παλι με τα ποδια... Ξερνουσα μολυβι και εσπερνα το στενο με πτωματα Καριοληδων... ξαφνου ανταπαντησαν αλλα ειμουν τοσο γρηγορος που προλαβαινα να θηκαρωνω το εξασφαιρο, να σηκωνω την ασπιδα απο 5 στρωματα δερμα καστορα και 1 στρωμα χρυσου 28,32 καρατιων (δηλαδη 24 + ΦΠΑ) να εξοστρακιζω τον Θανατο και να ανταπαντω σωριαζοντας τους Ξεκωληδες...
    Προσγειωθηκα μεσα τους και πυροβολουσα σαν μανιακος... οι σφαιρες τελειωναν αλλα οι εφεδρικες δεσμιδες φορτωθηκαν με 128 kb upload και με την τελευταια ριπη οι 11 εναπομειναντες Κινεζοι , παικτες της Ρεαλ Πεκινου καλοσωρισαν το Αιωνιο Σκοτος......

    Εμεινε...αυτη, εγω και το παντελονι της.... με κοιταζε, την κοιταζα...δοκιμασε να με φιλησει με παθος στα χειλη αλλα εκεινη τη στιγμη σκεφτομουν μονο το χερι που μου φερνει τις Μιτσ-ουκο μου....Ολα τ αλλα ηταν φευγαλεα, ενα κλικ μεσα σε μια αιωνιοτητα και ενα σφηνακι σε ενα δισκο της Τεταρτης....

    Καθως απομακρυνομουν σταλες βροχης επεφταν ξεπλενοντας το πεζουλι...το γοτθοκοριτσο με κοιταζε......

    Γυρναγα σπιτι.
    Εεεπ, τώρα το είδα αυτό. Ρε χαμένο κορμί, ρε αχαϊρευτε!! Πίστεψες ότι το μάτι που ανήκει στο ίδιο σώμα με το χέρι που σου φέρνει τις Mits-uko θα έβλεπε αυτά και θα έμενε ψύχραιμο; Απατάσαι οικτρά.

    Έχω λοιπόν να σου πω δυο λογάκια. Οι συγγνώμες σου δεν περνάνε πια. Ο μαλάκας πέθανε. Αν ήθελες γυναικούλα να σου φέρνει τις σαγιονάρες σου και να σου μαγειρεύει τις αγκινάρες σου, χτύπησες λάθος πόρτα! Την ώρα που το έπαιζες ελεύθερος κι ωραίος στις κορασίδες του Τζασμίν και έβαζες στοιχήματα για το ποιος θα φύγει πρώτος, αυτή που αποκαλείς "κάργια" - το alter ego του χεριού που φέρνει τις Mits-uko - ήταν εκεί και τα έβλεπε όλα. Είδε πώς προσπάθησες να σαγηνεύσεις το παντελόνι που έδειχνε πολλά και υποσχόταν περισσότερα. Είδε τι ποσότητα ποτού έλειπε από το - κενό Στράτου - μπαρ κάθε φορά που έκοβες βόλτες παντελόνι-μπαρ-τουαλέτα-δεύτερο μπαρ. Είδε πόσο λάγνα κούναγες τον κώλο σου κάθε φορά που πήγαινες να ζητήσεις ένα κομμάτι από τον ντιτζέι. Τα είδε όλα!

    Να ξέρεις λοιπόν ένα πράγμα: η επόμενη φορά που θα έρθεις σπίτι θα είναι για να πάρεις τα μπογαλάκια σου και να ξεκουμπιστείς.
    Πως αλλαξες ετσι ?? εσυ που με υποδεχοσουν παντα με ενα αστραφτερο χαμογελο, και μια γαβαθα σουτζουκακια καθε φορα που γυρναγα κατακοπος μετα τη μαχη με το Κακο, για να βαλω μια μπουκια σουτζουκια στο στομα μου, να ξεπλυνω τη διψα μου με Αμπσολουτ και να προσφερω καυτο ερωτα μεσα στη νυχτα πριν ξαναφυγω για τη βαρδια 4-7 το πρωι.. εσυ που οταν τρυφερα ακουμπαγες το ΜΜ επαιρνε φλογα το κρυο γκρι νυχτερινο παγωμα και που μου ταιριαζες τη μιτσ-ουκο τοσο εφαρμοστα στα καταπονημενα μου ποδια...

    Τι μεσολαβησε και εισαι τωρα πια μια σκια του εαυτου σου, μια παγωμενη μορφη ωσαν αγαλμα που περιφρονει το παρελθον, μια στυγνη καρικατουρα που ενω εκλεβα σφηνακια απο το Δισκο για να στα αποθεσω γονατιστος στα ποδια σου εσυ γυρναγες πλατη σε μενα οπως φαινεται και απο τη φωτο-ντοκουμεντο...
    Τι εβλεπες ?? οι Κορασιδες στο Τζασμιν με ηθελαν ολες κολασμενα αλλα εγω κερναγα υποβρυχια-χυλοπιτες και μεσα στην ταραχη της ντροπης μου γυρναγα να δω το Λοκι μου που τοσο πολυ με ηρεμει, ενα απανεμο λιμανι στην καταιγιδα των Κορασιδων... Κουνουσα τον κωλο μου ενω ζηταγα κομματια απο τον Σαικοτρον για να ανακατεψω τα ποτα στο στομαχι μου και να ξεχασω ετσι τον πικρο και μαυρο πονο που με την σκληρη σου σταση μου προσφερες απλοχερα...

    Θα γυρισω στο σπιτι λοιπονες και με στητη κορμοστασια χωρις να φαινεται η συντριβη μου θα μαζεψω τα υποδελοιπα πραγματα μου και θα πεταξω ψηλα στον αερα και το ΜΜ θα ναι το τελευταιο που θα θυμασαι απο εμε, καθως θα σκιζω τους ουρανους και τα δακρυα θα πεφτουν, ζεστες δροσοσταλιδες στο εδαφος, οσο ακουγονται απο πισω τα Ε Λαστ Γουισ και Φορ Μαι Φωλεν Εηντζελ και το Τεηλγκαννερ (ασχετο αλλα μου ξεμεινε απ την προηγουμενη ιστορια.....)

    ...Δεν εχω αλλα λογια να σου πω Κουολ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #1154
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by The_Painless
    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by Stormtrooper

    Εσύ τί δικαιολογία έχεις που είσαι ξύπνιος; Ε;

    Ητο βραδυ... Φορεσα τη στολη με το ΜΜ και βγηκα εξω στο σουρουπο... η πολη φαινομενικα ητο ησυχη... Αρχισα να πεταω αναμεσα στα καλυβια με τον ενισχυμενο Ιστο φτιαγμενο απο αποξηραμενο υποβρυχιο Τεκιλα...Εψαχνα κατι να διωξει τη νυστα μου και να με ξανακανει πρωτοσελιδο στην φυλλαδα "Βημα του ΕR" του ελεεινου αρχισυντακτη Ρεηβ-εν Λορντ... Ξαφνου σ ενα στενο το ειδα... 183 Κινεζοι Τραμπουκοι ειχαν στριμωξει ενα γοτθοκοριτσο...με παντελονι μαυρο που εδειχνε πολλα και υποσχοταν ακομα περισσοτερα...προσπαθουσε να ικετεψει αλλα ηταν ματαιο .... Και τοτε...


    (Ματριξ 2 σαουντρακ μπακγκραουντ)

    Τιναχτηκα στον αερα σαν γαζελα και εβγαλα εξω τα Κολτ εξασφαιρα μου πυροβολωντας οπου βρω ενω γεμιζα παλι με τα ποδια... Ξερνουσα μολυβι και εσπερνα το στενο με πτωματα Καριοληδων... ξαφνου ανταπαντησαν αλλα ειμουν τοσο γρηγορος που προλαβαινα να θηκαρωνω το εξασφαιρο, να σηκωνω την ασπιδα απο 5 στρωματα δερμα καστορα και 1 στρωμα χρυσου 28,32 καρατιων (δηλαδη 24 + ΦΠΑ) να εξοστρακιζω τον Θανατο και να ανταπαντω σωριαζοντας τους Ξεκωληδες...
    Προσγειωθηκα μεσα τους και πυροβολουσα σαν μανιακος... οι σφαιρες τελειωναν αλλα οι εφεδρικες δεσμιδες φορτωθηκαν με 128 kb upload και με την τελευταια ριπη οι 11 εναπομειναντες Κινεζοι , παικτες της Ρεαλ Πεκινου καλοσωρισαν το Αιωνιο Σκοτος......

    Εμεινε...αυτη, εγω και το παντελονι της.... με κοιταζε, την κοιταζα...δοκιμασε να με φιλησει με παθος στα χειλη αλλα εκεινη τη στιγμη σκεφτομουν μονο το χερι που μου φερνει τις Μιτσ-ουκο μου....Ολα τ αλλα ηταν φευγαλεα, ενα κλικ μεσα σε μια αιωνιοτητα και ενα σφηνακι σε ενα δισκο της Τεταρτης....

    Καθως απομακρυνομουν σταλες βροχης επεφταν ξεπλενοντας το πεζουλι...το γοτθοκοριτσο με κοιταζε......

    Γυρναγα σπιτι.
    Εεεπ, τώρα το είδα αυτό. Ρε χαμένο κορμί, ρε αχαϊρευτε!! Πίστεψες ότι το μάτι που ανήκει στο ίδιο σώμα με το χέρι που σου φέρνει τις Mits-uko θα έβλεπε αυτά και θα έμενε ψύχραιμο; Απατάσαι οικτρά.

    Έχω λοιπόν να σου πω δυο λογάκια. Οι συγγνώμες σου δεν περνάνε πια. Ο μαλάκας πέθανε. Αν ήθελες γυναικούλα να σου φέρνει τις σαγιονάρες σου και να σου μαγειρεύει τις αγκινάρες σου, χτύπησες λάθος πόρτα! Την ώρα που το έπαιζες ελεύθερος κι ωραίος στις κορασίδες του Τζασμίν και έβαζες στοιχήματα για το ποιος θα φύγει πρώτος, αυτή που αποκαλείς "κάργια" - το alter ego του χεριού που φέρνει τις Mits-uko - ήταν εκεί και τα έβλεπε όλα. Είδε πώς προσπάθησες να σαγηνεύσεις το παντελόνι που έδειχνε πολλά και υποσχόταν περισσότερα. Είδε τι ποσότητα ποτού έλειπε από το - κενό Στράτου - μπαρ κάθε φορά που έκοβες βόλτες παντελόνι-μπαρ-τουαλέτα-δεύτερο μπαρ. Είδε πόσο λάγνα κούναγες τον κώλο σου κάθε φορά που πήγαινες να ζητήσεις ένα κομμάτι από τον ντιτζέι. Τα είδε όλα!

    Να ξέρεις λοιπόν ένα πράγμα: η επόμενη φορά που θα έρθεις σπίτι θα είναι για να πάρεις τα μπογαλάκια σου και να ξεκουμπιστείς.
    Πως αλλαξες ετσι ?? εσυ που με υποδεχοσουν παντα με ενα αστραφτερο χαμογελο, και μια γαβαθα σουτζουκακια καθε φορα που γυρναγα κατακοπος μετα τη μαχη με το Κακο, για να βαλω μια μπουκια σουτζουκια στο στομα μου, να ξεπλυνω τη διψα μου με Αμπσολουτ και να προσφερω καυτο ερωτα μεσα στη νυχτα πριν ξαναφυγω για τη βαρδια 4-7 το πρωι.. εσυ που οταν τρυφερα ακουμπαγες το ΜΜ επαιρνε φλογα το κρυο γκρι νυχτερινο παγωμα και που μου ταιριαζες τη μιτσ-ουκο τοσο εφαρμοστα στα καταπονημενα μου ποδια...

    Τι μεσολαβησε και εισαι τωρα πια μια σκια του εαυτου σου, μια παγωμενη μορφη ωσαν αγαλμα που περιφρονει το παρελθον, μια στυγνη καρικατουρα που ενω εκλεβα σφηνακια απο το Δισκο για να στα αποθεσω γονατιστος στα ποδια σου εσυ γυρναγες πλατη σε μενα οπως φαινεται και απο τη φωτο-ντοκουμεντο...
    Τι εβλεπες ?? οι Κορασιδες στο Τζασμιν με ηθελαν ολες κολασμενα αλλα εγω κερναγα υποβρυχια-χυλοπιτες και μεσα στην ταραχη της ντροπης μου γυρναγα να δω το Λοκι μου που τοσο πολυ με ηρεμει, ενα απανεμο λιμανι στην καταιγιδα των Κορασιδων... Κουνουσα τον κωλο μου ενω ζηταγα κομματια απο τον Σαικοτρον για να ανακατεψω τα ποτα στο στομαχι μου και να ξεχασω ετσι τον πικρο και μαυρο πονο που με την σκληρη σου σταση μου προσφερες απλοχερα...

    Θα γυρισω στο σπιτι λοιπονες και με στητη κορμοστασια χωρις να φαινεται η συντριβη μου θα μαζεψω τα υποδελοιπα πραγματα μου και θα πεταξω ψηλα στον αερα και το ΜΜ θα ναι το τελευταιο που θα θυμασαι απο εμε, καθως θα σκιζω τους ουρανους και τα δακρυα θα πεφτουν, ζεστες δροσοσταλιδες στο εδαφος, οσο ακουγονται απο πισω τα Ε Λαστ Γουισ και Φορ Μαι Φωλεν Εηντζελ και το Τεηλγκαννερ (ασχετο αλλα μου ξεμεινε απ την προηγουμενη ιστορια.....)

    ...Δεν εχω αλλα λογια να σου πω Κουολ.
    Δε με εξαγοράζεις εμένα με τα φτηνά σου λόγια και τα ακριβά κοσμήματα Λαλαούνη, κύριος. Στη φωτό-ντοκουμέντο, σου έχω γυρισμένη την πλάτη γιατί τα βουρκωμένα μάτια μου δεν άντεχαν αυτό που έβλεπαν: την ενσάρκωση της απιστίας, τη μετενσάρκωση του Ιούδα, του ασώτου υιού και του άπιστου Θωμά μαζί. Η ιστορία αλλά και τα παραμύθια είναι γεμάτα παραδείγματα τύπων σαν εσένα, οπότε θα ήταν μάταιο να συνεχίσω, παίζοντας το βρώμικο παιχνίδι σου, πέφτοντας θύμα των δήθεν επιχειρημάτων και των έμμεσων παρακλήσεων που με μαεστρία περισσή αραδιάζεις.

    Ποια νομίζεις ότι είμαι τελικά; Για πόσο καιρό ακόμη πιστεύεις πως θα κοιμούνται τα σκλαβάκια σου; Κατάλαβα γρήγορα τι είσαι. Το παιδί μας πρέπει να ξέρεις ότι επίσης έχει καταλάβει τι πα-τέρας είσαι. Τριγυρνάς από δω κι από κει, από το ένα κουτούκι, καταγώγι και μπορντέλο στο άλλο νομίζοντας ότι ακόμα φτουράει η μπογιά σου. Ε όχι κύριε! Σε γελάσανε! Χα! Να έρθεις να πάρεις τα πράγματά σου, που θα βρεις προσεκτικά τοποθετημένα στον κάδο απορριμάτων έμπροσθεν της βίλας μας και να εξαφανιστείς από τη ζωή τη δική μου και του γιου μας, του Βασιλάκη. Η αίτηση διαζυγίου σε περιμένει στο συμβολαιογράφο μας, κύριο Λινοξυλάκη. Σε περίπτωση που προβάλεις αντίσταση, να ξέρεις ότι θα ξεκινήσω βάρβαρο δικαστικό αγώνα εναντίον σου. Υπάρχουν φωτογραφίες που θα σε καταστρέψουν. Εσένα, την καριέρα σου, την ερωμένη σου και θα σας στιγματίσουν για την υπόλοιπη ζωή σας. Δεν μπορείς να ραγίζεις έτσι, σαν φίνο βιτρώ του Ντομ της Κολωνίας τις καρδιές ανθρώπων που πάντοτε ήταν εκεί για σένα. Τα τερτίπια σου μας πλήγωσαν, όμως να ξέρεις ότι η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται και ζεστό και κρύο. Και σε περιμένουν πολλά τέτοια πιάτα στο μπουφέ της ζωής.

    Έχε γεια.

    Η πρώην δούλα σου.
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

  15. #1155
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default

    prostimo...

    poutana gantemia kai simera!!!!

    den eixa paso kai me travousan misi wra me tis mlkies tous....plerwsa 9 eyrakia...

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE UBER-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 6789
    Last Post: 31-01-2009, 01:27
  3. THE MORE UBER OFF TOPIC THREAD
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 2
    Last Post: 01-04-2008, 22:20
  4. THE OFFICIAL MAKIA THREAD.
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 84
    Last Post: 13-01-2005, 05:15
  5. THE OFFICIAL MALAKIA THREAD
    By symposium_lexotanil in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 12-01-2005, 00:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •