Results 1 to 10 of 10

Thread: Κινητό με ΚΑΛΟ mp3

  1. #1
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default Κινητό με ΚΑΛΟ mp3

    Λοιπόν εχτές μου ρθε προσφορά επιδότηση 320 ευρώ για την ανανέωση του λογαριασμού. Σκέφτομαι να πάρω ένα κινητό σε αυτά τα λεφτά μπας και λύσω εν μέρει το πρόβλημα του mp3 player που χρόνια τώρα δεν έχω και χρόνια τώρα αρνούμαι να πάρω τις φθήνιες των 100 ευρώ. Ξέρετε κανα κινητό με όσο το δυνατόν ΚΑΛΟ mp3 player; Κάμερες κλπ δε θα τα ανοίξω ούτε μία φορά, μόνο το mp3 με νοιάζει. Κάτι htc και τέτοια πουστριλίκια σε αυτά τα λεφτά είναι εντάξει; Κάτι Sony Ericsson σειράς Walkman; Πείτε.

  2. #2
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    ένα htc που μου έδωκε ο αδερφός μου πάντως(νταϊαμοντ) είναι δύσχρηστο του κερατά.
    όχι μπ3, ούτε στον τηλεφωνικό κατάλογο δεν βγαίνεις χωρίς αίτηση.


    θα σου έλεγα νόκια ν97 με 32 γκίγκα μνήμη αλλά μου γαμήθηκε το τατς σκριν στην μαλακιάρα και δηλώνω απογοητευμένος και προδωμένος.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  3. #3
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    ιρρελιτζιους

    σταμ: walkman απο sony ericsson ειναι η καλυτερη επιλογη γιαυτο που θες.
    το πιο ωραιο media station κινητο στην αγορα ειναι το aino που εχει και full HD video.
    ψησου.
    υπομονή

  4. #4
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    το αινο εχω και το ιντερφεις τον ψιλοπαιρνει ... κολλαει που και που , αλλα ειμαι βολικος ανθρωπος και δεν εχω παραπονο.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #5
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Δεν είμαι και TECHEXPERT αλλά από τη μικρή τριβή μου με τον χώρο Σταμ έχε υπόψιν σου ότι και το καλύτερο για τη δουλειά εργαλείο να πάρεις δεν υπάρχει περίπτωση να φτάνει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ την ευχρηστία και την ποιότητα ενός απλού mp3 player. Μην ξεχνάς ότι είναι ΚΙΝΗΤΟ δηλαδή ε.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  6. #6
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    εχω w995 και w810i
    απο το δευτερο δεν ειχα ποτε θεμα,τυπικο κινητο με mp3 εποχης,με μικρη μανισια καρτα! anyway ειναι πολυ παλιο για να ασχοληθεις με αυτο
    το πρωτο τωρα εχει ευχρηστο μενου,καλη καμερα κτλ και οντοπικ το walkman του γαμαει!εχει και αυτο το clear bass,καλη μανισια καρτα (8 γιγα),search μεσα στα κομματια
    ε βασικα δεν ξερω πως μπορει να ειναι ενα καλο walkman! αυτο φαινεται να τα εχει ολα!
    και κατι που βρηκα μερικες φορες χρησιμο ειναι οι 2 υποδοχες για ακουστικα που εχει! γενικα στηριζουμε walkman κινητα οσο δεν παει!
    δεν ασχοληθηκα ποτε μου με ipod και τετοια και δεν ξερω πως ειναι η ευχρηστια του σε σχεση με κατι τετοιο αλλα δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  7. #7
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Για W995 με έβλεπα, είναι και ακριβώς μέσα στην τιμή. Μένει να διεκδικήσω την επιδότησή μου γιατί ο μικρός αδερφός έχει μπει δυναμικά στο παιχνίδι.

  8. #8
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    δωστου να καταλαβει ποιος ειναι ο διαδοχος...μην εισαι φλωρος!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  9. #9
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Γενικά W995 θεωρείται από τις top επιλογές για θέμα ποιότητας ήχου/mp3 κτλ. Αν δεν γουστάρεις τα ακουστικά του υπάρχουν και φθηνά sennheiser που πρέπει να είναι καλά.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  10. #10
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    τα μανισια του ειναι αυτα τα υπεροχα που κλεινουν τους εξωτερικους θορυβους αλλα εχω πετυχει πολλους δεν τα αντεχουν!
    οποτε σωστος ο σπιριτ! ψαξου να δεις αν σε βολευει αυτη η μορφη ακουστικων και παρε και ακουστικα αν χρειαστει!
    τα φθηνα σενχαιζερ ποσο πανε? υπαρχουν στο ιδιο στυλ με της σονυ??
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 03-01-2017, 02:05
  2. Δε κινητό κουέστιον
    By Drumsick in forum General Discussion
    Replies: 42
    Last Post: 22-10-2010, 19:53
  3. Κινητο
    By freak brother in forum PC & Games
    Replies: 54
    Last Post: 13-03-2010, 22:43
  4. Κινητό
    By Dythor in forum PC & Games
    Replies: 5
    Last Post: 02-04-2009, 18:37
  5. Πωλείται Κινητο Nokia 6131
    By R & R in forum The Marketplace
    Replies: 0
    Last Post: 01-06-2008, 13:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •