Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 188

Thread: η πολυμετοχικοτητα στο παγκρατιο του 460 π.Χ.

  1. #16
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    Νομίζω προβολή λέγεται
    Προβολή αν δεν κάνω λάθος είναι να προβάλεις ένα χαρακτηριστικό που βλέπεις σε σένα, στους άλλους. Εδώ έχουμε άλλο θέμα.

  2. #17
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Εγώ το πόσταρα απλώς γιατί ξανακόλλαγε.

  3. #18
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Ελλειψη ικανοτητας αυτο-παρατηρησης (self-observation)
    Let The Freak Flag Fly!

  4. #19
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    -stam and the witches:Και ποιος είναι παρακαλώ ο Λύσε στην προκειμένη, που δε χάνει ευκαιρία να μου τη λέει συνεχεια επειδή προφανώς δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει, που θα μιλήσει εκ μέρους όλων; Προσωπικά δεν τον παίρνω στα σοβαρά και κατα την τακτική του γενίκευσα, δεν πρόκειται περι προβολής σε κανένα απ'τα δυο που μου προσάψατε. Κατα τ'άλλα εξήγησα το τι θεωρώ σπαμ σε ενα θρεντ, να με τρολαρουν πως σπαμαρω όποτε κανω ποστ που δεν ειναι σπαμ.
    Last edited by menumission; 24-11-2012 at 20:22.

  5. #20
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    κουραδοκεφαλιασις λεγεται
    μη το κουραζετε

  6. #21
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Eπίσης η υπομονή έχει και τα όριά της, βαρέθηκα τον κάθε κομπλεξικό σκατόψυχο που θα μπει να γράψει κάτω από ποστ μου πως σπαμάρω ενώ δεν το κάνω.

  7. #22
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δλδ μας απειλεις οτι θα αποχωρησεις απο το e.r? ξανασκεψου το !
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  8. #23
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    φυγε απο το EAR και κανε group στο Facebook ''δε με λενε γιουλαι''
    υποσχομαστε οτι δε θα μπαινομε να σπαμμαρομε

    αιντε τζομ τωρα...φευγα
    λειψε

  9. #24
    Meth Swastika Lyse's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    666

    Default

    Quote Originally Posted by VidnaObmana View Post
    Ελλειψη ικανοτητας αυτο-παρατηρησης (self-observation)
    Θα ήθελε.Πρέπε να επεριέχονται λέξεις όπως: σχίζο- ,εμμον- ,διαταραχή κλπ.


    Quote Originally Posted by menumission View Post
    -stam and the witches:Και ποιος είναι παρακαλώ ο Λύσε στην προκειμένη, που δε χάνει ευκαιρία να μου τη λέει συνεχεια επειδή προφανώς δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει, που θα μιλήσει εκ μέρους όλων; Προσωπικά δεν τον παίρνω στα σοβαρά και κατα την τακτική του γενίκευσα, δεν πρόκειται περι προβολής σε κανένα απ'τα δυο που μου προσάψατε. Κατα τ'άλλα εξήγησα το τι θεωρώ σπαμ σε ενα θρεντ, να με τρολαρουν πως σπαμαρω όποτε κανω ποστ που δεν ειναι σπαμ.
    τλ;δρ

    Εν κατακλείδι: κλινικό πρόβλημα.

  10. #25
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Αν και όταν θελήσω να φύγω θα φύγω, δεν είναι δικό σου το εαρ για να μου πεις τι να κάνω.
    freak brother κάτι παρανόησες και πρώτα απ'όλα αυτό που έγραψα δεν είχε ίχνος απειλητικού τόνου.

  11. #26
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ναι αλλα ειχε μια εσανς ψιλο αποχωρησης θρεντ
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #27
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Βαριέμαι να σας απαντάω, λοιπόν, αυτή θελω να πιστεύω ήταν η τελευταία φορά που μ'αναγκάσατε άν'ασχοληθώ με την εμπάθειά σας. Προτείνω όποιος ποσταρει κατω απο ποστ μου κατι άσχετο που έχει να κάνει με το πόσο σπαμάρω ενω δεν το κανω η με κατι αβασιμο και εμπαθες οσον αφορα εμενα να τρωει αμεσο μπαν προσωρινό ή μόνιμο όπως εγραψε ο κάλκι, για να σας αποτρέψει να σπαμάρετε τα θρεντς απλα και μόνο για να με ψέξετε.
    Κι ένας μοντερέιτορ να σβήσει όλα τα ποστς απ΄το
    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    Σπαμμαρε κι εδω, μπορεις.
    και κάτω.
    Last edited by menumission; 24-11-2012 at 20:52.

  13. #28
    Giagias me Jazzmaster Μελαγχολικός Χοντρούλης's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    589

    Default

    Τι σου προσφέρει το ER ομως πες μου.

    Θέλω να πω πως ειναι ξεκάθαρο πως δεν μπορεις να συνυπάρξεις με πολύ κόσμο διαδικτυακά, ακόμη και σε ένα φόρουμ που δεν τηρεί ποτέ τους κανόνες του. Δεν έχεις δικαιολογίες για αρνητική συμπεριφορά, συνήθως όποιος εκνευρίζεται φεύγει, όποιος δεν εκνευρίζεται βρίσκει τρόπο να τα αντιμετωπίσει και μένει (βλ. candiru, H. και λοιποι που ακούν όσα ακούν).

    Οταν αντιδράς ακραία σε κάθε μπινελίκι (άκομψο, χιουμοριστικό ή προσβλητικό) και το κρατάς μανιάτικο με τόση συνέπεια που καταντά και τρομακτικό, όταν σπαμμάρεις και αναγκάζεις κόσμο να σε βάλει ignore, όταν δεν βγαίνει άκρη μ'οποιον τρόπο και να σε προσεγγίσει κάποιος γιατί παραμένεις εδώ;

    Εγώ είμαι κατά του μπαν όχι μόνο γιατί θα ξαναμπεις, αλλά γιατί νομίζω πως δεν θα σε βοηθήσει και ψυχολογικά. Θεωρώ πως το προτιμότερο θα ήταν να βγεις απ'το φόρουμ, λίγο να ηρεμήσεις βρε παιδί μου, και αν τα καταφέρεις να ξαναμπείς βάζοντας ουσιαστικό Ignore σ'οσους σε εκνευρίζουν και παίζοντας μπάλλα με τους υπόλοιπους. Μπορείς να το δοκιμάσεις και χωρίς διάλειμμα όλο αυτό, αλλά δεν του δίνω και πολλές πιθανότητες να πετύχει.
    Last edited by Μελαγχολικός Χοντρούλης; 24-11-2012 at 20:51.
    φιλελεύθερος παρακρατικός
    αλβανος χρυσαυγίτης
    gay παπας
    σουβλάκι καλαμάκι
    emocore-commando
    μεταλάς
    χριστιανός-κρυφορεφορμιστης-φανεροπορτουνιστης
    παραγωγός εισαγωγών
    αντι-αντι-ιμπεριαλιστης (ιμπεριαλιστής)

  14. #29
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Ναι Πάνο πάρε θέση, εγώ φταίω πάλι;
    -μελαγχολικε χοντρούλη δε με νοιάζει τι νομίζεις ή τι πιστεύεις εσυ, μου είναι παντελώς αδιάφορη η γνώμη σου και γενικότερα όλων των εμπαθών μαλάκων σαν και του λόγου σου. Το αν είμαι ήρεμη ή όχι και το κατα πόσο δημιουργώ δυσλειτουργικό πρόβλημα στο φορουμ οταν δε δημιουργείτε εσεις πρόβλημα σε μένα με το να μου τη μπαίνετε συνέχεια ας το αφησω στο κριτικο πνευμα του καθε νοήμονα εδω μέσα.
    Κι αυτο ειναι το τελευταιο ποστ πανω στο θεμα ας παρει ο θεση ο Πάνος αρκετα ασχολήθηκα μαζί σας. Γράψτε ό,τι άλλο θέλετε εχετε καταντησει πια τόσο γραφικοί που πραγματικά δεν αξίζει ούτε δευτερόλεπτο περαιτερω ενασχολησης μαζί σας. και δεν εννοω τον ικονοκλαστ τον σταμ και όποιον αλλο θελω να πιστευω καλοπροαιρετο, για τον καλκι δεν ξερω.
    Last edited by menumission; 25-11-2012 at 01:26.

  15. #30
    Meth Swastika Lyse's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    666

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Ναι Πάνο πάρε θέση, εγώ φταίω πάλι;
    Τι εννοείς "πάλι"; Δεν γίνεται να κβαντοποιήσεις την παράνοια.
    Κάτι πιο αναλογικό θα ταίριαζε καλήτερα.
    Π.χ. : αφού δεν σας έπριξα τόσο πολύ τα αρχίδια απο Τετάρτη μέχρι Πέμπη βράδυ.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •