Page 21 of 47 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 692

Thread: The Facebook Quotes Thread

  1. #301
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post


    γιατί οι θιβετιανοί ξέρουν
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  2. #302
    Φιλελεκές Λεκές's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1,081

    Default


  3. #303
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    oh no she didn't!
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  4. #304
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    tl;dr

    απλα για να το δουν οσοι δεν πανε στο θρεντ της συναυλιας


    Spoiler















     

  5. #305
    Senior Member Imperium's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Beneath the Remains
    Posts
    793

    Default


  6. #306
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    poso fellos mporei na einai enas anthrwpos..
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  7. #307
    True Metal Warrior Loader's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    1,002

    Default

    έλα γαμώ χρειαζόμαστε Μεταλλική τηλεοπτική εκπομπή για Μέταλ κουτσομπολιά, να παίρνουν τηλς οι τηλεθεατές και να γράφει από κάτω "Γιώργος 'Divine Angel' Θηβαίος - οπαδός Warlord" κι από την άλλη "Ιασονας 'Killer 13' Μαχαιρίτσας - οπαδός Kreator" και να πλακώνονται και μια παρουσιάστρια τύπου Λαμπίρη (αλλά με ακόμα πιο βυζάρες) να κάθεται και να τους κοιτάει για κάνα τέταρτο να σφάζονται σα τα hellhounds και στο τέλος να λέει "ηρεμίστε παρακαλώ, ας κρατήσουμε επιτέλους κάποιο επίπεδο" και να μιλάνε όλοι μαζί και ξερωγω κάποιο ξεχασμένο πρώην μέλος από τους Nightfall να βρίσκεται μαζί στο πάνελ με μοναδική προϋπηρεσία 'ο β' υποβοηθός συνεργάτη παραγωγού που έβαλε βάθος και delay στα τομς του Lesbian Show' και να λέει πώς χάλασε η Μεταλλική κοινότητα και πως παλιά ήταν πιο true τα πράγματα.

    Θα έχωνε. Θα έπαιρνα τηλ σε μια τέτοια εκπομπή για να βγω εκτός θέματος και να πώ πόσο χώνουν οι Manowar και ότι True Metal Or No Metal At All. Δύο φορές.
    Last edited by Loader; 30-03-2013 at 23:58.
    True Metal Or No Metal At All

  8. #308
    Funeral Frog Mayhem's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rue morgue
    Posts
    1,180

    Default


  9. #309

    Default

    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    https://www.facebook.com/giwta.nah

  10. #310
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    Me trollarei to Facebook..

    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  11. #311
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by commissar View Post
    epic troll is epic

    Petros Gaitanos
    April 3
    Όταν ρωτάω κάποιον τι ακούει και μου λέει βυζαντινή μουσική η επόμενη ερώτησή μου είναι ποιος είναι ο αγαπημένος του υμνογράφος, και τι έκπληξη αλήθεια, σχεδόν πάντα η απάντηση είναι "Κασσιανή" και σχεδόν πάντα η κουβέντα σταματάει εκεί. Η σκηνή της βυζαντινής μουσικής έχει δυστυχώς γεμίσει, ας μου επιτραπεί η έκφραση, posers. Θυμάμαι δέκα χρονώ μόλις αμούστακο παλικαράκι ακόμα να ανταλλάζω γραμμένες κασσέτες με ύμνους του Ιερού Φώτιου του Υμνογράφου και του Ιωάννη του Μαυρούπους και να στέλνω αλληλογραφία σε φανζίν εκκλησιαστικής μουσικής του εξωτερικού, καλύτερα έτσι, ας είμαστε λίγοι και καλοί που ξέρουμε να απολαμβάνουμε τον πλούτο της ορθόδοξης μουσικής μας.

    Quote Originally Posted by Apostolos Vavylis ;
    ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΕΡΒΑΛΛΕΙΣ. ΕΝΑΣ ΦΤΩΧΟΔΙΑΒΟΛΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ, (ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ ΔΙΣΚΩΝ ΚΛΠ), ΟΧΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ. ΕΛΕΟΣ! ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΚΡΑΙΑ.

    Quote Originally Posted by Petros Gaitanos ;
    Σεβασμιώτατε Απόστολε Βαβύλη, πρέπει να καταλάβετε ότι εμείς οι καλλιτέχνες για να βγάλουμε τα προς το ζειν πρέπει όπως και η Υπεραγία Εκκλησία μας να βγάζουμε δίσκο. Φανταστείτε την στιγμή της Θείας Λειτουργίας που γίνεται η περιφορά του δίσκου να υπήρχε ένας έγχρωμος που να κυκλοφορούσε με ψεύτικο δίσκο ανάμεσα στους πιστούς και να μάζευε πενηντάευρα, δε θα το διώχνατε από το ναό; Είναι τουλάχιστον υποκριτικό να με κατακρίνετε.
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  12. #312
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default



    ομολογω οτι δεν καταλαβαινω τιποτα

  13. #313
    pioneer of aerodynamics adam's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    346

    Default

    δεν ξέρω μάγκα μου εμένα αυτή τη στιγμή μου φαίνεται τρομερά αστείο το "like FAQE-s plz" το οποίο δεν ξέρω τι θέλει να πει αλλά το πρώτο πράγμα που πέρασε απ'το μυαλό μου είναι ότι μας παροτρύνει να γουστάρουμε τις φακές. ή βασικά σα να λέει ότι το συγκεκριμένο αιδοίο είναι "mmmmmmuah" (φίλημα 3 δαχτύλων), μούρλια ρε παιδί μου, like φακές.
    τι σουρεαλισμός παναγία μου. ο διάλογος μηδέν νόημα. το μουνί μυστήριο λίγο στην όψη. ΜΜΜΜΟΥΑ LIKE ΦΑΚΕΣ ΠΛΖ.

  14. #314
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by adam View Post
    δεν ξέρω μάγκα μου εμένα αυτή τη στιγμή μου φαίνεται τρομερά αστείο το "like FAQE-s plz" το οποίο δεν ξέρω τι θέλει να πει αλλά το πρώτο πράγμα που πέρασε απ'το μυαλό μου είναι ότι μας παροτρύνει να γουστάρουμε τις φακές. ή βασικά σα να λέει ότι το συγκεκριμένο αιδοίο είναι "mmmmmmuah" (φίλημα 3 δαχτύλων), μούρλια ρε παιδί μου, like φακές.
    τι σουρεαλισμός παναγία μου. ο διάλογος μηδέν νόημα. το μουνί μυστήριο λίγο στην όψη. ΜΜΜΜΟΥΑ LIKE ΦΑΚΕΣ ΠΛΖ.
    Πόσο πάει το g?

    Spoiler
    πίνκαρα
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  15. #315
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    μου το στείλανε και φέτος...

    Kορίτσια ... θα συνεχίσουμε να τo διατηρούμε ...!
    Και πάλι ήρθε η εποχή του χρόνου ... για τη στήριξη της συνειδητοποίησης του καρκίνου του μαστού! Το πρώτο έτος παίξαμε πληκτρολογώντας το χρώμα του σουτιέν. Πέρυσι, γράψαμε το μέρος στο οποίο αφήναμε την τσάντα .... φέτος θα είναι λίγο διαφορετικό. Θα πρέπει να γράψετε το μέγεθος του παπουτσιού σας (αριθμό μόνο) και στη συνέχεια "cm" και, στη συνέχεια, μια θλιβερή φατσούλα. Θυμηθείτε τον πρώτο χρόνο συμμετείχαν σε αυτό το παιχνίδι, τόσες πολλές γυναίκες που ανεφέρθηκε στις ειδήσεις. Θα υπενθυμίσω σε όλους ότι το κάνουμε αυτό για την ευαισθητοποίηση ...!! Δεν μπορούμε να αφήσουμε κανέναν άντρα να ξέρει τι σημαίνει, ώστε να αναρωτιούνραι!! Παρακαλώ αντιγράψτε και επικολλήστε αυτό (σε προσωπικό μήνυμα) σε όλες τις φίλες σας και ας δούμε αν μπορούμε να κάνουμε μια επανάσταση μεγαλύτερη από το πρώτο έτος !!!!!!!!
    πάμε μωρή επανάσταση!
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

Similar Threads

  1. facebook
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 128
    Last Post: 04-02-2016, 10:33
  2. ~~Quotes and Poetry~~
    By HEROnlysIN in forum Literature
    Replies: 49
    Last Post: 05-05-2015, 13:47
  3. Facebook app
    By freak brother in forum PC & Games
    Replies: 4
    Last Post: 29-12-2010, 11:33
  4. QUOTES
    By wraithmare in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 05-01-2005, 14:51
  5. Paroimies-Quotes.
    By ManWhoSoldTheWorld in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 24-10-2004, 08:17

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •