Page 10 of 28 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 408

Thread: Αγορα Κινητου Τηλεφωνου

  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Δεν το λέει κανείς, υποθέσεις κάνουμε

  2. #137
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

  3. #138
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    το ειχα το 500 και το μισησα απο την πρωτη στιγμη. αργο και αβολο.
    επεισης δεν εχει ανδροιδ...ναφ σεντ
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  4. #139
    Spinning Jenny Kuolema's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    في غزة
    Posts
    3,900

    Default

    Θέλω το 4s γιατί το 3s μας άφησε χρόνους (δεν ξέρω αν φτιάχνεται και σίγουρα θα στοιχίσει πολύ). Από πού να το πάρω για πιο φθηνά; Χρυσή ευκαιρία;
    Feed my fear

  5. #140
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Από όπου και να το πάρεις πάλι θα πληρώσεις τα 2πλάσια από ότι αξίζει κανονικά

    Εχεις καταλήξει σίγουρα στο s; Πχ. ένα απλό 4, δεν σου κάνει;

    Ανιγουέι, οι λύσεις που ξέρω εγώ είναι είτε να βρεις κάποιο κατάστημα στο skroutz, είτε να βρεις κανένα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση από κανένα γνωστό site του χώρου, όπως στο myphone που γίνονται αγοραπωλησίες κάθε μέρα.
    Η καλύτερη τακτική για σκρουτζ είναι να βλέπεις κατάστημα που το έχει φθηνά (αν λέει και ελληνικό ακόμα καλύτερα) και να πηγαίνεις από εκεί, ώστε να δεις και τη συσκευή και το κουτί αν όλα είναι οκ και για να μην πληρώνεις τυχαία μαγαζιά μέσω νετ.

    Από χρυσες ευκαιρίες και τέτοια δεν έχω ιδεα.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  6. #141
    Spinning Jenny Kuolema's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    في غزة
    Posts
    3,900

    Default

    Γιατί τα διπλά $$;
    Λέω για Χρυσή Ευκαιρία γιατί έχουν (λένε) κάτι καινούρια -με απόδειξη/εγγύηση κλπ- γύρω στα 500 όταν η τιμή του τώρα είναι γύρω στα 670.
    Feed my fear

  7. #142
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Γιατί από απ' αρχής i-phone, όλα τα κινητά του ανταγωνισμού που έχουν τις ίδιες, ή και πολλές φορές παραπάνω, δυνατότητες, κοστίζουν έως και τα μισά λεφτά.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  8. #143
    μορταδέλα με φωτοβολταϊκά ViPeRMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    γαμωμυάλι
    Posts
    308

    Default

    Samsung Google Nexus S i9020 αξιζει;
    tu te fou de ma gueule je me fous de ta guelle

  9. #144
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

    θέλω να ζήσω κι εγώ την μαγεία των σμαρτφόνζ.

    μπάτζετ γύρω στα 150 ευρώ, θα μου άρεσε μια οθόνη πάνω από 3.2" γιατί δεν έχω κρινοδάχτυλα (αν και δεν βρήκα κάτι στα όρια του μπάτζετ μου αλλά όσο ζω ελπίζω), θέλω να βλέπω μεηλζ και λοιπά σοσιαλίστικα, να παίζω κανα παιχνίδι στην τουαλέτα και να μην παίρνουν φωτιά τα χέρια και τέλος θα μου άρεσε να μη με εγκαταλείπει η μπαταρία στις 6 το απόγευμα ενώ φόρτιζε όλο το βράδυ. η σειρά σπουδαιότητας έχει ως εξής: οθόνη>επεξεργαστής>μπαταρία.

    δύσκολα;

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  10. #145
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    η οθονη και ο πεξεργαστης γαμανε τη μπαταρια. παρε φορτιστη αυτοκινητου
    Quote Originally Posted by funishment View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

    θέλω να ζήσω κι εγώ την μαγεία των σμαρτφόνζ.

    μπάτζετ γύρω στα 150 ευρώ, θα μου άρεσε μια οθόνη πάνω από 3.2" γιατί δεν έχω κρινοδάχτυλα (αν και δεν βρήκα κάτι στα όρια του μπάτζετ μου αλλά όσο ζω ελπίζω), θέλω να βλέπω μεηλζ και λοιπά σοσιαλίστικα, να παίζω κανα παιχνίδι στην τουαλέτα και να μην παίρνουν φωτιά τα χέρια και τέλος θα μου άρεσε να μη με εγκαταλείπει η μπαταρία στις 6 το απόγευμα ενώ φόρτιζε όλο το βράδυ. η σειρά σπουδαιότητας έχει ως εξής: οθόνη>επεξεργαστής>μπαταρία.

    δύσκολα;
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  11. #146
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    γι' αυτό έβαλα την μπαταρία τελευταία, μπορώ να ζήσω με καθημερινή φόρτιση αν είναι να έχω κάτι από τα άλλα δύο. υπάρχει κάτι για μένα εκεί έξω;

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  12. #147
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    χμ, δεν ξέρω τι παίζει σε αυτά τα λεφτά, αλλά ένας γνωστός πουλάει το ACE
    είναι το παλιό όχι το καινούριο , θα αναφέρω τιμή αύριο και θα κρίνουν οι γκουρού αν αξίζει ή όχι.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  13. #148
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Eίτε πας για το Ace του Σαμπρελίνου, είτε κοιτάς Sony Sole(αν μιλάμε για ανδροιδ). Πάει στα 190 από birdphone gr, αν μπορείς να ανέβεις φυσικά. Αξίζει, έχει καλύτερα χαρακτηριστικά απ όλα σχεδόν τα υπόλοιπα της κατηγορίας. Το χει ψείρας φίλος και είναι υπερευχαριστημένος.
    Αλλιώς στα 150 πας πάλι για sony miro ή το ace. Απλά το miro είναι πιο καινούργιο(έχει και android 4 αντί 2.3 του σαμσουνγκ αν δεν κάμω λάθος), αλλά σαν χαρακτηριστικά είναι παρόμοια.
    Γενικά έμπα σκρουτζ, δες τιμές και μετά βάλε στο gsmarena τα μοντέλα που θες και κάνε compare.

    Δεν ξέρω τι παίζει με huawei αν αξίζουν.

    Αν θες windows phone κλπ, δεν εχω ιδέα.
    Kill the wise one!

  14. #149
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    nah, για android πάω. μερσί για τη βοήθεια.

    σαμπρελ κάνε προσφορά να δούμε τι θα γίνει.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  15. #150
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    To Sole είναι οκ επιλογή αν δεν σε ενοχλεί σαν design και ότι κάνει ~190€. Είναι και 2πύρινό, απλά πονάει λίγο ότι έχει 512ΜΒ RAM. Από την άλλη το πιο κοντινό σε αυτά τα λεφτά με περισσότερη μνήμη είναι το Ace 2 (768ΜΒ) που κοστίζει 220€ οπότε στα 512 θα κινηθείς.

    Από εκεί και μετά το θέμα της μπαταρίας είναι περίεργο. Αν ασχολείσαι γενικά μαζί του (Wi-Fi συνέχεια ανοιχτό κτλ., οθόνη να δουλεύει κτλ) τότε θα χρειάζεται φόρτιση κάθε μέρα.
    Last edited by SpiritCrusher; 14-12-2012 at 04:32.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

Similar Threads

  1. Αγορά Projector.
    By Tonosalata in forum PC & Games
    Replies: 14
    Last Post: 26-12-2010, 21:12
  2. Αγορά Drums
    By Drumsick in forum Musicians Chat
    Replies: 97
    Last Post: 20-11-2010, 20:30
  3. Αγορα Λαπτοπ
    By jack the ripper in forum PC & Games
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-2009, 13:39
  4. Κινεζικη Αγορα
    By Strasnic in forum The Marketplace
    Replies: 0
    Last Post: 10-06-2008, 17:33
  5. Internet μέσω κινητού
    By Dragonlord in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 31-12-2004, 16:13

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •