Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: Γηπεδα

  1. #31
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    και γω σχολείο πήγαινα αλλά έχουμε και κάτι χρόνια διαφορά

  2. #32
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Στο γήπεδο των Τρικάλων είχα πάει και γω το 99, 0-2 με Χούτο αν θυμάμαι καλά. Και Παγκρήτιο.
    Τι να κλάσω μπροστά σ'αυτά που έχετε πει εσείς


  3. #33
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    95-96 ήταν!

  4. #34
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    πωωω οριακός 3η λυκείου δηλαδή? νομίζω ήταν νωρίτερα αλλά δε βάζω κ στοίχημα.
    Rock or Nothing

  5. #35

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    λεωφόρος, ΟΑΚΑ, καραϊσκάκη, νέα σμύρνη, περιστέρι, διαγόρας, anfield, goodison park, old trafford, ολίμπικο ρώμης

    καλύτερη φάση νομίζω στο λίβερπουλ, σε αγώνα everton - man city πριν η city γίνει πλούσια, σε 'οικογενειακή κερκίδα' με μπαμπάδες και παιδάκια να τραγουδάνε συνθήματα, απ' έξω έφιππη αστυνομία και μια τρομερή περιπέτεια που προηγήθηκε αλλά βαριέμαι να πω την ιστορία.
    δεύτερη καλύτερη φάση μετά από τουρ στο τράφφορντ, που ο 'ξεναγός' μας μου δείχνει την κάρτα μέλους του στην LFC.
    χειρότερη φάση πέρσυ οακα στο ματς με τον ολυμπιακό, όπου ο κατσικοπόδαρος δίπλα μου μού λέει, "έτσι όπως παίζουμε μπορεί και να το φάμε" και μέσα σε ένα λεπτό το πολύ (εγώ ακόμα υποστηρίζω ότι ήταν μόνο μερικά δευτερόλεπτα) το βάζει ο ντάρμπισιρ.
    χειρότερες φάσεις γενικά τα ματς των μικρών στη λεωφόρο, όπου ο κόσμος είναι τίγκα καθυστερημένος και βρίζει με τον ίδιο χυδαίο τρόπο που βρίζει και τους μεγάλους. Μου φαίνεται απαράδεκτο
    α και στη νέα σμύρνη σε μπαράζ ρόδος - παναιτωλικός έχω ακούσει τα καλύτερα συνθήματα (κάντε ησυχία να πήξει το τυρί πουτάνας γιοι παναιτωλικοί, λωλ)
    Last edited by morphine; 19-11-2010 at 05:35.

  6. #36
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Τρικαλα(με γαβρο στο 0-0)
    προσπαθούσαμε πρόσφατα να θυμηθούμε πότε είχε γίνει αυτό. βοήθα!
    αν λέει τότε με το δοκάρι του λαγωνίδη, ήμουν κ εγώ. πήγαινα σχολείο ακόμη
    ήταν 95-96,και το παιχνίδι είχε γίνει Τρίκαλα επειδή είχαμε τιμωρηθεί με 5 αγωνιστικες για τα επεισόδια στο Παοκ-Αεκ.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  7. #37
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    οακα και λεωφορος κυριως,καραισκακη(το παλιο σε ματς εθνικου-παο),ν.φιλαδελφεια(αεκ-παο 2002),γηπεδο παναχαικης(στο διπλο του αιαντα προπερσι),παμπελοποννησιακο(παο-μεταλουργκ με την ομηρια τζιγκερ),ριζουπολη(για τους metallica) καβαλα(οπου σαν φοιτητης ειδα το 01 ενα ματς οσο η καβαλα ηταν 3η εθνικη και δεν θυμαμαι καν τον αντιπαλο)και στα 2 του νησιου(αιαντας/αμπελακιακος)

  8. #38
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    αμπελακιακος \μ/

    δεν τον εχω δει ποτε.

    οι αλλοι οι επικοι, οι ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ, το διελυσαν ε?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  9. #39
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    αμπελακιακος \μ/

    δεν τον εχω δει ποτε.

    οι αλλοι οι επικοι, οι ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ, το διελυσαν ε?



    Αν δεν κανω λαθος,σαλαμινομαχοι και προμυθεας συγχωνευτηκαν.οι νεοι γκαλακτικος ακουν στο ονομα σαλαμινα.

  10. #40
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by chris_boss View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Αλκαζαρ για την ΑΕΛαρα, Καραισκακη για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΟΑΚΑ για την ιδια Ομαδα και Ριζουπολη για το μεγαλυτερο ΜΕΤΑΛ συγκροτημα ολων των εποχων.
    Στο εξωτερικο δεν εχω παει ποτε σε γηπεδα ποδοσφαιρου και δε νομιζω να παω, θα βρω καλυτερα πραγματα να κανω.
    Οσοι μουτζωσετε, δηλωστε και το λογο, υπαρχουν τουλαχιστον 4.
    αν ήταν να εξηγούμε κάθε φορά το λόγο δε θα υπήρχε λόγος για αυτό το feature. την κέρδισες πάντως πανάξια.
    Αν ηταν να εξηγειτε καθε φορα το λογο, δε θα το διευκρινιζα στο ποστ μου, σε ευχαριστω παραυτα για την ανουσια τοποθετηση σου

  11. #41

    Default

    να γίνει πολλ

  12. #42
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ΟΚ! Εγω πιστευω εφαγα τις περισσοτερες μουτζες για αυτο που ειπα για το εξωτερικο αφου σιγουρα θιχτηκατε οι ευαισθητοι που εχετε παει να δειτε αγωνα ποδοσφαιρου εξω

  13. #43
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    http://www.ael-fans.com/?p=1045 το νεο βουστασιο Μαντριγκαλ.

    Μιτς, επισης ομαδαρα-γηπεδαρα http://xortero.blogspot.com/
    Last edited by HAVOC; 19-11-2010 at 22:04.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  14. #44
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    παρακολουθαγα την εξελιξις της κατασκευης καιρο,και ελεγα τι σκατα,ετσι θα ειναι? δε θα βαλουν καμια ομορφια...καμια καλατραβια,ενα κατιτις ρε παιδιμου
    τελικα δε βανατε
    συγχαρητηρια κοντραρετε το Παλατακι σε ''κουτιλα''

    και το αστειο ειναι οτι οι πρωτες μακετες ηταν αυτες...




    http://www.stadiumguide.com/larissa.htm

    ...για τις οποιες πες και την ιστορια επ'ευκαιρια

  15. #45
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Η ιστορια ειναι πως ξεκιναμε με μεγαλεπιβολα σχεδια και καταληγουμε λογω 1. κοστους και 2. ελλειψης εξειδικευμενου προσωπικου σε κουτιλες. ΚλασικιΑ ιστορια, κανει ντου το μελισσι, την εχεις σιγουρα ξαναδει και σε αλλα εργα.
    Τι να σε πω να ανατριχιαξεις....απ'τα τελευταια που μου ερχονται κατα νου...στεγαστρα που αρχικως καλυπταν μερος του αγωνιστικου χωρου και θα ηταν συνεχομενα σε σκιαση? (μπεεεεε)....στεγαστρα που εγιναν και στις vip θεσεις προχθες που εβρεξε εσκαγε νερο και τοποθετηθηκαν αναγκαστικα ΚΑΙ τεντες για να σωθει η φαση στο 90?....ζημιες γενικως κατα την κατασκευη....αστο, εχω σιχαθει να τα σκεφτομαι, θελω να τελειωσω την πιτσα μου με ηρεμο στομαχι.
    Το ρεζουμε ειναι πως σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με τις αρχικες προθεσεις, παρ'αυτα ειναι στο μεγαλυτερο κομματι του αρτιο σταδιο, την δουλεια του την κανει, ο αγωνιστικος χωρος καλως θα φιλοξενησει την πρεμιερα. Κατα τα αλλα, στον αγωνα λεμεεεεε!
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •