Page 134 of 154 FirstFirst ... 3484124132133134135136144 ... LastLast
Results 1,996 to 2,010 of 2309

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2010 - 2011.

  1. #1996
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    0 στους 15 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ψευτο-εμπάργκο σταντμπάι:

    Κοτισμοί για σένα που είσαι μέσα στα σκατά (συγγνώμη, μέσα στον ζόφο) και ψάχνεις κάποιον να βρίσεις να νιώσεις καλύτερα.

    Για μένα πλήρης αδιαφορία. Έχει λήξει το πρωτάθλημα προ πολλού, καλά πλεϊόφς, καλή έξοδο από το ζοφερό σας μέλλον, το τι κάνει ο Μπέος είναι το τελευταίο σας πρόβλημα. Για την ώρα εγώ βλέπω ότι του χρόνου παίζει να κατεβαίνετε με σημαίες τον Μαρία, τον Ιωαννίδη, τον Μαρίνο και τον Πετρόπουλο και εσύ λες κότες τους γαύρους που δεν σχολιάζουν την σούπερ λίγκα που η ομαδάρα σου δεν έκανε τον κόπο καν να πάει (πού λεφτά για βενζίνες). Εκπρόσωποι της διοίκησης και παπάρια μάντολες. Θα αλλάξουμε ομάδα τώρα για να μας εκτιμάει ο Οντόνιαν. Τον Βαγγέλα τον έχω βρίσει και εδώ και αλλού, εσύ απαιτείς να βρίζω πρώτα καλά-καλά, να μην μιλάω για μπάλα γιατί ο κόσμος καίγεται και άρα απαγορεύεται, είναι αναισθησία. Και εγώ σου απαντάω χέστηκα.

    Για να σου απαντήσω πάντως μιας και ήρθα: Δεν ξέρω. Δεν με νοιάζει. Είμαι λεύτερος.

    Και του χρόνου.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  2. #1997
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    8 στους 9 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Εκ του ασφαλούς βρίσιμο. Το ποδόσφαιρο έχει πεθάνει για τα καλά, η σούπερ λιγκ έστειλε τη μηνυματάρα της και οι γαύροι λένε καλά πλέι οφφς. Να το χαίρεστε.

  3. #1998
    Senior Member thymios13's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    palaio psuxiko
    Posts
    146

    2 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ford, mhn asxolisai re. Apla de mporoun na to xwnepsun oti ka8e xrono to pairneis me thn axia sou.

    As tous autous na lene gia diaithsies, istories, laous, proedrous, mpeous, marinakides, swkrathdes, aigaliaw, triantafullopoulous, kalopoulous, mhtropoulous, gkagkatsides, vagner, osfp b(olou), akurw8en goal offside pou kaluptoun 5, to pws xtistike to karaiskakh kai PAPARIA MENTOLES.

  4. #1999
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    6 στους 10 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    χειμαρος ο θυμιος 13
    στην αννουλα την βισση πηγες θυμιο μου ή ειχες εξαντληθει απο τη φιεστα για τη κουπα στο γυναικειο βολευ?
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  5. #2000
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    0 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Θύμιε ποιος σου είπε αλήθεια ότι είσαι εσύ καλύτερος από τον γαύρο σε ΟΛΟΥΣ τους παράγοντες που ανέφερες?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  6. #2001
    Senior Member thymios13's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    palaio psuxiko
    Posts
    146

    Default

    Άννα θεά

  7. #2002
    Senior Member thymios13's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    palaio psuxiko
    Posts
    146

    Default

    pantws, einai tromero. Se 15 xronia, na pairnei mia allh omada 2 prwta8lhmata kai na ta vgazoun poustika.
    Last edited by thymios13; 15-04-2011 at 20:15.

  8. #2003
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    0 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Από πότε η ομαδική πουστιά συνδέεται με κούπες?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #2004
    Senior Member thymios13's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    palaio psuxiko
    Posts
    146

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    3erw gw? pote egine epaggelmatiko to podosfairo?

  10. #2005

    2 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ρε ήττα πότε θα σταματήσετε μερικοί βόρειοι να βγάζετε τα καραατελείωτα κόμπλεξ κατωτερότητας σας ρε, σοβαρά τώρα..
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  11. #2006

    6 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Ford Prefect View Post
    Ψευτο-εμπάργκο σταντμπάι:

    Κοτισμοί για σένα που είσαι μέσα στα σκατά (συγγνώμη, μέσα στον ζόφο) και ψάχνεις κάποιον να βρίσεις να νιώσεις καλύτερα.

    Για μένα πλήρης αδιαφορία. Έχει λήξει το πρωτάθλημα προ πολλού, καλά πλεϊόφς, καλή έξοδο από το ζοφερό σας μέλλον, το τι κάνει ο Μπέος είναι το τελευταίο σας πρόβλημα. Για την ώρα εγώ βλέπω ότι του χρόνου παίζει να κατεβαίνετε με σημαίες τον Μαρία, τον Ιωαννίδη, τον Μαρίνο και τον Πετρόπουλο και εσύ λες κότες τους γαύρους που δεν σχολιάζουν την σούπερ λίγκα που η ομαδάρα σου δεν έκανε τον κόπο καν να πάει (πού λεφτά για βενζίνες). Εκπρόσωποι της διοίκησης και παπάρια μάντολες. Θα αλλάξουμε ομάδα τώρα για να μας εκτιμάει ο Οντόνιαν. Τον Βαγγέλα τον έχω βρίσει και εδώ και αλλού, εσύ απαιτείς να βρίζω πρώτα καλά-καλά, να μην μιλάω για μπάλα γιατί ο κόσμος καίγεται και άρα απαγορεύεται, είναι αναισθησία. Και εγώ σου απαντάω χέστηκα.

    Για να σου απαντήσω πάντως μιας και ήρθα: Δεν ξέρω. Δεν με νοιάζει. Είμαι λεύτερος.

    Και του χρόνου.
    Έτσι το εμπάργκο κρατάει γερά.

    Πρώτον φορντ ο ΠΑΟ δεν έχει κανένα ζοφερό μέλλον. Ο ΠΑΟ δεν χρωστάει ΠΟΥΘΕΝΑ και όλη αυτή η ιστορία γίνεται γιατί (πέρα από τις συμπάθειες και αντιπάθειες που έχουμε στον καθένα από αυτούς) κανείς από τους μετόχους του δε θέλει να τον δει να γίνεται ΑΕΚ και γαυρος. Αν δε θυμάσαι, που δύσκολο γιατί τότε έβλεπες μπάλα, η ομάδα σου έφτασε σε πολύ πολύ χειρότερα σημεία από τον τωρινό ΠΑΟ και πήγε το δημόσιο και την έσωσε. Μια χαρούλα θα μπορούσαμε να κάνουμε μεταγραφές και να χρωστάμε τον κώλο μας και σε 5 χρονάκια να βγει ο εκάστοτε πρωθυπουργός και να σώσει τον ΠΑΟ με την μεγάλη ιστορία. Αλλά εγώ (και οι περισσότεροι από μας) προτιμάμε σημαία Πετρόπουλο και Ιωαννίδη, από την κατάντια αυτή. Οπότε δε με θίγεις ιδιαίτερα.

    Έχει πλάκα πάντως η αναφορά σε αγωνιστικά θέματα ως απάντηση σε αυτό που ρώτησα. Επί της ουσίας το παρεάκι του μαρινακη αποφάσισε να στείλει το μήνυμα (τη μέρα της παραπομπής) ότι στηρίζει τον μπεο, τον οποίο ούτε εσύ δε θα τολμούσες να χαρακτηρίσεις καθαρό. Δε σε ενοχλεί απότι λες και δε σε ενδιαφέρει. Το πιο αντρικό πράγμα που έχεις πει ως τώρα και με αυτό κέρδισες με το σπαθί σου την αλλαγή της συμπεριφοράς μου απέναντί σου. Από δω και πέρα μόνο πινκς.
    Last edited by Odonian; 16-04-2011 at 03:18.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  12. #2007
    Senior Member thymios13's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    palaio psuxiko
    Posts
    146

    Default

    e ante dws'tou ena pink. 0 sta 9 exei panw.

  13. #2008
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    4 στους 11 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Entrancemperium View Post
    Ρε ήττα πότε θα σταματήσετε μερικοί βόρειοι να βγάζετε τα καραατελείωτα κόμπλεξ κατωτερότητας σας ρε, σοβαρά τώρα..
    Ποιό κόμπλεξ αγορίνα μου?Και η ομάδα σου πούστικη είναι,αλλά όχι γάβρος.Αυτό λέμε.


    πάντως εγώ θυμάμαι κάτι βαζέλες (ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ) εδώ μέσα,να ειρωνεύονται πριν 2 χρόνια όταν τους έλεγα πως το πολυμετοχικό πλάνο θα οδηγήσει σε τεράστια χρέη,και θα επιστρέψει κάποια στιγμή ο Τζιγγερ (οταν πιάσετε πατο) καβάλα στο άλογο,"τι λες βρε βλάχο ΠΑΟΚτζή,τα εκατομμύρια που έχουν δεν θα τα δεί η ομάδα σου ούτε σε 100 χρόνια" κτλ κτλ.
    Φάτε σκατά τώρα.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  14. #2009

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ο ΠΑΟ δεν έχει χρέη.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  15. #2010

    Default

    Στηρίζουμε Αχ. Μπέο για αντιπρόσωπο

    Αχ Μπεο
    http://www.sport24.gr/football/upopt...ia.836259.html
    Μπλε

Similar Threads

  1. [Cinema] Conan (2011)
    By SpiritCrusher in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 29
    Last Post: 18-12-2011, 02:37
  2. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2009-2010.
    By Amnesiac. in forum Athletics
    Replies: 4110
    Last Post: 20-06-2010, 00:47
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  5. Internetiko Πρωτάθλημα FM2006
    By Antrikos in forum PC & Games
    Replies: 31
    Last Post: 08-09-2005, 02:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •