Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: VNV Nation - 24 March 2010 - Music Hall Of Williamsburg, Brooklyn NY

  1. #31
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Κραταω την αποψη του Ρειβεν για το "να μην πρηζει παπαρια" και την επομενη φορα που ο Ρειβεν θα πρηξει παπαρια θα δουμε αν συμφωνει και τοτε.
    Κατα τα αλλα το θρεντ ειναι ενα σιχαμα γεματο μεταλλαδες και 4-5 που προσπαθουν να βγαλουν ακρη, αλλα δεν υπηρχε και δεν υπαρχει ελπιδα.
    Οχι οτι δεν το ξεραμε, αλλα ετσι, χαβαλες να γινεται.

  2. #32
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    ναι, γιατί πέρα από την πλάκα σου έχω πρήξει πολλές φορές τα παπάρια για τη μουσική.
    Rock or Nothing

  3. #33
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Δε θα το λεγα, αλλα ποτε δεν ξερεις, αλλωστε μαλλον πιο συχνα στα πρηζω εγω Η ουσια ειναι οτι συμφωνω 100% με αυτο που λες, και θα ηταν ωραιο ενας moderator να κανει κατι για να μην καταστρεφονται ολοσχερως σοβαρα θρεντ, θα προτιμουσα να εχει μηδεν απαντησεις απο το να εχει μισα ποστς σοβαρα και εστω και λιγο σχετικα με το ιβεντ και αλλα μισα ποστ απο ενα βλακα που δεν εχει κατι καλυτερο να κανει απο το να μπαινει και να γραφει πιπες ολη την ωρα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    OFFICE DZ/015
    Posts
    1,860

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by Ithilmir View Post
    μπήκα να διαβάσω ρίβιου φίξερ για βιενβί -το οποίο είναι γαμάτο, δεν πολυακούω αλλά μου ρθε η όρεξη να ακούσω μπας και χάνω τπτ ή τους είχα παρεξηγήσει- και , ε οκ είναι φανταστικό που ακόμα και μετά απο τόσα χρόνια ακόμα μπαίνουν και γράφονται οι ίδιοι αρχιδοκράτορες, υπερψαγμένοι κάτοχοι της απόλυτης συμπαντικής γνώσης που μας κάνουν την τιμή να μας υπενθυμίσουνε πόσο γαμάτα στενόμυαλη άποψη έχουνε για τη μουσική.

    χαχαχαχαχ, εκτός από το ροζ σημείο τα έσπασε. δεν συμφωνώ απόλυτα βέβαια και οι διαφωνίες μου επίκεινται στα παρακάτω σημεία:
    - ο καθένας μπορεί να έχει όσο στενόμυαλη άποψη θέλει για οτιδήποτε, αρκεί να μη σπάει παπάρια
    - όσο στενόμυαλος είμαι εγώ που ακούω μόνο 80ς μαιταλ, άλλο τόσο είναι κ αυτός που με κράζει για αυτά τα γούστα μου.
    Ναι οκ, υπερβολάρα λίγο το συγκεκριμένο, το στενομυαλο πιο πολυ πηγαινε στην άποψη για τη μουσική, στο ότι μόνο ό,τι ακούω εγω ειναι μουσική και ό,τι δεν μου αρέσει δεν είναι και μάλιστα το παίζω και ιεροεξεταστής.
    Και μένα δε μαρέσουνε πολλά πράματα, αλλά δε κράζω ξερωγω τους γκραϊντάδες ότι δεν είναι μουσική αυτό και τι μαλακίες ακούς, όχι γιατί "που να ασχολούμαι τώρα" αλλά ε, ακούει κάτι άλλο, τι να κάνουμε, γούστα είναι αυτά.

Similar Threads

  1. warm up the hammers -thursday 4 march 2010
    By eatmetalgreg in forum Live & Events Talk
    Replies: 1
    Last Post: 03-03-2010, 17:29
  2. Up The Hammers V 5&6 March 2010
    By mrmaiden in forum Live & Events Talk
    Replies: 101
    Last Post: 26-02-2010, 14:12
  3. Overkill 13/2/2010 Majestic Music Club Bratislava
    By mrmaiden in forum Live Reports
    Replies: 3
    Last Post: 23-02-2010, 16:52
  4. Replies: 6
    Last Post: 11-02-2010, 23:47
  5. Heaven & Hell - Live From Radio City Music Hall
    By psychotron in forum Albums
    Replies: 0
    Last Post: 12-11-2007, 13:11

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •