Page 61 of 123 FirstFirst ... 1151596061626371111 ... LastLast
Results 901 to 915 of 1831

Thread: Μουντιάλ 2010

  1. #901
    Радость простых мелодий Fireknight's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Øresund
    Posts
    2,439

    Default


    Spoiler
    the game is the game

  2. #902

    Default

    Ντομενέκ είσαι το ανέκδοτο του μουντιάλ. Ούτε 3η αλλαγή μήπως το σώσεις στη διαφορά τερμάτων ή έστω να κερδίσεις ένα παίκτη για το 3ο ματς; Προσκυνώ το μάνατζερ σου.

    Σωστός ο warlord για τους εμετούληδες με τους πανηγυρισμούς στην αποβολή. Ας πούμε "θεμιτό" το καραγκιοζιλίκι του τοροσίδη, αλλά μέχρι εκεί. Μη δίνουμε και κούντος.
    Εκπληκτικό ματς από το γαμημένο ελληνάκι κώστα κατσουράνη. Είδες άμα θες πουσταρά;

    ΥΓ. Στο γκολ πιο πολύ φταίνε τα σεντρεμπακ παρά το τέρμα. Ο κυργιάκος χάνει τον δικό του, ο παπαδόπουλος δεν υπάρχει ούτε στο ριπλέη και 3 αφύλακτοι νιγηριανοί δεν μπορούν να πάρουν την κεφαλιά.

  3. #903
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    σε αυτο που λεει ο κρις μπος συμφωνω και εγω..πρωτα ειναι εθυνη των αμυντικων και μετα του τερματζη...

  4. #904

    Default

    κατά τα άλλα, σε κλίμα μιτς,





    ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΥΡΛΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΜΕΤΑ ΣΥΛΛΟΓΕΣ CD-DVD-ΣΟΟΥ-LP-ΕΞΦΑΚΤΟΡ-ΚΑΣΣΕΤΕΣ-ΟΥΑΟΥ-ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ

  5. #905
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    http://www.sport.gr/default.asp?pid=278

    πανουτσοκαρπετοπουλοι
    το σκηνικο θυμιζει καναλι 29

  6. #906
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default




  7. #907
    Practice What You Preach GuardianOfIvorytower's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    On my ship, the "Rocinante"
    Posts
    6,653

    Default

    ομολογώ ότι πολύ το χάρηκα που έχασε η Γαλλία, κατά πάσα πιθανότητα επαγελματική ισοπαλία στο Μεξικό - Ουρουγουάη κ τρικολόρ
    My Mission will save the World.
    But I'm still chasing time.
    Vanity...definitely my favourite sin.

  8. #908
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Προς οσους καθονται και πρηζουν παπαρια για την Ελλαδα, αν δε σας αρεσει αυτο που βλεπετε, αλλαξτε καναλι και μην πρηζετε αρχιδια. Οσοι γουσταρουμε για τον αλφα ή το βητα λογο να κερδιζει η ομαδα της χωρας μας, χαιρομαστε οταν παιρνουμε το Euro, χαιρομαστε οταν η παιζει ενα αλφα αξιοπρεπες ποδοσφαιρο, ξενερωνουμε οταν παιζουμε σκατα αλλα δε θα κατσουμε να σκασουμε κιολας. Και το μονο σιγουρο ειναι οτι οσο και να βριζουμε Ρεχαγκελ για καποιες επιλογες του, ο ανθρωπος εχει το ακαταλογιστο. Πηρε μια ομαδα ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ, την πηγε σε 2 Euro και 1 μουντιαλ, ΠΗΡΕ ενα Euro, απο εκει που μεχρι το 2000 η ομαδα ηταν ενα διεθνες ανεκδοτο, χειροτερο και απο αυτα του Ολυμπιακου και του Παναθηναικου. Εμενα προσωπικα μου φαινεται σουρρεαλισμος να ξενερωνει κανεις τοσο πολυ με την Εθνικη Ελλαδας, αλλα να καθεται να βλεπει την ομαδα του (ειτε Ολυμπιακος ειτε Παναθηναικος ειτε οτιδηποτε) να παιζει ΕΜΕΤΙΚΟ ποδοσφαιρο, για να μην πουμε το ποσο περισσοτερο επιχειρησεις ειναι οι ομαδες απο τις εθνικες. Οποιος δε γουσταρει Ελλαδα, να μην πανηγυριζει κιολας οταν κερδιζει, ξυδακι σημερα και τα λεμε οταν με την ηττα απο Αργεντινη και την προσγειωση θα ερθουν τα χαριτωμενα ποστς περι ξεφτιλας και αλλων τετοιων.

  9. #909
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by geologiko_karoto View Post


    χαχαχαχαχ φωτογραφία με το σφίχτη, συγκίνηση γαμώ τον κιμ γιονκ ιλ.

  10. #910
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default

    Quote Originally Posted by chris_boss View Post
    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Τι άλλο πρέπει να κάνει το κατσίκι ο Τζόρβας για να πάρει πούλο από βασικός;
    Ο βύντρα με τη μαλακία του χρέωσε κάρτα στον Παπασταθόπουλο, νομίζω πως δεν έχει μείνει πια μαλακία που να μην έχει κάνει αυτό το παιδί.
    Το Β' ημίχρονο ήταν πολύ ωραίο.

    Τέλος, Τούλης ο Εμετούλης που άκουγα Libero πριν λίγο και έλεγε

    "1ο γκολ της Εθνικής το έβαλε ο Σαλπιγγίδης, το ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ."
    "Τζόρβας; Άσε ρε, βάλε το παοκτσάκι το Χαλκιά...ακούς εκεί Τζόρβας, τον είχε πάρει χαμπάρι ο Πάμπλο με τις ψηλές από τότε"
    "Τι κοινό έχει ο Τζόρβας και ο Michael Jackson; Και οι 2 φοράνε γάντια χωρίς λόγο"
    ακόμα το θυμούνται το παοκτσάκι στη νορβηγία
    ....

  11. #911
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    λιγα πραγματα για τα ποστς σας.


    Φιξξξερ οχι, θα βλεπουμε μπαλα και θα κρινουμε. Οπως ειδα και το Αλγερια Σλοβενια ολοκληρο και μου βγηκαν τα ματια και δεν το αλλαξα, ετσι βλεπω και τη μπαλαρα της Εθνικης Ελλαδας γενικα, η οποια, φανταζομαι και συ θα κανεις προσπαθεια να συμφωνησεις, δε μαγευει και ακριβως ε. Για το λογο που ξενερωνω αν δεν το καταλαβες σε προτερο ποστ, εχει καλως, δικο σου θεμα.
    ο Ρεχαγκελ που εχει το ακαταλογιστο, πηγε να παιξει σημερα 5-3-2 με Wing Backs που θα εκαναν σεντρες (και ναι, αυτο ηταν το νο1 πλανο του) τον Τοροσιδη με αναποδο ποδι (και που φυσικα σκοραρει οντας κρυφο σεντερ φορ, λιγο μακρυα απ τη θεση του αριστερου μπακ α?) και τον Βυντρα. Τον Βυντρα. Για σεντρες. Και μεσα στην περιοχη Γκεκα και Σαλπιγγιδη.
    Ενταξει κανενα προβλημα με τις επιτυχιες του αλλα τα τελευταια 4 χρονια βαρεθηκα. δικαιωμα μου απ αυτο το εμετικο ποδοσφαιρο που παιζουν. Που συνοδευεται με γαρνιτουρα νοοτροπιας "δε χρωσταμε χαρη που εχουμε τη φανελα με το εθνοσημο, αλλα χρωστατε χαρη που μας βλεπετε" και συνθεσης κλειστου κλαμπ οπου για να βγει καποιος πρεπει να σταματησει η να μην πηγαινει αλλο, εκτος αν ειναι ο Χαριστεας.
    Και μπαη δε γουεη οταν ο Ολυμπιακος παιζει εμετικο ποδοσφαιρο διαμαρτυρομαι. Πιο πολυ και απ οταν χανει το πρωταθλημα, οποτε μη μου λετε πιπες.

    Καστομ Γιουζερ βαλε το ποστ στον κωλο σου και μα τον Ζιοβαννι, εχω δει καλυτερη μπαλα απ την εθνικη του Ρεχαγκελ στην ομαδαρα μου.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  12. #912

    Default

    Ρε ρε ρε, μη με βρίζεις, πληγώνομαι. Είναι απόλυτα λογικό να κράζεις το εμετικό ποδόσφαιρο της εθνικής... τη μοναδική φορά στα χρονικά που έπαιξε μπάλα! Αυτό θα έκανες και για τον γάβρο άλλωστε αν μη τι άλλο.
    I just posted on ER... Take that, society!

  13. #913
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Τζοην Ντεητ Απριλιος 2009.
    τραβα ψαξε τα ποστς πριν απ την ημερομηνια που μας εκανες την τιμη.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #914

    Default

    Δε χρειάζεται, η ομάδα σου έχει ήδη παίξει κάμποση εμετική μπάλα από τον Απρίλη του 09 μέχρι τώρα. χα!

    Και εν πάση περιπτώσει, άσχετα αν το πήγες στην εμετική μπάλα τώρα, το πρόβλημα που έχεις με την εθνική είναι κάποιες συμπεριφορές (?) και κάποιες νοοτροπίες κλειστού κλαμπ (?) ή κάτι τέτοιο εξωαγωνιστκό παρεμφερές απ' ό,τι κατάλαβα απ' τα συμφραζόμενα. Και σου λέω ότι αν είναι να στραβώνει κάποιος τόσο εύκολα με εξωαγωνιστικά και να παρατάει την ομάδα που υποτίθεται ότι υποστηρίζει, τότε οφείλει να έχει κάνει το ίδιο προ πολλού αν ασχολείται με οποιοδήποτε σύλλογο του σιχάματος που λέγεται ελληνικό ποδόσφαιρο. Simple.

    Όσο για τους λοιπούς που χαίρονται τρελά με την ήττα της Ελλάδας (άλλο να είσαι αδιάφορος, στ'αρχίδια σου η εθνική κτλ) εμένα με θυμίζουν τύπους που θα σου πουν "καλά εσύ ακούς ακόμα μετάλλικα;; τι βλάκας". Δεν ξέρω γιατί, μη με ρωτήσετε.
    I just posted on ER... Take that, society!

  15. #915

    Default

    Quote Originally Posted by Custom User View Post
    Όσο για τους λοιπούς που χαίρονται τρελά με την ήττα της Ελλάδας (άλλο να είσαι αδιάφορος, στ'αρχίδια σου η εθνική κτλ) εμένα με θυμίζουν τύπους που θα σου πουν "καλά εσύ ακούς ακόμα μετάλλικα;; τι βλάκας". Δεν ξέρω γιατί, μη με ρωτήσετε.
    Ωπ, ξαφνικά με αφορά αυτό το ποστ.
    Είμαι αδιάφορος με την εθνική, αλλά το να ακούει κάποιος ακόμα μετάλλικα, πάει να πει πως είναι βλάκας.

Similar Threads

  1. [Cinema] Machete (2010)
    By KoiliaSamprela in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 140
    Last Post: 02-06-2013, 21:52
  2. Roadburn 2010
    By carheart in forum Live & Events Talk
    Replies: 145
    Last Post: 18-04-2010, 19:08
  3. robocop 2010
    By fandango in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 10
    Last Post: 15-06-2008, 16:04
  4. Μουντιάλ 2006, Γερμανία
    By dyingfreedom in forum Athletics
    Replies: 976
    Last Post: 19-07-2006, 10:50
  5. Replies: 3
    Last Post: 30-04-2006, 22:57

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •