Page 294 of 377 FirstFirst ... 194244284292293294295296304344 ... LastLast
Results 4,396 to 4,410 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4396
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    είστε στο ερ, που είμαστε γενικά χαλαρά κι όχι φβ που μπορει να έχετε και κανα θεουσο συναδελφο φρεντ. Τι σας οδηγει στο να λογοκρίνετε τον εαυτό σας με ** και να μη γραφετε πουτσα; Στον προφορικο λογο λέτε "πήρα μια μπιπ";
    Vielen Dank für alles was mal war

  2. #4397
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    "if you're not saying it, you're making me say it in my head"

    όπως λέει κάποιος.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  3. #4398
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    προσωπικά δεν σκέφτηκα κάποιον ή κάτι και το έγραψα ασυναίσθητα, μάλλον κάτι άλλο σκεφτόμουν. Ευχαριστω για την παρατήρηση.

  4. #4399
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Impure View Post
    Μπράβο ρε ματ!!! Και γω πέρυσι πέρασα στα πληροφοριακά αλλά πηρα την π**τσα γιατι ήμουν απο τει (κατι το οποίο δεν κατάλαβα σωστά περί ισότιμων τιτλων κτλ.)
    Φέτος έκανα αίτηση για άλλη μια φορά κατηγορία C.
    Θενκγιο, απλά δε βλέπω να πηγαίνω τελικά αν δε βρω χορηγό ή κάτι τέτοιο Απαγορευτικό το συνολικό ποσό κάπου 6500€ έστω και σε τέτοιο βάθος χρόνου αυτή την εποχή. Ενώ πριν 3 χρόνια ξέρω γω δε θα ήταν καν θέμα. Δε γαμ**ς

  5. #4400
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Quote Originally Posted by Impure View Post
    Μπράβο ρε ματ!!! Και γω πέρυσι πέρασα στα πληροφοριακά αλλά πηρα την π**τσα γιατι ήμουν απο τει (κατι το οποίο δεν κατάλαβα σωστά περί ισότιμων τιτλων κτλ.)
    Φέτος έκανα αίτηση για άλλη μια φορά κατηγορία C.
    Θενκγιο, απλά δε βλέπω να πηγαίνω τελικά αν δε βρω χορηγό ή κάτι τέτοιο Απαγορευτικό το συνολικό ποσό κάπου 6500€ έστω και σε τέτοιο βάθος χρόνου αυτή την εποχή. Ενώ πριν 3 χρόνια ξέρω γω δε θα ήταν καν θέμα. Δε γαμιάς;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  6. #4401
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Impure View Post
    Ευχαριστω για την παρατήρηση.
    απορία ειναι, οχι παρατήρηση
    Vielen Dank für alles was mal war

  7. #4402
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    γενικα τον τελευταιο χρονο ζω την απολυτη ευτυχια, οποτε επρεπε να ψαξω ΠΑΡΑ πολυ για να βρω κατι ασκημο που με συνεβει...

    [IMG][/IMG]

  8. #4403
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Δεν είναι προσωπικό αλλά και που να το βάλεις.

    Έχει 9 μήνες που η δουλειά μετακόμισε σε ένα στενό δρομάκι/πεζόδρομο. Κάθε πρωί βλέπω ένα κοριτσάκι να πηγαίνει στο σχολείο και μαυρίζει η ψυχή μου αλλά και παίρνω δύναμη ταυτόχρονα. Το κοριτσάκι είναι σε ηλεκτρικό καροτσάκι με ένα πραγματάκι να στηρίζει το κεφάλι του να μη φύγει μπροστά, τεράστια γυαλιά μυωπίας και κάτι σίγουρα παίζει και με τα χέρια αφού το ένα είναι στον μοχλό για να κινεί το καροτσάκι και το άλλο κρέμεται σα νεκρό.
    Σήμερα για κάποιο λόγο άργησε να πάει σχολείο, την ώρα που βρέθηκε στον πεζόδρομο ήταν η μοναδική ώρα που επιτρέπουν σε φορτηγάκια προμηθευτών να μπουν να ξεφορτώσουν. Ο λόγος που άργησε ίσως και να ήταν η μάνα της που έβλεπα πρώτη φορά και προχωρούσε λίγα βήματα μπροστά αντί να βρίσκεται από πίσω, κατά τη γνώμη μου το σωστό, να ελέγχει. Με τόσα φορτηγάκια λοιπόν παρακολουθούσα το καροτσάκι και περίμενα πότε θα κολλήσει κάτι που δεν άργησε να συμβεί αφού κάποια στιγμή μπλόκαρε και φαινόταν πως ενώ υπήρχε χώρος δύσκολα θα μπορούσε να περάσει χωρίς ελιγμούς. Η μαλακισμένη φυσικά είχε φύγει μέτρα μπροστά αδιαφορώντας για το τι συμβαίνει πίσω της και ενώ η μικρή προσπαθούσε απεγνωσμένα να κάνει τον ελιγμό που θα την έβγαζε από το πρώτο εμπόδιο. Ευτυχώς η μαλακισμένη απόφασισε να κοιτάξει πίσω της και να γυρίσει να βοηθήσει αφού είχε απομακρυνθεί καμμά 50αρια μέτρα πρώτα. Αι στο κόρακα πρωινιάτικα.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  9. #4404
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    οι πιθανότητες είναι να το κάνει επίτηδες για να μαθαίνει να μετακινείται μόνη της η μικρή, τόσο πρακτικά όσο και ψυχολογικά πάντως. δε θα έκρινα τόσο εύκολα μητέρα ΑΜΕΑ.

  10. #4405
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Σίγουρα απλά μιλάμε για ένα κοριτσάκι που βλέπω κάθε μέρα, σχεδόν, εδώ και 9 μήνες. Ήταν η πρώτη φορά με τέτοιες συνθήκες και από την άλλη και επίτηδες να το έκανε μιλάμε για μια συνολική απόσταση 100-150 μέτρων, και ενώ τα φορτηγάκια υπήρχαν παντού, που δε γύρισε να κοιτάξει καθόλου. Δε ξέρω, δε μου φαίνεται σωστό.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  11. #4406
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    οι πιθανότητες είναι να το κάνει επίτηδες για να μαθαίνει να μετακινείται μόνη της η μικρή, τόσο πρακτικά όσο και ψυχολογικά πάντως. δε θα έκρινα τόσο εύκολα μητέρα ΑΜΕΑ.
    Και πέραν αυτού που είναι πολύ σωστό, έχοντας ξαδελφούλα με κινητικό πρόβλημα, δε νομίζω ότι εύκολα μπορούμε να μπούμε στην ψυχολογία ενός ανθρώπου που μεγαλώνει ένα τέτοιο παιδάκι. Είναι πραγματικό χάος η σκέψη και η ψυχή ενός τέτοιου "άτυχου" γονιού...

    Σε νιώθω και σένα πάντως, που για 9 μήνες βλέπεις αυτό το πλασματάκι και σήμερα έπεσες στην περίπτωση. Είναι αρκετά εύκολο να αφορίσεις αυτό που εκλαμβάνεις ως λάθος συμπεριφορά εκείνη τη στιγμή.

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  12. #4407
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    Λοιπον πηγαμε ενα απο τα σκυλια της οικογενειας στο δοκτορα και αυτος παρατηρησε κατι πληγες στα μπουτια του κοντα στο ορθον και λεει οτι μαλλον εχει διροφιλάρια.Μετα απο εξετασεις αιματος ,εξακριβωθηκε οτι πασχει απο αυτο το οποιο ουσιαστικα ειναι σκουληκια στην καρδια του ζωου μηκους 30 εκατοστων τα οποια μεταδιδονται απο τα κουνουπια.Το fml της υποθεσης ειναι οτι ναι μεν υπαρχει αντιβιωση η οποια ειναι χρόνια ,βαρια και ακριβη ,αλλα το σκυλι μπορει να μην την αντεξει και να πεθανει απο αυτην ,αλλα αμα δεν την παρει να πεθανει ετσι και αλλιως.Οσες ζημιες και αν εχει κανει ,οσα παπουτσια και να εχει φαει ειναι κριμα .

    Spoiler
    δεν ξερω αν κολλαει εδω στο φμλ αλλα το γραψα


    Αν αηδιαζεται μην τσεκαρατε φωτο της αρρωστιας στο γοογλε πικτιουρσ
    Last edited by Jacknife; 02-03-2014 at 17:51.

  13. #4408
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    ^ Καλά κουράγια να έχετε. Έχω ακούσει μια πολύ κακή ιστορία με ένα αδέσποτο κουτάβι που το είχε και καλύτερα να μην την πω. Έκανε την αγωγή και ζει υγιές και ευτυχισμένο πάντως.

  14. #4409
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Η τελευταία εβδομάδα ήταν ονειρική...

    Το παραμύθι ξεκινάει όταν ο father αιτείται εβδομαδιαίας αδείας από τη δουλειά, για να ξεκουραστεί. Κι όταν ο father αιτείται, δεν υπάρχουν αντιρρήσεις, όσο πούτσα κι αν είναι το πρόγραμμα χωρίς αυτόν, γιατί έχει τραβήξει μεγάλο λούκι ο άνθρωπος τόσα χρόνια. Οπότε, θα έπρεπε να ξυπνάω στις 05:00, να φεύγω από το σπίτι 05:30 το αργότερο και 05:45 να είμαι στο Ζωντανό Κουτί για να ανοίξω, θεωρητικά μέχρι τις 16:00 όπου θα έρχονταν να με αλλάξει ένα φιλαράκι που κατά τα άλλα κάνει κάποιες τετράωρες βάρδιες μέσα στη βδομάδα. Στο σπίτι, η Σοφία γριπωμένη κι έχει μόλις κολλήσει τον Ορφέα, ο οποίος δυσκολεύεται να κοιμηθεί λόγω βήχα και καταροής...

    Τη Δευτέρα επέστρεψα κατά τις 19:00 στο σπίτι. Και στις 22:00 με παίρνει ο Λευτέρης να μου πει ότι μάλλον τσίμπησε πλαστό 200ευρο... (ναι, με 2 μηδενικά...) Όλη τη νύχτα δεν κοιμήθηκα από την ανησυχία. Τρίτη πρωί, ήλεγξα το χαρτονόμισμα κι όντως ήταν fake (καλή απομίμηση nonetheless). Φαρμακωμένος κι ο ίδιος, μου ζήτησε να του τα κρατάω από τα μισθά του λίγο λίγο. Επειδή κάτι τέτοιο αποκλείεται για μένα, προσπαθώ να του φτιάξω τη διάθεση και συνεχίζουμε. Περνάει και η Τρίτη με διάφορες δυσκολίες και αναποδιές (μικρές), έρχεται η Τετάρτη και ήδη είμαι με μέσο όρο ύπνου στις 4 με 5 ώρες. Αφού έχω τραβήξει μια σύγχηση το πρωί της Τετάρτης με κάτι απανωτά λάθη που έχει κάνει ένας από τους προμηθευτές, φεύγω για το σπίτι κατά τις 17:00. Στις 22:00 πάλι (γαμημένη ίδια ώρα) με παίρνει να μου πει ότι μια παραγγελία που παρέλαβε με αναψυκτικά, σοκολάτες και καραμέλες αξίας 80 ευρώ περίπου, του την έκλεψαν... Ξανά στεναχώριες, ξανά φύσημα - ξεφύσημα. Το μυαλό μου να είναι στον πατέρα που θα σκεφτεί "μια εβδομάδα έλειψα και δες τι τους έτυχε" και στον Λευτέρη που η ψυχολογία του είναι υπό το μηδέν...

    Την Πέμπτη, λόγω live στο οποίο παίζουμε μαζί με τον Λευτέρη, θα με άλλαζε αυτός στις 13:00 και ένας άλλος φίλος θα έρχονταν στις 18:00 για να μείνει ως τις 23:00, ώστε να είμαστε και οι δυο ξεκούραστοι για το βράδυ. Μη φας, θα σφάξουμε γλάρο. Έφυγα καλές 17:00 και κοιμήθηκα το πολύ μια ώρα, αφόυ το soundcheck ήταν στις 20:00. Παίξαμε μπροστά σε 30 άτομα λόγω μπαοκ - μπενφίκα (έρημη όλη η πόλη) και all in all, κοιμήθηκα κατά τις 03:00 με εγερτήριο την ίδια ώρα.

    Παρασκευή προς το μεσημέρι βήχας, που χθες εξελίχθηκε σε πλήρες γρίπωμα και το παλεύω με πορτοκάλια, vicks, panadol cold & flu, αντιβηχικό συρόπι φυτικό και λαπά. Σήμερα το πρωί, ξεκίνησε και μια ελαφριά καταροή. Και όλα αυτά, εν όψει live σήμερα το βράδυ.


    Ε, FUCK MY LIFE UNTIL SHE BLEEDS FROM HER EARS....

    ΥΓ. Την περασμένη βδομάδα πήγα τη μηχανή για γερό service, όπου πέρα από τα συνηθισμένα ήθελε δίσκο και τακάκια μπροστά + μερικά ακόμα περιφερειακά (κάτι λαμπίτσες στο καντράν κτλ). Εφησυχασμένος ότι το service επίκειται, δεν έχω τσεκάρει λάδια (τόσο κασμάς ) και μία μέρα πριν την πάω στο συνεργείο ακούγεται ένα κροτάλισμα από τον κινητήρα. Τσίμπα μια επισκευή κυλίνδρου και αντικατάσταση πιστονιού στα αυτιά τώρα γελοίε. 580 ευρουλάκια όλα μαζί.

    FUCK MY LIFE UNTIL SHE STOPS BREATHING...
    Last edited by OniBocho; 02-03-2014 at 10:26.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  15. #4410
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Δώσε το πλαστό 200άρι και καθάρισες με 380.
    Last edited by BlackiE; 02-03-2014 at 17:33.


Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •