Page 183 of 377 FirstFirst ... 83133173181182183184185193233283 ... LastLast
Results 2,731 to 2,745 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #2731
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    duuude, δεν εκανες το test4u που ειναι ουσιαστικά όλες οι ερωτησεις του ecdl και μαθαινεις απεξω πως θελει να απαντας???
    2 διαφορετικα τεστς εχω κανει και ξερω πως πρεπει να απανταω αφου εχω περασει ολες τις αλλες ενοτητες νερακι. Το θεμα με το ecdl και το syllabus 5 και ειδικά στην access ειναι οτι εχει ασαφειες και ερωτησεις επιπεδου expert. Τεσπα δεν καταλαβαινω πως τι και γιατι, αφου δεν ειμαι ασχετη με την access

  2. #2732
    Wriggle redeemer's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    dystopian suburbs
    Posts
    547

    Default

    Δε το στέλνεις στον αγύριστο καλύτερα;Αφου έτσι και αλλιώς η πιστοποίηση που παίρνουμε από το ΙΔΡΥΜΑ είναι ισάξια του,γιατί να χαλάσεις και άλλα λεφτα ή τουλάχιστον να αφήσεις το core και να πας σε άλλη βαθμίδα;

  3. #2733
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Έχω πετύχει και παλιότερα σκηνικό στο λεωφορείο, κάποιος έντεχνα να ψαχουλεύει τσάντα ηλικιωμένης και μόλις γίνει αντιληπτός να γίνεται της πουτάνας. Πρέπει να έχει 3-4 χρόνια. Χθες όμως, αυτό που έγινε ήταν σε κάθε έκφανση του ακραίο.

    Είμαι στο λεωφορείο και ανεβαίνω για σπίτι, όταν κατά τη διάρκεια της στάσης -στην αντιγονιδών- μία ηλικιωμένη κυρία, καθώς επιβιβάζεται ακούγεται να λέει "ααα τι με σπρώχνεις". Στα καπάκια μία τύπισσα μέσα από το λεωφορείο φωνάζει "καλέ, κυρία! σας κλέβουν!!". Ο τύπος πίσω από τη γιαγιά τελικά δε μπαίνει στο λεωφορείο και κάνει να φύγει, όταν ένας 35-40άρης διπλάσιος του τον αρπάζει από το μπράτσο και αρχίζει να του φωνάζει "δε θα πας πουθενά. κάτσε κάτω, μέχρι να δει η γιαγιά αν της λείπει τίποτα". Το λεωφορείο παραμένει σταματημένο, ένα ψιλοχάος γενικά στο δρόμο, στήνεται ένα μίνι λαικό δικαστήριο στα γρήγορα από καμιά 20αρια άτομα που περίμεναν στη στάση και η γιαγιά μέσα στο όλο σκηνικό πάει απλά και κόβει εισιτήριο.

    Το τυπάκι ελευθερώθηκε κυριολεκτικά από τον 35-40άρη αφού τελικά δεν είχε ψυρίσει τίποτα -μιας και δεν έλειπε κάτι από τη γιαγιά- και φυσικά ήταν κακός αλλοδαπός. Κακός που εν τέλει ούτε κάποιο ιδιαίτερο τρικ πήγε να κάνει για να φύγει, ούτε είχε πάρει κάτι, απλά ήταν τίγκα το λεωφορείο και δε χωρούσε μαζί με την τεράστια τσάντα του. Αλλά ήταν αλλοδαπός. Δε πείραζε λίγο ξεγκάβλωμα πάνω του. Και εννοείται πως όσο δε δεχόταν ψαχτίρι και η γιαγιά ψαχνόταν αυτός ήταν ο πιο κακός κλέφτης.

    Επίσης, δεδομένου του όλου ΣΚΑΤΕΝΙΟΥ του να είναι τίγκα το λεωφορείο, τελικά ούτε η κοπελιά που φώναξε "σας κλέβουν" φάνηκε να είναι ιδιαίτερα σίγουρη αφού αργότερα κατά τη διάρκεια της διαδρομής το συζητούσε με τη φίλη της, με εμφανείς αμφιβολίες. Δύο κάγκουρες γύρω στα 18-20 που πιθανότατα είπαν να πάρουν σήμερα λεωφορείο για να ξεκουράσουν τις τρύπιες εξατμίσεις τους, έκαναν συνέχεια ρατσιστικά σχόλια και συζητούσαν-συμβούλευαν τη γιαγιά για να βγάλουν γέλιο. "γιαγιά, οι κλέφτες δε κλέβουν κλέφτες, μήπως για αυτό τελικά δε σε έκλεψε?" Μια μαμά που καθόταν απέναντι από τη γιαγιά, γελούσε μαζί τους λέγοντας στο πουθενά όλο χαρά "αχ, τι αστεία παιδιά".

    Θλίψη σε γενικές γραμμές και σε κάθε επίπεδο. Και όλη αυτή η απίστευτα σάπια ενέργεια που μόνο το ζώο άνθρωπος μπορεί να ελευθερώσει. Η ακαταμάχητη αρνητική εντροπία. Σε 3-4 τετραγωνικά μέτρα, συμπιεσμένη γύρω από το κεφάλι μου.

    Spoiler
    Το φμλ κολλάει στο ότι νιώθω ενοχές επειδή σήμερα δεν κοίταξα καθόλου το ηλεκτρονικό ταμπλό του λεωφορείου για να διαβάσω "αν διαπιστώσετε παράξενη συμπεριφορά κάποιου επιβάτη ενημερώστε τον οδηγό".

    Spoiler
    ΦΟΛ βασικά.
    Last edited by Tispanagias tamatia; 03-12-2011 at 03:46.
    It is known.

  4. #2734
    Oompa loompa Roswell47's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Εκεί
    Posts
    2,948

    Default

    Εγώ πάντως είμαι υπέρ του να σαπίζεται στο ξύλο οποιοσδήποτε κλέβει. Οποιασδήποτε καταγωγής, ή ιθαγένειας.
    Last edited by Roswell47; 03-12-2011 at 19:28.

  5. #2735
    To Defend Our Steel Ra Pariah's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    5,907

    Default

    Tispanagias tamatia, έχεις ταλέντο στην αφήγηση γεγονότων/ιστοριών. Εκμεταλλεύσου το.
    ALL YOU THE TRUTHFUL SPRATTLE WITH ME,
    LET'S SWEEP THE FALSE ONES AWAY!


  6. #2736
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,455

    Default

    Quote Originally Posted by Roswell47 View Post
    Εγώ πάντως είμαι υπέρ του να σαπίζεται στο ξύλο οποιοσδήποτε κλέβει. Οποιασδήποτε καταγωγής, ηθαγένειας.

  7. #2737
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    στάση αντιγονιδών. σαπίλα.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  8. #2738
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Και ρε τηςπαναγιαςταματια, εσύ είπες κάτι γι' αυτό επάνω στο λεοφωρείο σε κάποιον από τους μαλάκες ρατσιστές ή τους τα χωσες από εδώ πέρα?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #2739
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Η όλη ένταση σε πρώτη φάση με άφησε χαζό, αφού αφενός όλοι φώναζαν χωρίς να λένε τίποτα, αφετέρου λόγω κούρασης και έκπληξης είχα εγκλωβιστεί στο θέαμα της όλης φάσης. Αργότερα στο λεωφορείο, το να "τους τα χώσω" όπως λες δε θα είχε κανένα ουσιαστικό αποτέλεσμα, γιατί κυρίως λόγω έντασης και νεύρων, απλά θα δημιουργούσε μια ακόμη κόντρα, τη στιγμή που όλοι μέσα στο λεωφορείο υποφέραμε τις υπάρξεις μας ο ένας πάνω στον άλλον. Βέβαια καθώς πληκτρολογώ διαπιστώνω πως απαντάω στον Η, οπότε απλά τελειώνω λέγοντας σου πως σαν φρικιό και σχιζοφρενής, κάποια μέρα ίσως βγάλω κανα όπλο και ΧώΝΩ οτιδήποτε κινείται.

    Επίσης, για άλλη μια φορά με το γαμημένα ηλίθιο υφάκι σου, επαληθεύεις το πόσο μεγάλο πρόβλημα αντίληψης έχεις μιας και δεν τα "έχωσα από εδώ πέρα". αλλά απλά περιορίστηκα στο να μεταφέρω ένα θλιβερό σκηνικό. σε αντίθεση με σένα που χώνεις από εδώ πέρα και νομίζεις πως κάνεις και κάτι στη ζωή σου. η.λίθιε.
    It is known.

  10. #2740
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Τους γάμησες τα πρέκια λοιπόν μέσω ποστ από το Er λοιπόν, μάχιμος.
    Last edited by H.; 03-12-2011 at 21:34.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  11. #2741
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    εσύ είπες κάτι γι' αυτό επάνω στο λεοφωρείο σε κάποιον από τους μαλάκες ρατσιστές ή τους τα χωσες από εδώ πέρα?
    "

    Πού ακριβώς τα ΧΩΝΩ πες μου. κάνε κοπι πεηστ σημεία του ποστ.

  12. #2742
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Να χαρώ εγώ τα εντιντ. Τουλάχιστον μάθε πώς να είσαι εριστικός χωρίς να φαίνεσαι τόσο βλάκας.
    It is known.

  13. #2743
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Καταρχήν ηρέμησε, πατάς τα submit μέσα στην ταραχή και πετάγονται διπλά τα post. Δεύτερον δεν είναι κάποια συγκεκριμένα σημεία, εμένα στ' αρχίδια μου, κι εγώ δεν γουστάρω τέτοιες συμπεριφορές που μειώνουν ανθρώπινες αξιοπρέπειες και δη σε δημόσιους χώρους, απλά το θέμα μου είναι ότι κρίνοντας από το τι είναι αποτελεσματικότερο κατά την άποψή μου να κάνει ο καθένας σε κάτι τέτοια είναι να πει και live 2-3 κουβέντες στους μαλάκες ρατσιστές πριν έρθει να ποστάρει το γεγονός μανιασμένος με τελικό αποτέλεσμα να βρίζει αρημανίως τον Η. που το επεσήμανε.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  14. #2744
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    γιατί ασχολούμαι.

    το ποστ έκανε διπλό σαμπμιτ γιατί έχει πρόβλημα η σύνδεση μου.

    μην αντιφάσκεις όμως τώρα. έγραψες πως τα έχωσα από εδώ μέσα ρωτώντας με το γνωστό υφάκι. και ήμουν και μανιασμένος 6 ώρες μετά το σκηνικό(!).

    γιατί ασχολούμαι.
    It is known.

  15. #2745
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Ποιο υφάκι ρε άνθρωπε? Πρόβλημα αντίληψης έχεις? Ρε δεν πάμε καλά εδώ μέσα λέω γω..
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •