Page 8 of 45 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 106 to 120 of 662

Thread: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,130

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by JnB
    Quote Originally Posted by Razor
    καλη επιτυχια στον γαυρο στην συνεχεια του κυπελλου
    ΡΕ μη γίνεσαι μπαόκι!


    Στα του ματς, μάλλον άλλο παιχνίδι έβλεπε ο Ίβιτς και εσείς. Ποιό σπρώξιμο ρε ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ και στα 2 ματς, με 10-0 κόρνερ ξερω γω και πόσα σούτ. 2 πέναλτυ δε μας έδωσε και λέτε και για τον ώμο του Λέμπο ότι ήταν καθαρό. Που έχετε το Σάντος να έχει κλάσει μέντες και στα 2 παιχνίδια στο Χαριλάου και να πάει να πάρει το Χ και να προσεύχεται μπας και γίνει καμμια στραβοκλωτσιά και το βάλετε σε καμμια αντεπίθεση.
    Και μόλις τα καταφέρνει να πάει στα πέναλτυ κάνει τη μαλακία ο καράμπελας και ξαφνικά γαμήσατε τα σκουληκάκια, κέρδισε ο καλύτερος κλπ; Τραγικοί είστε!
    Καλή συνέχεια στο κύπελλο. (Σε σας ε, όχι στον γαύρο)

    Αυτά



    ΣΤΟ ΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΛΕΩ
    ΕΙΣΑΙ ΑΤΙΤΛΟΣ ΟΕΟ
    37, 38, 39

    π.σ. Ο Γιάχιτς έβγαλε το μάτς χωρίς κίτρινη. Μέχρι και ο Κλοτσίδας γελάει
    π.σ.2 Α.Ο. ΠΑΟΚ Δαμιανού. Γαμώ τα πανιά κλέψατε. Απο ομάδα της ΕΠΣ Ημαθίας (και το "80 χρόνια ΠΑΟΚ" απο τις κολώνες στους δρόμους πρίν 2 χρόνια....Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΠΑΔΙΚΗ ΣΑΣ ΞΕΦΤΥΛΑ)
    Do we go and leave back our souls
    Do we leave and darkness is all we see?
    So we're all defenders of destiny
    And we're just a sign of the times
    Lost in dreams and we enter eternity
    Beyond the walls of an eternal light

  2. #107
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by locust
    YO DAWG,I HEARD YOU LIKE CAMERAS SO WE PUT A CAMERA IN YO CAMERA SO YOU CAN TAKE PHOTOS WHILE YOU TAKE PHOTOS



    κατά τα άλλα

    ΠΑΟΚ Σ'ΑΓΑΠΩ - ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΝΑΣ - ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

  3. #108
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    και εσυ βλακα καλε αρειανε JnB λεγε καλη επιτυχια στους τουρκους.Α ρε βλακες αρειαναρες.Γεια σου PainOfSalvation χουλιγκανι που θα μας πεις και για τα πανια
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,130

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Χουλιγκάνι δεν είμαι. Me = Φλώρος. Πάω με σποράκι στο γήπεδο και κρύβω το κασκόλ μου στο γυρισμό.

    Υπάρχει και ο ΠΑΟΚ Δυτικού
    Πάρτε και απο κει





    Π.Σ.
    Do we go and leave back our souls
    Do we leave and darkness is all we see?
    So we're all defenders of destiny
    And we're just a sign of the times
    Lost in dreams and we enter eternity
    Beyond the walls of an eternal light

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Razor
    και εσυ βλακα καλε αρειανε JnB λεγε καλη επιτυχια στους τουρκους.Α ρε βλακες αρειαναρες.Γεια σου PainOfSalvation χουλιγκανι που θα μας πεις και για τα πανια
    "μαμα!μαμα!οι ΤΟΥΡΚΟΙ μας γαμησανε ξανα!μας κερδισαν,μας κοπανησαν,αλλα εμεις εχουμε μαθει οτι ειναι κοτες και φλωροι,ομαδα και λαος!"
    ετσι μπραβο αζορ.γυρνα στο φυσικο σου στοιχειο.να σκοτωνεσαι με τους υπολοιπους ΑΡΕΙΑΝΑΡΕΣ(γαμω τον υπερθετικο σου και την παναγια σου),γιατι ειναι "ποντικια","φιλοτουρκοι" κτλ κτλ.
    εγω επειδη ειμαι καλος ανθρωπος,θα σου ευχηθω μεχρι την ημερα που θα κλεισεις τα ματια σου να δεις αλλες 2 φορες τον σκωλικα στην Β,και φυσικα να μην σηκωσεις ΠΟΤΕ τιτλο.ΠΟΤΕ ΡΕ.να πεθανεις με αυτον τον καημο.
    για τα πανια μην μιλας καν μαλακα.μην τολμησεις να πεις τπτ,μπουληγκαν της παπαναστασιου,ξεφτιλα και ντροπη των οπαδων.γιατι την κυριακη σημανε συναγερμος,οταν μαθευτηκε οτι 400 ατομα ξεκινανε απο Τουμπα να μπουκαρουν στο σαπιο μηλο χωρις εισητηρια,χωρις καν να υπαρχουν φιλοξενουμενοι.να ευχαριστεις τους μπατσους που ειναι ΦΙΛΟΙ σας και μας εκλεισαν μεσα σε ενα στενο πιο πανω απο την "Αλυσιδα",αλλιως την κυριακη θα γραφοταν το οπαδικο σου φιναλε.


    υγ-χθες ημουν στον συνδεσμο της Τουμπας οπου εβλεπα το παιχνιδι.ειμασταν οι πρωτοι που βρεθηκαμε με ζαγορακη και ανοιξε την θυρα 1 για να μπουμε.ο οποιος ηταν εντελως ΛΑΣΠΗ,ΚΟΜΜΑΤΙΑ και ΚΟΚΚΑΛΟ.
    Η συνεχεια με βρηκε σε μαγαζι φιλου,απο το οποιο περασε ο βιολιδης και του σπασαμε τα αρχιδια.
    crack the whip and punish me

  6. #111
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by hcpunksonacid
    εγω επειδη ειμαι καλος ανθρωπος,θα σου ευχηθω μεχρι την ημερα που θα κλεισεις τα ματια σου να δεις αλλες 2 φορες τον σκωλικα στην Β,και φυσικα να μην σηκωσεις ΠΟΤΕ τιτλο.ΠΟΤΕ ΡΕ.να πεθανεις με αυτον τον καημο.
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  7. #112
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  8. #113
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by JnB
    2 πέναλτυ δε μας έδωσε και λέτε και για τον ώμο του Λέμπο ότι ήταν καθαρό.
    eksar8rwsh wmoplaths eixe pa8ei o kakomoiros......
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  9. #114

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    1ον) Στ'αρχίδια μου για συνδέσμους, πόσοι κατέβηκαν, πόσοι δεν κατέβηκαν, πού παίχτηκε ξύλο, ποιός έκλεψε πανώ, πραγματικα ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.
    2ον) Γαυρος, βάζελος, κοτόπουλο, όποιος και να το πάρει, πάλι ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ γιατί δεν το πήρα εγώ. Οπότε το ίδιο μου κάνει. Δε θα κάτσω να υποστηρίζω τον πούστη τον γαύρο.
    3ον) Φέτος έχετε ξεπεράσει κάθε όριο κωλοφαρδίας σαν ομάδα. Δεν το βλέπετε, αλλά κάποια στιγμή που θα τελειώσει θα το καταλάβετε.
    4ον) Οι γαύροι πανηγύριζαν που περάσατε γιατί σας θεωρούν πελάτες, ενώ στο χαριλάου τα τελευταία χρόνια τα βρίσκουνε μπαστούνια.
    5ον) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ...ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ

  10. #115
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by JnB
    .
    3ον) Φέτος έχετε ξεπεράσει κάθε όριο κωλοφαρδίας σαν ομάδα. Δεν το βλέπετε, αλλά κάποια στιγμή που θα τελειώσει θα το καταλάβετε.
    το θεμα ειναι οτι απο την 3η-4η αγωνιστικη το λεμε αυτο...αλλα ακόμα....
    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  11. #116
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  12. #117
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    πανηγύριζαν πέρσι τα αρειανά που μας πέτυχαν στον τελικό και φέτος πανηγυρίζουμε που παίρνουμε τον παοκ και αποφέυγουμε το χαριλάου;
    λολ, πως αλλάζουν οι καιροί!
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by JnB
    1ον) Στ'αρχίδια μου για συνδέσμους, πόσοι κατέβηκαν, πόσοι δεν κατέβηκαν, πού παίχτηκε ξύλο, ποιός έκλεψε πανώ, πραγματικα ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.
    2ον) Γαυρος, βάζελος, κοτόπουλο, όποιος και να το πάρει, πάλι ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ γιατί δεν το πήρα εγώ. Οπότε το ίδιο μου κάνει. Δε θα κάτσω να υποστηρίζω τον πούστη τον γαύρο.
    3ον) Φέτος έχετε ξεπεράσει κάθε όριο κωλοφαρδίας σαν ομάδα. Δεν το βλέπετε, αλλά κάποια στιγμή που θα τελειώσει θα το καταλάβετε.
    4ον) Οι γαύροι πανηγύριζαν που περάσατε γιατί σας θεωρούν πελάτες, ενώ στο χαριλάου τα τελευταία χρόνια τα βρίσκουνε μπαστούνια.
    5ον) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ...ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ
    4)εισαι ΑΣΤΕΙΟΣ.τι μπαστουνια τα βρισκουν ρε,με μια νικη φετος μετα απο 10 χρονια??θελεις μηπως να σου πω εγω την προιστορια που εχω στο ΚΥΠΕΛΛΟ με τον γαβρο?νιωθεις?ΕΣΕΝΑ θελανε,εσενα για να περασουνε ΧΑ-ΛΑ-ΡΑ.γτ σου εχουν παρει τον αερα και σε ξεκωλιαζουν οπου σε βρουν στο κυπελλο,μεχρι και στην ιδια σου την πολη(που το ειχες και σιγουρο τρομαρα σου).και το ξερουν και οι ιδιοι οι γαβροι πως η μονη ομαδα στην ελλαδα που μπορει να τους περασει στο κυπελλο ειναι ο ΠΑΟΚ,κανεις αλλος.ο βαζελος?αστο,κακακια.η αεκ?πολυ λιγη.και ηθελαν ΕΣΕΝΑ στον προημιτελικο,για να περασουν μισο ομορφο απογευμα.
    5)ο καραμπελας σας φταιει ζωντοβολα,το οτι δεν μπορειτε να σκοραρετε επι 710 λεπτα δεν σου λεει κατι....
    2)μπα.εσυ ειχες την καουρα να περασεις εμενα,ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΣΕ ΑΠΕΚΛΕΙΕ Ο ΓΑΒΡΟΣ.εγω να μην περνουσα!το ονειρο ζωης σας.
    3)σορρυ,αλλα ειχα τυχη σε 4-5 ματς.αλλα ρε φιλε,εχω και την δευτερη καλυτερη αμυνα του πρωταθληματος,δεν ειναι ΤΥΧΑΙΟ αυτο.
    1)καλυτερα.

    και ενταξει.εσυ μιλας για κωλοφαρδια.οκ,ειναι υποθεση αυτη.εγω ομως μιλαω για το πιο αρρωστημενο κλιμα που υπαρχει σε ομαδα στην ελλαδα.γτ ειναι οτι χειροτερο υπαρχει.η ελευθερη αποψη πεθανε,ή εισαι σουπερας ή ποντικι.παικτες αξιας τρωνε παγκο/εξεδρα και μετα πουλο επειδη ο σερ κοντης θελει να φερει τους παιχταραδες του και να παρει την μιζα του.εφυγε ο μπαγεβιτς που δεν καταδεχοταν να παρει χαρτακι απο τον σιχαμερο σου προεδρο,και ηρθε ο ξερναντεθ ο οποιος δεν προπονουσε καν την ομαδα,δεν χρειαζοταν!τα εκανε ολα ο κοντης!στην ομαδα σας δεν υπαρχει εξωαγωνιστικη πειθαρχια(μπουρδελα και καζινο αβερτα).το κλιμα μεταξυ των οπαδων σας ειναι απαραδεκτο,η θυρα 1 σκοτωνεται με την 3.η διοικηση απομακρυνει παικτες οι οποιοι μπορει να μιλησουν για τον ΠΑΟΚ σε εφημεριδες της χωρας τους!για να παρεις τηλεφωνο στο ραδιοφωνο σας (98.7) πρεπει πρωτα να αφησεις τα προσωπικα σου στοιχεια και να σε καλεσουν αυτοι,και φυσικα δεν θα μιλησεις εναντια στην διοικηση,δεν θα ασκησεις κριτικη γιατι υπαρχει η λεσχη για να τα πεις αυτα,στην οποια λεσχη αν πας να μιλησεις πεφτει καρπαζια.
    και ακομα μιλατε.ακομα.
    crack the whip and punish me

  14. #119

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Είπα εγώ ότι γουστάρω αυτά που κάνει ο Σκόρδας και ο Κόντης; Έχουν κάνει καλά, έχουν κάνει και ΠΟΛΛΕΣ απίστευτες μαλακίες.
    Το οτι η φετινή χρονιά είναι μπουρδέλο (και το γιατί) το ξέρω, δεν περιμένω εσένα να μου πεις. Πάντως σε βλέπω διαβασμένο.
    Πραγματικά όμως πιστεύεις ότι ο στόχος μου ήταν απλά να σε αποκλείσω, και ας με περάσει μετά ο γαύρος;;; ΕΛΕΟΣ!
    Για τα πελατειακά μου τα είπανε φίλοι γαύροι και γι'αυτό στα λέω. Δεν ασχολούμε με τα δικά τους.
    Προσωπικά πιστεύω ότι σε διπλά ματς κανένας από τους 2 δεν θα περνούσε, κάπως θα τα μαγειρεύανε εδώ κάτω.
    Και ναι, έτσι όπως ήρθε το ματς, ο Καράμπελας μου φταίει. Όχι ότι οι μαλάκες μπροστά δε μου φταίνε που δε σας πέταξαν 2 μπαλάκια στην κανονική διάρκεια, αλλά τουλάχιστον βάλαν τα πέναλτυ.

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by JnB
    Είπα εγώ ότι γουστάρω αυτά που κάνει ο Σκόρδας και ο Κόντης; Έχουν κάνει καλά, έχουν κάνει και ΠΟΛΛΕΣ απίστευτες μαλακίες.
    αυτο.
    αυτη η αποψη,σε κατατασσει αυτοματα στους ποντικους του αρη(κατα ζουμπερ τριαν).ασχετα αν ειναι ΛΟΓΙΚΗ.
    την μερα που ανελαβε ο ζουμπερ την διοικηση,πεθανε και η ελευθερια αποψεων στην ομαδα σας.να τους χαιρεστε.
    crack the whip and punish me

Similar Threads

  1. Replies: 345
    Last Post: 05-03-2010, 03:43
  2. Κυπελλο Ελλάδος 2006-2007
    By Bullet in forum Athletics
    Replies: 611
    Last Post: 08-05-2007, 05:29

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •