Quote Originally Posted by psychotron
Quote Originally Posted by cthulu
bebaia meta apo ta 80-90ria gia tous acdc mhn parapone8ei kaneis gia tis times stis ypoloipes synaylies.giati ayto to polla alla den xanetai me tpt mas efage.kai den bgazw ton eayto mou exw apo ayth th nootropia.
Εξαρτάται αυτό που λες.
Οι AC/DC ζητάνε πολλά, πολλά περισσότερα από άλλα hard rock groups και με τις πωλήσεις και τα sold out shows που κάνουν είναι επόμενο να τα ζητάνε. Τσέκαρε και τα εισιτήρια στην Ευρώπη και θα δεις ότι ιδιαίτερες διαφορές στις τιμές δεν υπάρχουν. Και μην ακούσω το γνωστό παραμύθι περι χαμηλότερων μισθών, στη Βουδαπέστη που η κατάσταση δεν είναι και πολύ διαφορετική (ή μάλλον είναι, αλλά προς τα κάτω), το εισιτήριο είχε 65 ευρά που έγιναν 70 με τα έξοδα αποστολής.
Για μία μπάντα τέτοιου βεληνεκούς λοιπόν, όσο κι αν σε κάποιους φαίνεται παράλογο, τα 80 ευρό είναι ΛΟΓΙΚΗ τιμή. Τελεία.
Εκεί που ΔΕΝ είναι λογικές οι τιμές και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα συνεχίσω να γκρινιάζω, είναι όταν μου φέρνουν μπάντες που ναι μεν θα γούσταρα να τις δω, αλλά ξέρω πως δεν γεμίζουν ούτε το γκαγκάριν (θα έλεγα ούτε λεωφορείο, αλλά δεν θέλω να φανώ υπερβολικός!) και μου ζητάνε 35 και 40 ευρώ εισιτήριο. Το αν στο τέλος τα δίνω -που τα δίνω δηλαδή- δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να παραπονιέμαι.
to oti exei 70 euro to eisithrio sthn boudapesth exhgeitai apo to oti petagontai apo italies germanies aystries ekei kai den trexei kai tpt.an 8es th gnwmh mou einai 2 fores aparadekth h timh ekei.kai den anairei to oti ta lefta einai polla kai edw imo.as elpisoume toulaxiston na mhn "xehastoun" tpt kanonia h kamia kampana px.