Page 45 of 119 FirstFirst ... 3543444546475595 ... LastLast
Results 661 to 675 of 1775

Thread: Το ER που θέλουμε.

  1. #661
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Marillion
    Promos exw parei 5 ante 6. Prosklhseis oudemia (dino px, mphka me agorasmeno eisitirio). O logos pou grafw einai giati gustarw na grafw. Einai giati eixa ena blog prwtou mpw sto mag kai giati tha anoixw allo ena twra. Einai giati thelw na exw apopsh kai na thn ekfrazw. Otan akouw enan disko kai mou vgenei ena dakry sygkinhshs 8elw na to moirastw me kapoion. Otan akouw enan disko kai mou rxete na varesw to kefali mou, epishs. Grafw ena emperistatwmeno keimeno giati den thelw na dw ena aplo exwfylo me ton ipotitlo ''Teleiothta''. Den thelw na dw postarismenh mia pic kai apo katw kapoion na grafei : ''akouste tous''. Oxi monon ayto dld.
    Αλή8εια, δεν νομίζω ότι έρχονται τα παραπάνω (κα8ώς και τα προηγούμενα λεγόμενα σου στο post) σε σύγκρουση με ό,τι έχω πει.

    Quote Originally Posted by Marillion
    Με όραμα, με πά8ος, με -->σοβαρότητα<--, με στόχο. Τέλος, απο το mag λείπει αυτό που ίσως και να ξεκινούσε ο ξυδάς για όποιον 8υμάται. Η μουσική αρ8ρογραφία άποψης, πέρα απο reviews, ανταποκρίσεις, οχτασέλιδα αφιερώματα. Άποψη για τα συναυλιακά δρώμενα, με αρχίδια, με κριτική, όχι αυτό το μη-τυχόν-και και μην ενοχλη8εί ο κά8ε didis και ο κά8ε αλτεργκράουντ αλλά απο πίσω όλοι τους τραβάμε παναγίες γιατί είναι μουνόπανα. Αυτό ναι, είναι σοβαρότητα, είναι τσαγανό. Για όλα τα παραπάνω δεν 8α έγραφα ποτέ reviews, αφου με ρώτησες πιτσαδόρε, και δε γουστάρω και το mag, αν 8έλεις.
    D.I.Y. An kati den yparxei do it yourself. An thes na kalypseis kati, diy. An theleis na grapseis gia enan disko pou sou arese DIY. Pragmatika xanw thn mpala, exw dei 5,6 posts sou se mousiko thread pou na 3epernoun tis 2 ante 3 seires? Exw dei na diafwneis me pa8os, me apopsh ktl se kapoio keimeno? Exw dei na 3ekinas ena thread kai na aradiazeis tis apopseis sou gia ena sinavliako gegonos pou se ksetinaxe? Me ton diko sou tropo, ayton pou 8ewreis pws leipei kai xreiazete stin simerini mousikh pragmatikothta. Oxi? Tote giati na se parw sta sovara otan den mou antiproteineis alla katakrineis?
    Ε, ντάξει έχω τοπο8ετη8εί ανοιχτά σε διάφορα σκηνικά περι συναυλιακών δρώμενων. Η σχέση μου με τα ακούσματά μου είναι πολύ περίπλοκη για να μπορέσω να ζητήσω απο τον οποιονδήποτε να με πάρει στα σοβαρά όταν μιλάω για κάτι μουσικό ή γενικότερα. Ο πισταδόρος παρ' όλα αυτά ρώτησε γιατί δεν 8α έγραφα reviews (προφανώς ορμώμενος απο το thread στα κρυφά) και έτσι χρειάστηκε να τοπο8ετη8ώ σχετικά με το τι νομίζω ότι εκφράζουν τα reviews και ένα μουσικό magazine γενικότερα για μένα.

    Epeidh anafer8hkes genika sto mag (kai thelw na pistevw pws phre h mpala ki emena) sou para8etw tis skepseis mou/apanthseis mou. Feel free na to synexisoume olo ayto an epi8ymeis.
    Όπως παραπάνω, πέρα απο όπου χρειάστηκε δεν είναι προσωπικό ζήτημα. Η άποψη μου για τον τρόπο με τον οποίο δομείται το er magazine είναι συνολική και γενικότερη.

  2. #662
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    μιτσμαν, εμένα αυτά με είχαν απασχολήσει τότε. υπήρξε και μια περίοδος που θα έλεγα ναι στο να σταματήσουν οι νέες εγγραφές στο φόρουμ γιατί ήταν απελπισία. όπως, επίσης, είχα πει πως αν κάποιος μπει στο φόρουμ πρώτα, με αυτά που θα δει, πιθανότατα θα την κάνει χωρίς να δει το μαγκ, οπότε ίσως χάνει κάποιους αναγνώστες. όλο αυτό χωρίς να με απασχολήσει παραπάνω. αυτούς που έλεγα να μπαναριστοούν στα κρυφά φόρουμς τότε, τα είχα πει και στο φόρουμ και τα έλεγα κυρίως γιατί συγχυζόμουν διαβάζοντας το φόρουμ, όχι γιατί κρατούσαν πίσω το μαγκ. αν αν δεν σας αρέσουν μπορώ να κάνω έντιτ και να βάλω κάτι πιο ελιτίστικο.

  3. #663
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Λοιπον, για να ληξει λιγο αυτο επειδη εχετε γινει απο συντακτικη ομαδα, μια ομαδα χολωμενων οχταχρονων.

    Κανεις δεν σας ειπε ΟΛΟΥΣ ελιταρια. ο δε Ναθινμαν που το κανατε και φλαμπουρο, δεν ειπε κανεναν.

    ειστε πολυ εξυπνα παιδια ολοι, οποτε ξεκολληστε.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #664
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    ikonoklast prepei na katalaveis pws den diafwnw me tis 8eseis sou. diafwnw sto oti eisai esy aytos pou tis ekfrazei.


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  5. #665
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    δεν μίλησα για κανέναν νάθινγκμαν. η μόνη πρόταση που θυμάμαι προσωπικά (και παίζει να την θυμάμαι λάθος οπότε ζητώ προκαταβολικά σόρρυ από τον νάθινγκμαν) να εμπεριέχει τις λέξεις νάθινγκμαν-ελιτ, ήταν αυτή του ίδιου που όταν έφυγε από το μαγκ ένας λόγος ήταν ότι είχε βαρεθεί να τον θεωρούν ελιτ! δεν ξέρω πώς βγήκε αυτό, ζητήσατε να πουν οι συντάκτες τη γνώμη τους, την είπα. με πιο λίγα λόγια είναι ότι έγιναν μαλακίε ςεκατέρωθεν, υπήρξαν εγωισμοί, πείσματα και καλοθελητές και γίναμε μια αγαπημένη παρέα. θες να πω τίποτα άλλο ή μπορώ να αποχωρήσω;

  6. #666
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    mits profanws kai den anafer8hke se olous. kai o ikonoklast profanws.

    omws to big picture den einai 2 h 3 atoma, einai perissotera. Egw den niw8w pws prepei na apologh8w kai na yposthrixw kapoion. Otan omws kathgoreis to mag, kathgoreis ki emena, einai aplo pistevw. Opws kathgoreis tin milton, ton carheart, ton harvestman, atoma pou exun ekfrastei arketa swsta kai idealistika sto parel8on. Leitourgei omadika, an oxi, tote kakws ginetai ayth h kouventa kai as ta vrune oi 5,6 metaxy tous.


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  7. #667

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by ikonoklast
    Nα πω ότι ουδεμία σχέση έχω με το ric ή με οποιοδήποτε κυπριακό κανάλι.
    Αν και δε διαφωνώ με το βασικό σου ποστ για όλα αυτά σε πολλά (εκείνο το μεγάλο για το μαγκ), το θέμα με την ειλικρίνεια και in your face είναι κάπως παράξενο. Δε νομίζω ότι τους χρήστες που έλεγαν καθυστερημένους οι περισσότεροι των συντακτών στα κρυφά φόρα δεν τους το έλεγαν στη μούρη τους και εδώ στο φόρουμ. Αν το πρόβλημά σου είναι ότι τη γνώμη τους την έλεγαν ΚΑΙ εκεί, τότε είσαι ο ίδιος αντιφατικός - είμαι σίγουρος ότι το ξεκατίνιασμα στο ουρακοτάνγκο πάει σύννεφο (όμορφο παράδειγμα της ένις παραπάνω) και δεν είδα να ποστάρονται λογκς μετά. Γενικά το ξεκατίνιασμα σε κλειστο κύκλο (πώς θα μπορούσε να είναι ανοιχτός είναι οκ, αν ο άλλος (ο "στόχος") γνωρίζει τη γνώμη σου γι αυτόν.

    Στην ουσία αυτό που λέω είναι ότι τσουβαλιάζεις όλους τους συντάκτες και οι διαφορές σε αυτά που λένε είναι μεγάλες. Αφού ζητάς ευθύτητα και ειλικρίνεια, χώσε εκεί που πρέπει.

    Το τελευταίο πάει και στον ντράγκον, μπορεί να νιώθεις "εγώ βς αυτοί" αλλά το περιοδικό, όπως το κατάλαβα εγώ λειτουργούσε με σύνθεση πολλών απόψεων και το γεγονός ότι πολλοί διαφωνούν μαζί σου σε αυτό που κάνεις δε σημαίνει ότι πιστεύουν τα ίδια ή έχουν τους ίδιους λόγους για να διαφωνούν.

    Γενικά έχει ενδιαφέρον ο τρόπος που όλοι εκλογικεύετε τις βαθύτερες (ψυχολογικές, που θα έλεγε και ο χελμ) αιτίες που διαφωνείτε.

    Επειδή όμως είναι λίγο σαντ αυτή η ιστορία, επειδή έχει παρθεί η απόφαση και δε βλέπω να γίνεται τίποτα άλλο εκτός από το να σκάβουμε πιο βαθιά την τρύπα, δεν κλείνει σιγά σιγά το θέμα, να πάει ο καθένας στο μαγκ και στο φόρουμ του και να πούμε για τπτ ΕΑΑΚ, ΣΕΜΦΕ, ΠΕΚ και DVDA;

    ps: Όντως δηλαδή, ποιος από το φόρουμ ένιωσε στο πετσί του την καταπίεση της ελιταρίας; Σρσλι. Δε θυμάμαι κανέναν, πόσο μάλλον τον νάθινμαν.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  8. #668
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    σε καποια θεματα εχετε ευθυνες συλλογικα. αυτο το ειπα και χτες.
    ως προς τις ατομικες ιδεες προφανως δε θα τσουβαλιαστει καποιος.

    Εν τουτοις μη ξεχναμε οτι κι απ τον αθεηστ εχει παρουσιαστει σαν "συντακτικη ομαδα στο συνολο της" vs Δραγονλορδ. Και εν τελει αποδεικνυεται οτι δεν εχετε μια κοινη εστω, αποψη στο τι πρεπει να γινει, και οχι μονο αυτο, ειχατε μονο διαφορες ιδεες που απ οτι λετε (μετα την αποκαλυψη των κρυφων παντως) δεν ειχαν σχεδιαστει καν κλπ κλπ

    ε δεν ειναι συλλογικη σας η ευθυνη που αφεθηκε να γινει τετοιο μπαχαλο ενω δεν ειχατε ξεκαθαρες (η εστω ρε παιδι μου μια ατζεντα απο) πλευσεις προς καπου?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  9. #669

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Σε αυτό συμφωνώ.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  10. #670
    Bastard Samurai Pitsadoros's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    σκατά και εμετός
    Posts
    2,842

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    [psixologiki epithesi]to pio sant gia mena einai oti merikoi sintaktes simperilamvanomenou k emou tou idiou ksenerwsame me auto pou mas arese na kanoume giati ligo poli ta kserame oloi auta alla eipwthikan poli wma edw mesa (vlepe anagkaiotita enos mag). st arxdidgia sas to kserw[/psixologiki epithesi]
    Cut your flesh and worship Santa

  11. #671
    Stealing the Light Harvestman's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Earth
    Posts
    567

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Λοιπον ημουν και εγω μεσα στους συντακτες που ηταν στη συναντηση με τον Πανο για να δουμε τι θα γινει με το περιοδικο. Γιατι αυτο που μας ενδιεφερε πρωτιστως, ηταν το περιοδικο και οχι το forum. Διαπιστωσαμε τοτες οτι κυριως στο μουσικο τμημα του forum δεν μπορουσαν να γινουν σωστα σοβαρες και μεγαλες συζητησεις, γιατι το βρισιδι πηγαινε συννεφο. Αυτο που ειπαμε και κυριως ειπα στον Πανο, ειναι οτι οταν εγω διαβαζα το forum οταν εμφανιζοταν ο ιδιος και εβαζε καμια φωνη εστρωναν καποιοι, ως δειγμα σεβασμου στον admin. Αυτο μαλλον παρερμηνευθηκε. Το να παιρναμε το περιοδικο στα χερια μας ηταν κατι που θελαμε να γινει ετσι ωστε να κανουμε καποιες απαραιτητες αλλαγες σε αυτο, εφοσον καταλανωνουμε τοσο χρονο για αυτο αφιλοκερδως. Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο. Μιλησαμε για ενα καποιο moderating στο μουσικο τμημα του περιοδικου. Δεν ειπαμε οτι θα καναμε ban και αλλα τραγελαφικα, αλλα να μπορει να γινεται μια συζητηση χωρις βρισιδια ρε παιδι μου, νυσαφι πια. Καταλαβαινω πως βλεπετε οι παλιοι αυτο κατι σαν επανασταση ή εξέγερση, αλλα σκοπος ηταν η ισορροπια. Ο Πανος για πολυ καιρο δεν διαβαζε το forum γιατι ειχε αλλα πραγματα να κανει και απλα οταν μας ειπε οτι θα επιστρεψει και οτι θα ασχολειται, το θεμα ελειξε εκει.

    Τωρα το ολο αυτο ξεμπροστιασμα δεν εχω καταλαβει ακριβως που αποσκοπει. Μαλλον στο οτι οι συντακτες ειναι οι κακοι της υποθεσης και αναγκαστικα καποιοι πρεπει να βγουνε μαλακες, οποτε ειναι αυτη μια ευκολη λυση. Τι πιο ευκολο λοιπον απο το να βγαινεις τωρα και να λες οτι δεν συννενοουμαστε μεταξυ μας και οτι δεν ξερουμε τι μας γινεται; Ας εχει. Καποια στιγμη, οχι τωρα, θα κανεις μια αυτοκριτικη Πανο και ελπιζω να καταλαβεις οτι θα πρεπει να σεβεσαι τους ανθρωπους με τους οποιους δουλευεις.

    Δεν ξερω γιατι θεωρειτε αρκετοι οτι εχουμε καποιο υφος απενταντι στους υπολοιπους χρηστες, προσωπικα δεν πολυασχολουμαι με το forum. Εχω βρει καποιους αν8ρωπους που θελω να μιλαω μαζι τους και τελειωνει εκει. Προφανως παντα σας πειραζε κατι, δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να νιωθουμε εμεις ανωτεροι και εσεις κατωτεροι ή το αντιθετο. Το ολο θεμα ειναι οτι το ER ξεκινησε διαφορετικα απο οτι ειναι τωρα, το mag ξεκινησε τυχαια, μεγαλωσε, καποιοι το ειδαν πιο σοβαρα, αλλαξε. Δεν ειμαστε η ελιτ, δεν νομιζω οτι δηλωσαμε ποτε κατι τετοιο. Το γεγονος με το moderating κλπ, εχει να κανει με τον απλο λογο οτι, προφανως, καποιοι συντακτες ηταν και moderators, οποτε ειχαν και εναν παραπανω λογο για το forum. Μην τα βαζετε ομως στο ιδιο τσουβαλι. Δεν ηταν ολοι οι συντακτες moderators. Ουτε ηθελαν να ειναι ολοι. Απο τη στιγμη που ο Πανος δεν ηθελε να αλλαξει το forum του στο υφος που αυτος ηθελε να ειναι, εμεις που δεν ειμαστε moderators δεν εχουμε καποιον παραπανω λογο σε αυτο. Αλλα δεν γινεται να παρακολουθω εγω οτι συμβαινει και να ερχομαι να στο λεω Πανο. Ειναι δικη σου αρμοδιοτητα αυτη.

    Δεν θεωρω καθολου τυχαια ολα αυτα που γινονται και λεγονται τις τελευταιες μερες. Η μεγαλοψυχια ειναι ωραιο πραγμα σιγουρα, αλλα νομιζω οτι κατι κρυβοταν πισω απο ολο αυτο, τωρα εχω καταλαβει. Θα φυγουμε, μιας και ετσι κι αλλιως καλοδεχουμενοι δεν ειμαστε απο οτι φαινεται ουτε στο forum. Λυπαμαι ειλικρινα για ολη αυτη την θλιβερη καταληξη, θεωρουσα οτι το ξεμπροστιασμα δεν θα γινοταν, αλλα δυστυχως οι αξιες ειναι νεκρες και κατεστραμενες καιρο τωρα.

  12. #672

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    1627 γιούζερς απο τους 2313 εχουν κατω των 20 ποστς.
    κατήφορος
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  13. #673
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Paidia prepei na katalavete pws gia pollous (nai kai gia mena) oi telikoi logoi aytou tou diazygiou einai adieykrinistoi. Nai, epexe rolo to mpaxalo kai h anorganwsia tou mag genikotera, epexan rolo oi proswpikes kontres, epexe rolo kai h stash arketwn users, omws en genei ta pragmata exun megalopoih8ei kai geliopoih8ei se ypervoliko va8mo wste akomh kai meis na mhn mporoume na vroume thn aitia.

    To topic egine 50 selides giati einai trelo gossip kai provalei eves8htes plhrofories arketwn pou grafun edw mesa. Den einai kanenas toso ponopsyxos wste na prospa8ei na vrei lyseis thelw na pistevw, opote sovarefteite please oloi. Exw dei akyrous pou postaroun spaniws, atoma pou tous epiase mia anef prohgoumenou sovarothta kai syntaktes pou prospa8oun na dikaiologhsoun ta adikaiologhta.

    Dragonlord, exeis kanei merika sovara foul epishs.

    As to lhxoume, tespa


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  14. #674

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Odonian
    Το τελευταίο πάει και στον ντράγκον, μπορεί να νιώθεις "εγώ βς αυτοί" αλλά το περιοδικό, όπως το κατάλαβα εγώ λειτουργούσε με σύνθεση πολλών απόψεων και το γεγονός ότι πολλοί διαφωνούν μαζί σου σε αυτό που κάνεις δε σημαίνει ότι πιστεύουν τα ίδια ή έχουν τους ίδιους λόγους για να διαφωνούν.
    Μπα, εγώ δεν έχω πρόβλημα σχεδόν με κανέναν, εκτός από άθειστ, άντε και τον κάλκη που δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν είναι όντως τόσο τραγικός όσο φαίνεται ή είναι απλά χαζούλης. Το έχω πει και στα κρυφά φόρουμ, το έχω πει και εδώ (υπάρχουν ποστ μου που λέω ότι υπήρχαν μπόλικα γαμάτα άτομα στο μαγκ). Το μόνο στο οποίο έριξα συλλογικές ευθύνες, είναι ότι είναι και δικό τους θέμα το να απομονώσουν όποιον φέρεται διπρόσωπα. Ο κάλκι πχ νομίζω μου είχε γράψει κάπου στα κρυφά φόρουμ ότι θεωρεί πως φταίει ο άθειστ για το πού έφτασε το πράμα, αλλά ότι αν τον έδιωχνα θα έφευγε μαζί του. Ο παραλογισμός ο ίδιος δηλαδή, φταις αλλά σε στηρίζω. Δεν έχω να χωρίσω τίποτα με κανέναν πάντως, όποιους θεωρούσα γαμάτους εξακολουθώ να τους θεωρώ. Και τον σφηνοτουβλάκη κι ας με επικρίνει. Γυρνάω για να σου απαντήσω.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  15. #675

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Harvestman
    Δεν ξερω γιατι θεωρειτε αρκετοι οτι εχουμε καποιο υφος απενταντι στους υπολοιπους χρηστες, προσωπικα δεν πολυασχολουμαι με το forum. Εχω βρει καποιους αν8ρωπους που θελω να μιλαω μαζι τους και τελειωνει εκει. Προφανως παντα σας πειραζε κατι, δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να νιωθουμε εμεις ανωτεροι και εσεις κατωτεροι ή το αντιθετο.
    Ρε σεις, αυτό το ανακυκλώνετε οι συντάκτες. Σοβαρά από πού βγαίνει ότι κάποιο σεβαστό μέρος του φόρουμ νιώθει έτσι; Μήπως είναι δικό σας κόμπλεξ ΜΗΠΩΣ σας βλέπουν έτσι; Ο κάλκις είπε ότι κάτι τέτοιο πόσταρε ο νάθινμαν και ο ίδιος ο νάνιθνμαν έσκισε το μαγιώ του (και εγώ, σόρι κάλκι, αλλά τον πιστεύω - λινκ ορ ντιντν'τ χάπεν). Κανείς άλλος καταπιεσμένος;
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. που?
    By Tonosalata in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 06-10-2008, 15:48
  3. Ξέρετε που..
    By carheart in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 08-04-2008, 16:47
  4. που βάζει σε σκέψεις
    By Antrikos in forum General Discussion
    Replies: 38
    Last Post: 03-10-2005, 01:50
  5. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •