Page 35 of 119 FirstFirst ... 2533343536374585 ... LastLast
Results 511 to 525 of 1775

Thread: Το ER που θέλουμε.

  1. #511
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by wom
    veinsaw o dragonlord μεχρι που εκανε topic λεγοντας πως κατα την απουσια του συνεβησαν διαφορα και καποιοι (?) moderators ηταν απασχολημενοι και πολυ τα μπουρδουκλωσαν. Τι παραπανω?
    Δεν κατάλαβα την ερώτηση βασικά.
    Live for ever.
    ~

  2. #512

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    σύμπε, η απάντηση στον παραπάνω διάλογο ήρθε πολύ μετά από την αρχική. η οποία ήταν "ναι συμφωνώ" κάθε φορά και μόλις εφησυχαζόμασταν πως βρέθηκε η χρυσή τομή, πετούσε το "αλλά" και όχι στη μάπα μας.

    exm sorry, alla auto thetiko den einai? dld auto pou les deixnei oti ontos prospathise/prospathouse na vrei koini poreia pleusis. den ksero re paidia, exo arxisei kai mperdeuomai ligo kai me to na min polyvgaino apo to spiti exo xasei ligo tin epikoinoniaki mou rwmh kai den eimai poly sigouros an katalavaino lathos ta ellinika, i an eseis den kserete ti lete.

    γενικά, τα ίδια αρχίδια που λείπουν τώρα είναι το θέμα σύμπε, αν είχε πει απ την αρχή "παιδιά, δε συμφωνούμε, πάτε αλλού" δε θα υπήρχε προμπ. Το θέμα είναι πως η κάθε διαφωνία δεν ήταν ποτέ του πάνου, ήταν των περιστάσεων και αυτός απλώς τις ακολουθούσε -τρανό παράδειγμα αυτό το θρεντ.

    des parapano. dld an to lege apo tin arxi xoris kamia kouventa de tha itan oute arxidi oute fasistas oute ntais. tha itan gamatos. loipon prepei na arxiso na vgaino ekso pio syxna kai na milao me kosmo, exo xasei ti mpala teleiws, alla mou lene ki alla katalavaino.

    Κανείς δεν τα πήρε επειδή διαφωνεί, τα πήρε επειδή δεν είχε τα αρχίδια να μας σεβαστεί για όλη την προσφορά στο μαγκ και να μας το πει στα ίσα.

    loipon symfona me ta parapano, esy tora edo eisai etoimos na prostheseis oti ola tha itan ok an esvine tin database tou mag (pou dikaiomatika tha mporouse na to kanei) kai sas edine podi pros anazitisi neou topou, anti na sas dosei etoimo site, to opoio fysika einai apotropaio, nazistiko kai gay.

  3. #513

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    loipon e, mou ti spaei apisteuta, otan kathomai kai kano ena theiko terastio post pou vazei ta pragmata sti thesi tous kai anti na to voulosoun oloi kai na asxolithoun me auto, paizoun gyro gyro asxetes mikrosyzitiseis. gia sovareuteite ligo e.

  4. #514
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    lol.. wraia ta les pantws. Emena sxedon me epeises.

  5. #515
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Όπως είπα και παραπάνω, θα ήταν προτιμότερο να μας πει από την αρχή πως η νέα κατεύθυνση του μαγκ δε συμπλέει με αυτόν.
    Το αν αυτό το αποφάσισε πριν ένα τέταρτο ή όπως πιστεύω εγώ, από τη στιγμή του σιωνιστικού εκείνου μύτινγκ, είναι δουλειά σου να το κρίνεις μιας και πλέον τα κρυφά φόρουμ είναι προσβάσιμα σε όλους!!!

    Το γιατί τη 2η μέρα θα έσβηνε τη ντάταμπεης αλλά όχι τώρα, δεν ξέρω γιατί το λες, όπως δεν καταλαβαίνω αν με το να λες "έτοιμο σάητ" εννοείς τα κείμενα που γράψαμε οι ίδιοι.
    Live for ever.
    ~

  6. #516
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Egw exw mia teleutaia aporria gia na mporesw na koimhthw hsuxh. Genika wraia ta eipes symposium. Thn emlokh twn ourakotagkwn kai eidikotera thn toso fanatikh emplokh tou ikonoklast, pws thn aitologeis omws?

  7. #517
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    διαίρει και βασίλευε
    this is radio freedom.

  8. #518

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Όπως είπα και παραπάνω, θα ήταν προτιμότερο να μας πει από την αρχή πως η νέα κατεύθυνση του μαγκ δε συμπλέει με αυτόν.
    Το αν αυτό το αποφάσισε πριν ένα τέταρτο ή όπως πιστεύω εγώ, από τη στιγμή του σιωνιστικού εκείνου μύτινγκ, είναι δουλειά σου να το κρίνεις μιας και πλέον τα κρυφά φόρουμ είναι προσβάσιμα σε όλους!!!

    Το γιατί τη 2η μέρα θα έσβηνε τη ντάταμπεης αλλά όχι τώρα, δεν ξέρω γιατί το λες, όπως δεν καταλαβαίνω αν με το να λες "έτοιμο σάητ" εννοείς τα κείμενα που γράψαμε οι ίδιοι.
    Το να καταλάβεις τι ακριβώς έχει μία ομάδα δέκα και βάλε ατόμων στο κεφάλι της δεν είναι θέμα ενός δίωρου μίτινγκ με τους τέσσερις από αυτούς.

    Και το άλλο ξέρεις πολύ καλά γιατί το λέει, σας πρότεινα να πάρετε και τον κώδικα του site, και να βγάλω ανακοίνωση ότι το er mag συνεχίζει σε νέα διεύθυνση και γενικότερα να κάνω την αλλαγή σε ένα site στο οποίο θα μπορούσατε να κάνετε ό,τι θέλετε όσο γίνεται ευκολότερη.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  9. #519

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Όπως είπα και παραπάνω, θα ήταν προτιμότερο να μας πει από την αρχή πως η νέα κατεύθυνση του μαγκ δε συμπλέει με αυτόν.
    Το αν αυτό το αποφάσισε πριν ένα τέταρτο ή όπως πιστεύω εγώ, από τη στιγμή του σιωνιστικού εκείνου μύτινγκ, είναι δουλειά σου να το κρίνεις μιας και πλέον τα κρυφά φόρουμ είναι προσβάσιμα σε όλους!!!

    tha mporouse na sas to pei kai prin akoma to ftiaksei. isos kai prin gennithei. kai episis de xreiazontai kryfa forums gia na katalavei opoiosdipote ti paizei edo. ego katalavaino toulaxiston. i etsi nomizo. kai oso synexizeis na apantas to nomizo akoma perissotero.

    Το γιατί τη 2η μέρα θα έσβηνε τη ντάταμπεης αλλά όχι τώρα, δεν ξέρω γιατί το λες, όπως δεν καταλαβαίνω αν με το να λες "έτοιμο σάητ" εννοείς τα κείμενα που γράψαμε οι ίδιοι.

    den peirazei. den mporoume na ta katalavainoume ola. telika eimai pio gamatos apo sena giati katalavaino pio polla se mikrotero xroniko diastima. mpravo mou! oso gia to etoimo site, milao gia to site pou proypirxe poly prin emfanistoun toufes,troufes, mantades, tilemaxelms (kopirait solosios fysika) giannides-orestides kai loipes grafikantzes.

    episis ti kathomaste kai leme tora, pliromenes apantiseis einai ola, min ksexname oti stis aparxes (kai klaparxidies) tis emfanisis tou gianni-oresti-oriste, to mesaion onoma tou kyriou autou eixe epikratisei na einai "elitistis tis kolaras". ok auto itan antikanoniko xtypima me methodo blast from the past, alla de gamietai as paikso ki ego ligo vromika, GEIA SOU VROMIKE POLEME!, pare meros stin kouventa.

  10. #520
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Το να καταλάβεις τι ακριβώς έχει μία ομάδα δέκα και βάλε ατόμων στο κεφάλι της δεν είναι θέμα ενός δίωρου μίτινγκ με τους τέσσερις από αυτούς.
    Τότε δε λες "συμφωνώ, πολύ καλή ιδέα, όλα καλά λοιπόν". Λες "να δούμε τι λένε και οι άλλοι".

    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Και το άλλο ξέρεις πολύ καλά γιατί το λέει, σας πρότεινα να πάρετε και τον κώδικα του site, και να βγάλω ανακοίνωση ότι το er mag συνεχίζει σε νέα διεύθυνση και γενικότερα να κάνω την αλλαγή σε ένα site στο οποίο θα μπορούσατε να κάνετε ό,τι θέλετε όσο γίνεται ευκολότερη.
    Τον κώδικα του ντεντ (as in, κάτι που αν θέλαμε, μόνο ο ντεντ θα είχε λόγο) και την προσφορά για μια "βοήθεια" που ήταν δεδομένο πως δεν θα δεχόμασταν;
    Άσε ρε καραγκιοζάκο που μας βγήκες και γενναιόδωρος.
    Live for ever.
    ~

  11. #521

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Το να καταλάβεις τι ακριβώς έχει μία ομάδα δέκα και βάλε ατόμων στο κεφάλι της δεν είναι θέμα ενός δίωρου μίτινγκ με τους τέσσερις από αυτούς.
    Τότε δε λες "συμφωνώ, πολύ καλή ιδέα, όλα καλά λοιπόν". Λες "να δούμε τι λένε και οι άλλοι".
    Α, είπα και πολύ καλή ιδέα, μα βέβαια, πώς δεν το είχα σκεφτεί παλαιότερα να κάνω πιο αυστηρό το moderating, εξαιρετική πρόταση κύριε Άθεηστ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #522
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by symposium_lexotanil
    tha mporouse na sas to pei kai prin akoma to ftiaksei. isos kai prin gennithei. kai episis de xreiazontai kryfa forums gia na katalavei opoiosdipote ti paizei edo. ego katalavaino toulaxiston. i etsi nomizo. kai oso synexizeis na apantas to nomizo akoma perissotero.
    Σύμπε, αν έχεις έρθει με δομημένες εντυπώσεις, όλο αυτό δεν έχει νόημα. Είναι μια συντακτική ομάδα ολόκληρη που φεύγει, δεν είναι μόνο άθεηστ βς ντράγκον. Άμα θες το ψάχνεις, αν όχι, ακόμα και σε σένα, δε θα απαντήσω γνωρίζοντας πως δεν ακούς.

    Quote Originally Posted by symposium_lexotanil
    den peirazei. den mporoume na ta katalavainoume ola. telika eimai pio gamatos apo sena giati katalavaino pio polla se mikrotero xroniko diastima. mpravo mou! oso gia to etoimo site, milao gia to site pou proypirxe poly prin emfanistoun toufes,troufes, mantades, tilemaxelms (kopirait solosios fysika) giannides-orestides kai loipes grafikantzes.
    Τα κείμενα παλαιότερων συντακτών ουδέποτε ζητήθηκαν ΠΡΟΦΑΝΩΣ.

    Οι παραπάνω κλαπαρχιδιές "δεν είπα αυτό" "μα πως θα μπορούσα να πω ΕΓΩ κάτι τέτοιο" κτλ νομίζω δεν χρειάζεται καν να καταρριφθούν.

    Πάω να κάνω τπτ άλλο, τετραγώνισα τα μάτια μου και σήμερα.
    Live for ever.
    ~

  13. #523

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Προσφέρθηκαν όμως.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  14. #524
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Ισχύει αυτό. Δεν ξέρω αν είναι προς τιμήν σου που μας τα πρόσφερες ή αν είναι κατακριτέο που δεν ρώτησες τους συντάκτες τους, αλλά όντως μας τα προσέφερες και δεν το αρνήθηκε ποτέ κανείς.
    Live for ever.
    ~

  15. #525
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Τον κώδικα του ντεντ (as in, κάτι που αν θέλαμε, μόνο ο ντεντ θα είχε λόγο)
    Όχι, νομικώς δε στέκει κάτι τέτοιο. Ούτε καν πρακτικά, αφού εμείς έχουμε τον κώδικα.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. που?
    By Tonosalata in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 06-10-2008, 15:48
  3. Ξέρετε που..
    By carheart in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 08-04-2008, 16:47
  4. που βάζει σε σκέψεις
    By Antrikos in forum General Discussion
    Replies: 38
    Last Post: 03-10-2005, 01:50
  5. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •