Page 36 of 119 FirstFirst ... 2634353637384686 ... LastLast
Results 526 to 540 of 1775

Thread: Το ER που θέλουμε.

  1. #526
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Μην χάσετε την κριτική στους Γκάμα Ρέυ, γαμάει.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  2. #527

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Ισχύει αυτό. Δεν ξέρω αν είναι προς τιμήν σου που μας τα πρόσφερες ή αν είναι κατακριτέο που δεν ρώτησες τους συντάκτες τους, αλλά όντως μας τα προσέφερες και δεν το αρνήθηκε ποτέ κανείς.
    Εντάξει, για να μην ακούω μαλακίες περί κακών προθέσεων. Το μόνο που είπα ήταν ότι αφού δεν τα βρίσκουμε τελικά, πάρτε το ΌΠΩΣ ΕΙΝΑΙ και συνεχίστε το με άλλο όνομα. Και πέσατε να με φάτε, δεν ξέρω και γω γιατί, το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι το νέο μαγκ δεν θα είχε την κίνηση του ερ και ότι είμαι αχάριστος και κάτι τέτοια νομίζω.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #528
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Telika tha mou pei kapoios pou kollaei o ikonoklast???

  4. #529

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    atheist, ksereis kala oti se theoro eksypno paidi, alla episis ksereis pos pisteuo oti syxna pykna de xrisimopoieis tin eksypnada sou me sosto tropo. auti edo einai mia apautes tis periptoseis.
    den irtha me (so)domimenes entyposeis (apo) pouthena, oute to xo kanei pote auto, oute eixa pote kamia prosopiki antipatheia mazi sou, isa isa.

    kai stin teliki sta paparia mou kai to forum kai to mag kai ola, to eipa kai sto proto mou post apopse oti den exo na proteino tipota, de me noiazei vre aderfe. apla mpika na grapso to sosto kai frono oti meta apauta to thread prepei na liksei edo. an thelete synexiste. ego ekama to kommati mou, eipa auta pou thela na po os aplos anagnostis pou niothei kathe ixnos logikis kai aksioprepeias na syntrivetai kai sas afino pros to paron (sas dino tin adeia mou dld, os anoteros anthropos) na peite o,ti thelete. tha ta ksanapoume otan ksanagemisei to potiri tis aganaktisis mou. elpizo oxi syntoma, giati exo kai kati douleies teleutaia.

    ok i teleutaia protasi itan psema.

  5. #530
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by X
    Telika tha mou pei kapoios pou kollaei o ikonoklast???
    Είναι κατάσκοπος των Ρώσων.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  6. #531

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Άσχετο, έχω την εντύπωση ότι ξέρω πώς πήρε ο ικόνοκλαστ access στα κρυφά φόρουμ, υπήρχαν δύο παλιότεροι συντάκτες που δεν μπαίνουν πια αλλά είχαν ξεμείνει στη λίστα με τους editors. Δεν έχει νόημα να πω ποιοι είναι, γιατί καταρχάς δεν μπορούμε να ξέρουμε αν όντως έγινε έτσι και κατά δεύτερον δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιος από τους δύο ήταν, ούτε πώς πήρε το pass του ο ikonoklast. Πάντως υπάρχει τελικώς σοβαρό ενδεχόμενο να μην ήταν ακριβώς θέμα χαφιεδισμού.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  7. #532
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Dragonlord
    το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι το νέο μαγκ δεν θα είχε την κίνηση του ερ


    Συντακτικη Ομαδα, εχει ειπωθει αυτο? Επειδη εχετε αναλωθει σε διαφορες προσωπικες επιθεσεις (που πολυ πετυχημενα εχω προβλεψει στο ποστ μου της 3ης σελιδας, απ τα κλασσικα "χα, ποστ μιτσμαννς" ας το θυμισω κιολα

    "γ) Ακολουθει μακροσκελες ποστ αποχωρησης. Πιθανη πτωση ποιοτητας 28% με προσωπικες προσβολες/επιθεσεις.
    δ) Για τρεις μερες και 16 σελιδες, ολοκληρο το ΕΡ πλακωνεται μεσα στο τοπικ αποχωρησης.")


    δε μπορω να ξερω, οποτε σας ρωτω.


    Με μια σημειωση οτι ΑΝ εχει ειπωθει απο συγκεκριμενους συντακτες τοτε ειτε μαστουρωνετε ομαδικως ειτε δε ξερετε τι σας γινεται, ειτε πραγματικα αλλα λετε το πρωι, αλλα το μεσημερι κι αλλα στον ιδιο σας τον καθρεφτη.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #533
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Το mag δε θα έχανε αναγνώστες, απλώς θα έχανε την ευκαιρία να εκμεταλλευτεί τον κόσμο που επισκέπτεται το φόρουμ (το οποίο είναι πιο δημοφιλές από το περιοδικό). Κατά τα άλλα, θα μπορούσε να λειτουργήσει μια χαρά, αρκεί να λάβει την διαφήμιση που έτσι κι αλλιώς χρειαζόταν ακόμη κι αν έμενε εδώ.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  9. #534

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Deggial
    Το mag δε θα έχανε αναγνώστες, απλώς θα έχανε την ευκαιρία να εκμεταλλευτεί τον κόσμο που επισκέπτεται το φόρουμ (το οποίο είναι πιο δημοφιλές από το περιοδικό).
    ...η οποία είναι και η μόνη διαφορά ανάμεσα στη σημερινή κατάσταση και αυτήν που πρότεινα, πέρα από τα διοικητικά δηλαδή, αφού το μόνο που πρότεινα να αλλάξει ήταν το όνομα και είχα προτείνει να μπει ανακοίνωση που θα λέει το νέο url του mag. Οπότε ΟΠΟΙΟΣ ήθελε ακολουθούσε.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  10. #535
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    εντιτ. @Δεγγιαλ. Nαι, αλλα το φορουμ ειναι μια λουμπενολογια απο ηλιθιους για να μην αναφερω οτι ειναι κατι που σβηνει ενω το μαγκ αναβει τους προβολεις του. Τι θα εκμεταλευοταν το περιοδικο?
    Γενικα πολυς κοσμος ειναι ανακολουθος σε διαφορα πραγματα.




    υ.γ. για να μη φανει ετσι σε ατομα με μειωμενο Αη Κιου, οπου και θα φαινομουν ανωτερος νοητικα, εχω πει και του πιτσαδορου σε ερωτηση περι ρηβιους οτι το μαγκ μ αρεσει. και διαβαζω πολλα ρηβιους.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #536
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Μιτσμανν εγώ το είπα. Όμως στα πρώτα στάδια του καβγά, σκοπός ήταν να διατηρηθεί το ER μαγκ με κάποιες βελτιώσεις (αποκλειστικά στο μαγκ). Ωστόσο αυτό που είπα ακριβώς ήταν ότι φοβάμαι μην αναλωθούμε στα διαδικαστικά, το νεο μαγκ πάει άπατο και το διαλύσουμε.

    Ήδη δύο συντάκτες είναι εκτός.

    Και ο Ντραγκονλορντ μπορεί να το παρουσιάσει όπως θέλει.
    this is radio freedom.

  12. #537
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Khalkji
    Μιτσμανν εγώ το είπα. Όμως στα πρώτα στάδια του καβγά, σκοπός ήταν να διατηρηθεί το ER μαγκ με κάποιες βελτιώσεις (αποκλειστικά στο μαγκ). Ωστόσο αυτό που είπα ακριβώς ήταν ότι φοβάμαι μην αναλωθούμε στα διαδικαστικά, το νεο μαγκ πάει άπατο και το διαλύσουμε.

    Παρα πολυ ωραια. Κατ αρχην δεν σας πιστευω οταν λετε οτι οι βελτιωσεις σας αφορουσαν προβληματα του μαγκ και οχι του φορουμ. Τρωτε πολυ χρονο να κραξετε το φορουμ για να πιστευετε το αντιθετο. ***
    Και μια που εσυ εχεις πει και τα 2, εξηγησε μου σε παρακαλω πολυ, με καποιο εστω προς τον πειστικο, τροπο, πως γινεται ταυτοχρονα να θες να εκμεταλευτεις ενα ματσο λουμπεναδες ηλιθιους που κρατανε με γκεμια το Μαγκαζιν στην πορεια του προς την γιγαντωση (συ ειπας παλι), για το καλο του Μαγκαζιν παλι.


    Αν δεν εχει γινει φανερο, η αντιμετωπιση κοσμου και κοσμακη που εχει σχεση με το μαγκ, ως προς το φορουμ, ειναι κατι που θεωρω μεγαλη αυταπατη, δε θα το πω Ιλλουζιον οφ Γκραντερ για να μην εχουμε λουπ στις συζητησεις, ειναι αυτο που με εχει ενοχλησει απειρα.


    ***Τα τρια αστερακια ειναι για υποσημειωση του οτι θα προτιμουσα (οπως περιπου ειπε κι ο συμπος) μια που το χετε γυρισει στα αρχιδια, καποιος απ το μαγκ (διαολε! δε μπορει να μη το πιστευει κανενας! 60 σελιδες κρυφα και φανερα συμπληρωσαμε!) να τα ειχε ωστε να μας πει ποσο πολυ φρεναρει το φορουμ το μαγκ.
    Και δεν εννοω μονο ατομα απ το μαγκ που εχουν ποσταρει ηδη στο τοπικ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  13. #538

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Khalkji
    Μιτσμανν εγώ το είπα. Όμως στα πρώτα στάδια του καβγά, σκοπός ήταν να διατηρηθεί το ER μαγκ με κάποιες βελτιώσεις (αποκλειστικά στο μαγκ). Ωστόσο αυτό που είπα ακριβώς ήταν ότι φοβάμαι μην αναλωθούμε στα διαδικαστικά, το νεο μαγκ πάει άπατο και το διαλύσουμε.

    Ήδη δύο συντάκτες είναι εκτός.

    Και ο Ντραγκονλορντ μπορεί να το παρουσιάσει όπως θέλει.
    Μάθε λοιπόν ότι η στιγμή που πήρα την απόφαση ήταν όταν μου τα έχωνε ο άθεηστ που δεν έχει γίνει το shoutbox (που θα μας έδινε και καλά το δικαίωμα στα μάτια του κόσμου να κάνουμε πιο αυστηρό moderating, επειδή τα σχόλια θα φαίνονταν και στο μαγκ) στο ικόνοκλαστ τόπικ. Πρέπει να ήταν ή μία ή δύο ημέρες πριν σας το ανακοινώσω, και η αλήθεια είναι ότι η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι (!) ήταν το επιθετικό ύφος του άθεηστ (για πολύ καιρό), αυτό με έκανε να καταλάβω ότι δεν υπάρχει κανένα περιθώριο συνεργασίας. Και το συγκεκριμένο ποστ αφορούσε εμμέσως το moderating των μουσικών φόρουμ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  14. #539
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    μόνο μαλακίες όμως
    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Quote Originally Posted by Khalkji
    Μιτσμανν εγώ το είπα. Όμως στα πρώτα στάδια του καβγά, σκοπός ήταν να διατηρηθεί το ER μαγκ με κάποιες βελτιώσεις (αποκλειστικά στο μαγκ). Ωστόσο αυτό που είπα ακριβώς ήταν ότι φοβάμαι μην αναλωθούμε στα διαδικαστικά, το νεο μαγκ πάει άπατο και το διαλύσουμε.

    Παρα πολυ ωραια. Κατ αρχην δεν σας πιστευω οταν λετε οτι οι βελτιωσεις σας αφορουσαν προβληματα του μαγκ και οχι του φορουμ. Τρωτε πολυ χρονο να κραξετε το φορουμ για να πιστευετε το αντιθετο. ***
    ψυχοπαθής είσαι; μην μας πιστεύεις, εγώ θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω!!!!!!!! Στον πούτσο μου το φόρουμ σας. Και σ' όλη τη συζήτηση έχω κράξει μόνο τον Ντράγκονλορντ και τους μαλάκες οι οποίοι χωρίς να μπορεί να μου πει κανείς γιατί και πώς τους έχουμε κάνει "πλέμπα" ρίξαν κατηγορίες απέναντι μας βασισμένοι στην αυτολύπησή τους.

    Και μια που εσυ εχεις πει και τα 2, εξηγησε μου σε παρακαλω πολυ, με καποιο εστω προς τον πειστικο, τροπο, πως γινεται ταυτοχρονα να θες να εκμεταλευτεις ενα ματσο λουμπεναδες ηλιθιους που κρατανε με γκεμια το Μαγκαζιν στην πορεια του προς την γιγαντωση (συ ειπας παλι), για το καλο του Μαγκαζιν παλι.
    οοοοκ, δηλαδή όταν είπα "λουμπενολογία" καμια 20ρια σελίδες πριν αναφερόμουν στον σαικομαβερικ, τον καρχαρτ, τον μαριλλιον, την χαντιντ, ε;;;;


    Αν δεν εχει γινει φανερο, η αντιμετωπιση κοσμου και κοσμακη που εχει σχεση με το μαγκ, ως προς το φορουμ, ειναι κατι που θεωρω μεγαλη αυταπατη, δε θα το πω Ιλλουζιον οφ Γκραντερ για να μην εχουμε λουπ στις συζητησεις, ειναι αυτο που με εχει ενοχλησει απειρα.
    Ποια αντιμετώπιση μωρε είναι αυταπάτη; Από που σκατά τα βγάζετε όλα αυτά γαμώ τον Χάρι Πόττερ σας; Τι νομίζεις δηλαδή, ότι θεωρούμε πως μας έχετε όλους "ΠΩΩΩΩ ΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙ ΓΑΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ";
    this is radio freedom.

  15. #540
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Khalkji

    Και μια που εσυ εχεις πει και τα 2, εξηγησε μου σε παρακαλω πολυ, με καποιο εστω προς τον πειστικο, τροπο, πως γινεται ταυτοχρονα να θες να εκμεταλευτεις ενα ματσο λουμπεναδες ηλιθιους που κρατανε με γκεμια το Μαγκαζιν στην πορεια του προς την γιγαντωση (συ ειπας παλι), για το καλο του Μαγκαζιν παλι.
    οοοοκ, δηλαδή όταν είπα "λουμπενολογία" καμια 20ρια σελίδες πριν αναφερόμουν στον σαικομαβερικ, τον καρχαρτ, τον μαριλλιον, την χαντιντ, ε;;;;

    οχι ρε τσιμεντο.


    ---
    δε ζητησα την αποψη σου στο αν σε πιστευω η οχι. Ειπα απλα τι πιστευω.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. που?
    By Tonosalata in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 06-10-2008, 15:48
  3. Ξέρετε που..
    By carheart in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 08-04-2008, 16:47
  4. που βάζει σε σκέψεις
    By Antrikos in forum General Discussion
    Replies: 38
    Last Post: 03-10-2005, 01:50
  5. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •